Dat zou zomaar kunnen.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 20:24 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Denk jij dat ze intelligent is?
Ik vind het een fijne gedachte dat ze geneeskunde-studente is en mensen beter maakt, terwijl ze mij over haar edele werkzaamheden voor Artsen zonder Grenzen verteld.quote:
Ik dacht dat er na dat 'edele' iets anders zou komenquote:Op vrijdag 16 augustus 2013 20:25 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Ik vind het een fijne gedachte dat ze geneeskunde-studente is en mensen beter maakt, terwijl ze mij over haar edele werkzaamheden voor Artsen zonder Grenzen verteld.
Dirty Disana.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 20:26 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik dacht dat er na dat 'edele' iets anders zou komen
Ik denk t wel.quote:
Ik denk ook elke keer eraan als ik dat woord gebruik, ik geef het toe.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 20:28 schreef GSbrder het volgende:
Elke keer als Guido het over Hittieten heeft
[ afbeelding ]
Mooi, dan ga je het daar maar lekker in NWS over hebben.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 20:34 schreef robin007bond het volgende:
De wereld als markt en strijd vond ik echt een goed boek.
Denk je bij Sjiieten ook aan Shit?quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 20:33 schreef De_Coulance het volgende:
[..]
Ik denk ook elke keer eraan als ik dat woord gebruik, ik geef het toe.
Maybe it's Maybellinequote:Op vrijdag 16 augustus 2013 20:34 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Zoveel lippenstift geeft wel af op je eikel, maar de tieten maken het goed.
Zijn ze daar wel geïnteresseerd in literatuur?quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 20:35 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Mooi, dan ga je het daar maar lekker in NWS over hebben.
Hm, dat dan weer niet. Ik denk aan een goede vriend van me.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 20:35 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Denk je bij Sjiieten ook aan Shit?
Zeker, godse intellectuelen daar.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 20:36 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Zijn ze daar wel geïnteresseerd in literatuur?
Heb jij geen borsten?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |