Gaafquote:
Mooi. lieflijk en drama ineen.quote:
Lig ik niet wakker van hahaquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 05:53 schreef Drugshond het volgende:
Nu is het wachten op de eerste POL-SC-er die wakker schrikt,,, van ons topic is gekaapt.
Geen enkele componist meegemaakt waar ik alles mooi van vond. Backdraft vanaf 2:02 steeds spannender. Heb de film ook gezien.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 05:54 schreef Drugshond het volgende:
Ik zat net al te zoeken op Mozart, maar hij raakt me iets minder.
Als achtergrondmuziek wel. En ja, bijzonder instrument.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 06:03 schreef Drugshond het volgende:
Viool is en blijft het ultieme klassieke instrument.
Met een harp kun je ook leuke dingen (ook geen makkelijk instrument).
(Heerlijke kamer muziek).
Doe mij dan toch deze maarquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 06:07 schreef Drugshond het volgende:
Punk meets klassiek. O ja die gast is zwaar Arsenal.
quote:Advocaat Gerard Spong heeft de procureur-generaal bij de Hoge Raad opnieuw gevraagd om cassatie in het belang der wet in te stellen in het discriminatieproces tegen Geert Wilders.
Overgewicht is een randvoorwaarde binnen de lokale politiek.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 06:47 schreef Tem het volgende:
[..]
Ik zie drie personen met aardige tieten.
Een opgeblazen ego help ook wel mee.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 07:59 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Overgewicht is een randvoorwaarde binnen de lokale politiek.
Daar kan je eerder de Amerikanen en Sovjets voor danken, als de Koude Oorlog er niet was geweest was het continent nog steeds een puinzooi.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 00:07 schreef remlof het volgende:
[..]
Die expansie duurde nog geen jaar
Maar ik ben de Duitsers dankbaar dat ze uiteindelijk voor het besef hebben gezorgd dat Europa gewoon moet samenwerken in plaats van piemels meten.
En vooral de EGKS/EEG/EG/EU.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 08:48 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Daar kan je eerder de Amerikanen en Sovjets voor danken, als de Koude Oorlog er niet was geweest was het continent nog steeds een puinzooi.
Dan werk je toch thuis?quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 09:13 schreef GSbrder het volgende:
Koffieapparaat stuk, dit wordt een lange dag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |