SPOILER: AlgemeenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: TrainingsmethodenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OefeningenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Sets & RepsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VoedingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: RustOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SupplementatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Vitamines en mineralenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SteroidenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige en informatieve linkjesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Speciale Newb GuideOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FAQOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2011Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd., na nog eens 2 jaar heeft CarbonC een kleine revisie/uitbreiding/update doorgevoerd. In 2011 heeft Yuri_Boyka de OP onderverdeeld in spoilers.
De OP staat hier![]()
Die gast heeft echt een ongezonde obsessie met mij, je weet toch nog wel dat hij met mij wou meeten en pics van mij wou?quote:![]()
Jij had toen ook gewaarschuwd dat we moesten ophouden maar die man zit zo vol met afgunst dat hij op elke post van mij waar ik hem niet eens in noem moet reageren met afgunst.![]()
Het enige wat ik zeg is, reageer gewoon niet op hem. Je bent nummer zoveel waar ik het tegen zeg. Hij is een irritante prick, en ik kan er niet veel mee, in de zin als FA.quote:Op vrijdag 19 juli 2013 23:32 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Die gast heeft echt een ongezonde obsessie met mij, je weet toch nog wel dat hij met mij wou meeten en pics van mij wou?![]()
Jij had toen ook gewaarschuwd dat we moesten ophouden maar die man zit zo vol met afgunst dat hij op elke post van mij waar ik hem niet eens in noem moet reageren met afgunst.
Laat hem links liggen, zoals bijna iedereen doet nu.![]()
![]()
Laat maar weer je onwetendheid zien. Je doet constant uitspraken zonder ze te beargumenteren en te onderbouwen. Je hebt nog steeds niet uitgelegd waarom een shake dieet slecht is.quote:Op vrijdag 19 juli 2013 23:32 schreef Atemno het volgende:
StraatSoldaat heeft nu al last van roidrage.
Elke keer als ik aan jou vraag om iets te onderbouwen ga je mij als persoon aanvallen om je onwetendheid te verbergen.![]()
Voor zijn eerste spuit al.quote:Op vrijdag 19 juli 2013 23:32 schreef Atemno het volgende:
StraatSoldaat heeft nu al last van roidrage.![]()
![]()
Heb eerst maar eens 3 jaar goede en consequente trainingservaring voordat je uberhaupt eraan denkt om te kuren. Zonder is ook al een heel eind te komen, maar dat weet je pas zodra je doorhebt hoe je lichaam reageert op verschillende trainingsprikkels en wat voor een voeding. Dat doe je door ervaring en dat bouw je niet in een jaartje op.
Hoeveel mensen ik al niet in een sportschool gezien hebben die niet eens in staat waren om de gewonnen spiermassa vast te houden na een kuur, of gewoonweg al dom de spuit erin jassen met goedkope undergroundtroep met lekkere harde plekken op de inject spots.
Blijf er toch lekker vanaf en doe dan tenminste eerst ervaring op met goed trainen en eten. Het merendeel is imho gewoon te achterlijk om te kuren.![]()
Nederlandse UGs behoren tot de beste van de wereld. Vaak beter dan Human Grade omdat die bijna altijd zijn nagemaakt. Iedereen kan optimaal een kuur benutten, heeft niets met ervaring te maken maar met kennis. Als je een goed voedingsschema hebt en een goed trainingsschema kan je gewoon met een kuur 8 tot 10kg pakken en minstens 6kg daarvan behouden en vaak gaat je vetpercentage nog omlaag ookquote:Op vrijdag 19 juli 2013 23:41 schreef Mufasa208 het volgende:
omen, maar dat weet je pas zodra je doorhebt hoe je lichaam reageert op verschillende trainingsprikkels en wat voor een voeding. Dat doe je door ervaring en dat bouw je niet in een jaartje op.
Hoeveel mensen ik al niet in een sportschool gezien hebben die niet eens in staat waren om de gewonnen spiermassa vast te houden na een kuur, of gewoonweg al dom de spuit erin jassen met goedkope undergroundtroep met lekkere harde plekken op de inject spots.
Spiermassa niet vast houden na kuur ligt aan de nakuur en aan de voeding. Je moet ook tijdens PCT hoog in kcal blijven en pas als je eigen test weer normaal is kan je op onderhoud eten.
Wat bedoel je met "lekkere harde plekken"? Je kan een absces krijgen als je te snel en te veel tegelijk injecteert.![]()
AAS is gewoon een persoonlijke keuze net als een bepaald dieet. Dat kraak je af of hemel je op aan de hand van informatie. Heb je deze niet negeer het dan. Scheelt me behoorlijk wat leeswerk (grappig om te lezen, maar geen toegevoegde waarde).
Ben wel benieuwd hoe Straat zijn dieet eruit ziet. Vezels zijn een probleem (oats en flex seeds), vitaminen en mineralen (fruit en supplementen) en verzadiging zijn problemen waar je tegen aan kan lopen.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Haal al jaren al mijn vezels uit brinta en oats dus dat zit wel goed. Zou momenteel niet om een betere stoelgang kunnen wensen. Mineralen haal ik uit melk en vitaminen uit supplementen en stack shakes.quote:Op vrijdag 19 juli 2013 23:51 schreef Verbosity het volgende:
AAS is gewoon een persoonlijke keuze net als een bepaald dieet. Dat kraak je af of hemel je op aan de hand van informatie. Heb je deze niet negeer het dan. Scheelt me behoorlijk wat leeswerk (grappig om te lezen, maar geen toegevoegde waarde).
Ben wel benieuwd hoe Straat zijn dieet eruit ziet. Vezels zijn een probleem (oats en flex seeds), vitaminen en mineralen (fruit en supplementen) en verzadiging zijn problemen waar je tegen aan kan lopen.
Verzadiging was in het begin zeker een probleem maar in de bulk zal ik dat niet hebben en uiteindelijk went het, zeker als je ze altijd op vaste tijdstippen neemt.
Ga 1x per week onder de sterkste zonnebank om mogelijke acne tegen te gaan en heb zowel tamoxifen en proviron tegen eventuele gyno![]()
Meer dan mijn gynotepels ga ik niet postenquote:Op zaterdag 20 juli 2013 00:36 schreef Levolution het volgende:
Ik wil ook heel graag pics zien, maar zit er denk ik niet in.![]()
Omdat?quote:Op zaterdag 20 juli 2013 00:39 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Meer dan mijn gynotepels ga ik niet postenIk ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
bedankt voor je steun ,vriend....quote:Op vrijdag 19 juli 2013 23:35 schreef Snakey het volgende:
[..]
Het enige wat ik zeg is, reageer gewoon niet op hem. Je bent nummer zoveel waar ik het tegen zeg. Hij is een irritante prick, en ik kan er niet veel mee, in de zin als FA.
Laat hem links liggen, zoals bijna iedereen doet nu.![]()
Hmmmm anyways: is zo'n schouder oefeninf met dumbells langs je lichaam recht naar onder staand en dan met je schouders omhoog liften effectief?Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
Shrugs bedoel je? Redelijk populaire oefening, dus neem aan van welquote:Op zaterdag 20 juli 2013 00:49 schreef Susteren het volgende:
Hmmmm anyways: is zo'n schouder oefeninf met dumbells langs je lichaam recht naar onder staand en dan met je schouders omhoog liften effectief?![]()
![]()
Upright row? Ja deze is effectief(ook voor de traps) wel blessuregevoelig en moet je met goede form uitvoeren.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 00:49 schreef Susteren het volgende:
Hmmmm anyways: is zo'n schouder oefeninf met dumbells langs je lichaam recht naar onder staand en dan met je schouders omhoog liften effectief?![]()
Een lateral raise? Is een effectieve oefening voor de claviculare(voorste) kop en de acrominale kop(middelste).quote:Op zaterdag 20 juli 2013 00:49 schreef Susteren het volgende:
Hmmmm anyways: is zo'n schouder oefeninf met dumbells langs je lichaam recht naar onder staand en dan met je schouders omhoog liften effectief?
Als je een shrug bedoeld, nee totaal niet.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Shrugs, upright rows, lateral raises.
Welke zou die jongen bedoeld hebben?This isn't even my final form.![]()
Shrugs voer je uit met de traps en levator scapulae.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 00:54 schreef DannyDeko het volgende:
[..]
Shrugs bedoel je? Redelijk populaire oefening, dus neem aan van welOp vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Trouwens als je graag een aantal echte effectieve shouder oefeningen wilt houd het simpel. Overhead press-dumbell press-face pulls![]()
Ff gegoogled ghehe, ik bedoel idd shrugs
Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
Ja ok, maar voor sommige mensen ziet t er uit als het ophalen van je schouders.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 00:57 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Shrugs voer je uit met de traps en levator scapulae.
Kwam laatst in de gym ook iemand naar me toe die vraag waarom ik zo raar met mn schouders deed![]()
Tenzij je met de schouders rolt , waarbij je alsnog de schouders weinig bij gebruikt, gebruik je ze alleen als stabilisator. Oftewel het beweegt veel ,maar ze doen niks voor je schouders.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 00:59 schreef DannyDeko het volgende:
[..]
Ja ok, maar voor sommige mensen ziet t er uit als het ophalen van je schouders.
Kwam laatst in de gym ook iemand naar me toe die vraag waarom ik zo raar met mn schouders deedOp vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Rollen is ook slecht voor je rotator cuff. Gewoon zorgen dat je traps samenknijpen, dus soort van schuin naar achteren. Zodat je het voelt knijpen op je bovenrug.
![]()
als ik shrugs doe dan draai ik mijn schouders naar voor en naar achter.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 01:39 schreef Sapstengel het volgende:
Rollen is ook slecht voor je rotator cuff. Gewoon zorgen dat je traps samenknijpen, dus soort van schuin naar achteren. Zodat je het voelt knijpen op je bovenrug.![]()
quote:Op zaterdag 20 juli 2013 02:25 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
als ik shrugs doe dan draai ik mijn schouders naar voor en naar achter.![]()
![]()
http://www.bodyrecomposit(...)-for-mass-gains.html
Ik vond het wel een goed stuk.
Zelf train ik alle spiergroepen 2 keer per week (ma wo vr za). Na de vakantie, door gebrek aan tijd wordt het iedere spiergroep 1 keer in de 5 dagen (ma wo za).F.K.A. SuperwormJim![]()
Zo kan je nog een half miljoen workouts vinden online. Niks mis met een full body 3x per week.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 07:38 schreef SuperwormJim het volgende:
http://www.bodyrecomposit(...)-for-mass-gains.html
Ik vond het wel een goed stuk.
Zelf train ik alle spiergroepen 2 keer per week (ma wo vr za). Na de vakantie, door gebrek aan tijd wordt het iedere spiergroep 1 keer in de 5 dagen (ma wo za).![]()
Deze: http://www.exrx.net/WeightExercises/DeltoidLateral/DBRaises.html, is bij mij erg effectief.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 00:49 schreef Susteren het volgende:
Hmmmm anyways: is zo'n schouder oefeninf met dumbells langs je lichaam recht naar onder staand en dan met je schouders omhoog liften effectief?![]()
![]()
Train je achterkant schouders ook redelijk goed mee.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 07:51 schreef kevin_ het volgende:
[..]
Deze: http://www.exrx.net/WeightExercises/DeltoidLateral/DBRaises.html, is bij mij erg effectief.![]()
Het is geen workout, het is een dicussie over hoevaak een spiergroep per week te trainen. Er wordt dan ook nergens gezegd dat 1 bepaalde frequentie de oplossing voor iedereen is. Uiteindelijk is het toch een kwestie van trial & error om erachter te komen wat het beste voor je werkt.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 07:40 schreef Snakey het volgende:
[..]
Zo kan je nog een half miljoen workouts vinden online. Niks mis met een full body 3x per week.F.K.A. SuperwormJim![]()
Dat zeg ik ook niet. Het is echter nogal achterhaalt en oud, dat stukje.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 08:18 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Het is geen workout, het is een dicussie over hoevaak een spiergroep per week te trainen. Er wordt dan ook nergens gezegd dat 1 bepaalde frequentie de oplossing voor iedereen is. Uiteindelijk is het toch een kwestie van trial & error om erachter te komen wat het beste voor je werkt.![]()
Oud wil niet veel zeggen. Als dit achterhaald is, heb je dan een linkje voor me met de huidige inzichten? Puur uit interesse.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 08:20 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook niet. Het is echter nogal achterhaalt en oud, dat stukje.F.K.A. SuperwormJim![]()
Achterhaalt is het verkeerde woord. Het is bekend, is waarschijnlijk beter om te zeggen. Maar als je zwaarder gaat liften is dit zo goed als niet meer van toepassing. Je herstelt dan namelijk niet binnen 48 uur, of zelfs niet eens in 72 uur.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 08:25 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Oud wil niet veel zeggen. Als dit achterhaald is, heb je dan een linkje voor me met de huidige inzichten? Puur uit interesse.
Dan is de theorie van 3x per weer een spier trainen dus overboord. 3x Per week is ook nog eens teveel als je de theorieen moet geloven. 2x per week is genoeg. 3x per week geeft je niks extra's, misschien wat overtraining, maar thats it.![]()
Maar dat is toch net wat er in het artikel staat: 3x per week een spier trainen heeft nagenoeg geen toegevoegde waarde, 1x per week is voor naturels eigenlijk iets te weinig. Voor de meesten is 2x per week of 1x in de 5 dagen een spiergroep trainen het meest ideaal.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 08:32 schreef Snakey het volgende:
[..]
Achterhaalt is het verkeerde woord. Het is bekend, is waarschijnlijk beter om te zeggen. Maar als je zwaarder gaat liften is dit zo goed als niet meer van toepassing. Je herstelt dan namelijk niet binnen 48 uur, of zelfs niet eens in 72 uur.
Dan is de theorie van 3x per weer een spier trainen dus overboord. 3x Per week is ook nog eens teveel als je de theorieen moet geloven. 2x per week is genoeg. 3x per week geeft je niks extra's, misschien wat overtraining, maar thats it.F.K.A. SuperwormJim![]()
Thx man!quote:Op zaterdag 20 juli 2013 07:51 schreef kevin_ het volgende:
[..]
Deze: http://www.exrx.net/WeightExercises/DeltoidLateral/DBRaises.html, is bij mij erg effectief.Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
Dan heb ik het blijkbaar verkeerd gelezen.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 08:35 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Maar dat is toch net wat er in het artikel staat: 3x per een spier trainen heeft nagenoeg geen toegevoegde waarde, 1x per week is voor naturels eigenlijk iets te weinig. Voor de meesten is 2x per week of 1x in de 5 dagen een spiergroep trainen het meest ideaal.![]()
Het is nog vroeg.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 08:37 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dan heb ik het blijkbaar verkeerd gelezen.
F.K.A. SuperwormJim![]()
Ik viel een beetje over de eerste zin. De discussie over trainings frequentie is een erg langdurige discussie, die wat mij betreft overbodig is. Hoewel er uiteraard een rode lijn in te trekken is is trainings frequentie volgens mij ook een persoonlijk iets.quote:
Afhankelijk van doelen werkt 5x per week perfect voor de een, voor de ander is 2x per week voldoende om resultaat te behalen. 3x per week, of eigenlijk beter, om de dag, is prima om kracht op te bouwen. Voor BB kun je beter meer rust nemen.![]()
Weten jullie nog goede oefeningen voor bovenkant borst? Incline DB press is totaal niet mijn ding"If you do what you always did, then you will get what you always got."
"A tiger doesn't lose sleep over the opinion of a sheep."
Ahhhnold! Ahhnold! Aaaaahhhnoooold!!![]()
heb nog wat pijntjes in mn schouders, heb ze donderdagavond getraind. is het dan verstandig om vandaag de borst te gaan trainen ? of kan ik beter een dag wachten ?![]()
Ligt er een beetje aan wat voor pijn het is. Als het spierpijn is, go. Als het een blessure is, eerst kijken wat er mis is.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 10:00 schreef michiel_merk het volgende:
heb nog wat pijntjes in mn schouders, heb ze donderdagavond getraind. is het dan verstandig om vandaag de borst te gaan trainen ? of kan ik beter een dag wachten ?![]()
Incline DB flyes.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 09:37 schreef Pastapipos het volgende:
Weten jullie nog goede oefeningen voor bovenkant borst? Incline DB press is totaal niet mijn ding![]()
het is spierpijn , dus dan ga ik gewoonquote:Op zaterdag 20 juli 2013 10:10 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ligt er een beetje aan wat voor pijn het is. Als het spierpijn is, go. Als het een blessure is, eerst kijken wat er mis is.was een beetje bang voor overbelasting als ik ga bankdrukken
tnx![]()
Zodra je warm bent is het weg.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 10:13 schreef michiel_merk het volgende:
[..]
het is spierpijn , dus dan ga ik gewoonwas een beetje bang voor overbelasting als ik ga bankdrukken
tnx
Forum Opties Forumhop: Hop naar: