bronquote:Sinds april 2010 wordt het dagelijks bestuur gevormd door PvdA, GroenLinks en de Socialistische Partij.
Daar heb je geen tijd voor. Je moet (dwangmatig) posten op fok.quote:
Ik bestuur FOK!quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 21:46 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Daar heb je geen tijd voor. Je moet (dwangmatig) posten op fok.²
Het zijn net mensen.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 22:40 schreef macca728 het volgende:
Verbaast iemand dit nog dat politici misbruik maken hiervan ? Goh.
Ze maken misbruik van de regeling, omdat het volgens de gemeente niet goedkoper kan dan 55 euro per rit, terwijl het bij de concurrent 13 euro per rit is.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 14:13 schreef Weltschmerz het volgende:
Wat is nou eigenlijk het probleem? Is het contract met de vervoerder te royaal, of is het probleem dat bestuurders gebruik maken van een regeling zoals die bedoeld is?
De inkoopafdeling heeft een verkeerd contract afgesloten.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 14:13 schreef Weltschmerz het volgende:
Wat is nou eigenlijk het probleem? Is het contract met de vervoerder te royaal, of is het probleem dat bestuurders gebruik maken van een regeling zoals die bedoeld is?
Hoewel ik het gevoel krijg dat hier appels met peren worden vergeleken is ook een slecht contract heel wat anders dan misbruik.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 14:22 schreef macca728 het volgende:
[..]
Ze maken misbruik van de regeling, omdat het volgens de gemeente niet goedkoper kan dan 55 euro per rit, terwijl het bij de concurrent 13 euro per rit is.
Ah, dat soort simplisme.quote:Daarbij is de afstand zo kort, dat een fiets ws efectiever is, maar ja je zou eens bezuinigen als gemeente.
Waarom appels en peren, het zijn 2 taxibedrijven, de goedkope zal niet met paard en wagen komen....quote:Op woensdag 23 oktober 2013 14:28 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hoewel ik het gevoel krijg dat hier appels met peren worden vergeleken is ook een slecht contract heel wat anders dan misbruik.
quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:49 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Pak die Danny eens een keer aan dan
De Amsterdamse bestuurders bedachten ook het witte fietsenplan. Dat kon nog in de jaren 60.quote:
Mini Hummersquote:Op woensdag 23 oktober 2013 15:29 schreef borisz het volgende:
Zorg gewoon als gemeente voor een paar van die kleine autootjes. Veel goedkoper dan een taxi.
13 euro volgens geenstijl. Dus misschien ben je wel opgelicht of had je ook een luxe taxiquote:Op woensdag 23 oktober 2013 15:36 schreef Karina het volgende:
[..]
Mini Hummers
OT: wat een afzetterij, 55 euroIk gok dat het een ritje is van 18 euro? CS-Olympisch Stadion is net even verder en ik betaalde 20 euro.
Het is heel simpel: stel een declaratieplafond in. De meeste bedrijven doen dat ook.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 14:22 schreef macca728 het volgende:
[..]
Ze maken misbruik van de regeling, omdat het volgens de gemeente niet goedkoper kan dan 55 euro per rit, terwijl het bij de concurrent 13 euro per rit is.
Daarbij is de afstand zo kort, dat een fiets ws efectiever is, maar ja je zou eens bezuinigen als gemeente.
Mijn ritje was iets verder hequote:Op woensdag 23 oktober 2013 15:39 schreef Peunage het volgende:
[..]
13 euro volgens geenstijl. Dus misschien ben je wel opgelicht of had je ook een luxe taxi
Ik heb in Nederland nooit in een taxi gezeten dus ik heb geen idee wat voor luxeverschil er is tussen een taxi van 55 euro per rit of die van 20. Mooiere auto? Leren stoelen?quote:Op woensdag 23 oktober 2013 15:41 schreef Karina het volgende:
[..]
Mijn ritje was iets verder heEn ik heb afgelopen weken dat ritje 2x gemaakt, beide een iets andere route en allebei 20 euro. En er was niet zoveel luxe aan
Sowieso een idioot bedrag voor 6,5 kilometer dat wel.
Ik zou het eerlijk gezegd ook niet weten, chauffeur in pak of zoquote:Op woensdag 23 oktober 2013 15:44 schreef Peunage het volgende:
[..]
Ik heb in Nederland nooit in een taxi gezeten dus ik heb geen idee wat voor luxeverschil er is tussen een taxi van 55 euro per rit of die van 20. Mooiere auto? Leren stoelen?
Het probleem is, als ik op de reacties afga, vooral dat er fokkers zijn die deze regelingen niet hebben en anderen wel.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 14:13 schreef Weltschmerz het volgende:
Wat is nou eigenlijk het probleem? Is het contract met de vervoerder te royaal, of is het probleem dat bestuurders gebruik maken van een regeling zoals die bedoeld is?
Misschien zaten ze lang in de file, het schijnt er erg druk te zijn.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 15:44 schreef Peunage het volgende:
[..]
Ik heb in Nederland nooit in een taxi gezeten dus ik heb geen idee wat voor luxeverschil er is tussen een taxi van 55 euro per rit of die van 20. Mooiere auto? Leren stoelen?
Je gaat toch niet extra betalen omdat de chauffeur je een file in rijdt?quote:Op woensdag 23 oktober 2013 15:53 schreef macca728 het volgende:
[..]
Misschien zaten ze lang in de file, het schijnt er erg druk te zijn.
Kunnen ze beter de fiets nemen of videochat.
Heb ooit als boer uit Bommel een taxi genomen na het stappen na een concert van de Nozems vanuit Amsterdam. 250 gulden, Omdat ik m'n vrienden was kwijtgeraakt. Moest wel pinnen. Later dacht ik 'Had ook de eerste trein kunnen nemen.'quote:
Blijkbaar tegenwoordig wel, wist ik ook niet, maar dan nog is 55 euro buitensporig hoor, het is maar 6,5 kilometer.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 15:56 schreef Peunage het volgende:
[..]
Je gaat toch niet extra betalen omdat de chauffeur je een file in rijdt?
quote:Vertraging tijdens de taxirit
Omdat de duur van de rit mee telt in de prijs, wordt het risico van vertraging eerlijk verdeeld tussen het taxibedrijf en de klant. Als u in de file komt, bent u dus duurder uit dan vroeger. Voorheen draaide de taxiondernemer namelijk op voor de extra kosten door een vertraging tijdens de rit. De klant betaalde alleen voor de gereden afstand. Gaat de rit heel snel, dan bent u juist goedkoper uit dan vroeger.
In de tijd van de Nozems waren er nog helemaal geen pinautomaten...quote:Op woensdag 23 oktober 2013 15:58 schreef tong80 het volgende:
[..]
Heb ooit als boer uit Bommel een taxi genomen na het stappen na een concert van de Nozems vanuit Amsterdam. 250 gulden, Omdat ik m'n vrienden was kwijtgeraakt. Moest wel pinnen. Later dacht ik 'Had ook de eerste trein kunnen nemen.'
Welles.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 16:09 schreef penny-wise het volgende:
[..]
In de tijd van de Nozems waren er nog helemaal geen pinautomaten...
Dat denk ik ook idd, dat taxibedrijf heeft gewoon overgevraagd, kwam er mee weg, omdat niemand in die organisatie van de gemeente blijkbaar kritische vragen stelt over zo'n bedrag. Omdat ze, gek genoeg, niet met geld bezig zijn wrs...quote:Op woensdag 23 oktober 2013 15:36 schreef Karina het volgende:
[..]
Mini Hummers
OT: wat een afzetterij, 55 euroIk gok dat het een ritje is van 18 euro? CS-Olympisch Stadion is net even verder en ik betaalde 20 euro.
Let maar op, over een tijdje blijkt één van de raadsleden banden te hebben met die taxitoko. Dit wordt weer zo'n voorbeeld hoe een van de raadsleden zich verreikt ten koste van de belastingbetaler. Er zal blijken dat er niets terug te halen valt, ivm. Contract wel volgens de wet, maar niet volgens de regels van fatsoenlijk bestuur ofzo.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 16:02 schreef DS4 het volgende:
Het lijkt mij niet meer dan normaal dat je geregeld toetst of je niet bij de concurrentie een betere deal kan krijgen. Dus op zich is dat een interessante vraag.
Taxi naar het centrum vanaf thuis (~12 km) met gaaf uitzicht over de stad; ~6 euroquote:Op woensdag 23 oktober 2013 15:41 schreef Karina het volgende:
Sowieso een idioot bedrag voor 6,5 kilometer dat wel.
Nee "verreiken" dan.quote:
Zo krijg je inderdaad nooit een taxi onder je reet op kosten van een ander. Of... juist wel, maar dan is het wel een busje...quote:
Ja dat is ook het eerste waar ik aan dacht, is dit niet zo, dan zal dat taxibedrijf wel wat geld toeschuiven naar de beslissende ambtenaar.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 07:21 schreef HardMetal het volgende:
[..]
Let maar op, over een tijdje blijkt één van de raadsleden banden te hebben met die taxitoko. Dit wordt weer zo'n voorbeeld hoe een van de raadsleden zich verreikt ten koste van de belastingbetaler. Er zal blijken dat er niets terug te halen valt, ivm. Contract wel volgens de wet, maar niet volgens de regels van fatsoenlijk bestuur ofzo.
Dan nog snap ik niet dat er geen ander raadslid is wat denkt: mmm 55 euro is misschien wel heeeel erg veel voor zo een kutritje.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 07:21 schreef HardMetal het volgende:
[..]
Let maar op, over een tijdje blijkt één van de raadsleden banden te hebben met die taxitoko. Dit wordt weer zo'n voorbeeld hoe een van de raadsleden zich verreikt ten koste van de belastingbetaler. Er zal blijken dat er niets terug te halen valt, ivm. Contract wel volgens de wet, maar niet volgens de regels van fatsoenlijk bestuur ofzo.
Ik weet niet hoe het contract in elkaar zit, maar ik kan me ook voorstellen dat je betaalt voor beschikbaarheid en stiptheid, en het klaar (blijven) staan, en dat dit uitschieters zijn qua kosten, bijvoorbeeld doordat er een paar keer niet al in het voren gereserveerd was. Zoiets.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 10:34 schreef Karina het volgende:
[..]
Dan nog snap ik niet dat er geen ander raadslid is wat denkt: mmm 55 euro is misschien wel heeeel erg veel voor zo een kutritje.
Het zijn geen uitschieters qua kosten, het is de ritprijs en dat kan niet goedkoper volgens het stadsbestuur.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 11:11 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe het contract in elkaar zit, maar ik kan me ook voorstellen dat je betaalt voor beschikbaarheid en stiptheid, en het klaar (blijven) staan, en dat dit uitschieters zijn qua kosten, bijvoorbeeld doordat er een paar keer niet al in het voren gereserveerd was. Zoiets.
De brond staat in de OP, dus ik hou er rekening mee dat het genuanceerder ligt.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 11:15 schreef macca728 het volgende:
[..]
Het zijn geen uitschieters qua kosten, het is de ritprijs en dat kan niet goedkoper volgens het stadsbestuur.
Het lijkt me zeker iets waar vraagtekens bij gezet moeten worden, maar dat blijkt een stuk lastiger dan roeptoeteren.quote:Maar dat kan dus wel, dus daar kan je op zijn minst je vraagtekens bij zetten.
En in andere stadsdelen kan het wel goedkoper.
Het ligt er zoals het ligt, gemeente zegt het, oppositie zegt het.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 11:20 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
De brond staat in de OP, dus ik hou er rekening mee dat het genuanceerder ligt.
[..]
Het lijkt me zeker iets waar vraagtekens bij gezet moeten worden, maar dat blijkt een stuk lastiger dan roeptoeteren.
Sorry, maar dat is gemakzuchtige onzin. Als je vandaag de Telegraaf leest, zie je dat Centrum (links+D66) en West (links) ook geen of nauwelijks kosten maken.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 11:17 schreef macca728 het volgende:
In stadsdeel Zuid maakten ze ook gebruik van OV en eigen vervoer. Het kan dus wel.
Waarom verbaast het mij nu weer niet dat daar geen linkse meerderheid is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |