Die komt toch uiterst donderdag?quote:Op zondag 3 november 2013 20:19 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Net was m'n hele pc onbruikbaar, zo vol zat het RAM.
Ik wacht wel op een patch.
Nolife!!!quote:Op zondag 3 november 2013 21:09 schreef dennis3d het volgende:
[..]
Dat ik de al 3 voertuigen heb uitgespeeld.
Oh, bij mij is standaard als ik de game join al kut frames.quote:Op zondag 3 november 2013 21:27 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Geen idee.
Tijdelijke fix lijkt te zijn om na elk rondje te quiten.
ik heb steeds dat we allebei tegelijk op 0 staan op 5 meter afstand en knallenquote:Op maandag 4 november 2013 00:15 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Ik ben niet onder de indruk tot dusver.
Elke 1 op 1 confrontatie is al voorbij voordat hij begonnen is, ik lig altijd gelijk neer en de ander loopt vrolijk door met 80+ health.
Choppers zijn niks waard, mensen met AA en alles unlocked halen je continu neer.
Dat viel me ook al op ja, bleef maar kogels in de andere jet pompen en er gebeurde maar nietsquote:Op maandag 4 november 2013 11:08 schreef KoningStoma het volgende:
No shit. Dice heeft de stealth jets verkloot. Ik doe met een strafe op infantry max 20 damage en dat is niet omdat ik mis schiet.
De stealth jets doen 2 damage per schot tegen luchtvoertuigen. Minder dan 1 damage tegen armor. Success met je stealth jets. De Russische stealth jet is bijna twee keer zo wendbaar als de andere twee,
Attack jets daarentegen.. De attack jets, die doen ten minste damage en zijn soms ook wendbaarder dan stealth jets.
Je kan goed merken dat DICE te weinig moeite in de jets heeft gestoken. Ze zijn niet gebalanceerd, stealth jets hebben geen rol, er is geen hud voor rocket pods, tv missile zorgt voor suicide, 3rd person cam is buggy, de hud is onleesbaar klein en transparant en als je rocket pods selecteert dan kan je bij sommige jets niet de cockpit view gebruiken.
Oh, en de 3rd person cam heeft een lagere fov dan de cockpit view, dus waarom zou je de 3rd person cam ooit gebruiken?quote:Op maandag 4 november 2013 11:17 schreef ems. het volgende:
3rd person cam is er niet in hardcore dus dat is iig één voordeel voor mijIk vind het wel doodirritant dat ik nauwelijks even rechtdoor kan vliegen. Ik zit de hele tijd te draaien omdat ik binnen no time buiten het speelveld zit. Behalve op Parcel storm dan, daar is het nog enigszins degelijk.
BC2 niet anders, maw: wat verwacht je dan?quote:Op maandag 4 november 2013 11:51 schreef Jorwol het volgende:
Dat verhaal was echt zo tenenkrommend slecht man
Voornaamste reden dat ik BF3 niet eens uitgespeeld heb had te maken dat het echt een lopende schiettent was, totaal geen motivatie voor de speler bood of ook maar ergens een verbinding met de speler aanging.quote:Op maandag 4 november 2013 11:59 schreef VaLkyRie het volgende:
Ach die sp is toch niet waarom je bf speelt. Net als met 3 heb ik de campaign niet uitgespeeld. Niet eens zozeer omdat ik het niet leuk vond, maar omdat de mp gewoon veel leuker is.
Ik vond de SP van BC2 allesbehalve episch maar vele malen vermakelijker dan het drama van BF4.quote:Op maandag 4 november 2013 11:48 schreef Skull-splitter het volgende:
SP van BC2 was gelijk aan deze hoor, die van BF3 sloeg gewoon nergens op en was vooral een slap excuus voor zoveel mogelijl locaties en gimmick-gameplay.
Wat doet BF4 veel en veel beter? Ik begrijp je kritiek hoor, alleen zie ik niet in wat er dan verbeterd zou moeten zijn ten opzichte van BF3. Met de tank en jet missies daar had je tenminste nog enigszins het idee dat je in een Battlefield zat.quote:BF4 doet dat veel en veel beter al blijft het natuurlijk "ren naar punt x en maak alle tegenstanders af", iets wat een crysis beter doet.
P90quote:Op maandag 4 november 2013 13:04 schreef VaLkyRie het volgende:
Weet iemand trouwens welke wapens je unlocked in MP via SP?
Ergens vind ik het wel tof dat ze jets verneukt hebben. Ik kon ze toch nooit uitstaan in 3, die jetpiloten.quote:Op maandag 4 november 2013 11:08 schreef KoningStoma het volgende:
No shit. Dice heeft de stealth jets verkloot. Ik doe met een strafe op infantry max 20 damage en dat is niet omdat ik mis schiet.
De stealth jets doen 2 damage per schot tegen luchtvoertuigen. Minder dan 1 damage tegen armor. Success met je stealth jets. De Russische stealth jet is bijna twee keer zo wendbaar als de andere twee,
Attack jets daarentegen.. De attack jets, die doen ten minste damage en zijn soms ook wendbaarder dan stealth jets.
Je kan goed merken dat DICE te weinig moeite in de jets heeft gestoken. Ze zijn niet gebalanceerd, stealth jets hebben geen rol, er is geen hud voor rocket pods, tv missile zorgt voor suicide, 3rd person cam is buggy, de hud is onleesbaar klein en transparant en als je rocket pods selecteert dan kan je bij sommige jets niet de cockpit view gebruiken.
Ze hebben de attack jets niet verneukt.quote:Op maandag 4 november 2013 13:36 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Ergens vind ik het wel tof dat ze jets verneukt hebben. Ik kon ze toch nooit uitstaan in 3, die jetpiloten.
Iets sluimert door dat jouw insteek toch meer van het COD of MW gehalte is en je daarom zo 'negatief' bent over de laatste BF.quote:Op maandag 4 november 2013 11:44 schreef ems. het volgende:
De single player, waarbij jij de baas bent van de groep maar geen enkel woord zegt en de hele tijd wordt rondgestuurd door je ondergeschikten.
Ik vond hem erg teleurstellend. Bad company 2 SP was nog tof, BF3 SP was al wat minder maar toch leuk om te doen. Dit is wat mij betreft wel het dieptepunt van de serie. Dat doen ze bij de buren van CoD toch wel wat beter.
Negatiefquote:Op maandag 4 november 2013 14:10 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Iets sluimert door dat jouw insteek toch meer van het COD of MW gehalte is en je daarom zo 'negatief' bent over de laatste BF.
Lees het topic? Dan zul je ook meteen zien dat bovenstaande conclusie voorbarig was.quote:Andere vraag aan een ieder. Zijn er al glitches ontdekt en zijn ze hinderlijk?
In die on-rails tankmissie en on rails vliegmissie in een battlefield? Lolwhut?!quote:Op maandag 4 november 2013 12:31 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik vond de SP van BC2 allesbehalve episch maar vele malen vermakelijker dan het drama van BF4.
[..]
Wat doet BF4 veel en veel beter? Ik begrijp je kritiek hoor, alleen zie ik niet in wat er dan verbeterd zou moeten zijn ten opzichte van BF3. Met de tank en jet missies daar had je tenminste nog enigszins het idee dat je in een Battlefield zat.
Crysis vond ik trouwens ook een wanproduct
Tankmissie was niet on rails. Vliegmissie had ik ook liever 'vrij' gezien, maar het zat er tenminste in.quote:Op maandag 4 november 2013 14:21 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
In die on-rails tankmissie en on rails vliegmissie in een battlefield? Lolwhut?!
Omar droeg een hoop bij aan de karakters, maar ontwikkeling zat er verder niet echt in. In Bad Company vond ik de karakters nog het tofst.quote:Welnee, gewoon een techdemo van je engine maar 0,0 persoonsvormen. BF4 geeft je werkelijk karakters, hoe stereotyp ook, wat maakt dat het verhaal samenhangender en gewichtiger maakt dan BF3.
Oneens.Het gros van de mensen koopt ook CoD voor de multiplayer. CoD bewijst simpelweg dat het een het ander niet hoeft uit te sluiten (hoewel de multiplayer van CoD mij persoonlijk totaal niet interesseert).quote:COD doet goede SP, absoluut, maar daar zit ook erg veel aandacht in waar MP daar bijzaak lijkt (persoonlijke mening),
Een voorbeeld van dat ze weinig moeite erin steken.quote:waar dat bij BF andersom is. Het feit dat de MP-levels al snel terugkomen in de SP is daar al een voorbeeld van.
Karakters,quote:Op maandag 4 november 2013 14:21 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
In die on-rails tankmissie en on rails vliegmissie in een battlefield? Lolwhut?!
Welnee, gewoon een techdemo van je engine maar 0,0 persoonsvormen. BF4 geeft je werkelijk karakters, hoe stereotyp ook, wat maakt dat het verhaal samenhangender en gewichtiger maakt dan BF3.
COD doet goede SP, absoluut, maar daar zit ook erg veel aandacht in waar MP daar bijzaak lijkt (persoonlijke mening), waar dat bij BF andersom is. Het feit dat de MP-levels al snel terugkomen in de SP is daar al een voorbeeld van.
Metro! Beste single player FPS van de afgelopen jaren imo.quote:Op maandag 4 november 2013 15:31 schreef Skull-splitter het volgende:
Mjah, die zeiksnor in COD boeit me ook niet...
Maar als ik fatsoenlijke SP wil zal ik toch aangewezen zijn op Singularity, Crysis, Deus Ex, Assassin's Creed, Batman en Stalker denk ik...
Zie Stalkerquote:Op maandag 4 november 2013 15:40 schreef ems. het volgende:
[..]
Metro! Beste single player FPS van de afgelopen jaren imo.
quote:my only in battlefield 4 moment
Dun dun du
'something went wrong'
quote:Only In Battlefield 4: "In obliteration, I grabbed the bomb, ran through a hell of a firefight and hopped onto a friendly chopper... I then parachuted onto the bomb site and as soon as I was about to plant it... The game crashed.
I threw my headset down in rage, it was amazing!
Real Players, Real Experiences, Really Annoying.
DICE FIX THE GOD DAMN NETCODE
Niet.quote:Op maandag 4 november 2013 20:32 schreef robuust89 het volgende:
Hoe schakel je die @#$%&* pop-up tips uit?
quote:Op maandag 4 november 2013 18:53 schreef Catkiller het volgende:
Weer een nieuw "Only In Battlefield 4" filmpje op Youtube, top comments.
[..]
[..]
200/300/400/500 en 1000 meterquote:Op maandag 4 november 2013 22:02 schreef TwenteFC het volgende:
Ik speel trouwens bf4 sinds vandaag, maar eh; Snipers kunnen nu op elke afstand "scherpstellen" met V ?
Die wapen unlocks veranderen niets aan damage. De beginwapens zijn meer dan prima.quote:Op maandag 4 november 2013 22:15 schreef TwenteFC het volgende:
Vind die wapen unlocks nog wel laf, je komt in je begin levels echt kracht te kort.
Vooral frustrerend wanneer de ander nog 5hp oid over heeft.
Ik kan er ook nog wel mee leven.quote:Op maandag 4 november 2013 22:18 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Die wapen unlocks veranderen niets aan damage. De beginwapens zijn meer dan prima.
Weten we tenminste waar het aan ligtquote:Op maandag 4 november 2013 22:39 schreef KoningStoma het volgende:
Commander is een beetje saai. Een beetje scannen, een paar supplies droppen en hier en daar een raketje op gooien.
Trouwens:
Ik heb het continu. Best een probleem want ik hoor geen kut meer.quote:Op maandag 4 november 2013 22:39 schreef KoningStoma het volgende:
Commander is een beetje saai. Een beetje scannen, een paar supplies droppen en hier en daar een raketje op gooien.
Trouwens:
G2play.quote:Op maandag 4 november 2013 22:49 schreef RoW_0 het volgende:
Jullie hebben dit waarschijnlijk 1002930239 keer gehoord, maar waar kan ik BF4 zo cheap mogelijk krijgen? PC DL.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |