Is het een instrument?quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 19:24 schreef jitzzzze het volgende:
Een luchtverdeelkast jongens, wat is dat? Een kleine hint; er komt geluid uit.
Een fucking trekorgel...quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 19:24 schreef jitzzzze het volgende:
Een luchtverdeelkast jongens, wat is dat? Een kleine hint; er komt geluid uit.
En AchJa stijgt in de peilingen!!!quote:Op woensdag 16 oktober 2013 07:16 schreef jitzzzze het volgende:
[..]een fucking accordeon inderdaad
Is dat er één die je vanuit de heupen bedient?quote:
quote:Op woensdag 16 oktober 2013 11:34 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
Is dat er één die je vanuit de heupen bedient?
Mijn goede antwoord op de kruiservraag telt niet?quote:Op woensdag 16 oktober 2013 11:24 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
En AchJa stijgt in de peilingen!!!
Nieuwe stand:
Stephen_Dedalus 11
Achja 9
Jitzzzzze 7
Nibb-it 7
026Remco 7
Rave_NL 6
Hoogvlieger 5
Thaboel 3
ER 3
Cobra 4 4
Shilizous_78 1
Ferry_76 1
DeParo 1
vlasakker 1
erasmo 1
Polacco 1
de_General 1
Reintji 1
Conclusion 1
jaijai2 1
MaryMouse 1
samthegreat5 1
Aapsoldaat -1
quote:Op donderdag 17 oktober 2013 18:31 schreef AchJa het volgende:
Als we het bij defensie over de veldkijker hebben wordt die negen van de tien keer de "6X42" genoemd.
A: Wat is het merk van de kijker.
B: Wat houdt de aanduiding 6X42 in?
Correct, de Ednar. En met die getallen kun je nog allerlei dingen uitrekenen zoals het schemergetal, pupil uittree oid etc... Maar dat zou ik ook moeten googlen.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 18:49 schreef Wasmachinu het volgende:
Als ik me niet vergis edgar, vergroot 6x en 42mm lensdoorsnede.
Edit: Ednar, autocorrectie
Dat vermoeden had ik wel zo'n beetje dat een hoop lui dat denken.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 18:57 schreef Thaboel het volgende:
altijd gedacht dat die krengen gewoon echt zo heten
De huddle is een techniek die je kansen om te overleven op zee vergroot. Als bij het verlaten van het schip toch onverhoopt in het water beland, dan doe je de huddle. Je gaat dan echt tegen elkaar aan drijven waardoor je gebruik maakt van elkaars lichaamswarmte om minder snel te onderkoelen. Regelmatig wisselen is wel nodig, want als je dus de buitenste ring bent heb je minder lichaamswarmte.quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 08:25 schreef Wasmachinu het volgende:
Wat is de 'huddle' en wanneer wordt deze drill gebruikt?
Voor zover ik weet een KM term, bij verlaatrol allemaal te water en bijelkaar in een cirkel blijven drijven.quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 08:25 schreef Wasmachinu het volgende:
Wat is de 'huddle' en wanneer wordt deze drill gebruikt?
Heu... om beter te kunnen pingen naar vijandelijke onderzeeërsquote:Op vrijdag 18 oktober 2013 08:51 schreef jitzzzze het volgende:
Oké, next: Waarom hebben torpedobootjagers en fregatten eigenlijk geen boegschroef?
Zit anders in de weg voor de voorste torpedo tubes?quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 08:51 schreef jitzzzze het volgende:
Oké, next: Waarom hebben torpedobootjagers en fregatten eigenlijk geen boegschroef?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |