dat is gewoon vermoeidheid toch? slaap je te weinig?quote:Op woensdag 18 december 2013 12:56 schreef fathank het volgende:
[..]
Helemaal als het je ooglid is. Om ramgek van te worden.
Ontlasting is wel groen. En veel scheten. Geen buikkrampen of diarree.. dus?quote:Op woensdag 18 december 2013 13:13 schreef Questular het volgende:
[..]
Lactose is een stof die bijdraagt aan een hoge osmotische waarde in de darmen en kan bovendien als voedingsbron voor bepaalde soorten bacteriën dienen. Het eerste bevordert in de dunne darm de opname van water, zodat de inhoud en de transportsnelheid toeneemt, met krampen (buikpijn), misselijkheid en 'gerommel' als voelbare symptomen. In de dikke darm volgen andere problemen: bepaalde bacteriën fermenteren de lactose waarbij koolzuurgas, waterstofgas en organische zuren vrijkomen. Ook dit veroorzaakt buikpijn, winderigheid en in ernstige gevallen diarree, die waterig dun is, zurig ruikt, en soms schuimt en groenig van kleur is.
Sterke copy paste van de wikipedia, van het 'LACTOSE INTOLERANTIE' artikel. Meneer zegt dat ie 1 liter zuivel kan drinken, als je 1 liter zuivel kunt drinken per dag ben je absoluut NIET lactose intolerant (je schijt dan dag in dag uit je de tiefus).quote:Op woensdag 18 december 2013 13:13 schreef Questular het volgende:
[..]
Lactose is een stof die bijdraagt aan een hoge osmotische waarde in de darmen en kan bovendien als voedingsbron voor bepaalde soorten bacteriën dienen. Het eerste bevordert in de dunne darm de opname van water, zodat de inhoud en de transportsnelheid toeneemt, met krampen (buikpijn), misselijkheid en 'gerommel' als voelbare symptomen. In de dikke darm volgen andere problemen: bepaalde bacteriën fermenteren de lactose waarbij koolzuurgas, waterstofgas en organische zuren vrijkomen. Ook dit veroorzaakt buikpijn, winderigheid en in ernstige gevallen diarree, die waterig dun is, zurig ruikt, en soms schuimt en groenig van kleur is.
Ah oke, chill. Nja ik moet wel veel vaker moet ik eerlijk zeggen. 2x per dag is niet absurd veel/tyfes veel?quote:Op woensdag 18 december 2013 13:38 schreef Diabox het volgende:
[..]
Sterke copy paste van de wikipedia, van het 'LACTOSE INTOLERANTIE' artikel. Meneer zegt dat ie 1 liter zuivel kan drinken, als je 1 liter zuivel kunt drinken per dag ben je absoluut NIET lactose intolerant (je schijt dan dag in dag uit je de tiefus).
Je hebt me door, en ik maar doen alsof ik dit helemaal zelf heb getypt..quote:Op woensdag 18 december 2013 13:38 schreef Diabox het volgende:
[..]
Sterke copy paste van de wikipedia, van het 'LACTOSE INTOLERANTIE' artikel. Meneer zegt dat ie 1 liter zuivel kan drinken, als je 1 liter zuivel kunt drinken per dag ben je absoluut NIET lactose intolerant (je schijt dan dag in dag uit je de tiefus).
Nee, is vrij normaal voor bodybuild begrippen.quote:Op woensdag 18 december 2013 13:43 schreef Atemno het volgende:
[..]
Ah oke, chill. Nja ik moet wel veel vaker moet ik eerlijk zeggen. 2x per dag is niet absurd veel/tyfes veel?
?quote:Op woensdag 18 december 2013 14:25 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Wie kan voor mij dat filmpje vinden van zo'n Asian looking dude (best klein en voormalig lifter) die echt super easy 300kg+ squats doet?
(Olympic) weightlifters en atleten zal je niet tot nauwelijks lowbar zien doen idd, powerlifters daarentegen wel.quote:Op woensdag 18 december 2013 15:33 schreef kidkash19 het volgende:
Kicke filmpje, het gemak ook.
Blijf het toch apart vinden dat Rippetoe de low bar zo aanraadt terwijl ik amper world class weightlifters en athletes dit zie doen.
Ikzelf doe ook gewoon high bar, voelt beter en veiliger
weinig low bars hier ookquote:Op woensdag 18 december 2013 15:56 schreef Yamcha het volgende:
[..]
(Olympic) weightlifters en atleten zal je niet tot nauwelijks lowbar zien doen idd, powerlifters daarentegen wel.
Weet je wel hoe lowbar eruit ziet? Ik zie op 2:20, 2:30, 3:00, 3:10, 3:50, 4:05 allemaal lowbar.quote:Op woensdag 18 december 2013 16:04 schreef kidkash19 het volgende:
[..]
weinig low bars hier ook
ben gewoon benieuwd naar wie er nu correct is, low bar is voor mij absoluut niet prettig en blijkbaar zien vele sporters er ook niet veel nut in
Dat heb ik vaak genoeg ook al is genoeg slaap hoor.quote:Op woensdag 18 december 2013 13:21 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
dat is gewoon vermoeidheid toch? slaap je te weinig?
stress dan? dacht dat het vooral door die 2 dingen kwam. kan het mis hebben. ik had het vroeger wel eens, maar nu nooit meer.quote:Op woensdag 18 december 2013 16:27 schreef Dark_Killah het volgende:
[..]
Dat heb ik vaak genoeg ook al is genoeg slaap hoor.
Hmmmm ok dan heb ik die paar cm duidelijk gemist, is wat duidelijker nu danquote:Op woensdag 18 december 2013 16:21 schreef Yamcha het volgende:
[..]
Weet je wel hoe lowbar eruit ziet? Ik zie op 2:20, 2:30, 3:00, 3:10, 3:50, 4:05 allemaal lowbar.
High bar is de bar op de traps (zie xiaojun in het filmpje hierboven), lowbar is net achter de traps op de rear delts. Het scheelt vaak maar een paar centimeter.
Gewoon wat extra eiwit pakken, en bijhouden hoeveel calorieën je eet. Als je merkt dat je langzaam afvalt hou je dat aantal calorieën aan.quote:Op woensdag 18 december 2013 17:03 schreef Dark_Killah het volgende:
Tevens een vraag van mijn kant;
Aangezien ik op mijn sportschool niet de mogelijkheid heb een vet % meting te doen, en ik sowieso vooral voor de spiegel train weet ik niet precies wat mijn vet % is. Ik ben echter in de afgelopen 6 maanden ongeveer 6/7kg aangekomen, en weeg nu 61kg. Ik heb dit voor elkaar gegeten zonder vast voedingsschema; wel probeerde ik elke doordeweekse dag aan mijn macro's te komen.
Nu zou ik vanaf 1 januari echter voor een aantal gelegenheden een maandje willen cutten om mijn buikspieren (weer) zichtbaar te krijgen. Ik vraag mij echter af of dit haalbaar is zonder mijn vetpercentage bij te houden (en dus ook VVM) en een voedingsschema op te stellen. Of dat ik dan het risico loop op veel spierafbraak. Mijn idee was om in deze periode te letten op K/V maar m'n eiwitinname wel gelijk te houden, en daarnaast te beginnen met cardio.
Excuses als dit toch eigenlijk in het Fitness topic hoorde. Ik heb maar de eerste de beste eruit gekozen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |