quote:Op zondag 22 september 2013 17:56 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Omdat ik jou het coolste gymmeisje vind... Sorry jb, grs, marmar
Volgens mij was dit Panzer's tip, maar blijkbaar moet je in die shakebekers spugen en dan laten staan om de geur eruit te krijgen. Dus even die bank onder spugen en laten weken.quote:Op zondag 22 september 2013 19:33 schreef Maoist het volgende:
Ik heb vorige week per ongeluk een whey shake op mijn bank laten vallen, nu ruikt mijn bank hetzelfde als een gebruikte shakebeker die een week niet is gewassen![]()
Wordt weer een nieuwe bank kopen
Een alternatief:quote:Op zondag 22 september 2013 10:40 schreef Sjeen het volgende:
Hi! Ik kom even buurten vanuit dieetclubtopic, met een serieuze vraag.
Ik wil graag naast mijn sport (volleybal en Zumba Toning) ook wat meer aan Body Toning doen. Ben bezig met squaten, gebruik daarvoor app van Runpro. Ik zou ook graag mijn armen willen trainen, in de hoop dat met name onderarmen strakker worden.
Daarvoor ben ik op zoek naar een gewichtenset en kwam deze tegen bij Decathlon:
[..]
Zou ik (als beginner) hiermee een goede keus maken? Of raden jullie iets anders aan?
Het groeihormoon 'effect' is nogal overdreven. Je IGF-1 waardes stijgen alleen acuut tijdens de oefeningen maar niet langdurig. Het is een goed argument om mensen aan het squatten te krijgen en alle spier groepen mee te pakken. Maar of het een meetbaar effect heeft(op de acute waardes na) is een tweede.quote:Op zondag 22 september 2013 23:21 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Een alternatief:
http://www.marktplaats.nl(...)s-60-5-kg-nieuw.html
Verder heb ik nog een paar dumbbells in V&A staan (oude post), weet niet waar je woont?
Tip is verder: train je hele lichaam, niet alleen de delen die je wilt verbeteren. Er komt dan meer groeihormoon vrij waar je hele lichaam wat aan heeft.
Een alternatief (niet echt krachttraining) dat elke vrouwen in mijn omgeving thuis wel doen is: http://www.zuzkalight.com/
Onderarm-specifieke suggesties: doe bicep curls met bovenhandse greep en tricep extentions met een onderhandse greep.
En tip voor de volgende keer: shake niet op de bank drinken, maar direct na het bereiden in 1 teug naar binnen gieten.quote:Op zondag 22 september 2013 23:18 schreef Levolution het volgende:
[..]
Volgens mij was dit Panzer's tip, maar blijkbaar moet je in die shakebekers spugen en dan laten staan om de geur eruit te krijgen. Dus even die bank onder spugen en laten weken.
Dan wordt het sowieso sneller opgenomen door de scheurtjes in je spieren.quote:Op zondag 22 september 2013 23:29 schreef CarbonC het volgende:
[..]
En tip voor de volgende keer: shake niet op de bank drinken, maar direct na het bereiden in 1 teug naar binnen gieten.
Fijne oefeningquote:Op zondag 22 september 2013 14:55 schreef Snakey het volgende:
[..]
Als assists goblet squats doen. Ellenbogen tusssen de knieen, kan bijna niet missen om je juiste stand te vinden.
zag laatst met je form filmpjes geen gekke dingen idd.quote:Op zaterdag 21 september 2013 05:56 schreef star_gazer het volgende:
Godver de godver. Weer nekpijn... Ik denk dat het door het deadliften komt. Mijn form is echt netjes, maar misschien dat 4x155kg toch iets teveel belasting is. Binnenkort maar eens een goede fysio zoeken.
Wij hebben een spiegel voor ons, maar ik doe het liever van de spiegel af. Van zo'n spiegel ga je naar voren kijken, wat ook niet echt handig is als je 155kg van de grond sleept.quote:Op maandag 23 september 2013 07:22 schreef RaymondK het volgende:
[..]
zag laatst met je form filmpjes geen gekke dingen idd.
PS:
Nooit opzij kijken in de spiegel met DL-en he.
Misschien helpt het als je ff je traps en je nek goed los beweegt en rolt voor je begint.
Ik begrijp nu waarom je nogal eens afgeleid raakt tijdens het trainen:quote:Op vrijdag 20 september 2013 20:24 schreef Snakey het volgende:
Deze dus, hoewel je niet echt veel van de gym ziet.
https://www.facebook.com/GimNuevoEstilo/photos_stream
Het moge duidelijk zijn dat AAS nog niet zo lang verboden zijn in Spanje.![]()
Wanneer je gaat merken dat je significant minder presteerd in de gym.quote:Op maandag 23 september 2013 10:47 schreef Mark_Rutte het volgende:
Ik wil graag weten waar ik qua dieet aan de rem moet trekken om significant spierverlies tegen te gaan.
Ik ben niet erg gespierd, maar heb wel enige spiermassa ontwikkeld het afgelopen jaar. Nu ben ik een maand geleden begonnen met diëten met een startgewicht van 98 kg, inmiddels zit ik op 90 kg (1,93m). Mijn taille is afgenomen van 101 naar 93cm, maar ik denk dat ik richting 85-87cm moet om mijn buik kwijt te zijn.
Qua voeding eet ik alleen in de ochtend carbs (havermout), verder gedurende de dag onbeperkt groenten, fruit, vis, kip en kwark. Voor ik naar de gym ga neem ik een wheyshake.
De eerste week van mijn dieet had ik erg weinig energie met sporten, maar dat is inmiddels sterk verbeterd dus ik denk dat ik met dit voedingspatroon wel progressie maak.
Ik wil dus graag weten waar het omslagpunt ligt om weer meer kcal te gaan eten, zodat ik maximaal resultaat behaal met trainen.
8 kilo kwijt in een maand. Dus hij eet flink onder zijn onderhoud. Hij zou 2.000 kcal per dag eronder moeten zitten om dat gewichtsverlies te realiseren. Hoewel ik denk dat de metingen niet gelijkwaardig zijn (tijdstip, voedsel,drinken etc.).quote:Op maandag 23 september 2013 11:08 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Wanneer je gaat merken dat je significant minder presteerd in de gym.
Dus niet dat je tijdens je cut eens een dagje niet zo lekker kan trainen, maar wanneer je merkt dat je week na week minder sterk gaat worden.
Er van uit gaande dat je met verstand aan het cutten bent en dus je kcals telt, je macro's telt, en niet te ver onder je onderhoud zit.
Dat is veel te snel Ruttehquote:Op maandag 23 september 2013 11:49 schreef Verbosity het volgende:
[..]
8 kilo kwijt in een maand. Dus hij eet flink onder zijn onderhoud. Hij zou 2.000 kcal per dag eronder moeten zitten om dat gewichtsverlies te realiseren. Hoewel ik denk dat de metingen niet gelijkwaardig zijn (tijdstip, voedsel,drinken etc.).
Helemaal verklaren kan ik het ook niet, als ik werkelijk 2000 kcal deficiëntie per dag zou hebben, zou ik echt omvallen. Ik weeg me op de sportschool en dat is op weekdagen in de avond en in het weekend in de ochtend/middag.quote:Op maandag 23 september 2013 11:49 schreef Verbosity het volgende:
[..]
8 kilo kwijt in een maand. Dus hij eet flink onder zijn onderhoud. Hij zou 2.000 kcal per dag eronder moeten zitten om dat gewichtsverlies te realiseren. Hoewel ik denk dat de metingen niet gelijkwaardig zijn (tijdstip, voedsel,drinken etc.).
Ik weet dat je normaliter 0,5kg/week aanhoudt, en dit daardoor als ongezond wordt bestempeld. Ik vreet me echter een slag in de rondte en voel me verder goed, mijn voeding heeft gewoon een lage calorische waarde momenteel.quote:
'quote:Op maandag 23 september 2013 12:25 schreef Mark_Rutte het volgende:
[..]
Helemaal verklaren kan ik het ook niet, als ik werkelijk 2000 kcal deficiëntie per dag zou hebben, zou ik echt omvallen. Ik weeg me op de sportschool en dat is op weekdagen in de avond en in het weekend in de ochtend/middag.
Ik heb een grafiekje geplot in excel en daar zie je alleen in de eerste week de lijn wat stijler lopen, omdat dat waarschijnlijk een groot deel vocht is. Verder heb ik ongeveer 3/4 meetpunten per week genomen.
[..]
Ik weet dat je normaliter 0,5kg/week aanhoudt, en dit daardoor als ongezond wordt bestempeld. Ik vreet me echter een slag in de rondte en voel me verder goed, mijn voeding heeft gewoon een lage calorische waarde momenteel.
is je form wel optimaal?quote:Op maandag 23 september 2013 13:36 schreef Maoist het volgende:
Ik train nu sinds vorig jaar mei en ik kan nog steeds niet meer dan 90kg bankdrukken. Nog even en ik OHP meer dan dat ik bankdruk (Ik doe nu standing OHP op 80kg)![]()
Ben wel 1,90 dus het hefboomeffect zal ook wel een rol spelen maar bij de OHP heb ik daar helemaal geen last van. Rare is, is dat mijn borst helemaal niet klein is.
wanneer je stricte(zonder legdrive) OHP je bench bijna inhaalt moet je echt kijken naar je benchform(torque enz)...want dan is er wel iets mis mee.quote:Op maandag 23 september 2013 13:36 schreef Maoist het volgende:
Ik train nu sinds vorig jaar mei en ik kan nog steeds niet meer dan 90kg bankdrukken. Nog even en ik OHP meer dan dat ik bankdruk (Ik doe nu standing OHP op 80kg)![]()
Ben wel 1,90 dus het hefboomeffect zal ook wel een rol spelen maar bij de OHP heb ik daar helemaal geen last van. Rare is, is dat mijn borst helemaal niet klein is.
Heb je thuis geen weegschaal? Probeer je elke dag wanneer je wakker wordt te wegen, je gewicht fluctueert de hele dag.quote:Op maandag 23 september 2013 12:25 schreef Mark_Rutte het volgende:
[..]
Helemaal verklaren kan ik het ook niet, als ik werkelijk 2000 kcal deficiëntie per dag zou hebben, zou ik echt omvallen. Ik weeg me op de sportschool en dat is op weekdagen in de avond en in het weekend in de ochtend/middag.
Ik heb een grafiekje geplot in excel en daar zie je alleen in de eerste week de lijn wat stijler lopen, omdat dat waarschijnlijk een groot deel vocht is. Verder heb ik ongeveer 3/4 meetpunten per week genomen.
Ik zou calorieen gaan tellen, zo te horen doe je dat niet. De meeste mensen hebben geen gevoel bij wat ze eten. Je hoeft je niet per se slecht te voelen als je te weinig eet, je lichaam past zich meestal goed aan.quote:Ik weet dat je normaliter 0,5kg/week aanhoudt, en dit daardoor als ongezond wordt bestempeld. Ik vreet me echter een slag in de rondte en voel me verder goed, mijn voeding heeft gewoon een lage calorische waarde momenteel.
Weet je het verschil tussen een OHP en een push press?quote:Op maandag 23 september 2013 13:36 schreef Maoist het volgende:
Ik train nu sinds vorig jaar mei en ik kan nog steeds niet meer dan 90kg bankdrukken. Nog even en ik OHP meer dan dat ik bankdruk (Ik doe nu standing OHP op 80kg)![]()
Ben wel 1,90 dus het hefboomeffect zal ook wel een rol spelen maar bij de OHP heb ik daar helemaal geen last van. Rare is, is dat mijn borst helemaal niet klein is.
quote:Op maandag 23 september 2013 15:46 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Weet je het verschil tussen een OHP en een push press?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |