Nee, dat kan hij niet, maar ik voorspel je wel dat, ingeval Obama het volk en het congres negeert, de volgende President op zeker een Republikein wordt!quote:Op donderdag 5 september 2013 23:49 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Tsja, het is tot nu toe volgens mij nog nooit voorgekomen dat een impeachment daadwerkelijk gelukt is.. Hij zou het er op kunnen wagen: hij kan toch niet voor een 2e herverkiezing gaan..
Laten we het maar afwachtenquote:Op donderdag 5 september 2013 23:54 schreef Jian het volgende:
[..]
Nee, dat kan hij niet, maar ik voorspel je wel dat, ingeval Obama het volk en het congres negeert, de volgende President op zeker een Republikein wordt!
quote:Op donderdag 5 september 2013 23:50 schreef Terminator2000bc het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
http://syriathetruth.word(...)347403sthash-wagzlj/
quote:War Is a Racket
War Is a Racket is the title of two works, a speech and a booklet, by retired United States Marine Corps Major General and two time Medal of Honor recipient Smedley D. Butler. In them, Butler frankly discusses from his experience as a career military officer how business interests commercially benefit from warfare.
Het is toch werkelijk waar niet te geloven dit???quote:VS overwegen trainingsmissie voor Syrische rebellen
Het Witte Huis overweegt een militaire trainingsmissie om de rebellen in Syrië bij te staan. Regeringsfunctionarissen verklaren tegenover AP dat nog geen besluit is genomen, maar het plan zou tegemoetkomen aan parlementsleden die hulp eisen voor de Syrische oppositionele strijdkrachten.
Een eventuele trainingsmissie zou plaats moeten vinden buiten Syrië, bijvoorbeeld in Jordanië. De CIA is daar al enige tijd bezig met het trainen van selecte gezelschappen binnen de oppositie. Daarbij is er onder meer aandacht voor het bedienen van communicatieapparatuur en enkele wapens die vanuit de Golfstaten aangeleverd worden, aldus AP.
De gesprekken over een eventuele training van Syrische rebellen door Amerikaanse militairen hangen vooral op de vraag of het leger de taken van de CIA moet overnemen. Op die manier zouden honderden of zelfs duizenden opgeleid kunnen worden, in plaats van de tientallen waarover de CIA zich nu ontfermt.
Er zou op het hoogste niveau gesproken worden over een dergelijke missie. Tot op heden heeft de regering-Obama altijd geweigerd de rebellen in Syrië te hulp te schieten door ze te trainen.
De regeringsfunctionarissen spraken met persbureau AP op basis van anonimiteit omdat ze niet bevoegd waren over deze plannen naar buiten te treden.
Bron: Trouw
Dit kun je niet werkelijk neertypen, wat ben jij een ongelovelijk oneindige kampioen in het jezelf belachelijk maken...quote:Op donderdag 5 september 2013 20:57 schreef De_Ilias het volgende:
[..]
Ron Paul heeft altijd een groot aanhang gehad op stromfront.org, dat zegt ook veel over zijn persoon.
Het is ook volstrekt belachelijk omdat deze zelfde groep ze over 10-20 jaar weer in de kont zal bijten, mochten ze overwinnen. En zo gaat het riedeltje weer door net zoals het geval was in Afghanistan (Taliban - oorlog met de Russen eind jaren 70), Iran (staatsgreep 1953 aka Operation Ajax die uiteindelijk de islamitische revolutie van '79 als gevolg had) en ga zo maar door.quote:Op vrijdag 6 september 2013 02:02 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het is toch werkelijk waar niet te geloven dit???![]()
![]()
Net als in Afganistan. Daar werden ook opstandelingen gesteund om het vuile werk van een grondoorlog op te knappen.quote:Op vrijdag 6 september 2013 02:02 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het is toch werkelijk waar niet te geloven dit???![]()
![]()
quote:2001: Overthrow of the Taliban
During the early months of the war, the U.S. military had a limited presence on the ground. The plan was that Special Forces, and intelligence officers with a military background, would serve as liaisons with Afghan militias opposed to the Taliban, would advance after the cohesiveness of the Taliban forces was disrupted by American air power.
Voor de rest van het artikel ---> http://news.nationalgeogr(...)utm_campaign=Contentquote:As the U.S. Congress begins debating whether to authorize President Barack Obama to strike Syria for using chemical weapons on its own people, a new study challenges the conventional by claiming that the propensity for modern nations to go to war is as strong as it ever was.
The idea that countries are less likely to engage in war with each other today than in the past has been argued by a number of academics in recent years, including Harvard University psychologist Steven Pinker, author of the 2011 book The Better Angels of Our Nature: Why Violence Has Declined.
The new study, presented last week by Ohio State University professor Bear Braumoeller at the annual meeting of the American Political Science Association, challenges that idea, finding that states are no less violent today than they have been through history.
Since the end of World War II, the world has not experienced a war between great powers. But this 70-year lull, often called “the Long Peace,” has hardly lacked intense global conflict.
In fact, over 40 million people were killed by wars from 1945 to 2000. Rather than great powers battling each other in conventional wars, however, interstate conflict has been limited to localized regional wars, such as those fought in Korea, Vietnam, and between Iran and Iraq, and to smaller-scale skirmishes such as border disputes between Eritrea and Djibouti and India and Pakistan.
The trend has led prominent observers, with Pinker in the vanguard, to argue that both societies and states—in particular democracies tasked with maintaining international norms—are becoming less violent over time.
.......
Ja ja..quote:'Amerika vreest aanval Iran op VS-ambassade Irak'
Iran zou de ambassade van de Verenigde Staten in Irak laten aanvallen als Amerika militair ingrijpt in Syrië. Dat meldde The Wall Street Journal vrijdag op basis van militaire functionarissen.
Volgens de krant hebben Amerikaanse inlichtingendiensten een opdracht onderschept van Iran aan Iraakse militanten om in actie te komen zodra de VS Syrië aanvallen.
Het Amerikaanse leger probeert in kaart te brengen welke reacties kunnen worden verwacht van Syrië en zijn bondgenoten bij een interventie.
Zo zou de diplomatieke vestiging in de Libanese hoofdstad Beiroet een doelwit kunnen zijn voor de militante Hezbollah en wordt de vloot kleine schepen van Iran in de Perzische Golf nauwlettend in de gaten gehouden.
Dit is geheel niet onwaarschijnlijk hoor. Zeker na diverse uitspraken van Iraanse bestuurders.quote:
Zo nu nog een bommetje gooien naar die ambassade, er zijn vast nog wel een paar rebellen te vinden die daar voor te porren zijn en het laatste doelwit op de lijst, Iran, kan beschuldigd worden van agressie tegen de USofAquote:
Ik zou ze ook gelijk bewapenenquote:Op vrijdag 6 september 2013 02:02 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het is toch werkelijk waar niet te geloven dit???![]()
![]()
Doe toch niet aub alsof je enig verstand hebt van dit conflict, niet alleen jij, maar zo veel hier, er zijn ook goede gematigde rebellen, veel zelfs, alle rebellen als Jihadisten zien is gewoon dom als ik zo vrij mag zijn dat te zeggen bij de deze.quote:Op vrijdag 6 september 2013 02:02 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het is toch werkelijk waar niet te geloven dit???![]()
![]()
Je bedoelt dat van Dam niet zou begrijpen dat het Westen een 'regime-change'-agenda heeft, en hoe dan ook aan die agenda vast zal houden, al betekent het dat ze heel Syrië uit moeten moorden?quote:Op donderdag 5 september 2013 17:07 schreef DeParo het volgende:
Koos van Dam weet ongetwijfeld veel over Syrie en de Arabische wereld. Staat hij ook bekend om met zijn wereldberoemde boek. Maar helaas ontbreekt diezelfde kennis voor de Westerse wereld. Zijn beschuldiging dat men niet genoeg weet van Arabieren is terecht maar voor hem geldt precies hetzelfde andersom.
En die uitspraak over Rusland, dat ze 'normaal communiceren met Assad', is ronduit dom en naïef.
Jij focust op de uitzonderingen. Anderen op de regel.quote:Op vrijdag 6 september 2013 10:15 schreef DeParo het volgende:
Doe toch niet aub alsof je enig verstand hebt van dit conflict, niet alleen jij, maar zo veel hier, er zijn ook goede gematigde rebellen, veel zelfs, alle rebellen als Jihadisten zien is gewoon dom als ik zo vrij mag zijn dat te zeggen bij de deze.
Wat ik zo mooi vind aan dit soort berichtgeving, is dat het op voorhand de schuld bij Iran legt. Terwijl de VS nou niet direct populair is in Irak. Of ze Syrië nou dezelfde 'regime-change'-behandeling geven als Irak en Libië eerder, of niet. En dat dat bericht de grond alweer omploegt voor de volgende stap: Iran naar het Stenen Tijdperk bombarderen.quote:Op vrijdag 6 september 2013 09:09 schreef Frutsel het volgende:
Iran zou de ambassade van de Verenigde Staten in Irak laten aanvallen als Amerika militair ingrijpt in Syrië.
Waar GAAT dit over?quote:Op donderdag 5 september 2013 17:54 schreef DeToffifee het volgende:
Okee, thanks. Poetin dus vrij klein en Obama voor Amerikaanse begrippen lang. Al heeft hij natuurlijk ook nog ander bloed.
Mag ik dan graag een bron/bewijs dat de Jihadisten de regel zijn en niet de uitzondering? Er strijden meerdere partijen tegen het regime van Assad, niet alleen Jihadisten.quote:Op vrijdag 6 september 2013 10:27 schreef Duizend-Bommen het volgende:
[..]
Jij focust op de uitzonderingen. Anderen op de regel.
Als de VS nu ook Syrië aanvallen zonder mandaat, blazen ze de Veiligheidsraad, en daarmee de hele VN op. Voor de neoconservatieven in de Democratische en Republikeinse partijen die Bush en Obama steunen, een droom die werkelijkheid wordt.quote:Op donderdag 5 september 2013 18:19 schreef DeParo het volgende:
Haha alle geloofwaardigheid van het vetorecht is weg en de VN is meer passeerbaar dan ooit. De strategische belangen van Rusland in het Midden-Oosten hebben enorm geleden onder deze strijd en gaan ze nu mogelijk nog meer verliezen.
Wie heeft Poetin nog over?
Iran?
Dat is het wel!
Als je houd van conspiracy zou je in het verlengde van dit kunnen suggeren dat de toenadering (als je het zo kan noemen) van Rohani richting het westen de trigger is geweest van de 'chemische' aanval (die dan dus is georkestreerd door de VS).quote:Op vrijdag 6 september 2013 10:30 schreef Duizend-Bommen het volgende:
[..]
Wat ik zo mooi vind aan dit soort berichtgeving, is dat het op voorhand de schuld bij Iran legt. Terwijl de VS nou niet direct populair is in Irak. Of ze Syrië nou dezelfde 'regime-change'-behandeling geven als Irak en Libië eerder, of niet. En dat dat bericht de grond alweer omploegt voor de volgende stap: Iran naar het Stenen Tijdperk bombarderen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |