Gezien het feit dat je regelmatig in een FB zit te huilen over nare opmerkingen doet echter vermoeden dat jij je het enorm aantrekt wat er op internet wordt gezegd.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 12:16 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Ik voel gelukkig niet dergelijke heftige emoties tegen nietszeggende internetfiguren die ik niet ken.
Anders doe je het lekker zelf.quote:
Zeik toch niet man, idioot. Was gewoon terecht dat je billenmaat werd geband. Nog bedankt daarvoor, Guido.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 12:22 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Gezien het feit dat je regelmatig in een FB zit te huilen over nare opmerkingen doet echter vermoeden dat jij je het enorm aantrekt wat er op internet wordt gezegd.
Geen dank.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 12:24 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Zeik toch niet man, idioot. Was gewoon terecht dat je billenmaat werd geband. Nog bedankt daarvoor, Guido.
Ja laten we het hopen. En anders maken we nieuwe protestborden en gaan we gewoon weer de barricaden op.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 12:27 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
een einde aan dat zieke sfeertje. Lijkt grotendeels ook geslaagd.
De POL-SC vakbond.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 12:30 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja laten we het hopen. En anders maken we nieuwe protestborden en gaan we gewoon weer de barricaden op.
Ik heb anderhalve maand geen ruzie met jullie kunnen maken. Laat mij lekker.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 12:31 schreef Friek_ het volgende:
Kunnen de kinders weer eens kappen tegen elkaar? Dat geziek en gezuig tegen elkaar loopt de laatste tijd de spuigaten uit.
Van mij mag je, maar je weet toch dat je met dergelijk gescheld er binnen de kortste keren afvliegt.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 12:34 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik heb anderhalve maand geen ruzie met jullie kunnen maken. Laat mij lekker.
Gast, ik krijg om het minste of geringste al een ban. Wil ik geen ban krijgen dan moet ik mij als een du_ke gaan gedragen en dat wil ook niemand.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 12:39 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Van mij mag je, maar je weet toch dat je met dergelijk gescheld er binnen de kortste keren afvliegt.
Ach, ik kan je scheldstukjes wel waarderen hoor. Helaas bestaan er op internetfora zoals deze ook zoiets als regels.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 12:42 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Gast, ik krijg om het minste of geringste al een ban. Wil ik geen ban krijgen dan moet ik mij als een du_ke gaan gedragen en dat wil ook niemand.
Zegt de mocro/moslim/islambasher.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 12:31 schreef Friek_ het volgende:
Kunnen de kinders weer eens kappen tegen elkaar? Dat geziek en gezuig tegen elkaar loopt de laatste tijd de spuigaten uit.
Jij komt niet in onze zeer besloten rechtse groep. Altijd al geweten dat je stiekem enorm jaloers was.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 12:57 schreef De_Guidance het volgende:
Ik wil een WhatsApp-groep met scheldpartijen van Koos.
Circle jerk groep.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 13:46 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Jij komt niet in onze zeer besloten rechtse groep. Altijd al geweten dat je stiekem enorm jaloers was.
Van alle rechtse economische sectoren 1, zo houden we rechtstreeks contact over ons volk. Waht voor de energie uit fossiele stoffen, vP voor zorg en defensie, ik voor financiele sector, GS voor huisvesting en erik doet justitie.quote:
Veel triester kan niet.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 13:52 schreef KoosVogels het volgende:
In een Whatsapp-groep zitten met FOK!kers
Ik wil niet in die circle-jerk groep met jou.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 13:46 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Jij komt niet in onze zeer besloten rechtse groep. Altijd al geweten dat je stiekem enorm jaloers was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |