Zie het ook niet gebeuren inderdaad.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 18:20 schreef Tim86 het volgende:
DIt lijkt me direct de beslissing in de wedstrijd..wel erg knap als je hier nog van kan terugkomen.
Ik vind Raonic ook een dikke kleuter.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 15:39 schreef suus21 het volgende:
[..]
Wat is daar niet ratoineel aan? Omdat ze beiden dezelfde speelstijl hebben....nou tegenwoordig is iedereen een b- versie van een djokovic of nadal qua speltype. Dan kun je zo wat niemand meer haten
Niet voor 20.30 uur maar ik snap de planning niet als Gasquet en Nishikore pas om 19.30 uur de baan op gaan.quote:
Ja, inderdaad. Dat zou wel een unicum zijn lijkt me.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 21:15 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[...]
Als Nadal Janowicz verslaat staan alle WTF participanten in de QF van Bercy, geheel tegen traditie in.
Welk niveau ben jij dan wel?quote:Op donderdag 31 oktober 2013 17:00 schreef suus21 het volgende:
Ik zie alleen maar goed aanvallend spel van de man en daar horen af en toe wat foutjes bij. Obvious dat de meesten van jullie geen wedstrijden spelen op redelijk ( hoog ) niveau.
Ze zei ook dat Nadal goed speelde tegen Granollersquote:Op donderdag 31 oktober 2013 21:35 schreef Federer-fan het volgende:
Mariette Pakker zegt dat Janowicz de toss won en koos om te serveren. Maar Nadal won de toss en koos om te ontvangen. Vind het zo slordig als ze dat soort dingen verkeerd zeggen; zeg dan niks.
dank jequote:Op donderdag 31 oktober 2013 21:35 schreef Federer-fan het volgende:
Mariette Pakker zegt dat Janowicz de toss won en koos om te serveren. Maar Nadal won de toss en koos om te ontvangen. Vind het zo slordig als ze dat soort dingen verkeerd zeggen; zeg dan niks.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |