Justinquote:Op vrijdag 13 december 2013 20:40 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Daarvoor luister ik Justin Timberlake
Dat klopt inderdaad. Nu kan ik wel zeggen dat ik dat ik ook pop luister. Hoe indiequote:Op vrijdag 13 december 2013 20:45 schreef Norrage het volgende:
[..]
Justin
Maar wat was deel 2 kut zeg
Inderdaad. Daarom vind ik Marco zo goedquote:Op vrijdag 13 december 2013 20:45 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Dat klopt inderdaad. Nu kan ik wel zeggen dat ik dat ik ook pop luister. Hoe indie
quote:Op vrijdag 13 december 2013 20:39 schreef Norrage het volgende:
Kanye is wel het toppunt van Hipster dit jaar. Nog erger dan met MBDTF 2 jaar terug. Echt het excuus voor hipsters om een nog "veelzijdigere" smaak te hebben
quote:
Hipster zegquote:Op vrijdag 13 december 2013 20:48 schreef Tchock het volgende:
Ik verwijs jullie voor mijn mening over 'hipsters' en de mensen die ze aanwijzen graag naar mijn posts van een tijdje terug aangaande dit onderwerp.
quote:Op vrijdag 13 december 2013 20:48 schreef Tchock het volgende:
Ik verwijs jullie voor mijn mening over 'hipsters' en de mensen die ze aanwijzen graag naar mijn posts van een tijdje terug aangaande dit onderwerp.
Als rechtenstudent is zo'n inhoudsloos begrip waarschijnlijk verschrikkelijk, als student politieke filosofie ben ik daarentegen groot fan van inhoudsloze begrippen en het gebruik ervan.quote:Op vrijdag 6 december 2013 15:24 schreef Tchock het volgende:
Wat mij opvalt is dat als genoeg mensen iets vinden, er een andere groep meteen zo hard als het kan moet schreeuwen hoe 'hipster' het wel niet is. De term is compleet onzinnig en betekenisloos maar moet, met een negatieve connotatie natuurlijk, overal opgeplakt worden. Het ironische is dat de mensen die dat soort dingen roepen zich dan beter voelen dan de Starbucksdrinkende Uggsdragende Macbookgebruikende massa en daarmee dus aan hun eigen 'belediging' voldoen.
Álles is hipster. Of het is hipster omdat het onbekend is - en god maak niet de fout iets leuk te vinden wat onbekend is - of het is dat juist absoluut niet en is daarop hipster.
Ik ben benieuwd waar je die eerste conclusie vandaan haalt.quote:Op vrijdag 13 december 2013 20:54 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
[..]
Als rechtenstudent is zo'n inhoudsloos begrip waarschijnlijk verschrikkelijk, als student politieke filosofie ben ik daarentegen groot fan van inhoudsloze begrippen en het gebruik ervan.
O, ik bedoelde het niet als een conclusie. Met waarschijnlijk doelde ik er meer op dat ik me kan voorstellen dat het voor een rechtenstudent - die toch vooral met zo helder mogelijke begrippen werkt - iets als 'hipster' best vermoeiend kan zijn.quote:Op vrijdag 13 december 2013 20:57 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd waar je die eerste conclusie vandaan haalt.
edit: Wat betreft fascist (trouwens een prachtig woord) is gewoon het punt dat veel te veel mensen niet weten wat het betekent. Maar ik snap wel wat je bedoelt, zelf vind ik het altijd heerlijk om willekeurig dingen te benoemen tot linkse hobby.
Ik snap wel waar je dat idee vandaan haalt, maar ik wil heel graag advocaat worden en als de begrippen allemaal duidelijk waren bestond dat beroep nietquote:Op vrijdag 13 december 2013 21:02 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
O, ik bedoelde het niet als een conclusie. Met waarschijnlijk doelde ik er meer op dat ik me kan voorstellen dat het voor een rechtenstudent - die toch vooral met zo helder mogelijke begrippen werkt - iets als 'hipster' best vermoeiend kan zijn.
Hipster.quote:Op vrijdag 13 december 2013 21:03 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik snap wel waar je dat idee vandaan haalt, maar ik wil heel graag advocaat worden en als de begrippen allemaal duidelijk waren bestond dat beroep nietGelukkig kan de wet per definitie niet duidelijk zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Respect!quote:Op vrijdag 13 december 2013 20:54 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
[..]
Als rechtenstudent is zo'n inhoudsloos begrip waarschijnlijk verschrikkelijk, als student politieke filosofie ben ik daarentegen groot fan van inhoudsloze begrippen en het gebruik ervan.
Mijn tweede favoriete begrip qua hedendaags gebruik is het te pas en te onpas strooien met 'fascist'.![]()
quote:Op vrijdag 13 december 2013 21:05 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Hipster.Ik vind het ook wel jammer zo'n hipster die wordt opgeleid tot werkzoekendeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 13 december 2013 21:05 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]Hoezo?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bij voorbaat een excuus dat ik het niet kon laten om 'hipster' te gebruiken.quote:
linkse hobbiesquote:Op vrijdag 13 december 2013 20:57 schreef Tchock het volgende:
Maar ik snap wel wat je bedoelt, zelf vind ik het altijd heerlijk om willekeurig dingen te benoemen tot linkse hobby.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Typen met delta's is ook echt een vervelende hypequote:Op vrijdag 13 december 2013 22:57 schreef Norrage het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wut?quote:Op vrijdag 13 december 2013 22:59 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Typen met delta's is ook echt een vervelende hype
Zij heeft een delta in haar twitternaam.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |