Verder heeft zich ook niemand meer gemeld dus dat heb je ook wel netjes gedaanquote:Op zaterdag 21 september 2013 11:05 schreef Isabeau het volgende:
Voor de rest had ik '2 maanden niet meer gepost' aangehouden, vond dat wel schappelijk.
Daarom ben ik er ook mee gestoptquote:Op zaterdag 21 september 2013 11:10 schreef Isabeau het volgende:
Ik denk dat ik nu last van mijn linkerknie heb van JillianIk doe squats, deadlifts, benchpress etc etc en nóóit problemen, maar een simpel circuitje geeft allemaal klachten
Echt waarquote:Op zaterdag 21 september 2013 11:10 schreef Isabeau het volgende:
Ik denk dat ik nu last van mijn linkerknie heb van JillianIk doe squats, deadlifts, benchpress etc etc en nóóit problemen, maar een simpel circuitje geeft allemaal klachten
Nee, geen idee. Eerst m'n kuit, nu m'n knie en oh ja, ik heb ook standaard wat last van benigne paroxismale positiedraaiduizeligheid en dat is flink toegenomen door Jillianquote:Op zaterdag 21 september 2013 11:11 schreef Sarabi het volgende:
Echt waar![]()
Heb je ook een idee van welke oefeningen het komt?
Als je veel last krijgt van dat laatste moet je level 2 niet gaan doen want daar is dat nog 100x erger.quote:Op zaterdag 21 september 2013 11:16 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nee, geen idee. Eerst m'n kuit, nu m'n knie en oh ja, ik heb ook standaard wat last van benigne paroxismale positiedraaiduizeligheid en dat is flink toegenomen door Jillian(liggen, staan, weer liggen, weer staan: niet handig).
quote:Op zaterdag 21 september 2013 11:19 schreef Sarabi het volgende:
Als je veel last krijgt van dat laatste moet je level 2 niet gaan doen want daar is dat nog 100x erger.
quote:Op zaterdag 21 september 2013 10:00 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
nee, ik was zwanger. Maar nu niet meer. Heb helaas wel de kilo's er gratis bij gekregen.
Ik kreeg ook last van mijn knieeën van bepaalde oefeningen.quote:Op zaterdag 21 september 2013 11:11 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Daarom ben ik er ook mee gestopt![]()
quote:Op zaterdag 21 september 2013 10:00 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
nee, ik was zwanger. Maar nu niet meer. Heb helaas wel de kilo's er gratis bij gekregen.
Hier ook door Jillian knieklachten gekregen, moest gelijk 6 weken rust houdenquote:Op zaterdag 21 september 2013 11:10 schreef Isabeau het volgende:
Ik denk dat ik nu last van mijn linkerknie heb van JillianIk doe squats, deadlifts, benchpress etc etc en nóóit problemen, maar een simpel circuitje geeft allemaal klachten
Het gaat ook om het opstaan vanuit een liggende houding: dan draait alles.quote:Op zaterdag 21 september 2013 11:21 schreef Sarabi het volgende:
Ookal is dat in level 2 meer planking dus niet echt liggen....
Lekker blessuregevoelig programma eigenlijkquote:Op zaterdag 21 september 2013 11:36 schreef roos85 het volgende:
Hier ook door Jillian knieklachten gekregen, moest gelijk 6 weken rust houden
Ja hequote:Op zaterdag 21 september 2013 12:28 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Lekker blessuregevoelig programma eigenlijk
Ja ik zei dat!quote:Op zaterdag 21 september 2013 11:02 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik denk dat ik je ticker heb weggegooid omdat ik niet wist dat ie van jou was
Toen ik hier zei welke tickers ik had verwijderd was er iemand die zei: was die niet van SQ?
Verbrand je vet meequote:
mijn lunch was peperkoek met boter en kaas, dat is dan zeker weer minder hèquote:Op zaterdag 21 september 2013 15:40 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Verbrand je vet mee(zo kijk ik inmiddels naar schoonmaakklussen)
quote:Op zaterdag 21 september 2013 16:46 schreef Brighteyes het volgende:
Zo! 10km zit er op! Het tofste vind ik nog dat ik niet totaal verrot ben na afloop!
Grappig wel dat ik eerder trek had in een blokje chocola maar het niet deed omdat ik optimaal fit wilde zijn. Terwijl ik het anders zo in mijn mik zou stoppen.
Stoerequote:Op zaterdag 21 september 2013 18:08 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik deed de 5 en die ging nog best goed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |