Het is benaderbaar, absoluut niet berekenbaar.quote:Op vrijdag 29 november 2013 15:35 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
voor een computer zou het mogelijk moeten zijn om uit te kunnen rekenen wat de beste volgorde van het afhandelen van treinen is als trein x op punt y vertraagd is. Dan zou je al een beetje in kunnen schatten wat de vertraging verderop in de route zal zijn
De bij dit artikel behorende brief aan Timo Huges lees je hier, inclusief uitvoerig verslag van de puinhoop van afgelopen weekend:quote:
Routelint?quote:Op vrijdag 29 november 2013 15:35 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
voor een computer zou het mogelijk moeten zijn om uit te kunnen rekenen wat de beste volgorde van het afhandelen van treinen is als trein x op punt y vertraagd is. Dan zou je al een beetje in kunnen schatten wat de vertraging verderop in de route zal zijn
quote:Op vrijdag 29 november 2013 12:35 schreef Monopoly het volgende:
Vannacht ook in het noorden een stukje glijden. Had niet geregend, vanaf Nieuweschans naar Martenshoek niets aan de hand, en bij vertrek kwam ik gewoon niet weg
Minimale tractie, bak zand strooien en mondjesmaat ging het
Nog lichter? Ow, dan kunnen er best een paar passagiers helpen duwen!quote:Op vrijdag 29 november 2013 15:13 schreef GekkeHaan het volgende:
[..]
Dan was je met een E-GTW nergens meer heen gegaan. Dat spul is nog lichter.
Rijdend personeel? Nee. Treindienstleiding? Zou je wel verwachten. Het is niet alsof het een technische onmogelijkheid is en als NS is het ook wel ok om te weten waar je materieel uithangt.quote:Op vrijdag 29 november 2013 15:29 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
En jij verwacht dat personeel dat 50 kilometer vantevoren al weet?
Tsja. Dat zijn de regels he. Anders kun je als de conduc eraan komt snel opstaan en zeggen "nee hoor, staan in de 1e klas mag wel".quote:Op vrijdag 29 november 2013 17:21 schreef WhiteJoker het volgende:
Ik lees net een tweet van @ns_online dat het niet is toegestaan om als 2e klas reiziger in de 1e klas te STAAN. Dat vind ik eigenlijk te bizar voor woorden en het haakt aan bij Driek's kwestie over te korte treinen (tijdens werkzaamheden).
Nu weet ik dat de NS een vervoersplicht heeft. Zitten daar ook kwaliteitseisen aan vast?
Lijkt er niet op en als ze er al zijn, vindt Wilma het vast zielig ze erop te wijzen.quote:Op vrijdag 29 november 2013 17:21 schreef WhiteJoker het volgende:
Nu weet ik dat de NS een vervoersplicht heeft. Zitten daar ook kwaliteitseisen aan vast?
Terwijl je toch zou denken dat de 1e klas juist het enige was wat ze nog konden controlerenquote:Op vrijdag 29 november 2013 17:23 schreef Dr_Flash het volgende:
Hoe strikt je die in de praktijk moet of kunt toepassen is een ander verhaal. Als het zo druk is dat men staat in de 1e klas, kan er ook geen conducteur meer doorheen om te controleren. Non-issue dus
Nee. Eerst de Sudoku-bundel afmaken. First things first.quote:Op vrijdag 29 november 2013 17:24 schreef Litpho het volgende:
[..]
Terwijl je toch zou denken dat de 1e klas juist het enige was wat ze nog konden controleren.
Nee, die zit dan in de 1e klas met zijn collega's de stoelen warm te houdenquote:Op vrijdag 29 november 2013 17:22 schreef CrashO het volgende:
Op het moment dat de trein zo vol is dat staan in de 1e klas nodig is, komt de conducteur er toch niet meer doorheen
*Wat fles al meld dus![]()
quote:Op vrijdag 29 november 2013 17:26 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee. Eerst de Sudoku-bundel afmaken. First things first.
Uiteraard kan Heisenberg niet toegepast worden op treinen. We weten tenslotte van het overgrote deel van de Fyra's zowel hun huidige snelheid én lokatie.quote:Op vrijdag 29 november 2013 18:01 schreef Dr_Flash het volgende:
Ja wat wil je nou? Treinen rijden of reizigers informeren? Het is ook nooit goed. Allebei kan niet namelijk. Doei.
ja maar niet PRECIESquote:Op vrijdag 29 november 2013 18:15 schreef Litpho het volgende:
[..]
Uiteraard kan Heisenberg niet toegepast worden op treinen. We weten tenslotte van het overgrote deel van de Fyra's zowel hun huidige snelheid én lokatie.
Ik durf toch wel een vrij precieze schatting te doen over de snelheidquote:
Het begint met een N en eindigt op UL?quote:Op vrijdag 29 november 2013 18:21 schreef Litpho het volgende:
[..]
Ik durf toch wel een vrij precieze schatting te doen over de snelheid
Negerlul ?quote:Op vrijdag 29 november 2013 18:32 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Het begint met een N en eindigt op UL?
Ja maar, de mijne heeft ERTMS.quote:Op vrijdag 29 november 2013 19:18 schreef James1988 het volgende:
[..]
Daar worden veel vrouwen volgens de verhalen heel blij van, in tegenstelling tot een Fyra.
Ja. Overmorgen toevalligquote:Op vrijdag 29 november 2013 19:41 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Ik lees koffie!
Worden er trouwens door één van jullie nog fototripjes gedaan of niet?
Nice! Ben benieuwd. Waar ga je heen?quote:
Regio Twente. Overbrengingsritjes van de nieuwe Vechtdallintjes en afscheid van de Grensland-Expres.quote:Op vrijdag 29 november 2013 19:46 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Nice! Ben benieuwd. Waar ga je heen?
Of was dat dronningens Dansk?quote:Op vrijdag 29 november 2013 13:05 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Dit spreken ze verbazingwekkend compleet uit. In tegenstelling tot hovedbanegarden inderdaad
Er zit absoluut nog winst in. Door goed te kijken naar de afhandelvolgorde van treinen zou je bepaalde treinen verderop weer in hun pad kunnen krijgen, terwijl andere treinen hierdoor minimaal gehinderd worden. Klaasje postte hier van de week de statistiek dat 30% van de treinen last van elkaar heeft. Daarom kan het best lonen om naar dit aspect te kijken bij de afhandeling van de treinenloop.quote:Op vrijdag 29 november 2013 15:54 schreef b2py het volgende:
[..]
Het is benaderbaar, absoluut niet berekenbaar.
nah, niet zozeer Routelint, maar meer aan de walzijde waar nog winst te behalen valt.quote:
Ik denk dat je Klaasje even moet vragen. Hij weet er wel het eea vanquote:Op vrijdag 29 november 2013 20:09 schreef Monopoly het volgende:
Ik kreeg van een studiegenoot (jongen zit nu in laatste jaar opleiding voor machinist) een vraag mbt snelheid hernemen in een tunnel.
Staat niets over in watervalschema (bij overdag en goed zicht enkel).
Iemand die zich hier aan durft te wagen ?
Ja, gewoon oe, oehoe oehoe, hoe oehoe oehoerend hardquote:Op vrijdag 29 november 2013 20:09 schreef Monopoly het volgende:
Ik kreeg van een studiegenoot (jongen zit nu in laatste jaar opleiding voor machinist) een vraag mbt snelheid hernemen in een tunnel.
Staat niets over in watervalschema (bij overdag en goed zicht enkel).
Iemand die zich hier aan durft te wagen ?
quote:Op vrijdag 29 november 2013 16:18 schreef James1988 het volgende:
Moet je maar niet zoveel camembert vreten
Ik heb zondag nog een plekje vrij in mijn auto, dus als je ook langs de baan nog wat foto's wil maken moet je het maar zeggenquote:Op vrijdag 29 november 2013 19:52 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Regio Twente. Overbrengingsritjes van de nieuwe Vechtdallintjes en afscheid van de Grensland-Expres.
Mooiste wat er is. Je ziet de treinspotters zich uitsloven voor de nummertjes en jij kijkt er van een afstandje met een grote glimlach naar en schud eens je hoofdquote:
Je beantwoord je eigen vraag: overdag én goed zicht. In een tunnel heb je geen van beide want er is geen daglicht en doordat de verlichting meestal niet heel sterk aanwezig is dus ook geen goed zicht.quote:Op vrijdag 29 november 2013 20:09 schreef Monopoly het volgende:
Ik kreeg van een studiegenoot (jongen zit nu in laatste jaar opleiding voor machinist) een vraag mbt snelheid hernemen in een tunnel.
Staat niets over in watervalschema (bij overdag en goed zicht enkel).
Iemand die zich hier aan durft te wagen ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |