Uit ervaring kan ik zeggen dat het met de kwaliteit van Jaguar wel snor zit, vergelijkbaar met BMW en Mercedes.quote:Op zaterdag 28 september 2013 21:12 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Hmkay, ik ben ook geen Ford-fan eigenlijk, maar de kwaliteit van écht vroegah van Jag was echt wel héél erg bud
Lees jezelf in, de uur tarieven en onderdelen prijzen van de Jaguar dealer zijn lager dan die bij de BMW dealer. Sterker nog, een Jaguar S-type was goedkoper qua onderhoud dan een Volvo S60/V70.quote:Op zondag 29 september 2013 16:51 schreef DomineeGremdaat het volgende:
[..]
Liever een BMW hoor, Jaguars zijn echt duur(lees: duurder) in onderhoud.
Wel hetzelfde merkquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 19:04 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Wel een beetje een schril contrast met een 7 serie
De grotere Chevrolets worden in de USA ontwikkeld, dit is dus een echte Amerikaan.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 22:15 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Wat denk je wat die "Chevrolet" is?
Onderhoud is meer dan alleen de uren van de monteur.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:06 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Uit ervaring kan ik zeggen dat het met de kwaliteit van Jaguar wel snor zit, vergelijkbaar met BMW en Mercedes.
[..]
Lees jezelf in, de uur tarieven en onderdelen prijzen van de Jaguar dealer zijn lager dan die bij de BMW dealer. Sterker nog, een Jaguar S-type was goedkoper qua onderhoud dan een Volvo S60/V70.
[..]
Wel hetzelfde merk
[..]
De grotere Chevrolets worden in de USA ontwikkeld, dit is dus een echte Amerikaan.
@TS, waarvoor ga je de auto echt gebruiken? En waarom niet bij je originele selectie blijven? Vanaf daar ben je (afgezien van de Jaguar dan) alleen maar naar beneden gegleden.
Jaguar XJ heb ik ook nog naar gekeken recentelijk, maar de wegenbelasting van dat ding is wel erg bruut (ik maak veel kms dus rij op LPG). Ondertussen "gesetteld" voor een Lancia.
Persoonlijk zou ik voor de Saab of Alfa gaan, mits een leuke motor (159 minimaal de 2.2 benzine of 150pk diesel). Blijf weg van Amerikaanse/Oosterse auto's, de kwaliteit van de materialen is gewoon nog net niet wat je gewend bent van Europese merken. Zeker een Caliber voelt niet aan als de prijs die je ervoor betaald.
Nope,quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:06 schreef PeuRac het volgende:
De grotere Chevrolets worden in de USA ontwikkeld, dit is dus een echte Amerikaan.
http://en.wikipedia.org/wiki/Daewoo_Toscaquote:The Daewoo Tosca is a mid-size car built by GM Daewoo in South Korea and marketed worldwide by General Motors (GM) as the Chevrolet Epica, Chevrolet Tosca and Holden Epica.
Ik heb wel het eea ervaring met onderhoudsprijzen van auto's zeker mbt Volvo/Jaguar/BMW/Audi/Mercedes dus daar ben ik me van bewust, dat schreef ik ook.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:07 schreef DomineeGremdaat het volgende:
[..]
Onderhoud is meer dan alleen de uren van de monteur.
Mijn fout, wist niet dat deze daar vandaan kwam.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:09 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Nope,
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Daewoo_Tosca
Bijna iedere Chevrolet na 2005 die je in Europa ziet is een Deawoo. Behalve die echt grote slagschepen/sportwagens als zo'n Tahoe, Camaro of Corvette oid. Maar die zijn hier vrij schaars.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:11 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Mijn fout, wist niet dat deze daar vandaan kwam.
Idd een Yank herken je wel; je vergeet de Avalanche en nog een handje andere pickups die je nog wel eens tegenkomt, je herkent een Deavrolet ook uit duizenden; is het vaak allemaal nét niet, en de afwerking is als het kan, nóg slechter als van de Yanken.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:13 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Bijna iedere Chevrolet na 2005 die je in Europa ziet is een Deawoo. Behalve die echt grote slagschepen/sportwagens als zo'n Tahoe, Camaro of Corvette oid. Maar die zijn hier vrij schaars.
Een grappige zescilinder omdat het met +- 1800cc één van de kleinste is die ooit in een gangbare auto is geleverd, maar daardoor toch ook wel vooral een noviteit. Je krijgt de zuivere motorloop cadeau, maar een ruim vermogen levert het dingetje niet, de BP-ZE 1.8 vierpitter uit de MX-5 van dezelfde jaren is (behalve wellicht een iets piekeriger koppelverloop) al minimaal zo sterk.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 18:31 schreef DS4 het volgende:
In de Autovisie van deze week als tip: Mazda MX3. Nou ben ik geen fan van Jappen, maar als je een dodge of erger Daewoo overweegt... dan is een Mazda zonder meer een step up. Gewoon een 6-cilinder onder je reet en Mazda is en blijft de betrouwbaarste Jap (niet dat dat heel relevant is, maar veel mensen schijnen dat wel interessant te vinden).
Even om het bericht van gisteren af te sluiten;quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:45 schreef PH-KCD het volgende:
Zonder gekheid, je moet een Jaguar X300 of X308 als realistische optie blijven vinden. Weliswaar duur in de wegenbelasting, en verzekering moet je op jouw leeftijd anders zien te regelen, maar dan heb je echt een oerdegelijke auto die zich zeker bewezen heeft. Ik rijd nu zelf als 19-jarige in een X308 (heb een weekje X300 gereden) en dit is werkelijk a dream come true. De beurtjes zijn niet veel duurder dan die van een Ford Focus. En ze zijn ook (relatief) zuinig: mijn X308 3.2 V8 rijdt gemiddeld elke tank 11 à 12 liter per 100 kilometer. Hangt natuurlijk volledig af van je rechtervoet. Een X300 6-in-lijn doet ongeveer hetzelfde, maakt alleen wel wat meer geluid. De V8 hoor je haast niet, helemaal niet op de snelweg, alleen windgeruis.
Nu moet ik wel zeggen dat het bedrijf die al onze auto's in onderhoud heeft een Jaguar-specialist is en een goede vriend van ons is.
Kwaaltjes X300/X308:
- Hemeltje laat na een jaar of 12-15 los
- Roest op de achterklep, net onder het achterraam
- In de X300, de klokjes zijn een ramp.
- In de X308 V8, distributieketting spanrollen zijn zwak, moeten bij 130k vervangen worden.
Succes met je zoektocht!
Ja klopt, hij krijgt vrijdag een professionele poetsbeurtquote:Op woensdag 2 oktober 2013 12:41 schreef Kriegel het volgende:
Je trots mag wel eens een poetsbeurtje aan de velgen krijgen.
Maar vette bak, is weer eens wat anders dan een Golf 3 op die leeftijd.
De XJ die ik noemde heeft dit alles behalve dat het uiterlijk meer klassiek is dan modern. Wat is er mis met een V8? Je zoekt een luxe, comfortabele wagen. Dan ben je nog niet klaar met een leren interieur, airco en climate control, hoorquote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:25 schreef Susteren het volgende:
Vette bak, maar niet echt een wagen voor mij. V8 hoef ik echt niet, vind een V6 al aan de hoge kant.
Wat ik zoek:
- Mooie wagen
- Liefst vrij exclusief: een die je niet elke dag ziet
- Modern represenatief uiterlijk
- Liefst mooi interieur
- Pre is als er genoeg laadruimte is
Die Epica vind ik toch echt wel wat hebben moet ik toegeven.
Normaliter heb ik het niet zo op Franse auto's, maar dit is wel een van de mooiere..! Maar volgensmij heb ik gelezen dat TS absoluut geen Franse auto/Peugeot wil, maar ik kan er naast zitten.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 20:06 schreef Mano_ het volgende:
Tja, ik durf het bijna niet te zeggen omdat ik er vaker over begin hier, maar wat vindt je van een Peugeot 406 Coupe?
V6 Pack-uitvoeringen van na 2001 zijn zeer compleet wat betreft uitrusting. Heerlijke stoelen, mooi leer interieur, lekkere V6, prima audio en een schitterende koets.
~1450 kg, dus aan de prijs in de wegenbelasting, hoewel een stuk minder dan een 7 of de Jag.
Verzekering valt op zich wel mee, want 'slechts' een Peug. Verbruik van de pre-2001 V6 is ongeveer 1:8 in de stad en 1:11 daarbuiten. Het nieuwere blok is volgens mij een tikkeltje zuiniger.
Onderhoud is op veel punten net wat duurder dan een sedan, maar goed te doen. Distributie bij de V6 is wel pittig (¤1400....)
Ruime kofferbak ondanks coupe-vorm, achterbank kan plat. Voldoende beenruimte achter, hoofdruimte wat minder. Wel maar 2 plaatsen achterin, het zijn eigenlijk 2 kuipjes.
De facelift van 2003 heeft een wat moderner ogende voorbumper, imo geen verbetering.
[ afbeelding ]
Kwa Pininfarina vormgeving wel ja...quote:Op woensdag 2 oktober 2013 20:17 schreef Mano_ het volgende:
[..]
Goed verhaal![]()
Oh en dit is een Italiaan
Dat maakt hetn iet veel beterquote:Op woensdag 2 oktober 2013 20:17 schreef Mano_ het volgende:
[..]
Goed verhaal![]()
Oh en dit is een Italiaan
Hij is ook daar gebouwd, onderstellen enzo werden geleverd door Peug.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 20:19 schreef PH-KCD het volgende:
[..]
Kwa Pininfarina vormgeving wel ja...
I think we are trolled...quote:
De 406 coupe heeft niet hetgeen wat een Epica wel heeftquote:Op woensdag 2 oktober 2013 22:10 schreef Susteren het volgende:
Liever geen Franse auto, die Peug heeft niet echt de gewenste uitstraling imho
Een 406 zie je vaker, en ziet minder modern uit imhoquote:Op woensdag 2 oktober 2013 22:43 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
De 406 coupe heeft niet hetgeen wat een Epica wel heeft![]()
![]()
Mini
Volvo C30
Laguna Coupe (al is die iets te duur denk ik)
Omdat?quote:
quote:
quote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:25 schreef Susteren het volgende:
Die Epica vind ik toch echt wel wat hebben moet ik toegeven.
Wat is mis daarmee? Ik vind het zowel van binnen als van buiten een erg mooie wagen.quote:
Tja, dan moet je niet vreemd opkijken als mensen denken dat je aan het trollen bent.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 23:21 schreef Susteren het volgende:
[..]
Wat is mis daarmee? Ik vind het zowel van binnen als van buiten een erg mooie wagen.
De Coupe zie je je amper en deelt wat carrosserie betreft niets met de sedan/break. Die zie je wel veel ja. Degelijk ditdatquote:Op woensdag 2 oktober 2013 22:47 schreef Susteren het volgende:
[..]
Een 406 zie je vaker, en ziet minder modern uit imho
Mini liever niet, Volvo C30 ook niet. Laguna Coupé is een van de weinige Franse wagens die me aanstaat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zaterdag 17 mei 2014 13:15 schreef stinkie het volgende:
zodra ik een echt gespierde en droge pt'r tegenkom, ga ik ik mijn blote reet deadliften bij een gays 'r us gym
Januariquote:Op donderdag 3 oktober 2013 09:39 schreef fathank het volgende:
Wanneer gaat de definitieve beslissing vallen?
Mwah, vind alleen de nieuwe Forester mooi, maar die is natuurlijk te duur.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 09:51 schreef fathank het volgende:
Pff zo lang nog.
Ontopic: Subaru Forester. 4wd, boxer in 't vooronder en genoeg laadruimte. Kun je nog eens het bos in voor een fotoshoot zonder 10x op en neer te lopen met je spullen.
Misschien moet je gewoon een driewieler kopen. Je weet wel, totdat je echt een keuze hebt gemaakt.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 10:41 schreef Susteren het volgende:
[..]
Mwah, vind alleen de nieuwe Forester mooi, maar die is natuurlijk te duur.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |