Ja ik kan niet gokken en als ze geen wifi hebben de hele rit mensen zitten uitschelden en allesquote:Op donderdag 26 december 2013 14:35 schreef Dven het volgende:
[..]
Alleen niet alle ICE-treinen hebben dus WiFi aan boord.. Dus dat moet je even afwachten. En toen ik nog in Nederland woonde en T-Mobile had, kon ik voor iets van tien euro zo'n vakantiepakket aanschaffen dat ik in bijvoorbeeld heel Scandinavie gratis kon internetten. Dus dat zal je nu toch ook nog wel hebben?
Aangezien je over het algemeen alleen maar laag hoort bij concerten zal dat wel uniek zijn geweestquote:Op donderdag 26 december 2013 14:37 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik heb hem ooit nog live gezien, samen in 1 concert met EWF in Ahoy.
Dat zal wat ruimte in beslag nemenquote:Op donderdag 26 december 2013 14:37 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik heb hem ooit nog live gezien, samen in 1 concert met EWF in Ahoy.
Kan gebeurenquote:
Hihaho. Podium stond wel helemaal vol jaquote:Op donderdag 26 december 2013 14:37 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Dat zal wat ruimte in beslag nemen
Normaal gesproken moet je het op internet wel terug kunnen vinden of de trein die jij hebt internet aanbiedt.quote:Op donderdag 26 december 2013 14:37 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ja ik kan niet gokken en als ze geen wifi hebben de hele rit mensen zitten uitschelden en alles![]()
Dit nummer
Ik heb een Chuckberry ipv een Blackberryquote:Op donderdag 26 december 2013 14:38 schreef Fred_B het volgende:
Zijn telefoon is een Blackbarry White.
Bedankt.quote:Op donderdag 26 december 2013 14:32 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Deze site wordt almaar beter
In het treintopic zeiden ze ook al dat ik die moest pakken een half uur later aangezien ik nu een korte overstap in munchen heb is dat als ik die mis de volgende die ik neem. Maar in Zell am See weinig speling qua bus dus ik ga niet expres de Railjet pakkenquote:Op donderdag 26 december 2013 14:38 schreef Dven het volgende:
[..]
Kan gebeurenIN Oostenrijk heeft Railjet altijd internet. Alleen jammer dat ze in Duitsland en Hongarije geen dekking bieden. Supertreinen zijn dat. Zit er altijd met veel plezier in.
Nog nooit van een Cleveland Steamer gehoord?quote:Op donderdag 26 december 2013 14:39 schreef FritsFlits het volgende:
Toen muziek nog mooi was en seks vies
;{ neequote:Op donderdag 26 december 2013 14:40 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Nog nooit van een Cleveland Steamer gehoord?
Homburg heb ik op gestemdquote:Op donderdag 26 december 2013 14:40 schreef Elfletterig het volgende:
Mijn favoriete nummer van Procol Harum blijft toch echt "A Salty Dog".
Hoewel dit nummer ook wel knap gemaakt is.
Ik twijfel hevig tussen deze en Salty.quote:Op donderdag 26 december 2013 14:40 schreef Elfletterig het volgende:
Mijn favoriete nummer van Procol Harum blijft toch echt "A Salty Dog".
Hoewel dit nummer ook wel knap gemaakt is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |