Joh, hèhè, als je een baan hebt, is het je eigen geld. Zou wat worden als je ouders daar nog zeggenschap over hebben. Okee, misschien iets aan kostgeld als je een goede baan hebt en nog thuis woont, maar daar buiten? Kan je nog beter een goedkope sleurhut van een kg of 500 kopen en die heel de dag meeslepen.quote:Op vrijdag 27 september 2013 11:27 schreef Susteren het volgende:
XF wordt 'm niet natuurlijk, maar mag van m'n ouders als ik klaar ben met m'n studie wel een mooie wagen aanschaffen
Ghehequote:Op zaterdag 28 september 2013 23:27 schreef tjoptjop het volgende:
Van een Jaguar / BMW 7 naar een Dodge CaliberIk begrijp dat je moeder je weer met beide voeten terug op aarde heeft gezet
Doe jezelf een plezier en koop een jonge of wat oudere Zweed. Met een 850 T-5 ziet het eruit alsof je ene oude lullenbak rijdt, maar je hebt een bak vermogen.quote:
Dodge Caliber is wel een aparte auto, je ziet ze iig niet zo vaak.quote:Op zaterdag 28 september 2013 23:27 schreef tjoptjop het volgende:
Van een Jaguar / BMW 7 naar een Dodge CaliberIk begrijp dat je moeder je weer met beide voeten terug op aarde heeft gezet
Jep, indeed!quote:Op zondag 29 september 2013 12:45 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Dodge Caliber is wel een aparte auto, je ziet ze iig niet zo vaak.
Liever een BMW hoor, Jaguars zijn echt duur(lees: duurder) in onderhoud.quote:Op vrijdag 27 september 2013 11:30 schreef datismijnmening het volgende:
Jaguar![]()
Zou ik elke dag verkiezen boven zo'n Duits hok
Nee vind ik ook! Amerikaans uiterlijk, maar net niet patserig imho.quote:Op zondag 29 september 2013 16:50 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Hij is niet lelijk in ieder geval.
[ afbeelding ]
Interieur is wel wat minder helaas.quote:Op zondag 29 september 2013 16:50 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Hij is niet lelijk in ieder geval.
[ afbeelding ]
Comfortabel wel tochquote:Op zondag 29 september 2013 16:57 schreef Susteren het volgende:
[..]
Interieur is wel wat minder helaas.
Ik vraag me af wat de ontwerpers aan het denken waren toen ze met het interieur bezig waren.quote:Op zondag 29 september 2013 17:00 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Comfortabel wel toch
En de luxe die den modernen man van den modernen automobiel mag verwachten.
Mjah. ik ben maar een simpele ziel en niet zoveel gewend natuurlijk.quote:Op zondag 29 september 2013 17:02 schreef Susteren het volgende:
[..]
Ik vraag me af wat de ontwerpers aan het denken waren toen ze met het interieur bezig waren.
Al dat grijs
Dat plastic
Bij rode auto's een knetterlelijke rode binnenkant van de stoelen, en de middenconsole is daarbij ook rood
Voor de rest trekt het exterieur me wel echt!
Zeker niet, fijne auto op twee punten na het teveel aan plastic en dat het geluid van de motor wel wat meer gedempt mocht worden. Veder niks op aan te merken gehad in de enkele weken mee heb rond geredenquote:Op zondag 29 september 2013 16:50 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Hij is niet lelijk in ieder geval.
[ afbeelding ]
Kun je nog wat meer vertellen eroverquote:Op zondag 29 september 2013 17:10 schreef yulian het volgende:
[..]
Zeker niet, fijne auto op twee punten na het teveel aan plastic en dat het geluid van de motor wel wat meer gedempt mocht worden. Veder niks op aan te merken gehad in de enkele weken mee heb rond gereden
Kreeg hem via het werk tijdelijk mee, dus dan let je een stuk minder op alles. Toch prettige wagen had genoeg vermogen remde prima lag ook goed op de weg voor een Amerikaan. Interieur vond het gewoon matig voor een auto in deze prijsklasse maar wederom het is een Amerikaan.quote:Op zondag 29 september 2013 17:20 schreef Susteren het volgende:
[..]
Kun je nog wat meer vertellen erover?
Hoor dat de standaard audio wel echt goed is, dat is dan wel weer een goed punt wat het harde motorgeluid wellicht compenseert
Okey! Thx, ik ga deze wagen zeker overwegen.quote:Op zondag 29 september 2013 17:35 schreef yulian het volgende:
[..]
Kreeg hem via het werk tijdelijk mee, dus dan let je een stuk minder op alles. Toch prettige wagen had genoeg vermogen remde prima lag ook goed op de weg voor een Amerikaan. Interieur vond het gewoon matig voor een auto in deze prijsklasse maar wederom het is een Amerikaan.
Voor een auto als deze weinig ruimte in de kofferbak, toch wat wel weer fijn is je zit hoger dan in een sedan. Zat een CVT bak in waar ik zelf niks op aan te merken had. Wat bij deze auto is denk ik... Je valt voor zijn stoere uiterlijk en neemt de matige afwerking voor lief, want eerlijk genoeg auto's in dezelfde prijsklasse welke toch wel een stuk beter zijn
Jij vindt hem niet lelijk misschien... Ik vind het een gedrocht.quote:
Smaken verschillen, maar dat bedoelde ik te zeggen.quote:
Dus je zet de verzekering op de naam van je moeder en je geeft je moeder ook op als regelmatige bestuurder?quote:Op vrijdag 27 september 2013 22:44 schreef Susteren het volgende:
[..]
Wordt de gezinsauto, verzekering op m'n moeder (ze zal m waarschijnlijk 60% gebruiken, ze rijdt namelijk naar vakantiebestemmingen etc), ik wordt dan gewoon als bestuurder toegevoegd. Met haar schadevrije jaren valt de premie wel mee, en ik bouw ze op deze manier ook op.
/quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 17:39 schreef Susteren het volgende:
En we hebben een keuze erbij: de Chevrolet Epica.
Waarom?
- Je ziet hem niet vaak
- Europees uiterlijk met Amerikaanse badge
- Interieur vrij mooi
- Aanschafprijs goedkoop
- Representatief uiterlijk
- Met m'n budget kan ik een vrij luxe versie aanschaffen
Waarom niet?
- Erg veel afschrijving (although dit voor een 2e hands natuurlijk minder relevant is)
- Vrij veel wegenbelasting
- Minder praktisch dan Caliber qua laadruimte
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Meningen?
Ik sta voor alles open. Een 7 serie oid is gewoon not done, en ik kijk daarom nu naar realistischere keuzes. De Caliber leek me echt een leuke wagen, maar op een of andere manier is het interieur echt een afknapper.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 17:41 schreef Rickario het volgende:
[..]
/
Je gaat dus van premium auto's naar budgetauto's?
Onbegrijpelijk en niet te volgen.
quote:Op maandag 30 september 2013 08:06 schreef n00b13 het volgende:
Dat kan best als je nog thuis woont. Wij hebben dat in overleg gedaan met de verzekeraar en ik rij 100% in de auto.
Kan inderdaad best! Zolang je maar gewoon als bestuurder bent toegevoegd. Als ik op mezelf woon is het uiteraard een ander verhaal.quote:Op maandag 30 september 2013 08:02 schreef BlueNumber het volgende:
[..]
Dus je zet de verzekering op de naam van je moeder en je geeft je moeder ook op als regelmatige bestuurder?
Veel plezier bij de verzekeraar dan als je een keer schade rijdt
Auction kings gekeken zeker?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 18:46 schreef tjoptjop het volgende:
Waarom niet een Mini (Cooper)?
Zijn toffe wagentjes waar je prima in gezien kunt worden. Daarnaast rijden ze ook erg leuk.
Daar werd er rond de tijd dat jij postte eentje geveildquote:
haha ok, nee ben geen tv aan het kijken.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 19:00 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Daar werd er rond de tijd dat jij postte eentje geveild
Wel een beetje een schril contrast met een 7 seriequote:Op dinsdag 1 oktober 2013 19:01 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
haha ok, nee ben geen tv aan het kijken.
Blijft staan dat ik de Mini best een auto'tje voor Susteren vind. Een stuk beter dan zo'n Deawoo
Ach, hebben we allemaal wel eens niet zo'n droommomentje gehad toen we 16 waren?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 19:04 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Wel een beetje een schril contrast met een 7 serie
Heb ik nog steeds, maar daar val ik dan anderen niet mee lastigquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 19:08 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ach, hebben we allemaal wel eens niet zo'n droommomentje gehad toen we 16 waren?
Daewoo?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 18:31 schreef DS4 het volgende:
In de Autovisie van deze week als tip: Mazda MX3. Nou ben ik geen fan van Jappen, maar als je een dodge of erger Daewoo overweegt... dan is een Mazda zonder meer een step up. Gewoon een 6-cilinder onder je reet en Mazda is en blijft de betrouwbaarste Jap (niet dat dat heel relevant is, maar veel mensen schijnen dat wel interessant te vinden).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |