volgens mij is dit het vriendelijkste gezicht dat Putin in huis heeft andersquote:Op donderdag 5 september 2013 17:41 schreef Polyfemos het volgende:
Hahahah, ook echt vriendelijk doen he die Obama![]()
Aan die kop van Putin kun je het gewoon zien.. en gelijk heeft hij
edit: de media![]()
Putin alle kaarten in handen?quote:Op donderdag 5 september 2013 17:46 schreef sp3c het volgende:
[..]
volgens mij is dit het vriendelijkste gezicht dat Putin in huis heeft anders
en waarom zou hij ook anders, hij heeft alle kaarten in handen zonder dat hij daar iets voor hoefde te doen, ik zou ook blij zijn Obama te zien als ik hem was
Obama heb ik wel eens vrolijker gezien
er staat helemaal niets op het spel voor hem, hij heeft geen rode lijnen getrokken en hij heeft Obama zijn steun hier nergens voor nodigquote:Op donderdag 5 september 2013 17:47 schreef DeParo het volgende:
[..]
Putin alle kaarten in handen?
Hij staat op het punt alles te verliezen![]()
!
Poetin is 1 meter 70, Obama 1 meter 85quote:Op donderdag 5 september 2013 17:49 schreef DeToffifee het volgende:
Is Obama nu zo lang, of Putin zo klein?
Okee, thanks. Poetin dus vrij klein en Obama voor Amerikaanse begrippen lang. Al heeft hij natuurlijk ook nog ander bloed.quote:Op donderdag 5 september 2013 17:51 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Poetin is 1 meter 70, Obama 1 meter 85
Hoe kan je met zoiets in discussie gaan? Aluhoedje roepen is hierbij gepast.quote:Op donderdag 5 september 2013 15:04 schreef Baws het volgende:
Ik denk dat de CIA nu ook Al Qaida in Irak steunt met de autobommen op sjiitische burgers.
Alle sjiieten moeten dood, Israël en de Arabische golfstaten willen dit en de VS doet het graag.
gewoon omdat het kanquote:Op donderdag 5 september 2013 17:55 schreef DeParo het volgende:
[..]
Waarom denk je dat Rusland zich überhaupt zo ingmengt in Syrie?
En mocht Amerika ingrijpen dan staat Rusland op het punt een van haar machtigste wapens te verliezen (uit qua symbolische waarde), de VN-veto, waarom denk je dat Rusland van de week zenuwachtig riep dat ze misschien toch wel voor een interventie konden stemmen (en zelfs stiekem een klein rood lijntje op wisten te trekken).
Obama's gang naar het Congress is een meesterzet. Als het lukt te winnen heeft hij iedereen achter zich en is niet meer alleen afh van zijn eigen rode lijn. Zelfs de Republikeinen prezen zijn stap en vele van hen zijn sowieso toch al voor een interventie.
En als het niet door het Congress komt heeft Obama een democratische uitweg gevonden.
Maar sowieso denk ik dat hij punt 1 belangrijker vindt.
Rusland verliest zo niet alleen een belangrijke bondgenoot maar ook een machtig wapen op het internationaal toneel der beslissingen. Putin weet dat en Rusland weet dat, dit gaat over invloed en macht, en Putin staat op het punt heel wat te verliezen.quote:Op donderdag 5 september 2013 18:02 schreef sp3c het volgende:
[..]
gewoon omdat het kan
waarom zouden ze het niet hard spelen, doen de Amerikanen ook nooit als de Russen iets willen en met lief zijn scoor je geen punten
maar aan het einde van de dag gaat het Putin zijn kop niet kosten, als het er echt op aan komt noemt hij het slecht, stuurt hij een boze brief en verplaatst hij zijn schepen naar een veiligere plek
vervolgens zegt hij nog iets over het arme Syrische volk en elke Rus ter wereld zegt 'boeiuh'
het vetorecht gaan ze echt niet kwijtraken hierdoor en naast een afzetmarkt en een vlootbasis is Syrie niet van heel erg veel belang voor de Russenquote:Op donderdag 5 september 2013 18:09 schreef DeParo het volgende:
[..]
Rusland verliest zo niet alleen een belangrijke bondgenoot maar ook een machtig wapen op het internationaal toneel der beslissingen. Putin weet dat en Rusland weet dat, dit gaat over invloed en macht, en Putin staat op het punt heel wat te verliezen.
Haha alle geloofwaardigheid van het vetorecht is weg en de VN is meer passeerbaar dan ooit. De strategische belangen van Rusland in het Midden-Oosten hebben enorm geleden onder deze strijd en gaan ze nu mogelijk nog meer verliezen.quote:Op donderdag 5 september 2013 18:13 schreef sp3c het volgende:
[..]
het vetorecht gaan ze echt niet kwijtraken hierdoor en naast een afzetmarkt en een vlootbasis is Syrie niet van heel erg veel belang voor de Russen
reken maar dat Putin een goede dag heeft vandaag
De toekomst zal het uitwijzen wie gelijk gaat krijgenquote:Op donderdag 5 september 2013 18:23 schreef sp3c het volgende:
de VN is altijd al passeerbaar geweest voor de VS
die hebben zich nog nooit tegen laten houden door een veto in de veiligheidsraad .... volgens mij zou Obama de eerste Amerikaanse president zijn die zich door de internationale gemeenschap liet afremmen
en zolang de schulden niet kwijtgescholden worden hebben de Russen sowieso een dikke vinger in de pap in het toekomstige Syrie
Ben je er al bang voor? Je lijkt wel een wijf man.quote:Op donderdag 5 september 2013 18:26 schreef sp3c het volgende:
is goed, als er een derde wereldoorlog komt en we allemaal op de berg in Limburg wonen omdat de rest van het land onder water staat dan krijg je een biertje van me
nee ik ben daar dus niet heel erg bang voor neequote:Op donderdag 5 september 2013 18:27 schreef tjaptjoep het volgende:
[..]
Ben je er al bang voor? Je lijkt wel een wijf man.
quote:Cameron heeft 'nieuw bewijs' voor chemische wapens
Groot-Brittannië heeft nieuwe bewijzen dat in Syrië chemische wapens zijn gebruikt.
Dat zei Britse premier David Cameron donderdag bij aankomst in het Russische Sint-Petersburg aldus de BBC.
Cameron zei niet welke bewijzen het zijn.
De premier ontkende dat hij niets meer kan doen wat betreft Syrië na de voor hem slecht afgelopen stemming in het Britse parlement.
Het Britse Lagerhuis stemde vorige week tegen een motie waarin de regering vroeg om in beginsel in te stemmen met militair ingrijpen in Syrië.
Bron: nu.nl
Wat loop je dan te zeiken man.quote:Op donderdag 5 september 2013 18:29 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee ik ben daar dus niet heel erg bang voor nee![]()
![]()
ongesteld ofzoquote:Op donderdag 5 september 2013 18:30 schreef tjaptjoep het volgende:
[..]
Wat loop je dan te zeiken man.
quote:(RT)Moscow is puzzled by the Pentagon’s claims that Russia has been shipping chemical weapons or the means to develop them to the Syrian government of Bashar Assad, the head of the Kremlin’s administration, Sergey Ivanov, said.
“I’ve heard this statement, spoken in diplomatic language, I was very surprised and even shocked by it,” Ivanov is cited as saying by the ITAR-TASS news agency.
The official added that no matter how Congress votes on the use of force against Syria, the decision by the US lawmaker still won’t be “legitimate”.
Ivanov also said that Russia has boosted its naval presence in the Mediterranean Sea in order to evacuate Russian citizens from Syria in case of an attack.
En hoe kreeg je dat uit wat ik hierboven schreef?quote:Op donderdag 5 september 2013 18:26 schreef sp3c het volgende:
is goed, als er een derde wereldoorlog komt en we allemaal op de berg in Limburg wonen omdat de rest van het land onder water staat dan krijg je een biertje van me
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |