dus die kan voorlopig niet zitten door een kapotte aars?quote:Op woensdag 4 september 2013 15:05 schreef admiraal_anaal het volgende:
Gisterochtend trouwens met mijn vriendin
Ochtendsex door de week, nice.quote:Op woensdag 4 september 2013 15:05 schreef admiraal_anaal het volgende:
Gisterochtend trouwens met mijn vriendin
3jaar lang droog staan??? woww...quote:Op woensdag 4 september 2013 14:53 schreef nickk93 het volgende:
De topictitel zegt het al: Wanneer hebben jullie het voor het laatst gedaan, en met wie?
Laat ik bij mezelf beginnen: Mijn laatste keer is alweer een hele tijd terug, bijna 3 jaar geleden denk ik, met mijn ex. Het liep toen al niet zo lekker en twee weken later ging het uit, dus het was niet al te spetterend
Zeggen alle mensen die geen seks hebben.quote:Op woensdag 4 september 2013 15:28 schreef Quickie_Brat het volgende:
Seks.... Wat was dat ook alweer? ik geloof ruim 1,5 jaar zoiets.... Ach seks is toch overrated
pics.quote:Op woensdag 4 september 2013 17:09 schreef -TheEye- het volgende:
Langer dan een maand geleden, echt te lang voor iemand als ik -.-
Hahaha was niet echt als opscheppen bedoeld. Meer als, ik ben iemand die heel veel houdt van sex en daarom is het voor mij te lang geledenquote:
Bij mij 1 jaar geleden.quote:Op woensdag 4 september 2013 14:53 schreef nickk93 het volgende:
De topictitel zegt het al: Wanneer hebben jullie het voor het laatst gedaan, en met wie?
Laat ik bij mezelf beginnen: Mijn laatste keer is alweer een hele tijd terug, bijna 3 jaar geleden denk ik, met mijn ex. Het liep toen al niet zo lekker en twee weken later ging het uit, dus het was niet al te spetterend
De eerste die het durft, erg dapperquote:Op donderdag 5 september 2013 10:34 schreef Kper_Norci het volgende:
Maand of 6 nu ongeveer. En kan goed zijn dat er nog zoveel maanden bij komen.
Hier nog 1 hoor, jaartje nu ongeveer en dat zal ook nog wel wat langer gaan duren, hopen dat net als met fietsen is dat je het niet verleerdquote:Op donderdag 5 september 2013 16:46 schreef MultiBanaan het volgende:
[..]
De eerste die het durft, erg dapperDe meesten die al erg lang droog staan, durven het niet te posten, daarom zie je veelal mensen die nog niet zo lang droog staan posten. Props!
Ik zelf zag het niet bepaald als een dappere daad. Ten eerste omdat wat de rest ervan denkt me eigenlijk niet echt kan boeien, verder heb ik ook niet echt een hoog libido denk ik. Als ik sommige hier zie posten dat ze AL 2 weken geen seks hebben gehad en het daar zo moeilijk mee hebben denk ikquote:Op donderdag 5 september 2013 16:46 schreef MultiBanaan het volgende:
[..]
De eerste die het durft, erg dapperDe meesten die al erg lang droog staan, durven het niet te posten, daarom zie je veelal mensen die nog niet zo lang droog staan posten. Props!
Je verleerd het niet, het kan je wel wat nerveus/onzeker maken als het weer een keer zover is zeg maar.quote:Op donderdag 5 september 2013 16:49 schreef afraid_tech het volgende:
[..]
Hier nog 1 hoor, jaartje nu ongeveer en dat zal ook nog wel wat langer gaan duren, hopen dat net als met fietsen is dat je het niet verleerd
Wie bied korter?quote:
Zal ik binnenkort eens doen.quote:Op donderdag 5 september 2013 17:02 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Gewoon tijdens het neuken hier posten
Drie keer raden wat hij verwacht van die afspraakquote:Op donderdag 5 september 2013 18:11 schreef Coco24 het volgende:
Afgelopen zaterdag met een knappe man die ik (dronken) op straat tegenkwam![]()
In zijn auto en niet veel gebeurd... Geen spijt van, want ik MOEST seks hebben die nacht, maar ik schaam me genoeg om het aan niemand te vertellenIk ga komend weekend weer (nuchter) met hem afspreken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |