Ik zal het onthouden, maar ik denk dat er niet één zo gek is met me te trouwen.quote:Op woensdag 27 november 2013 20:49 schreef TwentyFourr het volgende:
[..]
"Wanneer iemand rijker of machtiger is dan een ander, is hij daarom niet een beter mens: welstand is afhankelijk van het lot, karakter hangt samen met iemands innerlijk. Als een vrouw liever een huwelijk aangaat met een rijke dan een arme man, dan moet ze zich wel realiseren dat ze zich verkoopt, want ze begeert in de persoon van haar echtgenoot meer zijn bezit dan hemzelf. Iedere vrouw die zich aangetrokken door de glans van goud ten huwelijk laat leiden, vallen eerder contanten ten deel dan gevoelens van liefde."
- Héloïse, briefwisseling Héloïse en Abelard (brief 2, blz. 13), Argenteuil 1129
Het is inderdaad moeilijk om je anders voor te doen dan je bent, maar waarom zou je. Je bent wel best zo toch.quote:Op woensdag 27 november 2013 20:55 schreef HaywoodJablome het volgende:
Ik zal het onthouden, maar ik denk dat er niet één zo gek is met me te trouwen.
Waar het op neerkomt:quote:Op woensdag 27 november 2013 20:50 schreef Zaktabak het volgende:
Dat je dan een lekker wijf (lees: leuke meid, die er ook eens goed uitziet) hebt gescoord en een oerlelijke collega dan zegt: "Ach jij geeft toch alleen om het uiterlijk". Dat werk
Precies. Gedoe altijd maar.quote:Op woensdag 27 november 2013 21:05 schreef Scuidward het volgende:
[..]
Het is inderdaad moeilijk om je anders voor te doen dan je bent, maar waarom zou je. Je bent wel best zo toch.
Mijn woonkamer stinkt inderdaad op het moment naar pis.quote:Op woensdag 27 november 2013 18:21 schreef probeer het volgende:
Gast, je huis stinkt naar pis, je bed naar kots, je kamer naar vuilnis, en je klaagt over het voorkomen van anderen?
quote:Op woensdag 27 november 2013 20:49 schreef TwentyFourr het volgende:
welstand is afhankelijk van het lot
Hoe weet je uberhaupt of het een aardige vent is.quote:Op woensdag 27 november 2013 20:45 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Als het een aardige vent is, ja.Wat kan mij het schelen hoe iemand er uitziet. Dat pubers zoiets wél belangrijk vinden is logisch want op die leeftijd denken ze nog dat hun reputatie afhangt van de mensen waar ze mee omgaan.
Je hoeft niet met iedereen het bed in ofzoquote:Op woensdag 27 november 2013 21:34 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ik ga in ieder geval niet met dikke wijven praten...
Nee dat is echt een goed idee qua herkenbaarheid enzoquote:Op woensdag 27 november 2013 21:39 schreef Confetti het volgende:
TS, post dan eens foto van jezelf. Je blaakt van zelfvertrouwen zo te horen.
Natuurlijk tijdens het feesten ga je gezellig over politiek praten.quote:Op woensdag 27 november 2013 21:40 schreef Jv1994 het volgende:
[..]
Je hoeft niet met iedereen het bed in ofzo
Die kunnen ook gewoon aardig zijn
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik zit trouwens na te denken maar ook buiten het stappen ga ik met mooie mensen om. Die spreek ik eerder aan ofzo.Alcohol, because no great story starts with a salad.
Pure, unadulterated music. Because everything else is noise. And noise distracts us from what really matters.
So they're using the planets resources to make changing gear sound nice. I like that.
Als ze het zelf zou proberen... Prima. Maar dat doen ze nooit.quote:Op woensdag 27 november 2013 21:48 schreef spierbal het volgende:
Laat de vrouw lekker voor zichzelf bestellen joh, onzin.
Daarom zei ik: als het een aardige vent is, ja.quote:Op woensdag 27 november 2013 21:34 schreef Roadtrip het volgende:
Hoe weet je uberhaupt of het een aardige vent is.
Ik breng liever een avond door met een lelijke vent die gezellig is, aardig, humor heeft en waar het enorm mee klikt dan een knappe vent die stoer doet of zo saai is dat ik zowat in slaap val.quote:Tijdens het uitgaan, zou je sneller die man aanspreken, of de knapste gozer die je ooit hebt gezien?
Nee tuurlijk niet, stel je voor dat jouw vrienden zien waar jij mee omgaat.quote:Ik ga in ieder geval niet met dikke wijven praten...
Daar hecht ik geen waarde aan, maar ik vind het eigenlijk wel onbeschoft om het woord voor de vrouw te voeren. Ze kan zelf prima haar keus maken, dan mag ze hem zelf ook vol trots overhandigen.quote:Op woensdag 27 november 2013 22:04 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Als ze het zelf zou proberen... Prima. Maar dat doen ze nooit.
Al vind ik restaurants waar je met de chef kan overleggen zowiezo leuker.
Ja okequote:Op woensdag 27 november 2013 21:43 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Natuurlijk tijdens het feesten ga je gezellig over politiek praten.
Voor mij is uitgaan zuipen, dansen en klef worden. Dat doe je niet met een obese.
[spoiler]
TS moet toegeven dat hij een beetje chubby is. Niet dik, maar ook geen sixpack ofzo. Waar ik wat aan het doen ben. Want uiterlijk is belangrijk.
Ik zit trouwens na te denken maar ook buiten het stappen ga ik met mooie mensen om. Die spreek ik eerder aan ofzo.
Tuurlijk als ze zelf zou beginnen met praten is het anders. Maar als ze tegen mij zegt van ik wil dit. En niks zegt tegen de ober. Dan houd ik het woord.quote:Op woensdag 27 november 2013 22:05 schreef spierbal het volgende:
[..]
Daar hecht ik geen waarde aan, maar ik vind het eigenlijk wel onbeschoft om het woord voor de vrouw te voeren. Ze kan zelf prima haar keus maken, dan mag ze hem zelf ook vol trots overhandigen.
19. Jij 80? Maar je praat eromheen. Bij het ontmoeten van mensen waarbij je persoonlijkheden nog niet weet ga je wel voor de knapste...quote:Op woensdag 27 november 2013 22:04 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Daarom zei ik: als het een aardige vent is, ja.
[..]
Ik breng liever een avond door met een lelijke vent die gezellig is, aardig, humor heeft en waar het enorm mee klikt dan een knappe vent die stoer doet of zo saai is dat ik zowat in slaap val.
[..]
Nee tuurlijk niet, stel je voor dat jouw vrienden zien waar jij mee omgaat.
Hoe oud ben je? 16?
Nee ze heeft wel gelijkquote:Op woensdag 27 november 2013 22:08 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
19. Jij 80? Maar je praat eromheen. Bij het ontmoeten van mensen waarbij je persoonlijkheden nog niet weet ga je wel voor de knapste...
Heb zelf de neiging om een complete checklist af te lopen en als dan op 10 cm afstand blijkt dat er een stukje spinazie tussen de tanden zit dan doe ik net alsof ik mij in eens bedenk dat ik mijn moeder nog uit bad moet halen en ga er heeeel snel vandoor. Hallo, wat denken ze wel niet, ze moeten wel perfect zijn.quote:Op woensdag 27 november 2013 22:08 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
19. Jij 80? Maar je praat eromheen. Bij het ontmoeten van mensen waarbij je persoonlijkheden nog niet weet ga je wel voor de knapste...
Je zoekt iemand tot wie jij je aangetrokken voelt, daar kan ik zeker niks op aanmerken. Maar is het dan wel random? Waarom zou je random mensen aanspreken? Ik denk dan gelijk aan 'daten'. En dan stap je automatisch het snelst af op het perfecte plaatje. Je hebt wel gelijk dus.quote:Op woensdag 27 november 2013 22:18 schreef Roadtrip het volgende:
Het is niet dat ik alleen naar iemand die perfect is toe zou gaan. Verre van. Maar wanneer ik iemand random ga aanspreken kijk ik wel naar uiterlijk, kleding, lichaamshouding, etc. En jullie bewust of onderbewust ook.
Ik ga altijd naar zo'n pittoresque literair cafe. =Pquote:Op woensdag 27 november 2013 21:43 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Voor mij is uitgaan zuipen, dansen en klef worden. Dat doe je niet met een obese.
Ja precies lekker over politiek praten maar ook de stevigere onderwerpen als de economische crisis en geselecteerd actueel nieuws.quote:Op woensdag 27 november 2013 22:33 schreef niels0 het volgende:
[..]
Ik ga altijd naar zo'n pittoresque literair cafe. =P
Nope, ik ben twee keer zo oud als jij.quote:
Waar hebben we het over dan?quote:Maar je praat eromheen.
Nee dat doe ik niet. Voor dat puberale gedrag ben ik te oud.quote:Bij het ontmoeten van mensen waarbij je persoonlijkheden nog niet weet ga je wel voor de knapste...
Je bankafschriften, whatsapp berichten en anderzijds persoonlijke documenten zwerven hier toch al rond. Ik denk de enige reden dat jij niet meer laat zien, is dat de rest van Fok! keihard door je opgeblazen verhalen prikt.quote:Op woensdag 27 november 2013 21:41 schreef Roadtrip het volgende:
Nee dat is echt een goed idee qua herkenbaarheid enzo![]()
Een goede indruk maken heeft niets met uiterlijk te maken maar met de manier van doen. Opmerkelijk dat jij op basis van uiterlijk kunt oordelen of iemand een moordenaar is.quote:Op woensdag 27 november 2013 22:18 schreef Roadtrip het volgende:
Zo bedoel ik het niet. Maar laten we even compleet eerlijk zijn. Eerste indrukken zijn belangrijk. Wanneer iemand oppervlakkig een goede eerste indruk maakt ga je sneller naar ze toe dan wanneer je denkt verkracht gevelt en vermoord te worden.
Nou nee.quote:Het is niet dat ik alleen naar iemand die perfect is toe zou gaan. Verre van. Maar wanneer ik iemand random ga aanspreken kijk ik wel naar uiterlijk, kleding, lichaamshouding, etc. En jullie bewust of onderbewust ook.
quote:Op woensdag 27 november 2013 23:14 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Uiterlijk trekt de aandacht, innerlijk houdt de aandacht.
Einde.
quote:Op woensdag 27 november 2013 23:30 schreef kristalhelder het volgende:
Uiterlijk en innerlijk zijn beiden belangrijk.
Ben jij echt zo'n mongool? Ik citeer een liefdesdrama uit de twaalfde eeuw, als je ook maar enige hersenen in dat zaagsel hebt zitten dan besef je dat welstand in die periode afhankelijk was van onder welke omstandigheden je was geboren.quote:Op woensdag 27 november 2013 21:34 schreef Roadtrip het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dat is het echt het debielste wat ik ooit heb gehoord. Welvaart is afhankelijk van hard werken. Ik kan nu gaan strippen op het kantoor. Ik wordt dan ontslagen en mijn welvaart gaat achteruit. Dat is toch geen lot. Dat is een stomme beslissing van mijn kant.
Doordat ik vandaag van 08:00 tot 30 minuten geleden bezig geweest ben met mijn studie garandeer ik welvaart in de toekomst. Dat heeft echt helemaal niets met het lot te maken.
Roadtripquote:Op donderdag 28 november 2013 00:59 schreef hoink581 het volgende:
Het maakbaarheidsideaal is een illusie, Roadtrip.
quote:
Je bent dus gewoon een treurige metro.quote:Op dinsdag 26 november 2013 23:10 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ik zal toegeven ik ben geen 10/10. Wel een 7/10.
Ik zorg er echter voor dat ik altijd representatief gekleed ben voor de gelegenheid, douche minimaal 2x per dag, scheer dagelijks, draag contactlenzen, ga regelmatig naar de kapper; eigenlijk alles wat ik kan doen voor mijn uiterlijk.
Nu eigenlijk nog steeds maar in mindere mate als in de twaalfde eeuw.quote:Op donderdag 28 november 2013 00:46 schreef TwentyFourr het volgende:
[..]
Ben jij echt zo'n mongool? Ik citeer een liefdesdrama uit de twaalfde eeuw, als je ook maar enige hersenen in dat zaagsel hebt zitten dan besef je dat welstand in die periode afhankelijk was van onder welke omstandigheden je was geboren.
kinderkleding.......quote:Op woensdag 27 november 2013 01:08 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Nee dat is inderdaad verschrikkelijk. Polootjes vind ik eigenlijk ook al te ver gaan.
Ik zorg er altijd voor dat het past bij de gelegenheid. Naar de uni heb ik bijvoorbeeld vaak gewoon jeans met een hoodie aan.
lol, niet snappen dat het de bovenkant is die niet kanquote:Op woensdag 27 november 2013 01:16 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Lol jij wil er een pantalon onder dragen?
Ok ik zal jointjes draaien in pak.quote:Op donderdag 28 november 2013 07:46 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
lol, niet snappen dat het de bovenkant is die niet kan
Jij draait jointjes op de universiteit? Ik hoor het al, jij komt er wel.....quote:Op donderdag 28 november 2013 07:57 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ok ik zal jointjes draaien in pak.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |