SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deelnemers
1. Chuck-N0rr1s Profiel | History | Fotoboek
2. Maarten-Pieter Profiel | History | Fotoboek
3. Harajuku. Profiel | History | Fotoboek Rechercheur
4. AchJa Profiel I History I Fotoboek Viligante
5. Timmmmm Profiel I History I Fotoboek Doctor
6. DrNick Profiel | History | Fotoboek
7. Burner82 Profiel | History | Fotoboek Town Elder
8. Tamashii Profiel | History | Fotoboek
9. Nattekat Profiel | History | Fotoboek Scout
10. tdrone Profiel | History | Fotoboek Mafia
11. TheVulture Profiel I History I Fotoboek
12. Lynda Profiel I History I Fotoboek Zombie
13. liesje1979 Profiel I History I Fotoboek
14. Rockfire Profiel I History I Fotoboek Dorp
15. toetsenbordridder Profiel I History I Fotoboek Dorp
16. BeamofLight Profiel | History | Fotoboek Dorp
17. Puntenslijpsel Profiel | History | Fotoboek Burgemeester & mafia
18. Dale. Profiel | History | Fotoboek Mafia
Belangrijke linkjes:
Dag 1 - burgemeester verkiezingen
Nacht 1
Dag 2
Nacht 2
Dag 3
Nacht 3
Dag 4
Nacht 4 - deel 1
Nacht 4 - deel 2
[ Bericht 0% gewijzigd door Bartjebart op 28-10-2013 20:36:01 ]Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
Hints:quote:Op zondag 27 oktober 2013 21:47 schreef Bartjebart het volgende:
[ afbeelding ]
Nogal tevreden met de uitslag van de afgelopen verkiezing huppelde Harajuku. door het dorp. Hoewel… huppelen… Het was meer zwalken. Na de meer dan 36 feestelijk naar binnengewerkte biertjes kon je van huppelen niet meer spreken. Al dacht ze zelf dat er weinig aan de hand was. Bij haar huis aangekomen zag ze dacht ze achtervolgd werd door een duister figuur. Al druk in al haar zakken zoekend kwam ze er achter dat ze haar huissleutel vergeten was. Tenminste dat hoopte ze dan maar. Gelukkig had ze altijd een huissleutel onder de grote steen bij de voordeur liggen. Snel pakte ze de steen, die ze als een wanhopige poging nog in de richting van dit duistere figuur gooide. Dat het meer dan 3 meter naast deze persoon was, viel haar niet eens op. Ze opende haar voordeur en stapje haar Japans gestyle huis binnen. Wat ze niet door had is dat op dat moment het duistere figuur een groot samurai getrokken had en haar met volle vaart aanviel. Niet veel later was Harajuku.’s (rechercheur) hoofd als een pronkstuk op de schoorsteenmantel geplaatst en liep het duistere figuur haar huis uit.
Rustig door het dorp heen lopend, al Whatsappend naar zijn vrienden, viel het Nattekat op dat hij achtervolgd werd. Het maakte hem niet zoveel uit. Na al dit gedoe had Nattekat vast een Lintje verdient voor al zijn goede werk voor de Mafiefamilie. Een mooi blauw lintje met een gouden afwerking. Direct toen hij de hoek omsloeg hoorde hij het bekende hoge fluitende geluid dat hem haast als muziek in de oren klonk. Niet veel later lag Nattekat (scout) met een groot gapend gat in zijn voorhoofd op de grond.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Waar 'hij' staat kan ook 'zij' of 'het' gelezen worden.
Moge de doden rusten in vrede. Dus niet spelinhoudelijk meeposten in dit topic. En voor de rest geldt dat het na het rouwen tijd om hints te gaan zoeken en te verzamelen en breng daarna je stem uit. Op deze manier gaan we morgen om 19:00 de eerste lynch tot uitvoering brengen.
Oke, maar die andere kill dan?quote:Op maandag 28 oktober 2013 17:08 schreef lynda het volgende:
hara is denk vermoord door nattekat (die 36 komt van haar profiel of iets) dus ik zou je aandacht besteden aan oudere kills.
Ohja fuck, niet goed gekeken wat de rol was van Nattekat.quote:Op maandag 28 oktober 2013 17:12 schreef lynda het volgende:
als jij de kill van een dorpsrol wil oplossen succes.. ik denk niet dat maffia zichzelf heeft afgemaakt
quote:Op maandag 28 oktober 2013 18:17 schreef tdrone het volgende:
excuses aan iedereen die meedoetzal in de toekomst niet meer voorkomen dat ik me inschrijf en dan niks meer van me laat horen.
quote:
Cultuur barbaarquote:Op maandag 28 oktober 2013 18:27 schreef Maarten-Pieter het volgende:
[..]
Non morituri aut non salutant?
Zeg ik ken de uitdrukking welquote:Op maandag 28 oktober 2013 18:30 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
Cultuur barbaar![]()
In de tijd van de gladiatoren zeiden ze voor het gevecht "Morituri te salutant" tegen Caesar , het betekend "zij die zullen sterven, groeten u", Caesar antwoorde soms met "Aut non" wat inhoud "soms niet".
quote:Op maandag 28 oktober 2013 18:36 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
Iemand die op de hoogte is van zulke uitspraken zoals Achja, daar hoor je niet op te stemmen dus:
##unvote achja
##vote tamashii
Achja (4) TV, MP, liesje, Tamashii
Tamashii (3) Dale., AchJa,Chuck
Achja (5) TV, MP, liesje, Tamashii, lyndaquote:Op maandag 28 oktober 2013 18:39 schreef lynda het volgende:
## vote achja dan.
maar dat heeft nu niet veel nut
wil iemand hem bijplaatsen?
quote:Op maandag 28 oktober 2013 18:36 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
Iemand die op de hoogte is van zulke uitspraken zoals Achja, daar hoor je niet op te stemmen dus:
##unvote achja
##vote tamashii
Achja (4) TV, MP, liesje, Tamashii
Tamashii (3) Dale., AchJa,Chuck
Als niemand zich meer wil bedenken wel ja...quote:Op maandag 28 oktober 2013 18:45 schreef Maarten-Pieter het volgende:
We zijn in principe klaar met stemmen toch?
Nee, de hints richting mij blinken uit in briljantheid...quote:Op maandag 28 oktober 2013 18:53 schreef lynda het volgende:
daar had je eerder mee moeten komen. je verdediging was euhmm ruk
Neuh maar niemand doet verder wat dus tja..quote:Op maandag 28 oktober 2013 18:56 schreef AchJa het volgende:
[..]
Nee, de hints richting mij blinken uit in briljantheid...
Dat is waar, ben ik zelf ook deels schuldig aan.quote:Op maandag 28 oktober 2013 18:59 schreef lynda het volgende:
[..]
Neuh maar niemand doet verder wat dus tja..
De gene die het eerst dat aantal stemmen haalt, gaat dan heen.quote:Op maandag 28 oktober 2013 19:08 schreef Dale. het volgende:
[..]
Inderdaad wtf?
Wat zou er gebeuren btw bij een gelijke stand?
dan zou de SL je vertellen dat dit gewoon in de OP staatquote:Op maandag 28 oktober 2013 19:08 schreef Dale. het volgende:
[..]
Inderdaad wtf?
Wat zou er gebeuren btw bij een gelijke stand?
Wie dan? Jij?quote:Op maandag 28 oktober 2013 19:09 schreef lynda het volgende:
[..]
omdat tama ook geen zekerheid isik had liever iemand anders zien gaan
Wat the neuk? Ga fietsen ofzo?quote:Op maandag 28 oktober 2013 19:31 schreef Maarten-Pieter het volgende:
Oh dat is stom
Nou ja, dan is het dus Dale.
Oh ja als spion die dan maffia is geworden.quote:Op maandag 28 oktober 2013 19:36 schreef Dale. het volgende:
[..]
Wat the neuk? Ga fietsen ofzo?![]()
Zullen wel zien wat er gebeurt. Ik denk alleen gezien de info die ik nu heb gekregen net dat het TV is... We shall see.
Om duidelijkheid te scheppen:quote:Op maandag 28 oktober 2013 19:47 schreef Maarten-Pieter het volgende:
[..]
Oh ja als spion die dan maffia is geworden.
Nou ja, een van de twee dan. Of Dale maffia of TV spion die maffia is geworden.
Tentamen, rommel: duidelijk een student.quote:Op maandag 28 oktober 2013 20:28 schreef Bartjebart het volgende:
[ afbeelding ]
“Dus daar liggen mijn schoenen!” dacht Lynda. Ik was ze al die tijd al kwijt. Nu ze op zichzelf woonde en haar moeder de rommel dus niet meer achter haar kont zou opruimen moest ze er zelf maar aan denken dat ze dat ging doen. Wat een bende zeg. Maar dat komt morgen wel. “Wanneer is dat etentje nou ook alweer” mompelde ze. Ze pakte haar agenda erbij en zag dat het vandaag de 15e is en zag dat ze overmorgen dat etentje had. Ze moest nog iets gaan verzinnen wat ze mee kon nemen, dat was immers afgesproken. Eerst vandaag dat tentamen nog even halen. Wat ze eerst nog wel even kon doen is een afwasje er doorheen halen. Ze liep schoorvoetend naar de keuken waar ze nog net de deur naar het balkon dicht zag vallen. Dat is raar denkt Lynda. Ze liep naar de deur om te kijken of er iemand op het balkon was en zag nog net een duister figuur van het balkon afspringen. Om zich heenkijkend zag ze dat eigenlijk alles nog in haar huis lag zoals het hoorde, inclusief alle rommel. “had hij dat niet even kunnen opruimen anders” mompelde ze.
Lynda draaide de kraan open en begon eerst wat borden af te spoelen. Maar dat is raar, het water stroomde niet weg. Ze pakte een ontstopper en begon te pompen. Niet veel later begon het water te pruttelen in de afvoerbuizen en opeens stroomde de spoelbak toch leeg. Gelukkig maar! Maar nu moest ze zich wel haasten om op school te komen, ze had al veel te veel tijd verloren. Gehaast pakte ze haar jas en haar tas en rende naar buiten en stak de straat over. Wat ze niet zag is dat er net op dat moment een grote bus aan kwam. Lynda’s lichaam werd 100 meter verderop gevonden. Lynda (zombie) was niet meer.
Lynda stuur je me een PM?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Waar 'hij' staat kan ook 'zij' of 'het' gelezen worden.
Moge de doden rusten in vrede. Dus niet spelinhoudelijk meeposten in dit topic. En voor de rest geldt dat het na het rouwen tijd om hints te gaan zoeken en te verzamelen en breng daarna je stem uit. Op deze manier gaan we morgen om 19:00 de eerste lynch tot uitvoering brengen.
.
quote:Op maandag 28 oktober 2013 20:31 schreef lynda het volgende:
FU klote chipendale met je the mask en alles
Chipendale was niet eens een hintquote:Op maandag 28 oktober 2013 20:31 schreef lynda het volgende:
FU klote chipendale met je the mask en alles
Ik ben benieuwd wat ze wel warenquote:Op maandag 28 oktober 2013 20:31 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Chipendale was niet eens een hint
quote:Op maandag 28 oktober 2013 20:31 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Chipendale was niet eens een hint
quote:Op maandag 28 oktober 2013 20:32 schreef Maarten-Pieter het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd wat ze wel waren
Aaaaaaaah joh Hara en ik vonden hem wel leukquote:Op maandag 28 oktober 2013 20:31 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Chipendale was niet eens een hint
Zie PMquote:Op maandag 28 oktober 2013 20:32 schreef Maarten-Pieter het volgende:
Ik was trouwens watcher. Als noch Lynda noch ik was vermoord, had ik het geweten, want ik ging naar Dale
Ja he? Ik denk, laat ik het dan maar even helemaal af maken!quote:
Ja gokje gewaagdquote:Op maandag 28 oktober 2013 20:37 schreef Puntenslijpsel het volgende:
wtf Dale![]()
![]()
Het lullige was dat Nattekat en ik nooit ook maar een moord gepleegd hebben![]()
wat ben je dan voor maffiaquote:Op maandag 28 oktober 2013 20:37 schreef Puntenslijpsel het volgende:
wtf Dale![]()
![]()
Het lullige was dat Nattekat en ik nooit ook maar een moord gepleegd hebben![]()
Srsly?quote:Op maandag 28 oktober 2013 20:37 schreef Puntenslijpsel het volgende:
wtf Dale![]()
![]()
Het lullige was dat Nattekat en ik nooit ook maar een moord gepleegd hebben![]()
Wat zijn jullie voor een dorpquote:
duh we lieten de andere maffia het werk doen kneus. We kunnen niet allemaal moorden hequote:
Jaaaaa van jou snap ikquote:Op maandag 28 oktober 2013 20:39 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
duh we lieten de andere maffia het werk doen kneus. We kunnen niet allemaal moorden he
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |