Ja maar pas over een paar uurquote:Op maandag 12 augustus 2013 15:29 schreef Greys het volgende:
[..]
Het ongeluk was ook wereldnieuws, dus dit pikken ze echt wel op ja.
Ik zag ook al aankomen dat hij ging overlijden. Iedereen gaat namelijk doodquote:Op maandag 12 augustus 2013 15:30 schreef Breekfast het volgende:
Ik zei een paar dagen geleden nog: met die Friso zal het ook niet meer lang duren voordat hij overlijdt. Ik zag het allemaal al aankomen mensen. Dat soort dingen voel ik gewoon aan.
Hartstikke tof, maar ik pasquote:Op maandag 12 augustus 2013 15:29 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Mail ze ff, dan staat er onder submitted by Faux, hoe tof is dat?
Nee, maar dat was al bekend Jian dat hij niet aan slangen lag etc. Hij is denk ik gewoon hier naar huis gehaald omdat het in Engeland misschien zou gebeuren zijn overlijden, dat ze ervoor gekozen hebben gewoon bij zijn moeder thuis en dat het in familie al bekend was dat het niet lang meer zou duren. Eutenasie geloof ik niet, gewoon een natuurlijke dood.quote:
quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:30 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ja maar pas over een paar uur
twitter:BBCBreaking twitterde op maandag 12-08-2013 om 15:19:39Dutch Prince Johan Friso has died after nearly a year and a half in a coma following a skiing accident - officials http://t.co/hBo1emxD5n reageer retweet
quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:30 schreef franklop het volgende:
[..]
http://www.deredactie.be/cm/vrtnieuws belgie heeft t al!
twitter:BBCBreaking twitterde op maandag 12-08-2013 om 15:19:39Dutch Prince Johan Friso has died after nearly a year and a half in a coma following a skiing accident - officials http://t.co/hBo1emxD5n reageer retweet
O ja, als de RVD het zegt, maar natuurlijkquote:Op maandag 12 augustus 2013 15:28 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Het RVD spreekt van 'complicaties' die zijn opgetreden. Ook dat duidt niet op een stekker die eruit getrokken is.
twitter:BBCBreaking twitterde op maandag 12-08-2013 om 15:19:39Dutch Prince Johan Friso has died after nearly a year and a half in a coma following a skiing accident - officials http://t.co/hBo1emxD5n reageer retweet
Ze was al gebroken toen ze Claus wegbracht en dan nu haar zoon, een gang die een vader/moeder nooit zou moeten maken.quote:
Juist, wat een verdriet zal ze hebben, Mabel ach met haar 2 kleine kindjes.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:29 schreef Janneke141 het volgende:
Sterkte aan Bea trouwens. Een mens is niet gemaakt om zijn eigen kinderen te begraven.
Ook bij Bild.de op de voorpagina:quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:30 schreef franklop het volgende:
[..]
http://www.deredactie.be/cm/vrtnieuws belgie heeft t al!
Oh jij gelooft het niet en Elfletterig vertrouwt volledig op de RVD, nee dan moet het wel een natuurlijk dood zijnquote:Op maandag 12 augustus 2013 15:31 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Eutenasie geloof ik niet, gewoon een natuurlijke dood.
Ook niet te kleinquote:Op maandag 12 augustus 2013 15:33 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ook bij Bild.de op de voorpagina:
http://www.bild.de/
Sjongejonge, wat een brok rationaliteit.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:33 schreef satecl het volgende:
Tja. Treurig voor die kinderen. Verder kan ik er niet rouwig om zijn. Ik snap sowieso al niet dat je zo'n man anderhalfjaar als kastplantje in leven laat. Wat heeft dat voor zin!? Verder is hij zelf fout geweest om op plekken te gaan skieën waar het ten strengste verboden is. Dat neemt risico met zich mee.
subtiel inderdaadquote:
De RVD is de Nedelandse variatie op de minister van Informatie uit 1984, inderdaad.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:31 schreef Jian het volgende:
[..]
O ja, als de RVD het zegt, maar natuurlijk
Calimero syndroomquote:Op maandag 12 augustus 2013 15:34 schreef Breekfast het volgende:
Waarom zoeken Nederlanders altijd zo obsessief naar buitenlandse erkenning dat we er toch echt nog om doen/belangrijk zijn.
Hij was geen lid meer hè? Door zonder toestemming met Mabel te trouwen koos hij daarvoor.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:33 schreef roos85 het volgende:
Protocol; wel over leden Koninklijk Huis..
http://www.koninklijkhuis(...)eremonie/overlijden/
Anders negeer je even wat ik daaraan voorafgaand schrijf.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:31 schreef Jian het volgende:
[..]
O ja, als de RVD het zegt, maar natuurlijk
Ik heb het helaas zelf ook moeten meemaken. En geloof mij: Het is beter om het gewoon af te sluiten. Deze valse hoop gun je niemand, en brengt je niet verder in het leven.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:34 schreef TC03 het volgende:
[..]
Sjongejonge, wat een brok rationaliteit.
Uiteraard is het zijn eigen schuld, maar het is toch triest dat je dat met je leven moet bekopen? Ten tweede vind ik het vreemd dat jij niet snapt dat ze hem als kastplantje laten leven, alsof het zo simpel is om je eigen broer, echtgenoot of kind gewoon even een spuitje te geven en dood te maken. Denk even na. Daarnaast is anderhalf jaar niet zo lang.
Jup.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:35 schreef trovey het volgende:
[..]
Hij was geen lid meer hè? Door zonder toestemming met Mabel te trouwen koos hij daarvoor.
Ze hadden waarschijnlijk niet verwacht dat het binnen korte tijd fout zou gaan, anders zouden Willem-Alexander en zijn familie niet zo snel op vakantie zijn gegaan vermoed ik.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:35 schreef Greys het volgende:
Die gedachtengang van die correspondent snap ik niet helemaal
"Hij werd naar Nederland gehaald, dus iedereen dacht dat zijn situatie stabiel was. Dat hij nu toch is overleden zal dus echt een verrassing zijn geweest voor de familie, dat kunnen we echt wel concluderen".
Hij kan toch ook júist naar Nederland zijn gehaald omdat het aflopende zaak was en dat het 'fijner' zou zijn als hij in Nederland bij de familie was? Ik snap die verrassing-conclusie echt totaal niet.
Hij maakte er geloof ik ook nooit een geheim van dat de troon niet zijn ding zou zijn.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:35 schreef trovey het volgende:
[..]
Hij was geen lid meer hè? Door zonder toestemming met Mabel te trouwen koos hij daarvoor.
Ze nemen meestal geen risico bij een instabiele situatie. Dat zal zijn gedachte er bij geweest zijn,.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:35 schreef Greys het volgende:
Die gedachtengang van die correspondent snap ik niet helemaal
"Hij werd naar Nederland gehaald, dus iedereen dacht dat zijn situatie stabiel was. Dat hij nu toch is overleden zal dus echt een verrassing zijn geweest voor de familie, dat kunnen we echt wel concluderen".
Hij kan toch ook júist naar Nederland zijn gehaald omdat het aflopende zaak was en dat het 'fijner' zou zijn als hij in Nederland bij de familie was? Ik snap die verrassing-conclusie echt totaal niet.
Het was niet offpiste, het was een skiroute die je behoorlijk veel hebt in Zwitserland.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:34 schreef Buitendam het volgende:
Offpiste skiën terwijl je kleine kinderen hebt die op je rekenen.
Jammer dat dit er weer achteraan komttwitter:geertwilderspvv twitterde op maandag 12-08-2013 om 15:34:54Diep getroffen door overlijden Prins Friso. Gedachten gaan uit naar zijn familie, Mabel en de kinderen. Veel sterkte in deze moeilijke tijd. reageer retweet
twitter:Cuijknoord112 twitterde op maandag 12-08-2013 om 15:35:40@geertwilderspvv verdachte is zeker van Noord-Afrikaanse afkomst... reageer retweet
Ik geloof je absoluut, maar juist als je het zelf hebt meegemaakt denk ik dat het niet zo heel moeilijk zou moeten zijn om te beseffen dat dat soort dingen zeer persoonlijk zijn en dat iedereen daar anders mee omgaat.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:36 schreef satecl het volgende:
[..]
Ik heb het helaas zelf ook moeten meemaken. En geloof mij: Het is beter om het gewoon af te sluiten. Deze valse hoop gun je niemand, en brengt je niet verder in het leven.
Maar ieder zijn mening daarover.
Ja weet ik..daarom staat er 'wel over leden van het Koninklijk Huis' bij.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:35 schreef trovey het volgende:
[..]
Hij was geen lid meer hè? Door zonder toestemming met Mabel te trouwen koos hij daarvoor.
Als je zo gaat denken dan kun je net zo goed gelijk er meteen een eind aan maken. En sowieso niet aan kinderen beginnen natuurlijk.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:34 schreef Buitendam het volgende:
Offpiste skiën terwijl je kleine kinderen hebt die op je rekenen.
Wat was er met iPhone dan?quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:36 schreef Lindstrøm. het volgende:
iPhone wat een afgang voor de journalistiek
/ronfresentwitter:fransbauer_ twitterde op maandag 12-08-2013 om 15:25:11Prins Friso overleden, zwarte dag voor Nederland. Zo jong. Sterkte voor de Fam. reageer retweet
Ehm. Nee.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:34 schreef Ferdo het volgende:
[..]
De RVD is de Nedelandse variatie op de minister van Informatie uit 1984, inderdaad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |