Als ik dit zo lees vermoed ik dat er een kleine wachtrij bij de Poolse GGD staat, aangezien ze er al mee begonnen wasquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 14:09 schreef Djeez het volgende:
En hier begon het allemaal mee:
[Upd] Sletje wil seks met 100.000 kerels
Nepverhaal dusquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 13:10 schreef zarGon het volgende:
Als omslagfoto op Facebook:
[ afbeelding ]
Als ze doorgegaan was had ze mooi dit nummer op haar Facebook kunnen zetten als bedankjequote:
quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 12:56 schreef Kper_Norci het volgende:
'Hackers hebben valse informatie op mijn profiel gezet over een vermeende hiv-besmetting. Dit zijn leugens!'
Doe effe normaalquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 15:21 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Niks voor jou, zo'n recordpoging?
Afgezien dat ze naar alle waarschijnlijk bang zijn van vrouwen zal het record misschien nog wel lukken. Dat minuutje dat het maar duurt zal aardig optellen.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 15:25 schreef SilentHunterNL het volgende:
Denk als ze naar Nederland komt dat fok dezelfde dag nog vol staar met "ik ben ontmaagd" en "onbereikbare liefde" topics
100.000 van dit soort wijven moet je wel lukken lijkt mequote:
No thanks.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 13:18 schreef Groentespecialist het volgende:
Wie van jullie zou haar doen als ze naar Nederland zou komen? Geen kosten aan verbonden.
Want je bent 11 ?quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 13:02 schreef -supergirl- het volgende:
wat ziet zij er oud uit voor 21 jaar? naast haar lijk ik 16
Ik dacht het even te googlen voor je, maar de eerste hit was Shark Week.quote:
Dat zijn wel hele lange jaren....quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 15:38 schreef kanovinnie het volgende:
Als ze zich 8 uur per dag, 5 dagen per week, 54 weken per jaar zou laten neuken en iedereen doet er zo'n 20 min over, dan duurt het nog bijna 14 jaar voordat ze klaar is
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |