Of een stel dat gaat scheiden tijdens de opnamesquote:Op maandag 26 augustus 2013 14:32 schreef arjan1212 het volgende:
ik hoop dat ze weer eens een paar tieners die naar Kreta gaan of wat mensen die een strandtent in Japan beginnen in de uitzending hebben.
Waarom moet je het belachelijk maken?quote:Op maandag 26 augustus 2013 14:32 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Souvernierzaakje in Tibet enzo?
paardenfokkerij op Antartica
Je hebt gelijk, dat kan Edwin Diergaarde veel beterquote:Op maandag 26 augustus 2013 14:35 schreef hexje het volgende:
[..]
Waarom moet je het belachelijk maken?
Ik denk dat de gemiddelde geaccepteerde aanmeldingsmail er zo uitziet:quote:Op maandag 26 augustus 2013 14:29 schreef SunChaser het volgende:
Maar mensen worden gecast op slechte businessplannen ofzo?
quote:Beste redactie,
Via deze mail willen wij ons graag aanmelden als deelnemers aan het programma "Ik Vertrek".
Wij staan op het punt om te emigreren naar Zuid-Frankrijk, waar wij een stuk grasveld hebben gekocht met daarop een krakkemikkige schuur die op instorten staat. Deze schuur gaan wij in 3 weken verbouwen tot een villa met 15 kamers en een camping met 70 plekken, 3 zwembaden, 2 douchegebouwen, een sauna, een midgetgolfbaan en 3 bowlingbanen. Naast deze schuur staat een prefab tuinhuisje waarin wij zullen wonen tot de camping af is.
Over onze achtergrond: Wij zijn beide kantoorslaven die fulltime werken. We hebben geen enkele ervaring met verbouwen, ondernemen en het werken in de horeca. Onze belangrijkste reden om te emigreren is dat we minder willen werken en meer willen genieten. Het draaiende houden van een camping kost immers weinig tijd. Wij verwachten dat we met de overwaarde van ons huis de camping en het leven in Frankrijk kunnen bekostigen voor de periode van 3 weken, vandaar ook onze drang om alles snel af te hebben. Wij hebben het volste vertrouwen dat dit gaat lukken! Om 'break-even' te draaien in het eerste jaar hebben we een bezettingsgraad nodig van slechts 95%. Er is dus geen enkele reden voor een van ons beide om er een baan naast te nemen, aangezien wij deze bezettingsgraad makkelijk gaan halen met alle ouders, broers, zussen, opa's, oma's, kennissen en oud-collega's die ons komen helpen klussen.
Een andere reden om te emigreren is dat we het spuugzat zijn om ons aan allerlei regels te houden. Nederland kent gewoonweg teveel wetten en regelgeving! Zoals jullie weten is dit in Frankrijk absoluut niet het geval en kun je daar altijd goed afspraken maken met de locale bevolking en laten vergunningen nooit op zich wachten. Wat betreft de taal: We hebben allebei een 5,5 gehaald voor Frans op ons havo examen 20 jaar geleden, dus we verwachten in dat opzicht geen problemen. Onze kinderen, Charisma van 12 en Vlinder van 7 willen eigenlijk helemaal niet meeverhuizen, zij blijven liever in Nederland. Maar goed, wij zijn de baas in huis en het gaat natuurlijk om ons, dus hebben ze weinig te kiezen en verhuizen ze gewoon mee. Ze wennen vast snel aan de Franse kinderen waar ze mee kunnen spelen.
Het lijkt ons leuk om jullie te laten filmen hoe wij onze succesvolle onderneming in 3 weken uit de grond stampen.
Wij zijn benieuwd naar uw reactie.
Met vriendelijke groet,
Henk en Ingrid
quote:Op maandag 26 augustus 2013 19:13 schreef Operc het volgende:
[..]
Ik denk dat de gemiddelde geaccepteerde aanmeldingsmail er zo uitziet:
[..]
Hehe geweldig!quote:Op maandag 26 augustus 2013 21:31 schreef SEMTEX het volgende:
[..]![]()
![]()
je zit er volgens mij niet eens ver naast
Kun je nagaan wat ze afwijzenquote:Op maandag 26 augustus 2013 21:31 schreef SEMTEX het volgende:
[..]![]()
![]()
je zit er volgens mij niet eens ver naast
Weer terug naar de zaterdagavond dus? Deze aflevering klinkt veelbelovend.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 12:14 schreef golfer het volgende:
Vanavond:
Er zijn weinig mensen ter wereld zo gek op dieren als Monique van der Have (49). In Nederland runt ze haar eigen hondenschool, maar haar grote droom is het beginnen van een vakantiepark voor hondenliefhebbers. Ook haar man (51) heeft ze enthousiast gemaakt voor deze plannen en dus emigreren de twee samen met hun vijf honden, zes katten en twee konijnen naar Oost-Duitsland om van een vervallen vakantiepark een hondenparadijs te maken.
Monique werkt in Nederland nog even door, terwijl Kees aan de grote klus begint. Monique is optimistisch gestemd en neemt alvast een eerste boeking aan. Helaas blijkt niet alleen de waterleiding, maar ook het gas en de elektriciteit in verouderde staat. Alles moet worden vervangen, hun spaargeld raakt op en het is nog maar de vraag of ze tenminste één van de vijftien huisjes die op het park staan op tijd afkrijgen.
Je zal ze de kost moeten geven, de hondenliefhebbers die hun honden meer als kinderen dan als dieren behandelen en vertroetelen.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 12:29 schreef snellejelle het volgende:
Vakantiepark voor hondenliefhebbers, hoe verzin je het
quote:Alles moet worden vervangen, hun spaargeld raakt op en het is nog maar de vraag of ze tenminste één van de vijftien huisjes die op het park staan op tijd afkrijgen.
nou ja, laat ze dan ook maar lekker bijelkaar in duitsland zitten ookquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 12:32 schreef golfer het volgende:
[..]
Je zal ze de kost moeten geven, de hondenliefhebbers die hun honden meer als kinderen dan als dieren behandelen en vertroetelen.
Jep, vanaf vanavond dus!quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 16:28 schreef QBay het volgende:
Zijn er eindelijk weer nieuwe afleveringen? Dat vakantiepark voor hondenliefhebbers zegt mij namelijk niks.
Hier geen vrij voor nemenquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 17:25 schreef Karina het volgende:
Ik ben niet thuis vanavondMorgen even terugkijken dan maar. Ziet er wel veelbelovend uit.
quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 17:29 schreef Karina het volgende:
[..]
Ja stom he? Ga ik naar een stomme meet, hoe verzin je het.
Ik schaam me diep. Maar ik ga morgen wel even teruglezen wat jullie commentaar is op deze aflevering.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 17:30 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]![]()
Menselijk contact prefereren boven de nieuwe afleveringen van ik vertrek.
Marktonderzoek op een bierviltjequote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:15 schreef Jester65 het volgende:
Wij denken dat daar een markt voor is...
Nieuw.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:15 schreef Disana het volgende:
Zijn dit nou eigenlijk herhalingen of nieuwe uitzendingen? Ik ken deze namelijk nog niet.
Nieuwe afleveringen!quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:15 schreef Disana het volgende:
Zijn dit nou eigenlijk herhalingen of nieuwe uitzendingen? Ik ken deze namelijk nog niet.
lekker overdacht welquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:15 schreef Jester65 het volgende:
Wij denken dat daar een markt voor is...
Businessplan op een post-it is beter.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:15 schreef marcodej het volgende:
[..]
Marktonderzoek op een bierviltje
Andre en Henkaquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:16 schreef themole het volgende:
[..]
Businessplan op een post-it is beter.
en dan gewoon uitgaan van 1000 klanten per jaar die 300 euro betalen, dus gegarandeerd 300 000 euro winst.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:16 schreef themole het volgende:
[..]
Businessplan op een post-it is beter.
6000 per huisje, koop je net nieuwe gordijnen vanquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:20 schreef Tomatenboer het volgende:
Oei, 90.000 euro lijkt me niet echt veel gezien de vervallen staat van die 15 (!) huisjes.
Eindelijk een gezin zonder puberende kinderen, nemen ze half Blijdorp mee.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:19 schreef marcodej het volgende:
Eigenlijk heb je alleen maar gedoe met beesten.
Wat wil je als je zoveel honden moet verzorgen.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:21 schreef marcodej het volgende:
Best een vermogende familie, zo te zien.
mooi huisje in 't gooi, oude dorp van Huizen. Dan heb je wel geld.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:21 schreef marcodej het volgende:
Best een vermogende familie, zo te zien.
Inderdaad, maar ze moeten van dat bedrag ook nog leven. Maw de eerste periode overbruggen financieel gezien.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:21 schreef snellejelle het volgende:
[..]
6000 per huisje, koop je net nieuwe gordijnen van
die man is er al een paar keer geweest toch? Ik had gehoopt op lekke banden, elanden en overstekende buren.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:25 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Donker en smalle, slechte wegen die je niet kent?
15 jaar.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:29 schreef Palomar het volgende:
Hoe lang is dat park eigenlijk al niet meer in gebruik?
1 maand, hoe realistisch. Drie maanden per huisje eerder.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:31 schreef themole het volgende:
1 maand per huis? In je eentje is dat schilderwerk aan de buitenkant een teringklus die alleen kan met lekker weer.
Dat denk ik ook ja.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:32 schreef marcodej het volgende:
Eigenlijk kun je het net zo goed platgooien en iets nieuws opbouwen.
Inderdaad, dat schilderwerk is al vlot een maand. Dan heb je nog niks anders aangepast.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:32 schreef snellejelle het volgende:
[..]
1 maand, hoe realistisch. Drie maanden per huisje eerder.
Inderdaad, Duitsers houden van Sie.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:36 schreef la_perle_rouge het volgende:
"hast du ..."
Dat die Nederlanders maar niet begrijpen dat je niet iedereen zomaar kan bejijen en bejouen.
*vind ik leukquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:35 schreef themole het volgende:
https://www.facebook.com/DogglywoodTrusetal
15 jaar naar het schijnt. Dan rot alles kapot volgens mij.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:39 schreef la_perle_rouge het volgende:
Hoe lang stond dat leeg?
Geen gas? hout zelf houden en open haarden maken!
Voor 150.000 euro kan ik prima voor elk huisje elektrische apparatuur kopen die hetzelfde bewerkstelligd als gas.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:39 schreef la_perle_rouge het volgende:
Hoe lang stond dat leeg?
Geen gas? hout zelf houden en open haarden maken!
Zo'n park staat natuurlijk niet 15 jaar leeg omdat het zo'n buitenkansje is om te kopen.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:40 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Idd, aardige en lieve mensen, maar ze hebben dit totaal onderschat.
Leuk, maar hun budget bedraagt slechts 90.000 euro...quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:41 schreef themole het volgende:
[..]
Voor 150.000 euro kan ik prima voor elk huisje elektrische apparatuur kopen die hetzelfde bewerkstelligd als gas.
Ik denk dat het gratis gekapt wordt. Maar dat ze niet echt door hebben dat dat hout meer waard is dan de kosten van het omzagen.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:44 schreef la_perle_rouge het volgende:
Als ze budget te kort komen, waarom geven ze dan voor duizenden euri hout weg>
Mijn gedachtequote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:49 schreef Palomar het volgende:
overal waar je loopt in dat park trap je in de hondenkak
welnee, echte hondenliefhebbers ruimen het juist heel erg goed op.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:49 schreef Palomar het volgende:
overal waar je loopt in dat park trap je in de hondenkak
Volgens mij is het in Nederland niet anders wat betreft die meters.quote:
dat niet hebbenquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:54 schreef Ambrosius het volgende:
Een foto van de hond op je auto plakken.
Ze ondertitelen hem steeds alquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:54 schreef marcodej het volgende:
Dit was gewoon Nederlands hoor Tros.
Omdat? Hondenliefhebber?quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:56 schreef Mani89 het volgende:
Voor het eerst bij dit programma dat ik hoop dat ze het redden.
Ben je ziek?quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:56 schreef Mani89 het volgende:
Voor het eerst bij dit programma dat ik hoop dat ze het redden.
Precies, en ik word inderdaad week van die rondspringende hondenquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:58 schreef alors het volgende:
[..]
Sympathieke mensen met teveel pech.
Ik vraag me af of het pech is.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:58 schreef alors het volgende:
[..]
Sympathieke mensen met teveel pech.
En hij is nog wel gristen, vraag me af wat God hiervan vindt.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 22:00 schreef Mani89 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Kijk, dit ben jij! Zit er dan niks menselijks in jouw.
In mijn wat?quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 22:00 schreef Mani89 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Kijk, dit ben jij! Zit er dan niks menselijks in jouw.
Goeie retweet by the way.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 22:00 schreef Mani89 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Kijk, dit ben jij! Zit er dan niks menselijks in jouw.
Op hun facebooksite ([www.facebook.com/DogglywoodTrusetal) staat ditquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 22:11 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
http://www.dogglywood.nl/
Doet het ook niet..
Nieuwbouw uit de DDR-tijd schijnt kwalitatief best prima te zijn. De problemen zouden natuurlijk ook best kunnen komen doordat alles al wat ouder is en al een tijdje niet is gebruikt.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 23:53 schreef WammesWaggel het volgende:
Oude huizen zijn vaak een ramp en Oost-Duitse kwaliteit... Dit lijkt mij een oneindige reeks reparaties.
Nederlanders toch? Sjoemelaars volgens die slager..quote:Op zondag 1 september 2013 03:26 schreef arjan1212 het volgende:
Had iemand het eerder geprobeerd ofzo ? met dat half afgebouwde huis ?
Vandaar ook n hondencmpingquote:Op zondag 1 september 2013 13:21 schreef WammesWaggel het volgende:
Je zal maar gaan wandelen in het bos komen er opeens vijf van die kleine beren aanrennen
Dat inderdaad..quote:Op zondag 1 september 2013 12:33 schreef Stefan het volgende:
En die vrouw houdt meer van de honden dan van haar man
quote:Op dinsdag 3 september 2013 14:01 schreef alors het volgende:
Zaterdag een stel wat naar Zuid-Afrika gaat, weer eens wat anders dan Frankrijk.
quote:Nadat Peter Scholten (44) een burn-out krijgt is hij klaar met het werken in Nederland. Samen met zijn vrouw Heike (42) en kinderen Mathieu (15) en Luna (7) reizen ze af om een te koop staande lodge te gaan bekijken in Zuid-Afrika, een land waar ze tot op dat moment nog nooit zijn geweest.
De aankoop gaat niet door, maar het hele gezin is op slag verliefd geworden op Zuid-Afrika. Na een lange zoektocht vinden ze een nieuwe geschikte plek, vlakbij het bekende Krugerpark. Met pijn in haar hart laat Heike haar oudste zoon Robby (21) in Nederland achter en vertrekt met de rest van het gezin naar Hoedspruit om daar een resort over te nemen.
Het gezin kan bij aankomst de emoties maar moeilijk onderdrukken, eindelijk gaat hun Zuid-Afrikaanse droom in vervulling. Het resort ligt op een stuk grond van meer dan 20 hectare dat wordt omheind door een groot hekwerk. Het is van levensbelang voor het gezin om de hekken te blijven controleren, want op slechts enkele kilometers van het vakantiepark zitten leeuwen, neushoorns, luipaarden en vele andere wilde beesten.
Niet alleen de vele hectare grond vergen de nodige aandacht, het resort zelf is erg verouderd en moet helemaal opgeknapt worden. De waterleidingen knappen één voor één en de elektriciteit die er ligt zorgt voor zeer gevaarlijke situaties... en de huisbaas geeft al weken niet thuis. Dat terwijl het hoogseizoen op het punt van beginnen staat... Een belangrijke deadline omdat er, na drie maanden Zuid-Afrika, geld verdiend moet gaan worden.
Gaat wel goed dus.quote:Na de opening op 21 september 2012, met de verhuur van ons eerste vakantiehuis, zijn we keihard werkend doorgegaan. Meer en meer hebben we handigheid gekregen in het renoveren van de woningen. In de hokkerige bungalows hebben we alle muren gesloopt en ontstonden er riante bungalows met allemaal grote luxe keukens terwijl we in de finnhütten de knusse sfeer probeerden te behouden.
Het doel om zes vakantiehuizen eind 2012 af te hebben lukte niet. We kwamen niet verder dan drie. Niet alleen was het renoveren veel meer dan alleen schuren en schilderen (in elk huis waren waterleidingen, kranen etc. die vervangen moesten worden); de winter viel al in oktober in en de vele sneeuw maakte het werken niet gemakkelijker. Wel leuk voor de gasten die elke dag op de pistes in de buurt op de lange latten stonden! Maar... de feestdagen hebben we in onze opgeknapte algemene ruimte met gezellige vakantiegangers doorgebracht en we waren apetrots!
In 2013 merkten we dat alles routine werd en met ons 1 jarig bestaan zullen er 9 vakantiewoningen helemaal klaar zijn. Ook het buitenterrein is zo goed als klaar mét grote vijver en speelterrein en de wassalon voor honden is al volop in gebruik. We zijn dik over de helft dus!
We krijgen meer en meer naamsbekendheid en een volle bezetting. We geven elke week flink wat trainingen wat, naast al het kluswerk, superleuk om te doen is. Daarnaast is er elke maand een activiteitenprogramma met onder andere groepswandelingen, gezamenlijke trainingen en regionale uitstapjes in de meer dan prachtige omgeving.
Op dit moment zijn we druk met het in elkaar zetten van de agenda rond de feestdagen in december. Zowel met de kerstdagen als met Oud & Nieuw zullen er superleuke activiteiten te doen zijn in Dogglywood!
We voelen ons helemaal thuis hier in Trusetal en hebben gezellig contact met de gastvrije mensen op "onze" berg. We genieten nog elke dag van de rust, ruimte en van het hebben van onze honden, met de komst van Newfoundlanderpup Vlinder inmiddels zes stuks, om ons heen. We zijn nog lang niet toe aan de verbouwing van ons toekomstige woonhuis met prachtig uitzicht net buiten het Dogglywood terrein maar er gaat vrijwel geen dag voorbij dat we stilstaan bij het feit dat we geluksvogels zijn hier te mogen wonen.
Het is keihard werken, lange dagen maken maar het geeft zoveel voldoening als je blije gasten ziet en dolgelukkige honden ziet spelen op je terrein! Onze droom om een plek te creëren waar mensen met honden zich meer dan welkom zouden voelen is met Dogglywood echt uitgekomen en we hopen dat meer en meer mensen met honden, ongeacht het aantal, de weg naar Dogglywood zullen vinden want het is echt de moeite waard!!
Mooi om te horen.quote:Op dinsdag 3 september 2013 14:54 schreef tralalala het volgende:
Nog van de vorige aflevering. "Hoe gaat het nu met"
[..]
Gaat wel goed dus.
Die Newfoundlanders, toffe beesten zijn dat.
quote:Op dinsdag 3 september 2013 14:28 schreef Anne het volgende:
Een ver en nog niet echt voorgekomen land misschien, bij Ik Vertrek. Maar dit daarentegen is wel weer typisch: "Zuid-Afrika, een land waar ze tot op dat moment nog nooit zijn geweest.".
![]()
.
Klinkt nu al goed.quote:Op dinsdag 3 september 2013 14:28 schreef Anne het volgende:
Een ver en nog niet echt voorgekomen land misschien, bij Ik Vertrek. Maar dit daarentegen is wel weer typisch: "Zuid-Afrika, een land waar ze tot op dat moment nog nooit zijn geweest.".
![]()
.
Zuid-Afrika is al een keer voorbij gekomen volgens mij, met die racistische slavendrijvers.quote:Op dinsdag 3 september 2013 14:28 schreef Anne het volgende:
Een ver en nog niet echt voorgekomen land misschien, bij Ik Vertrek. Maar dit daarentegen is wel weer typisch: "Zuid-Afrika, een land waar ze tot op dat moment nog nooit zijn geweest.".
![]()
.
Des te leuker voor ons.quote:Op zaterdag 7 september 2013 19:58 schreef arjan1212 het volgende:
Wie gaat er nou naar Zuid-Afrika ?
die mensen zijn niet goed wijs.
En een keer met die witte vrouw en Surinaamse man.quote:Op zaterdag 7 september 2013 18:37 schreef marcodej het volgende:
[..]
Zuid-Afrika is al een keer voorbij gekomen volgens mij, met die racistische slavendrijvers.
klopt, met opa/oma met z'n/d'r racistische praatquote:Op zaterdag 7 september 2013 18:37 schreef marcodej het volgende:
[..]
Zuid-Afrika is al een keer voorbij gekomen volgens mij, met die racistische slavendrijvers.
Ja! Ik hoop op een...... Hoe gaat het met?quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:02 schreef arjan1212 het volgende:
er was toch ook een aflevering met Surinamers die naar Suriname ! emigreerden om een garage te beginnen ... die was wel leuk toen
Oh ja die was leuk. Dat ze een garage gingen laten bouwen op een veldje wat ze hadden gekocht wat nogal modderig was dacht ik.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:02 schreef arjan1212 het volgende:
er was toch ook een aflevering met Surinamers die naar Suriname ! emigreerden om een garage te beginnen ... die was wel leuk toen
Dat project was toen in elk geval mislukt.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:07 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Ja! Ik hoop op een...... Hoe gaat het met?
leuk hequote:Op zaterdag 7 september 2013 21:12 schreef tralalala het volgende:
Dit is het seizoen van de geknapte waterleidingen.
Emmer Compascuumquote:Op zaterdag 7 september 2013 21:13 schreef snellejelle het volgende:
Emmer Compas, daar zou ik ook weg willen
Goedquote:Op zaterdag 7 september 2013 21:14 schreef SecretStoryWous het volgende:
Hoe is het met de hondencamping?
Wel als manager...hij zou dit ook wel moeten kunnen.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:15 schreef Karina het volgende:
Hij heeft ervaring in de hotelbusiness, oh nee toch niet
Als het eenmaal loopt wel misschien, maar eerst nog maar zien dat het zo ver komt. Aardig wat te doen daar als je het voorstukje zag.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:16 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Wel als manager...hij zou dit ook wel moeten kunnen.
goed ideequote:Op zaterdag 7 september 2013 21:18 schreef vuvuzela het volgende:
met de brommert door het krugerpark [ afbeelding ]
Ja, ik lees nog te weinig onkunde en klunzigheid van ze af.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:18 schreef marcodej het volgende:
Ik erger me nog niet aan deze mensen. Dat is altijd een beetje tegenvallend.
Nu is er nog geen tegenslag.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:18 schreef marcodej het volgende:
Ik erger me nog niet aan deze mensen. Dat is altijd een beetje tegenvallend.
Hoop dat er nog veel komen straksquote:Op zaterdag 7 september 2013 21:19 schreef Little_Acorn het volgende:
[..]
Nu is er nog geen tegenslag.
ik dacht dat ze er al 'ns waren geweest? Toch?quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:21 schreef Karina het volgende:
Iets kopen van foto's en internet... het is geen usb-stick of zo.
Hij dus blijkbaar wel, zij niet. Ik dacht allebei niet.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:22 schreef snellejelle het volgende:
[..]
ik dacht dat ze er al 'ns waren geweest? Toch?
Volgens mij is dat vrij goedkoop daar.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:23 schreef Van_Poppel het volgende:
Ze hadden aardige zak met geld, anders kun je zoiets niet kopen.
bij belangrijke beslissingen is de man alleen voldoende.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:23 schreef Karina het volgende:
[..]
Hij dus blijkbaar wel, zij niet. Ik dacht allebei niet.
En kan ze hem de schuld geven als het allemaal kut is.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:23 schreef snellejelle het volgende:
[..]
bij belangrijke beslissingen is de man alleen voldoende.
Blijkbaar.
Ja dat vind ik ook altijd maar een eng idee hoor.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:25 schreef utrecht1970 het volgende:
3 jaar huren maar wel investeren en opknappen, risico lijkt mij
En de hond zal wel gegrepen worden.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:25 schreef Karina het volgende:
Wacht maar. Er komen nog lekkende daken en zo.
Was al eerder in een aflevering, begrijp ik ook niet. Heb je het helemaal naar je zin en dan mag je vertrekken...quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:25 schreef utrecht1970 het volgende:
3 jaar huren maar wel investeren en opknappen, risico lijkt mij
jups, investeren in het eigendom van een anderquote:Op zaterdag 7 september 2013 21:25 schreef utrecht1970 het volgende:
3 jaar huren maar wel investeren en opknappen, risico lijkt mij
Als je maar een beetje tussen andere blanken kan wonen.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:26 schreef alors het volgende:
Wel echt prachtig daar hoor, zou ik denk ik wel kunnen aarden.
Racist.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:27 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Als je maar een beetje tussen andere blanken kan wonen.
Kan ook ouderdom/gezondheid zijn natuurlijk.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:27 schreef SecretStoryWous het volgende:
Ik vraag me dan af waarom de oude eigenaar ermee gestopt is
Dat was een vreselijk stel.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:28 schreef marcodej het volgende:
Hij doet het beter dan die vorige Zuid-Afrikaanse Ik Vertrekkers.
Ja idd en ze lachten mensen uit die achterin een pick up truck zaten. En op het eind van de aflevering moesten ze het zelf ookquote:Op zaterdag 7 september 2013 21:29 schreef utrecht1970 het volgende:
Hebben we niet eerder een aflevering gehad in zuid Afrika, toen hadden de eigenaren het volgens mij over zwartjes
Karinaquote:Op zaterdag 7 september 2013 21:30 schreef Nieuwschierig het volgende:
neem een blondje met tieten, dat trekt klanten
Ik zat wel te denken, moeten de kinderen niet naar school en zo ja: die school is vast ver weg.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:31 schreef alors het volgende:
Mooi dat die jongen het zo naar zijn zin lijkt te hebben vooralsnog, dat zie je wel eens anders.
ik zie dat je klanten moet trekken, dat moet lukken toch?quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:32 schreef Karina het volgende:
[..]
Gehehe ik ben alleen niet zo handig in koken, serveren en zo
quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:32 schreef snellejelle het volgende:
[..]
ik zie dat je klanten moet trekken, dat moet lukken toch?
daarom moet ie ook een brommer.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:32 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik zat wel te denken, moeten de kinderen niet naar school en zo ja: die school is vast ver weg.
De taal is in elk geval makkelijker dan Frans.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:32 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik zat wel te denken, moeten de kinderen niet naar school en zo ja: die school is vast ver weg.
Gewoon achterop bij zon tijger.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:33 schreef snellejelle het volgende:
[..]
daarom moet ie ook een brommer.
Kortste route is door het krugerparkquote:Op zaterdag 7 september 2013 21:33 schreef snellejelle het volgende:
[..]
daarom moet ie ook een brommer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |