Dat was vorig jaar toch ook. Een mega storm op de kaarten die hier uitvoerig besproken werd (bij het weer van RTL en NOS hadden ze het alleen over wat wind) en........................... uiteindelijk was het ook maar een beetje wind en niks noemenswaardigs....quote:Op zondag 27 oktober 2013 08:06 schreef Slobeend het volgende:
GFS gelooft er niet meer in. Gaan nog maar voor 6-7 bft.
twitter:weermanreinier twitterde op zondag 27-10-2013 om 09:33:09Oef. Op @MeteoConsult persbericht gemaakt over de #zwarestorm storm morgen. In NW kustgebied windstoten tot 140 km/u. Wadden mogelijk 150. reageer retweet
Nu ga ik er over nadenken om het station tijdelijk op de pier te gooien, moet alleen vervoer zien te regelenquote:Op zondag 27 oktober 2013 09:50 schreef ZaZoe het volgende:
twitter:weermanreinier twitterde op zondag 27-10-2013 om 09:33:09Oef. Op @MeteoConsult persbericht gemaakt over de #zwarestorm storm morgen. In NW kustgebied windstoten tot 140 km/u. Wadden mogelijk 150. reageer retweet
Hier ook windstil.quote:Op zondag 27 oktober 2013 10:06 schreef capuchon_jongen het volgende:
Wind hier is gewoon gaan liggen, wordt het een storm in een glas water
Wat een onzin. Het is nergens in NL windstil. Ook niet eens bijna.quote:
quote:Op zondag 27 oktober 2013 11:46 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Wat een onzin. Het is nergens in NL windstil. Ook niet eens bijna.
5bft is het laagste dat momenteel in NL wordt gemeten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier, aan de andere kant van de Noordzee is het niet windstil.You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
Dit heeft helemaal nul te maken met de voorhoede van de storm.quote:Op zondag 27 oktober 2013 11:34 schreef Bienelientjee het volgende:
Dat weten wij ook wel....We beschrijven hoe het er nú aan toe is. De voorhoede van die "storm".
Ik zie hem niet, maar misschien ben ik blind.quote:
Langs de kust van NHquote:Op zondag 27 oktober 2013 11:49 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik zie hem niet, maar misschien ben ik blind.
Wordt elk half uur vernieuwd, vandaar.quote:Op zondag 27 oktober 2013 11:49 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik zie hem niet, maar misschien ben ik blind.
quote:Op zondag 27 oktober 2013 11:46 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Wat een onzin. Het is nergens in NL windstil. Ook niet eens bijna.
5bft is het laagste dat momenteel in NL wordt gemeten.
Jij komt hier niet vaak hèquote:Op zondag 27 oktober 2013 11:46 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Wat een onzin. Het is nergens in NL windstil. Ook niet eens bijna.
5bft is het laagste dat momenteel in NL wordt gemeten.
Ik kwam hier een stuk vaker dan jij.quote:
Even het plaatje op z'n kop zetten, dan zie je er heel veelquote:Op zondag 27 oktober 2013 11:49 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik zie hem niet, maar misschien ben ik blind.
Dat is dan lang geleden aangezien ik hier al een jaar of 3 kom waarvan de laatste anderhalf buiten Nederlandquote:Op zondag 27 oktober 2013 11:51 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Ik kwam hier een stuk vaker dan jij.![]()
Maar ik verwacht uiteraard niet dat er mensen uit andere landen hier op het forum zitten.
Elke 10 minuten.quote:Op zondag 27 oktober 2013 11:50 schreef ZaZoe het volgende:
[..]
Wordt elk half uur vernieuwd, vandaar.
Klopt.quote:Op zondag 27 oktober 2013 11:53 schreef Dven het volgende:
[..]
Dat is dan lang geleden aangezien ik hier al een jaar of 3 kom waarvan de laatste anderhalf buiten Nederland
nu ken ik je!!!quote:Op zondag 27 oktober 2013 11:54 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Klopt.
horned_reaper was mijn vorige username.![]()
Ik zat hier nagenoeg iedere dag.
Oke, aangedaan,. Dven, Bulgarijequote:Op zondag 27 oktober 2013 11:54 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Klopt.
horned_reaper was mijn vorige username.![]()
Ik zat hier nagenoeg iedere dag.
Hij woont er alleen maar. Half FOK zit tijdens het fokken waarschijnlijk wel eens in het buitenland.quote:Op zondag 27 oktober 2013 11:51 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Ik kwam hier een stuk vaker dan jij.![]()
Maar ik verwacht uiteraard niet dat er mensen uit andere landen hier op het forum zitten.
gvd... dan heb ik wind tegen en 's middags is er niks meer van overquote:Op zondag 27 oktober 2013 12:25 schreef Felagund het volgende:
[ afbeelding ]
GFS laat de storm nu een stuk vroeger passeren over Nederland, plaatje is van 6h (UTC). Windmaxima lijken ook wat afgezwakt, het lagedrukgebied ligt een stuk zuidelijker, eerst lag het volgens mij over Noord-Oost Groot-Brittannië
hier zou het pas morgen echt stormen maar de waarschuwing op de site van het KMI gaf aan van 5u vanmorgen.quote:Op zondag 27 oktober 2013 11:56 schreef Dven het volgende:
Was er trouwens al zulke wind voorspeld voor vandaag? Vind windstoot van 112 km/h toch al flink
Gewoon gaan, 't is nog nergens meer dan 8 bft. Wel uitkijken voor windstoten.quote:Op zondag 27 oktober 2013 12:31 schreef CherryOnTop het volgende:
Wil eigenlijk nog even naar de supermarkt maar moet op de fiets over een weg waar geen huizen langs staan, ben er nog niet uit wat ik ga doen
Hier dus ook straksquote:Op zondag 27 oktober 2013 13:01 schreef Rabieluh het volgende:
Wind trekt even gigantisch aan bij Vlissingen, woei.
Het was ook een behoorlijk buitje.quote:Op de A28 tussen Eelde en Groningen zijn zondagochtend tijdens hevige regenval op beide rijbanen meerdere ongelukken gebeurd. De snelweg is afgesloten vanaf Eelde richting Groningen.
Er zijn minstens zes auto's bij de ongevallen betrokken. Het verkeer wordt omgeleid.
Dat ene buitje dat ook hier is overgekomen? Wat is er mis met die wegen daar?quote:Op zondag 27 oktober 2013 13:12 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Het was ook een behoorlijk buitje.
Ik weet niet waar 'hier' voor jou is, maar hier (Groningen) stonden de straten op sommige plekken even blank.quote:Op zondag 27 oktober 2013 13:13 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat ene buitje dat ook hier is overgekomen? Wat is er mis met die wegen daar?
nvm, dit is wel heer erg goed gemikt, heel dat rode lijntje trekt over Groningenquote:Op zondag 27 oktober 2013 13:15 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Ik weet niet waar 'hier' voor jou is, maar hier (Groningen) stonden de straten op sommige plekken even blank.
Reaaaaaaaapppeerrrrrr!!quote:Op zondag 27 oktober 2013 11:54 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Klopt.
horned_reaper was mijn vorige username.![]()
Ik zat hier nagenoeg iedere dag.
Tussen 6 en 9 ongeveer.quote:Op zondag 27 oktober 2013 13:26 schreef Johnfokk het volgende:
Iemand enig idee hoelaat het hoogtepunt de storm verwacht wordt?
Ligt er een beetje aan waar in NL je woont. Maar ga ongeveer uit van 11:00 uur.quote:Op zondag 27 oktober 2013 13:26 schreef Johnfokk het volgende:
Iemand enig idee hoelaat het hoogtepunt de storm verwacht wordt?
Ben toch maar gegaan, ging op zich prima totdat ik ineens door harde wind naar links werd geduwd, de weg op, en niet meer terug op het fietspad kon komenquote:Op zondag 27 oktober 2013 12:51 schreef Barbaaf het volgende:
[..]
Gewoon gaan, 't is nog nergens meer dan 8 bft. Wel uitkijken voor windstoten.
Uur verschil he.quote:Op zondag 27 oktober 2013 16:02 schreef Nattekat het volgende:
Wat is deze? Het begint nu al te schemeren
Dacht al, waar is die gozer heenquote:
Nah, ik heb echt een hekel aan vroege zonsopkomst en vroege zonsondergang.quote:Op zondag 27 oktober 2013 16:05 schreef bondage het volgende:
[..]
Wintertijd is eigenlijk de standaardtijd. Het moet dus zijn: zomertijd
Niemand heeft er wat aan als het om 4 uur al donker wordt...quote:Op zondag 27 oktober 2013 16:23 schreef Straatcommando. het volgende:
Wintertijd/Zomertijd is misschien niet heel fijn maar wel nodig. Niemand heeft er wat aan als het om 3 uur in de nacht licht wordt.
Er zijn genoeg landen die niet aan zomertijd doen...quote:Op zondag 27 oktober 2013 16:23 schreef Straatcommando. het volgende:
Wintertijd/Zomertijd is misschien niet heel fijn maar wel nodig. Niemand heeft er wat aan als het om 3 uur in de nacht licht wordt.
Kanttekening daar bijmakende is dat sommige landen het helemaal niet nodig hebben. Landen die op de evenaar liggen hebben namelijk gedurende het gehele jaar 12 uur zonlicht.quote:Op zondag 27 oktober 2013 16:27 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Er zijn genoeg landen die niet aan zomertijd doen...
Dus die laatste zin is onzin
Ik ben voor... er is helemaal nooit geen zomer in Nederland dus....quote:Op zondag 27 oktober 2013 16:43 schreef Dven het volgende:
Fysisch is zomertijd helemaal niet zo logisch. Er gaan ook steeds meer stemmen op om het weer af te schaffen
Dat is 'm al.quote:Op zondag 27 oktober 2013 16:54 schreef Schuifpui het volgende:
Ik vind het wel fascinerend dat de depressie die morgen de storm moet veroorzaken er momenteel nog helemaal niet is, zie ook de satelliet. De depressie moet nog ontstaan uit de wolkenband ten ZW van GB.
http://wolken.buienradar.nl/nl/eu
De bedoelt het lagedrukgebied ten NW van Ierland, dat is de hoofdstoring. De storm van morgen zou worden veroorzaakt door een randstoring die aan de zuidkant van dit lagedrukgebied moet ontstaan. Dat ontstaan moet komende uren gebeuren, nu is er nog niets van te zien op de satelliet. Straks als het goed is een draaiing tegen de klok in, in die brede band met wolken.quote:
Die bedoel ik inderdaad. Via onderstaande link zie je hem vanaf links het beeld in komen. De randstoring staat al op de kaarten.quote:Op zondag 27 oktober 2013 16:59 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
De bedoelt het lagedrukgebied ten NW van Ierland, dat is de hoofdstoring. De storm van morgen zou worden veroorzaakt door een randstoring die aan de zuidkant van dit lagedrukgebied moet ontstaan. Dat ontstaan moet komende uren gebeuren, nu is er nog niets van te zien op de satelliet. Straks als het goed is een draaiing tegen de klok in, in die brede band met wolken.
wow..quote:Op zondag 27 oktober 2013 17:03 schreef aloa het volgende:
[..]
Die bedoel ik inderdaad. Via onderstaande link zie je hem vanaf links het beeld in komen. De randstoring staat al op de kaarten.
http://www.yr.no/satellitt/europa_animasjon.html
Dan kun je toch beter zomertijd hebben?quote:Op zondag 27 oktober 2013 16:23 schreef Straatcommando. het volgende:
Wintertijd/Zomertijd is misschien niet heel fijn maar wel nodig. Niemand heeft er wat aan als het om 3 uur in de nacht licht wordt.
Gelukkig maar.quote:Op zondag 27 oktober 2013 18:24 schreef Kowloon het volgende:
Het lijkt toch niet meer dan een normale herfststorm te worden als ik de laatste modelberekeningen bekijk. Wat zware windstoten en dat was het dan weer.
Had je anders verwacht?quote:Op zondag 27 oktober 2013 18:24 schreef Kowloon het volgende:
Het lijkt toch niet meer dan een normale herfststorm te worden als ik de laatste modelberekeningen bekijk. Wat zware windstoten en dat was het dan weer.
GFS voorspelt nog steeds voor bijna heel Nederland windstoten tot 100 km/h. Misschien niet meer zo zwaar als eerst, maar nog redelijk heftig.quote:Op zondag 27 oktober 2013 18:50 schreef aloa het volgende:
GFS wil alleen niet meer mee...
Hirlam komt met orkaankracht op de noordzee en 11Beaufort voor de wadden.
[ afbeelding ]
De windstoten zullen morgen zeker tot ongeveer 130kmph gaan.quote:Op zondag 27 oktober 2013 18:56 schreef Fegalund het volgende:
[..]
GFS voorspelt nog steeds voor bijna heel Nederland windstoten tot 100 km/h. Misschien niet meer zo zwaar als eerst, maar nog redelijk heftig.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |