Na zdrowie! Dobry wieczór.quote:Op woensdag 24 juli 2013 20:57 schreef Drugshond het volgende:
Ik heb ook best veel veldwerk vooraf gedaan. Het hotel vroeg of ik een plattegrond wilde hebben. Lachen met en met nee beantwoorden.
https://www.facebook.com/(...)49265&type=1&theaterquote:Op woensdag 24 juli 2013 21:00 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Waar heb je dit fantastische citaat vandaan gehaald?
Ze lijkt op mijn broer.quote:Op woensdag 24 juli 2013 20:42 schreef waht het volgende:
Een Monique Samuel voor dit topic:
[ afbeelding ]
Polonaise met Hans van Baalen voorop.quote:Op woensdag 24 juli 2013 21:02 schreef Friek_ het volgende:
Gordon is gewoon een prima muzikant. De VVD had tijdens hun avondje goede muziek in huis.
De anussen van die flikkers daar zullen inderdaad behoorlijk zijn gebruikt.quote:Op woensdag 24 juli 2013 21:02 schreef Friek_ het volgende:
Gordon is gewoon een prima muzikant. De VVD had tijdens hun avondje goede muziek in huis.
Maar de volgende dag is 'ie het weer vergeten.quote:Op woensdag 24 juli 2013 21:04 schreef Modus het volgende:
DH weet nu al wat ie over 4 dagen, 22 uur, 51 minuten en 26 sec. zal eten.
quote:Op woensdag 24 juli 2013 21:06 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Maar de volgende dag is 'ie het weer vergeten.
Na meerdere scheldpartijen, doodsbedreigingen en mededelingen dat de foto van Milen Y. verwijderd moet worden, "want anders...", via de comments onder de foto, zelf geplaatste dingen op de pagina en prive berichten, hebben de beheerders van deze pagina het volgende besluit genomen:quote:Op woensdag 24 juli 2013 21:01 schreef betyar het volgende:
[..]
https://www.facebook.com/(...)49265&type=1&theater
"Ons Land, Onze Regels", ...behalve als we het er niet mee eens zijn.quote:Op woensdag 24 juli 2013 21:01 schreef betyar het volgende:
[..]
https://www.facebook.com/(...)49265&type=1&theater
En dan ook nog eens pleiten voor de oog om oog rechtvaardigheid die we zo goed kennen uit dat gezellige Midden-Oosten.quote:Op woensdag 24 juli 2013 21:15 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
"Ons Land, Onze Regels", ...behalve als we het er niet mee eens zijn.
Lief dagboek.quote:Op woensdag 24 juli 2013 21:15 schreef Mutant01 het volgende:
Vandaag begon er trouwens weer eens een Christen het woord van God te verkondigen in de metro. Het was heel stil en hij begon ineens te heel hard te praten. Mensen schrokken zich dood man..
Moslims zijn altijd erger.quote:Op woensdag 24 juli 2013 21:15 schreef Mutant01 het volgende:
Vandaag begon er trouwens weer eens een Christen het woord van God te verkondigen in de metro. Het was heel stil en hij begon ineens te heel hard te praten. Mensen schrokken zich dood man..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |