Prima toch, dan blijven alleen landen over die het waard zijn om een WK te organiseren.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:44 schreef Tchock het volgende:
[..]
Jij denkt echt dat, bijvoorbeeld, de Zuid-Afrikaanse voetbalbond akkoord was gegaan met het organiseren van een WK in de volledige wetenschap dat de kans op kwalificatie bijzonder klein is?
No way jose.
Zou eerder zoeken naar een gastland waar de bevolking niet hoeft te bloeden ten kosten van een prestigieus feestje waar de fifa al het geld int.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:43 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dus om de bevolking tevreden te stellen moet je maar het gastland automatisch laten kwalificeren![]()
Misschien moeten we kijken welke landen beschikbaar zijn voor gastland die akkoord gaan met de regel dat ze niet automatisch gekwalificeerd zijn. Er zullen er genoeg overblijven
Dat is de verantwoordelijkheid van het land zelf. Die moeten zich niet kandidaat stellen als ze dat soort taferelen niet willen.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:45 schreef opreis het volgende:
[..]
Zou eerder zoeken naar een gastland waar de bevolking niet hoeft te bloeden ten kosten van een prestigieus feestje waar de fifa al het geld int.
Het is niet 'het land zelf' die daar voor kiest maar vaak de elite van een land. Die hebben schijt als de zij een leuk feestje met bobo's en topsporters kunnen organiseren ten kosten van hun bevolking. Het is nog al raar dat de fifa optreed tegen racisme maar andere human rights zaken compleet negeert zodra.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:46 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dat is de verantwoordelijkheid van het land zelf. Die moeten zich niet kandidaat stellen als ze dat soort taferelen niet willen.
Dit is sarcasme?quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:04 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nou ja, je kunt natuurlijk grappen maken over België of Zwitserland maar op basis van de afgelopen vier jaar horen ze beiden bij de top tien van de wereld. Alleen omdat Frankrijk toevallig een betere voetbalnaam heeft wil dat niet zeggen dat ze beter kunnen voetballen.
Nee. Altijd maar dat gezeur op landen die het al jaren prima doen terwijl een team als Portugal nog steeds 'gevaarlijk' is terwijl die waarschijnlijk het WK helemaal niet gaan halen.quote:
Het ene land heeft zich niet geplaatst voor beide laatste toernooien en de ander heeft zich geplaatst voor één van de beide toernooien en is de eerste ronde niet voorbij gekomen..quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:51 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee. Altijd maar dat gezeur op landen die het al jaren prima doen terwijl een team als Portugal nog steeds 'gevaarlijk' is terwijl die waarschijnlijk het WK helemaal niet gaan halen.
Alleen op basis van de ranglijst natuurlijk. Onzinnige vraag. Hoe moet ik nou zeggen of Zwitserland top 10 is zonder ranglijst?quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:54 schreef NLGooner het volgende:
[..]
Het ene land heeft zich niet geplaatst voor beide laatste toernooien en de ander heeft zich geplaatst voor één van de beide toernooien en is de eerste ronde niet voorbij gekomen..
Op welke manier behoren ze tot de top 10, behalve de bizarre puntentelling van de ranglijst?
Portugal heeft op de een of andere manier altijd lastig in kwalificaties, maar op het toernooi staan ze er gewoon.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:51 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee. Altijd maar dat gezeur op landen die het al jaren prima doen terwijl een team als Portugal nog steeds 'gevaarlijk' is terwijl die waarschijnlijk het WK helemaal niet gaan halen.
Omdat het wat mij betreft in het internationale voetbal gaat om de toernooien en niet om de kwalificatiewedstrijden, en de landen die jij noemt hebben de helft van de keren het toernooi überhaupt niet gehaald.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:56 schreef Tchock het volgende:
[..]
Alleen op basis van de ranglijst natuurlijk. Onzinnige vraag. Hoe moet ik nou zeggen of Zwitserland top 10 is zonder ranglijst?Ik weet alleen dat ze over de afgelopen jaar veel meer punten hebben verzameld dan landen als Frankrijk.
Waarom vind je de puntentelling bizar, eigenlijk?
Ze mogen handjes dichtknijpen voordat ze Frankrijk, Zweden of Oekraine loten in de play offs.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:58 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Portugal heeft op de een of andere manier altijd lastig in kwalificaties, maar op het toernooi staan ze er gewoon.
De FIFA ranking gaat dan ook over prestaties ih heden, niet het verleden. Wat niet wil zeggen dat ik het soms ook best wel raar vind allemaal.quote:Op zondag 13 oktober 2013 14:19 schreef TLC het volgende:
Ik vind het ook maar raar dat landen als Belgie groepshoofd op het WK zijn, zelfs Zwitserland kan groepshoofd worden. Dat was bij vorige WK's nooit het geval dat zulke landen die in het verleden nooit wat hadden gepresteerd op een WK groepshoofd konden worden. Landen als Italie en Nederland kunnen nu buiten de boot vallen ondanks een veel grotere prestatielijst.
Komt doordat ze altijd een ploeg hebben die liever op de counter speelt dan het spel wil maken.. alleen tref je in de kwalificatie alleen maar ploegen die het spel niet maken en daar voetballen ze niet graag tegen (Rusland bijv.)quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:58 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Portugal heeft op de een of andere manier altijd lastig in kwalificaties, maar op het toernooi staan ze er gewoon.
quote:Op zondag 13 oktober 2013 17:11 schreef zlakto het volgende:
[..]
Zijn ze niet. Zitten gewoon in een kwalificatiepoule. De laatste met Frankrijk.
Ik zou er juist wel voor zijn de wereldkampioen altijd toe te laten. Kan hij zijn titel verdedigen, is leuk voor het toernooi. Los daarvan is natuurlijk niet reëel in deze tijd dat de wereldkampioen zich niet kwalificeert.
Not sure if trolling.. Bij dit systeem tellen de laatste 4 jaar namelijk, alleen telt het laatste jaar het zwaarst etc. Verder tellen eindtoernooien zwaarder dan kwalificatie en die tellen weer zwaarder dan oefenwedstrijden. Hell, zelfs de regio's (UEFA, Concacaf etc.) hebben een gewicht, net als de positie op de ranglijst.quote:Op zondag 13 oktober 2013 12:17 schreef Tja..1986 het volgende:
Het zou beter zijn een systeem te maken waarbij de laatste 4 jaar tellen. Dit is gewoon een kwestie van een paar slimme oefenwedstrijden en je knalt omhoog.
Ah.. Het komt natuurlijk door het EK dat we gezakt zijn. Dan nog snap ik niet dat Belgie hoger staat. Immers zij waren niet eens op het EK en het WK waar wij de finale haalden. Die lijst klopt gewoon van geen kant als je naar de prestaties van de laatste 4 jaar kijkt. Dus iets klopt er niet.quote:Op maandag 14 oktober 2013 09:24 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Not sure if trolling.. Bij dit systeem tellen de laatste 4 jaar namelijk, alleen telt het laatste jaar het zwaarst etc. Verder tellen eindtoernooien zwaarder dan kwalificatie en die tellen weer zwaarder dan oefenwedstrijden. Hell, zelfs de regio's (UEFA, Concacaf etc.) hebben een gewicht, net als de positie op de ranglijst.
Nederland heeft in de laatste twee jaar veel meer verloren (o.a. een friendly tegen Belgie).quote:Op maandag 14 oktober 2013 09:54 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Ah.. Het komt natuurlijk door het EK dat we gezakt zijn. Dan nog snap ik niet dat Belgie hoger staat. Immers zij waren niet eens op het EK en het WK waar wij de finale haalden. Die lijst klopt gewoon van geen kant als je naar de prestaties van de laatste 4 jaar kijkt. Dus iets klopt er niet.
Echter heeft belgie zich niet geplaatst voor het laaste EK en WK. Dat is wel wat belangrijker dan die paar oefenpotjes.quote:Op maandag 14 oktober 2013 10:08 schreef zarGon het volgende:
[..]
Nederland heeft in de laatste twee jaar veel meer verloren (o.a. een friendly tegen Belgie).
Dat is misschien wel waar ja.quote:Op maandag 14 oktober 2013 10:01 schreef Merkie het volgende:
Er wordt altijd gezeurd op die ranglijst, maar ik denk dat het erg lastig om een ranglijst te ontwikkelen die beter is hoor.
En dan maar te bedenken dat België 71ste stond in juni 2007 en Nederland de eerste in september 2011.quote:Op maandag 14 oktober 2013 10:09 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Echter heeft belgie zich niet geplaatst voor het laaste EK en WK. Dat is wel wat belangrijker dan die paar oefenpotjes.
Die pot tegen Belgie is ook de laatste die we hebben verloren zie ik. Daarna gelijk tegen o.a. Duitsland, Italie en Portugal. Lijkt mij ook niet heel slecht. 2 landen uit de top 4.quote:Op maandag 14 oktober 2013 10:15 schreef zarGon het volgende:
[..]
En dan maar te bedenken dat België 71ste stond in juni 2007 en Nederland de eerste in september 2011..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |