Het werk begint pasquote:
Wanneer weer meet? Was lachequote:Op zaterdag 23 november 2013 10:58 schreef andreas612 het volgende:
Wilde zojuist m'n canvas verzilveren van de wedstrijd, wil ik 'm iets groter laten afdrukken met wat bijbetalen geeft ie de volledige prijs weernu kan ik niet meer terug om de afmetingen te wijzigen
dan maar mailtje naar de klantenservice gestuurd.. ken ook nooit gewoon normaal goed gaan
Ik ben eind maart weer terug in NL, maar laat je tot die tijd niet weerhouden eentje eerder te organiserenquote:
heerlijk datquote:Op zondag 24 november 2013 05:46 schreef andreas612 het volgende:
Vet
http://www.archdaily.com/(...)-photography-awards/
Wanneer ga je jezelf een Ts kado doen man. Als er eentje hier is die de shit eruit zou fotograferen, ben jij het wel!quote:
Ik zou er zeker dolblij mee zijnquote:Op zondag 24 november 2013 13:10 schreef freud het volgende:
[..]
Wanneer ga je jezelf een Ts kado doen man. Als er eentje hier is die de shit eruit zou fotograferen, ben jij het wel!
Voor vele wel ook de week dat het salaris weer gestort wordt...!quote:Op maandag 25 november 2013 10:19 schreef Iwanius het volgende:
Morgen. Allemaal er zin in deze week? Laatste week van de maand november en de dure maand december staat voor de deur. Kortom voor sommigen een vervelende maand,voor de ander een hele leuke maand.
Maak er wat van vandaag!
Was afgelopen weekquote:Op maandag 25 november 2013 11:01 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Voor vele wel ook de week dat het salaris weer gestort wordt...!
Zal wel weer druk zijn bij de media markt dan...quote:Op maandag 25 november 2013 11:01 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Voor vele wel ook de week dat het salaris weer gestort wordt...!
Ja, haak wel even aan.quote:Op maandag 25 november 2013 11:29 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ga je naar Das Coen und Sander Fest?
Dat denk ik dan weer niet nee.quote:
De band wel?quote:Op maandag 25 november 2013 11:54 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Dat denk ik dan weer niet nee.
Daar mag ik nog niets over zeggen.quote:
Ik zie de foto's wel verschijnen. Ze schijnen zo'n vlieg-aan-de-muur-fotograaf te hebbenquote:Op maandag 25 november 2013 11:56 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Daar mag ik nog niets over zeggen.
Mogelijk.quote:Op maandag 25 november 2013 11:59 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ik zie de foto's wel verschijnen. Ze schijnen zo'n vlieg-aan-de-muur-fotograaf te hebben
Das altijd balen ja... maar wel prettig als het daarna allemaal weer verholpen is voor een tijd.quote:Op maandag 25 november 2013 11:08 schreef freud het volgende:
[..]
Was afgelopen week. Beetje jammer dat ik er dit jaar een flink dakreparatie van moet betalen ipv iets leuks...
Voor fotografie-zaken hoef ik daar niet te komenquote:Op maandag 25 november 2013 11:19 schreef Uncle het volgende:
[..]
Zal wel weer druk zijn bij de media markt dan...
Ik heb sowieso het idee dat het altijd druk is bij de MediaMarkt...quote:Op maandag 25 november 2013 14:02 schreef Uncle het volgende:
Eerste zaterdag na salaris is het altijd stervens druk daaro. Ook op de foto afdeling...
Ja, dat, of ze doen het echt veel beter dan iedereen die ik kenquote:Op maandag 25 november 2013 15:48 schreef freud het volgende:
Indeed, al vermoed ik dat het meer retail therapie is dan dat men het geld echt kan missen.
Vandaag moet ik eerst ff wat langer rijden voordat ik koffie krijg. Maar de koffie is daar wel beterquote:
Neem een ABOquote:Op dinsdag 26 november 2013 07:35 schreef Susteren het volgende:
Alsjeblieft, iemand: haal die kutbanner weg op fok
weet je wel wat dat kost...quote:Op dinsdag 26 november 2013 07:52 schreef Uncle het volgende:
[..]
lijkt mij ook geen probleem met de geldboom van Susteren
Betalen voor een forum waarvan men al binnenloopt van de niet-irritante bannersquote:
Ja! Gaat best lekker!quote:
Fotoboek je bedoeld een plakboek? Of wat anders?quote:Op dinsdag 26 november 2013 19:06 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Ja! Gaat best lekker!
Besloten eens een fotoboek te maken van m'n Berlijn serie. Ben benieuwd hoe dat uitpakt.
Een fotoboek laten afdrukken. Dus ingebonden enzo.quote:Op dinsdag 26 november 2013 19:24 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Fotoboek je bedoeld een plakboek? Of wat anders?
Gisteren terug gekomen uit la palma ook veel foto's gemaakt. Moet nog een selectie maken.
Oke ben benieuwd. Een goeie druk kan heel mooi zijn. Die hema en kruidvat dingen.. Tja uhquote:Op dinsdag 26 november 2013 19:56 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Een fotoboek laten afdrukken. Dus ingebonden enzo.
Maar geen kruidvatgewoon goed en mooi wel
We verwachten wel een showcase van je!
Ik ben ook benieuwd naar m'n eigen fotoboekquote:Op dinsdag 26 november 2013 23:25 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Oke ben benieuwd. Een goeie druk kan heel mooi zijn. Die hema en kruidvat dingen.. Tja uh![]()
Ik ga mijn foto's van het weekend uitzoeken. En ik vind er zoveel mooi dus dat gaat een opgave worden. Ik kies ook altijd 1 foto uit die ik groot laat afdrukken.. dat gaat bij deze reis een zware dobber worden want heb er wel een paar die ik echt super tof vind.
En nee het is niet bedoeld als mezelf ophemelen ofzo dat ik eigen foto's ophang thuis. Maar heb liever een vette plaat met eigen herinneringen aan de muur hangen dan de zoveelste druk van een ikea Canvas ding haha.
Een showcase kan ik weleens doen. Nog nooit gedaan eigenlijk. En ben helemaal niet zo goed als de rest hier wat fotograferen wat dat betreft.
Gadverquote:Op woensdag 27 november 2013 06:26 schreef Xilantof het volgende:
[..]
koffie met een beetje suiker graag!
cafeïne én suiker... dat is pas wakker worden!quote:Op woensdag 27 november 2013 06:31 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
Gadver. * Nalbandian doneert pak suiker aan Xilantof.
Zonde van de koffie!quote:Op woensdag 27 november 2013 06:39 schreef Xilantof het volgende:
[..]
cafeïne én suiker... dat is pas wakker worden!
Suiker in je koffie... Neem dan gewoon gelijk thee joh!quote:Op woensdag 27 november 2013 06:26 schreef Xilantof het volgende:
[..]
koffie met een beetje suiker graag!
Ik geloof dat ik zo'n 1800 foto's heb....quote:Op woensdag 27 november 2013 06:16 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Ik ben ook benieuwd naar m'n eigen fotoboekHet blijft toch iets moois als je een foto mooi op papier hebt.
Hier in huis hangen ook 2 foto's die ik gemaakt hebdus heel erg is het niet
![]()
1 daarvan is wel aan vervanging toe trouwens
Hoeveel foto's heb je totaal gemaakt? Het nakijken en bewerken vind ik toch wel deel van de napret. Zeker als je weet dat je veel toffe foto's erbij hebt zitten.
Die showcase gewoon doen! Wie weet leer je nog wat aan de hand van de commentaren!
leuk klusje!quote:Op woensdag 27 november 2013 07:55 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik geloof dat ik zo'n 1800 foto's heb....
Maar er zijn er ook bij die hetzelfde zijn maar dan net anders ingesteld.
Nabewerken vind ik ook altijd leuk. Alleen kan dat bij mij alleen op de laptop. En die geeft de foto altijd anders weer dan andere hem zien ofzo. Meestal zie ik ze lichter dan dat ze zijn schijnbaar.
Heeft geen nut die gaat toch terug naar de zaak. Over een paar weken. En daarbij heb ik geen idee hoe dat moet haha.quote:Op woensdag 27 november 2013 09:24 schreef Xilantof het volgende:
[..]
leuk klusje!
Misschien een je laptopscherm calibreren?
Yes!quote:
Nice! Wat voor iets?quote:Op woensdag 27 november 2013 11:44 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Yes!
Dit weekend verhuizen, whoei
Dat is heel eenvoudig met een Spyder (apparaatje wat je op je scherm hangt, gaat verder automagisch). Die van mij heb ik overgenomen van D_A, werkt perfectquote:Op woensdag 27 november 2013 09:47 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Heeft geen nut die gaat toch terug naar de zaak. Over een paar weken. En daarbij heb ik geen idee hoe dat moet haha.
...
Prima kamertje, gedeeld met een vriendin in Westquote:
WHOEIquote:Op woensdag 27 november 2013 11:45 schreef DonJames het volgende:
[..]
Dat is heel eenvoudig met een Spyder (apparaatje wat je op je scherm hangt, gaat verder automagisch). Die van mij heb ik overgenomen van D_A, werkt perfect
Oh zoiets zullen ze op afdeling design vast wel hebben dan. Maar even afwachten wat de volgende lap top doetquote:Op woensdag 27 november 2013 11:45 schreef DonJames het volgende:
[..]
Dat is heel eenvoudig met een Spyder (apparaatje wat je op je scherm hangt, gaat verder automagisch). Die van mij heb ik overgenomen van D_A, werkt perfect
Gezellig!quote:Op woensdag 27 november 2013 11:46 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Prima kamertje, gedeeld met een vriendin in West
Hij wil gewoon altijd de eerste zijn om goedemorgen te zeggenquote:Op donderdag 28 november 2013 06:18 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
Mogguh! Wekker verkeerd ingesteld?
Neequote:Op donderdag 28 november 2013 08:56 schreef kanovinnie het volgende:
Ben altijd blij dat ik in dat soort gevallen de camera van Puala kan meegrissen
Moest vandaag wat verder weg voor m'n werk, dus wat eerder de auto inquote:Op donderdag 28 november 2013 06:18 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
Mogguh! Wekker verkeerd ingesteld?
Jup, Eikel voor ons voegde keihard in, bestuurder voor me schrok, remde, ik remde ook. Blokkeerde en poef.quote:
Geen letsel?quote:Op donderdag 28 november 2013 20:32 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Jup, Eikel voor ons voegde keihard in, bestuurder voor me schrok, remde, ik remde ook. Blokkeerde en poef.
Voel nek wat maar zal wel meevallen uiteindelijk. Anders morgen oid maar even laten nakijken.quote:
Inderdaad even laten checken. Blikschade is erg vervelend, maar overkomelijk.quote:Op donderdag 28 november 2013 20:40 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Voel nek wat maar zal wel meevallen uiteindelijk. Anders morgen oid maar even laten nakijken.
Parijs of zo? 5:41... Idioot.quote:Op donderdag 28 november 2013 15:02 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Moest vandaag wat verder weg voor m'n werk, dus wat eerder de auto in
Ah balen man. Pas op met je nek. Morgen even langs de dok. Zoiets kan een flinke optater geven.quote:Op donderdag 28 november 2013 20:32 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Jup, Eikel voor ons voegde keihard in, bestuurder voor me schrok, remde, ik remde ook. Blokkeerde en poef.
quote:Op vrijdag 29 november 2013 09:57 schreef Puala het volgende:
Warme appelflappen als ontbijt, nomnomnom
Nee hoor.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |