Wilde ik net zeggen...zoveel doet ie niet fout. Rijdt waarschijnlijk niet eens te snel, rijdt door groen en één of andere tsjappie kijkt niet voor zich maar op z'n telefoontje.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:50 schreef padlarf het volgende:
Holy shit, wat een gek
Maar hoe je het als fietser in je hoofd haalt om met je telefoon te klooien is mij ook nog steeds een raadsel.
Ga lekker ergens anders trollenquote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:56 schreef starla het volgende:
[..]
Wilde ik net zeggen...zoveel doet ie niet fout.
Wat doet ie exact fout dan?quote:
We kunnen alleen maar hopen dat ze d'r rijbewijs niet heeft! Zeker gezien bovenstaande post.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:04 schreef padlarf het volgende:
[..]
Lijkt me inderdaad de beste optie.
12 jaar schadevrijquote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:06 schreef Anne het volgende:
[..]
We kunnen alleen maar hopen dat ze d'r rijbewijs niet heeft! Zeker gezien bovenstaande post.
Excuses, maar ik vond -gezien de topicheader- het wel een relevante DM gezien de mogelijke consequenties die jullie daaraan kunnen verbinden. Of mag je wel iedereen via DM uitschelden naar aanleiding van dit topic, mits je dat niet in dit topic doet?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:06 schreef starla het volgende:
- het openbaar maken van DM's is niet toegestaan -
Een DM is en blijf privé, ongeacht de inhoud.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:09 schreef starla het volgende:
[..]
Excuses, maar ik vond -gezien de topicheader- het wel een relevante DM gezien de mogelijke consequenties die jullie daaraan kunnen verbinden. Of mag je wel iedereen via DM uitschelden naar aanleiding van dit topic, mits je dat niet in dit topic doet?
En Padlarf heeft gelijk, inhalen op het zebrapad mag natuurlijk nietquote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:12 schreef S95Sedan het volgende:
Die lexus is gewoon fout daar, eenrichtingsverkeer met aan beide kanten fietsers. Dan kan er gezegd worden dat die fietser niet oplet maar er is gewoon geen ruimte daar.
Google linkje? Ik neem aan dat je niet daar bij de snelweg bedoelt?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:13 schreef Ordos20 het volgende:
ik spotte laatst een auto die stond te wachten om af te slaan. Om zo de rijbaan op te draaien. Het rare: er was geen kruisende weg, alleen een kruisend fietspad. Hoe kwam die gozer op dat fietspad om zo de rondweg op te draaien (was bij Boxmeer NB)
Dat gekrenkte valt wel mee aangezien ik vrij beleefd reageerde. Hé, het blijft Fok hèquote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:12 schreef Anne het volgende:
[..]
Een DM is en blijf privé, ongeacht de inhoud.
Als je vindt dat je bent uitgescholden in een DM en je voelt je gekrenkt, kun je de user eventueel blokkeren. Mocht je dat niet genoeg vinden, dan kun je het bij de FA's proberen middels een mail of PM: forum@fok.nl
Nu graag weer ontopic.
De rest kan eventueel in ons Feedbacktopic worden besproken: PTA / PTA FAQ & Feedback
Nee shit bij Gemertquote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:16 schreef Anne het volgende:
[..]
Google linkje? Ik neem aan dat je niet daar bij de snelweg bedoelt?
Wtf als jij dat normaal vindt, hoop ik jou nooit tegen te komen op de wegquote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:02 schreef starla het volgende:
[..]
Wat doet ie exact fout dan?
Een auto staat te wachten op een zebrapad nota bene (niet toegestaan), omdat de voorste richting aangeeft omdat ie wil afslaan of parkeren ofzo. Het is je goed recht om die auto's in te halen. Hij reed niet te snel (zeker niet sneller dan 50, maar weet niet of het een 30km zone was), haalt links in, door groen. Zie het probleem niet zo. Het had wat eleganter gekund, maar of hij wettelijk iets fout deed betwijfel ik. Het is daarnaast wettelijk onder bepaalde voorwaarden NIET toegestaan met je mobieltje bezig te zijn op de fiets;
Dat betekent dat u veroordeeld kunt worden als u zich als fietser zo gedraagt dat:
het verkeer op de weg wordt gehinderd of kan worden gehinderd;
De auto werd gehinderd in het legitiem inhalen van de voorste 2 auto's.
Ergo: fietser is fout, meneer in de Lexus had haast, maar deed niets fout. Het enige dat je hem kan verwijten is wat hufterig gedrag.
Op een kruispunt mag je wettelijk niet inhalen.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:02 schreef starla het volgende:
ne (niet toegestaan), omdat de voorste richting aangeeft omdat ie wil afslaan of parkeren ofzo. Het is je goed recht om die auto's in te halen. Hij reed niet te snel (zeker niet sneller dan 50, maar weet niet of het een 30km zone was), haalt links in, door groen. Zie het probleem niet zo. Het had wat eleganter gekund, maar of hij wettelijk iets fout deed betwijfel ik. Het is daarnaast wettelijk onder bepaalde voorwaarden NIET toegestaan met je mobieltje bezig te zijn op de fiets;
Blokkeren heb je abbo voor nodig dacht ik?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:12 schreef Anne het volgende:
[..]
Een DM is en blijf privé, ongeacht de inhoud.
Als je vindt dat je bent uitgescholden in een DM en je voelt je gekrenkt, kun je de user eventueel blokkeren. Mocht je dat niet genoeg vinden, dan kun je het bij de FA's proberen middels een mail of PM: forum@fok.nl
Nu graag weer ontopic.
De rest kan eventueel in ons Feedbacktopic worden besproken: PTA / PTA FAQ & Feedback
Ja maar.... totalvamp heeft wel even een "sportwagen"quote:Op woensdag 16 oktober 2013 13:39 schreef Tsurany het volgende:
[..]
Aanpassen aan omstandigheden en je hebt 0,0 spannende momenten.
Zou me niets verbazen of die Ka had het niet eens door. Sommige mensen weten zóóó niet wat er om hun heen gebeurt door geen spiegels te kijken en maar naar het wegdek te staren.quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 17:10 schreef Daeron het volgende:
Eikels die doorrijden na een ongeval.
Vanmiddag ongeval gebeurt op de a50 bij Eindhoven thv het science park in Son rond half 1. Blauwe, recente, Ka haalde rare actie uit waardoor Golf op de linkerbaan uitweek en de vangrail raakte. Golf redelijk in puin, hulpdiensten georganiseerd die er redelijk vlot waren. Mocht je deze auto rond dit tijdstip gezien hebben, neem dan vooral even contact op met de politie, 0900-8844.
Met de inzittenden, een jonge vrouw en een meisje van een jaar of 2 leek op het eerste gezicht niet veel mis behalve flink geschrokken gelukkig.
Daarom is mijn eerste focus altijd het kenteken. Niet het merk of type.quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 17:10 schreef Daeron het volgende:
Eikels die doorrijden na een ongeval.
Vanmiddag ongeval gebeurt op de a50 bij Eindhoven thv het science park in Son rond half 1. Blauwe, recente, Ka haalde rare actie uit waardoor Golf op de linkerbaan uitweek en de vangrail raakte. Golf redelijk in puin, hulpdiensten georganiseerd die er redelijk vlot waren. Mocht je deze auto rond dit tijdstip gezien hebben, neem dan vooral even contact op met de politie, 0900-8844.
Met de inzittenden, een jonge vrouw en een meisje van een jaar of 2 leek op het eerste gezicht niet veel mis behalve flink geschrokken gelukkig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |