Vanaf maandag 6 mei op RTL5, wekelijks om 21:30quote:Vandaag de dag is het hebben van seks op jonge leeftijd steeds normaler en verliezen jongens en meisjes steeds eerder hun maagdelijkheid. In Ik Heb HET Nog Nooit Gedaan worden mensen gevolgd die daar, bewust of onbewust, juist laat mee zijn.
Ewout Genemans heeft de afgelopen maanden tien mensen tussen de 20 en 48 jaar oud gevolgd, die om de een of andere reden nog nooit seks hebben gehad terwijl zij daar wel de leeftijd voor hebben. Zij zijn toe aan het moment om ontmaagd te worden en willen ‘HET’ eindelijk eens meemaken.
Waarom zijn ze nog maagd? Wat doen ze om hun maagdelijkheid te verliezen? Het programma volgt deze en andere maagden, op de weg naar hun ontmaagding. Voor de een is die weg wat langer dan voor de ander.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op haar facebook staat haar moederquote:Op maandag 24 juni 2013 21:05 schreef -Spaghetti- het volgende:
[..]
Inderdaad. Ik vraag me af of ze zich zelf heeft ingeschreven voor het programma of haar vriendin.
Ohh.. ik heb haar facebookpagina niet gezien dus dat wist ik niet, tot nu dan.quote:Op maandag 24 juni 2013 21:09 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Op haar facebook staat haar moeder
Idd hahaquote:
RTL hangt steeds meer aan elkaar van terugblikken, samenvattingen en herhalingen.quote:
dat is het amerikaans effectquote:Op maandag 24 juni 2013 21:31 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
RTL hangt steeds meer aan elkaar van terugblikken, samenvattingen en herhalingen.
quote:
Idd, ik noem het graag "het dragonball z effect"quote:Op maandag 24 juni 2013 21:31 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
RTL hangt steeds meer aan elkaar van terugblikken, samenvattingen en herhalingen.
Dat is Marcel. Marc is hier nog niet gesignaleerd.quote:
vindt t wel geilquote:Op maandag 24 juni 2013 21:33 schreef Morpheus2002 het volgende:
Die kus beelden, ongemakkelijker kan gewoon niet
laatste trein gaat niet meerquote:Op maandag 24 juni 2013 21:33 schreef -Spaghetti- het volgende:
Waarom kan Marc niet meer naar Eindhoven?
Zou dit die boot van Omroep Max van net zijnquote:Op maandag 24 juni 2013 21:34 schreef donald_dick het volgende:
het schip is het meest aantrekkelijke van allemaal
quote:Op maandag 24 juni 2013 21:34 schreef OProg het volgende:
De montage en muziekkeuze rond Marc is wel geniaal gedaan.
Om lichamelijke contacten te stimuleren.quote:
Vooral erg geforceerd.quote:Op maandag 24 juni 2013 21:34 schreef Fascination het volgende:
Bleh, al dat geacteer bij Marc. Vraag me af of er iets wel echt is van zijn verhaal.
Oh jaquote:Op maandag 24 juni 2013 21:34 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Om lichamelijke contacten te stimuleren.
Jawel, de wanhoop van mensen kan aardig wat opleveren.quote:Op maandag 24 juni 2013 21:34 schreef donald_dick het volgende:
zou het nou goed verdienen, zoiets organiseren
Verschrikkelijk iddquote:
Nope, hier ook niet. Liever Remy dan drukte.quote:
quote:Op maandag 24 juni 2013 21:35 schreef SecretStoryWous het volgende:
Bah weer zo'n gelovig stel![]()
Meer marc aub
Overbodig stel ook.quote:Op maandag 24 juni 2013 21:35 schreef Karina het volgende:
Deze twee vind ik niet leuk. Ze lachen ook allebei raar.
De single industrie is big business... Vooral in NYC schijntquote:Op maandag 24 juni 2013 21:35 schreef heloef het volgende:
[..]
Jawel, de wanhoop van mensen kan aardig wat opleveren.
Dit is weer een ander stel.quote:
No shitquote:
En de boot was toen nog niet eens uit de haven.quote:Op maandag 24 juni 2013 21:37 schreef -Spaghetti- het volgende:
[..]
"Ik heb hier gewoon geen zin in joh" _0-
in de poep!quote:Op maandag 24 juni 2013 21:37 schreef Cynix ® het volgende:
Zo is ze nog maagd, zo wil ze een trio met God.
protestants hequote:
Zegt genoeg dat bijvoorbeeld dat het Parool zelfs een datingsite heeft opgericht voor Amsterdammers.quote:Op maandag 24 juni 2013 21:36 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
De single industrie is big business... Vooral in NYC schijnt
Mormonen?quote:
Nee, op de ark was het een feestje...quote:
Hahhaa ik ga helemaal stuk! Hahahahahahahahahahaha _0-quote:Op maandag 24 juni 2013 21:37 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
En de boot was toen nog niet eens uit de haven.
Waren wel veel dieren.quote:Op maandag 24 juni 2013 21:38 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Nee, op de ark was het een feestje...
Als er dan toch een derde bij moet, kan ik wel wat namen noemen.quote:Op maandag 24 juni 2013 21:37 schreef Cynix ® het volgende:
Zo is ze nog maagd, zo wil ze een trio met God.
alberto en bestialiteitquote:
quote:Op maandag 24 juni 2013 21:37 schreef Karina het volgende:
God kijkt straks mee bij de huwelijksnacht.
alles kan je leren, en in de meeste huwelijken is de seks er toch niet meerquote:Op maandag 24 juni 2013 21:39 schreef Pisces29 het volgende:
En dan ben je getrouwd en is de sex waardeloos.
Daarom doe je aan overspel, dat houdt het spannend.quote:Op maandag 24 juni 2013 21:39 schreef Pisces29 het volgende:
En dan ben je getrouwd en is de sex waardeloos.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |