Gewoon een keer stappen met mensen die je vertrouwt. De eerste stap is lastig, maar er komen altijd wel mensen naar je toe. Zelfs in je eentje zou je het kunnen proberen. Gewoon overal bij meedoen, de drank spelletjes, weddenschappen, drank kopen / krijgen.quote:Op zondag 16 juni 2013 23:55 schreef Dimachaerus het volgende:
ik wil ook een keer zoiets meemaken als in de OP
quote:Op zondag 16 juni 2013 21:53 schreef Moira. het volgende:
[..]
Niet eensHij was zo blij dat hij me naakt had gezien
Dit dus. Ik ben ook vaak apezat, maar kan mij altijd alles nog herinneren (hoewel dat van mij ook niet altijd hoeft...quote:Op zondag 16 juni 2013 17:02 schreef gebrokenglas het volgende:
Ik snap nooit dat mensen zover gaan dat ze zich de nacht niet meer herinneren.
Waarom koop je niet gewoon een nieuw dekbed + kussen?quote:Op maandag 17 juni 2013 13:18 schreef Roadtrip het volgende:
Ik ga weer een status update geven (alhoewel dit topic waarschijnlijk leuker zou zijn als er weer van alles mis ging...)
Ik was gisteren tot 4 uur snachts bezig met wassen. Ik heb een wasprogramma van 6 uur op 60 graden gedaan. Op zich is hij nu veel schoner, maar hij is nog steeds verkleurd en stinkt. Daarom heb ik hem nu op 90 graden aangezet.
Ook mijn kussen is nog niet schoon. Vannacht heb ik dus met mijn hoofd op een trui geslapen. Ik heb hem 1 wasje gegeven, en hij stinkt niet meer, maar is nog steeds een beetje verkleurd. Als het dekbed schoon wordt, en niet heel erg krimpt, ga ik mijn kussen ook op 90c graden wassen.
Als laatste heb ik mijn lakens in emmers met vanish gezet om een nachtje te bleken. Mijn tapijt moet ik nog steeds schoonmaken, maar ik was bang iedereen wakker te maken.
Maar het goede nieuws is, mijn kamer ruikt niet meer naar kots! Helaas wel heel erg sterk naar schoonmaakmiddel.
Trouwens ook goed nieuws is dat er volgend weekend misschien een nieuw bezopen verhaal gaat komen!
Ik wordt obsessief wanneer iets niet lukt. Ik ga meestal net zo lang door totdat het gewoon terminaal is. Bijvoorbeeld dat dekbed, waarvan de kans best wel groot is dat hij zo gekrompen is. Maar pas zodra hij kapot schoongemaakt is, zou ik een nieuwe kopen. Een van mijn rare trekjes.quote:Op maandag 17 juni 2013 13:52 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Waarom koop je niet gewoon een nieuw dekbed + kussen?
Verder maq je denk ik van geluk spreken dat je er zo vanaf bent gekomen. Volgende keer maar 2 keer nadenken voordat je aan shotjes begint?
Haha begrijp ik. Ik zat er gisteren ook echt ff doorheen. Met je brakke hoofd al die zooi opruimen. Al is mijn kamer nu wel schoner dan hij ooit is geweest. Elke centimeter ben ik helemaal aan het schrobben. Ik zelf best wel smetvrees, 2 of 3x per dag douchen en vaak schone kleding. Dus dit kon ik niet echt van mezelf waarderen...quote:Op maandag 17 juni 2013 14:02 schreef thats_meh het volgende:
Godver, hoop dit echt nooit mee te maken...
Oplossing is gewoon niet dronken worden.quote:Op maandag 17 juni 2013 14:02 schreef thats_meh het volgende:
Godver, hoop dit echt nooit mee te maken...
dat is geen oplossingquote:Op maandag 17 juni 2013 14:14 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Oplossing is gewoon niet dronken worden.
Haha die is wel mooi! Ik zou niet durven te kotsen uit een raam, als er iemand onder loopt...quote:Op maandag 17 juni 2013 14:15 schreef adnapekkid het volgende:
Roadtrip, baas![]()
En die foto's, ik ging stuk![]()
Zelf nooit in bed gekotst, hoop ik ook eigenlijk nooit te doen, wel ooit uit m'n raam, maar hij stond niet ver genoeg open
Zatte/kater struggles altijd
T was het raam van de achtertuin, met een muur eronder recht naar beneden, heel de muur en kozijn van raam eronder zaten onderquote:Op maandag 17 juni 2013 14:25 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Haha die is wel mooi! Ik zou niet durven te kotsen uit een raam, als er iemand onder loopt...
Een ander kots verhaal is trouwens ook wel grappig. Toen ik klein was, had mijn broer allemaal hifi spul als een versterker, cd speler, boxen enzo in een doos gestopt, en die naast het bed gelegd. Ik was op dat moment ziek en wilde kotsen. Ik was helemaal trots dat ik het bed kon ontwijken, maar ik zag die doos niet staan. Die speakers zijn nooit meer hetzelfde geweest. Ook echt helemaal naar binnen in de klankast, als je dat zo kan noemen.
Oh heerlijk. Wel bonuspunten dat je het op bent gaan ruimen, ipv te wachten tot de volgende dag...quote:Op maandag 17 juni 2013 14:30 schreef adnapekkid het volgende:
[..]
T was het raam van de achtertuin, met een muur eronder recht naar beneden, heel de muur en kozijn van raam eronder zaten onder, om 4 uur snachts het huis staan schoonspuiten met de tuinslang
en van die speakers:![]()
gaat aankoeken, en dan is het er helemaal niet meer vanaf te krijgen. Maar daar zal jij alles vanaf wetenquote:Op maandag 17 juni 2013 15:07 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Oh heerlijk. Wel bonuspunten dat je het op bent gaan ruimen, ipv te wachten tot de volgende dag...
Haha. Het standaard vette voer na het zuipen ook...quote:Op maandag 17 juni 2013 15:08 schreef adnapekkid het volgende:
[..]
gaat aankoeken, en dan is het er helemaal niet meer vanaf te krijgen. Maar daar zal jij alles vanaf weten. De stukjes frikandel had ik alleen niet weggekregen met de tuinslang
.
net die foto's nog eens bekeken, hoeveel had jij wel niet gegeten, echt drie lasagneschotels ofzoquote:Op maandag 17 juni 2013 15:11 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Haha. Het standaard vette voer na het zuipen ook...
Maar het is inderdaad behoorlijk aangekoekt hier. Volgens mij zijn mijn dekbed en kussen rijp voor de sloop... Toch ben ik echt super blij dat er hier niet zo'n zure kots lucht hangt.
Haha de lasagne was niet het probleem. Dat was gewoon een éénpersoons magnetron maaltijd. De tomaatjes zijn de killer. Dat is echt een hele bak. Het eet makkelijk weg tijdens het werken. Je kan het gewoon in een keer wegslikken zodra iemand belt. Maar het vult ook voor geen reet.quote:Op maandag 17 juni 2013 15:12 schreef adnapekkid het volgende:
[..]
net die foto's nog eens bekeken, hoeveel had jij wel niet gegeten, echt drie lasagneschotels ofzo
sws altijd gekleurd eten eten voor een zuipavondquote:Op maandag 17 juni 2013 15:18 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Haha de lasagne was niet het probleem. Dat was gewoon een éénpersoons magnetron maaltijd. De tomaatjes zijn de killer. Dat is echt een hele bak. Het eet makkelijk weg tijdens het werken. Je kan het gewoon in een keer wegslikken zodra iemand belt. Maar het vult ook voor geen reet.
Oh ja mijn eetpatroon is inderdaad slecht. Lasagne en heel veel tomaatjes is volgens mij geen divers, gebalanceerd, eetpatroon.
Haha ja inderdaad. Dit is trouwens de eerste keer dat ik gekotst heb door alcohol, maar hoe... Ik begrijp alleen niet waar het kerriegele vandaan kwam. Volgens mij heb ik niet met die kleur gegeten.quote:Op maandag 17 juni 2013 15:20 schreef adnapekkid het volgende:
[..]
sws altijd gekleurd eten eten voor een zuipavond, voor de spectaculairste pizza's
kots heeft altijd verrassende kleuren, kan gal zijn, of al half verteerde shit ofzo. van t weekend weer feestje?quote:Op maandag 17 juni 2013 15:30 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Haha ja inderdaad. Dit is trouwens de eerste keer dat ik gekotst heb door alcohol, maar hoe... Ik begrijp alleen niet waar het kerriegele vandaan kwam. Volgens mij heb ik niet met die kleur gegeten.
Zin in volgend weekend, TS!quote:Op maandag 17 juni 2013 15:30 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Haha ja inderdaad. Dit is trouwens de eerste keer dat ik gekotst heb door alcohol, maar hoe... Ik begrijp alleen niet waar het kerriegele vandaan kwam. Volgens mij heb ik niet met die kleur gegeten.
Eigenlijk wil ik gewoon nog geen eens meer weten wat er in mijn maag gebeurd is...quote:Op maandag 17 juni 2013 15:31 schreef adnapekkid het volgende:
[..]
kots heeft altijd verrassende kleuren, kan gal zijn, of al half verteerde shit ofzo. van t weekend weer feestje?
Ik ook! Ik hoop dat het normaal blijft, maar aan de andere kant misschien komt er wel weer een vreemd topic. Zowiezo hoef ik niet te werken, dus ik kan fatsoenlijk los gaan. (Ik had me hier ingehouden, en idd dat ging niet al te bestquote:
Haha ja inderdaad. Ik ben echt een nep Nederlander. Ik heb nog nooit gesmoked ofzo. Op zich lijkt het me super grappig om stoned te zijn, maar ik heb geen zin om het te blowen omdat ik niet rook, en cakes schijnen lastig te zijn met ineens te veel eten ofzo.quote:Op maandag 17 juni 2013 16:37 schreef Fixi0 het volgende:
[..]
Haha ja ik zag die lap tekstDoorgelezen en die foto echt te nasty
TS ga drugs gebruiken!
Gewoon veel wiet in de cake gooien hoef je ook niet veel cake te etenquote:Op maandag 17 juni 2013 16:43 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Haha ja inderdaad. Ik ben echt een nep Nederlander. Ik heb nog nooit gesmoked ofzo. Op zich lijkt het me super grappig om stoned te zijn, maar ik heb geen zin om het te blowen omdat ik niet rook, en cakes schijnen lastig te zijn met ineens te veel eten ofzo.
ik zeg roadtrip: vaker uitgaanquote:Op maandag 17 juni 2013 16:23 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Eigenlijk wil ik gewoon nog geen eens meer weten wat er in mijn maag gebeurd is...
Dit weekend gaat er misschien weer een leuk verhaaltje komen inderdaad. Bijzonder want meestal gebeurt dat weinig. Ik ga eigenlijk maar één keer per maand uit, maar de zomer doet gekke dingen.
[..]
Ik ook! Ik hoop dat het normaal blijft, maar aan de andere kant misschien komt er wel weer een vreemd topic. Zowiezo hoef ik niet te werken, dus ik kan fatsoenlijk los gaan. (Ik had me hier ingehouden, en idd dat ging niet al te best).
Haha ik ga eens kijken of ik wat mensen kan overtuigen.quote:Op maandag 17 juni 2013 16:45 schreef Fixi0 het volgende:
[..]
Gewoon veel wiet in de cake gooien hoef je ook niet veel cake te eten
Haha nee, ik heb de glassplinters al weggegooid. Maar het schilderij is een beetje herkenbaar. En dat lijkt me dus weer niet grappig. Ik zie het al voor me. Het is niet alsof ik hier een goede indruk maak.quote:Op maandag 17 juni 2013 16:53 schreef -niemand- het volgende:
heb je ook nog een foto van dat schilderij?![]()
ik wacht in ieder geval af op volgend weekend
Dat kerriegele is gal, dat smaakt ook een stuk bitterder.quote:Op maandag 17 juni 2013 15:30 schreef Roadtrip het volgende:
trouwens de eerste keer dat ik gekotst heb door alcohol, maar hoe... Ik begrijp alleen niet waar het kerriegele vandaan kwam
veel bier + wiet = goeie 'gevolgen van feest' 2.0 . alhoewel 1.0 moeilijk te overtreffen isquote:Op maandag 17 juni 2013 16:56 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Haha nee, ik heb de glassplinters al weggegooid. Maar het schilderij is een beetje herkenbaar. En dat lijkt me dus weer niet grappig. Ik zie het al voor me. Het is niet alsof ik hier een goede indruk maak.![]()
En haha ik ook. Ik voel groepsdruk. Ik wil niet teleurstellen. Maar het plan van dit weekend kan goed gecombineerd worden met wiet...
![]()
Ik durf trouwens geen spoilers te geven. Ik weet ook niet zeker of het doorgaat...
quote:Op maandag 17 juni 2013 17:00 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dat kerriegele is gal, dat smaakt ook een stuk bitterder.![]()
Mooi kots festijn TS![]()
De laatste jaren heb ik er gelukkig niet zoveel last meer van maar vroeger gebeurde het me wel regelmatig dat ik vreemde sporen vond die van mij afkomstig bleken. Gelukkig had ik een huisgenoot die nog erger was en meestal dacht dat het van hem was dus al opgeruimd was als het in algemene ruimtes gespetterd had.
Dat is echt geniaal. Respect!quote:Op maandag 17 juni 2013 17:00 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dat kerriegele is gal, dat smaakt ook een stuk bitterder.![]()
Mooi kots festijn TS![]()
De laatste jaren heb ik er gelukkig niet zoveel last meer van maar vroeger gebeurde het me wel regelmatig dat ik vreemde sporen vond die van mij afkomstig bleken. Gelukkig had ik een huisgenoot die nog erger was en meestal dacht dat het van hem was dus al opgeruimd was als het in algemene ruimtes gespetterd had.
Ik ben benieuwd. Ik niet of dit weekend leuk gaat worden, en ik ga geen bagger posten. Maar er komt zeker een vervolg!quote:Op maandag 17 juni 2013 17:11 schreef adnapekkid het volgende:
[..]
veel bier + wiet = goeie 'gevolgen van feest' 2.0 . alhoewel 1.0 moeilijk te overtreffen is
houd het op niveau, dan komt alles goedquote:Op maandag 17 juni 2013 17:22 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Dat is echt geniaal. Respect!![]()
Maar inderdaad het smaakte erg bitter. Echt heel vies. Ik heb 3 vrouwen als huisgenoten. Dus behalve om de zoveel tijd een verdwaalde tampon of bloedsporen is het hier erg schoon.
[..]
Ik ben benieuwd. Ik niet of dit weekend leuk gaat worden, en ik ga geen bagger posten. Maar er komt zeker een vervolg!
Gebrokenglas,quote:Op zondag 16 juni 2013 17:02 schreef gebrokenglas het volgende:
Ik snap nooit dat mensen zover gaan dat ze zich de nacht niet meer herinneren.
roflolquote:Op maandag 17 juni 2013 18:52 schreef 2012OBAMA2016 het volgende:
[..]
Gebrokenglas,
Dus je weet ook nog dat je in zijn kont zat ?
quote:Op maandag 17 juni 2013 18:52 schreef 2012OBAMA2016 het volgende:
[..]
Gebrokenglas,
Dus je weet ook nog dat je in zijn kont zat ?
Schijnbaar heb ik niks geks gedaan. Een opluchting, en teleurstelling tegelijk. Normaal doe ik altijd gekke drankspelletjes ofzo. Wel hebben we over allemaal, eigenlijk best privé, onderwerpen gepraat.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 01:33 schreef Cpt. het volgende:
Nog wat gehoord van je huisgenoten over de betreffende nacht?
quote:Op zondag 16 juni 2013 17:02 schreef gebrokenglas het volgende:
Ik snap nooit dat mensen zover gaan dat ze zich de nacht niet meer herinneren.
Van de OP? Die staat onderaan...quote:Op dinsdag 18 juni 2013 02:15 schreef Xenzo het volgende:
Kan iemand zo lief zijn om een samenvatting te maken? Ik ga die lange lap tekst echt niet lezen.
quote:Op dinsdag 18 juni 2013 02:15 schreef Xenzo het volgende:
Kan iemand zo lief zijn om een samenvatting te maken? Ik ga die lange lap tekst echt niet lezen.
Dank voor de samenvatting. TS is inderdaad een mietje, zijn klacht over zichzelf is dan ook terecht.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 02:17 schreef Roadtrip het volgende:
Van de OP? Die staat onderaan...
Van mijn dilemma hierboven? TS wil een rave organiseren voor zijn eerste studiejaar om iedereen te leren, maar is te pussy om het in zijn eigen huis of een tunneltje te doen, en een zaal is geen rave.
Gelukkig hou jij als echte Fok!er regelmatig thema feestjes met 200 mensen.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 02:21 schreef Xenzo het volgende:
[..]
[..]
Dank voor de samenvatting. TS is inderdaad een mietje, zijn klacht over zichzelf is dan ook terecht.
quote:Op dinsdag 18 juni 2013 02:15 schreef Xenzo het volgende:
Kan iemand zo lief zijn om een samenvatting te maken? Ik ga die lange lap tekst echt niet lezen.
quote:Op dinsdag 18 juni 2013 02:17 schreef Roadtrip het volgende:
Van de OP? Die staat onderaan...
Van mijn dilemma hierboven? TS wil een rave organiseren voor zijn eerste studiejaar om iedereen te leren, maar is te pussy om het in zijn eigen huis of een tunneltje te doen, en een zaal is geen rave.
quote:Op dinsdag 18 juni 2013 02:21 schreef Xenzo het volgende:
Dank voor de samenvatting. TS is inderdaad een mietje, zijn klacht over zichzelf is dan ook terecht.
Dat klopt, alleen dat was tot op heden geheim voor de Fok-ers.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 02:23 schreef Roadtrip het volgende:
Gelukkig hou jij als echte Fok!er regelmatig thema feestjes met 200 mensen.
Haha. Organiseer jij hem dan even? Oh en neem je dan ook je 200 "bitches" mee? Beta studies hebben niet echt een goede "bro ho" verhouding.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 02:25 schreef Xenzo het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
Dat klopt, alleen dat was tot op heden geheim voor de Fok-ers.
quote:Op dinsdag 18 juni 2013 02:15 schreef Xenzo het volgende:
Kan iemand zo lief zijn om een samenvatting te maken? Ik ga die lange lap tekst echt niet lezen.
quote:Op dinsdag 18 juni 2013 02:17 schreef Roadtrip het volgende:
Van de OP? Die staat onderaan...
Van mijn dilemma hierboven? TS wil een rave organiseren voor zijn eerste studiejaar om iedereen te leren, maar is te pussy om het in zijn eigen huis of een tunneltje te doen, en een zaal is geen rave.
quote:Op dinsdag 18 juni 2013 02:21 schreef Xenzo het volgende:
Dank voor de samenvatting. TS is inderdaad een mietje, zijn klacht over zichzelf is dan ook terecht.
quote:Op dinsdag 18 juni 2013 02:23 schreef Roadtrip het volgende:
Gelukkig hou jij als echte Fok!er regelmatig thema feestjes met 200 mensen.
quote:Op dinsdag 18 juni 2013 02:25 schreef Xenzo het volgende:
Dat klopt, alleen dat was tot op heden geheim voor de Fok-ers.
Als u van Bukkake-Gangbang party's houdt dan wel, anders niet.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 02:30 schreef Roadtrip het volgende:
Organiseer jij hem dan even? Oh en neem je dan ook je 200 "bitches" mee? Beta studies hebben niet echt een goede "bro ho" verhouding.
Zoek een locatie, in feiten kunt u overal een feest geven: thuis, op school of op uw werk, in een park of ergens anders. Vraag iedereen die u kent om dingen mee te nemen zoals bijvoorbeeld muziek en geluidsapparatuur, eten en drinken. Als dat is geregeld dan kunt u (zelfgemaakte) flyers uitdelen en uw feest spammen op social media. Gratis tip: u moet wel opletten dat u geen overlast veroorzaakt, zorg ervoor dat het na 22:00 uur "rustig" is qua geluid en dat alles netjes opgeruimd is als het feest afgelopen is (en helemaal als u uw feest in het openbaar doet).quote:Op dinsdag 18 juni 2013 02:30 schreef Roadtrip het volgende:
Maar srs. Hoe ga ik dit aanpakken? Ik móet dit van mezelf doen...
Snoeiharde porno?quote:Op zaterdag 22 juni 2013 23:33 schreef Roadtrip het volgende:
De kleine voor mijn studiestof, en de iets grotere natuurlijk voor random geïnternet.
Haha inderdaad ik doe een opleiding om pornofilms te regisseren. We hebben nu vak over lesbische scenes. Welke camera hoeken het beste werken.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 23:34 schreef Id_do_her het volgende:
Moet een moeilijk mooi feest zijn geweest.
[..]
Snoeiharde porno?
Ik doelde op het willekeurige geïnternet, maar goed.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 23:42 schreef Roadtrip het volgende:
Haha inderdaad ik doe een opleiding om pornofilms te regisseren. We hebben nu vak over lesbische scenes. Welke camera hoeken het beste werken.
Haha, k las het te snel...quote:Op zaterdag 22 juni 2013 23:43 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Ik doelde op het willekeurige geïnternet, maar goed.
Herinneringen zijn sterker gebonden neuronen. Alcohol doodt neuronen, en vaker die wat het laatst gebonden zijn.quote:Op zondag 16 juni 2013 17:02 schreef gebrokenglas het volgende:
Ik snap nooit dat mensen zover gaan dat ze zich de nacht niet meer herinneren.
Maar dat betekend dus ook dat elke keer als iemand dit doet, diegene hersenschade oploopt? Ik dus ook?quote:Op zondag 23 juni 2013 00:22 schreef GhpH het volgende:
[..]
Herinneringen zijn sterker gebonden neuronen. Alcohol doodt neuronen, en vaker die wat het laatst gebonden zijn.
Ik heb het weer lekker voor elkaar gekregen hè? Dit is ook echt de eerste keer dat ik gekotst heb van alcohol.quote:Op zondag 23 juni 2013 00:51 schreef Infection het volgende:
Die foto's, alsof er een varken boven je bed geslacht is.
Alle drugs zorgen voor hersenschade je.quote:Op zondag 23 juni 2013 00:48 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Maar dat betekend dus ook dat elke keer als iemand dit doet, diegene hersenschade oploopt? Ik dus ook?
Als je het niet meer herinnert. Wie zegt er dan dat er niet een varken boven je bed geslacht is? Van het aanzicht moest je misschien ook een beetje kotsen. Maar je kan niet zeggen dat je weet dat er geen varken is geslacht boven je bed.quote:Op zondag 23 juni 2013 00:56 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ik heb het weer lekker voor elkaar gekregen hè? Dit is ook echt de eerste keer dat ik gekotst heb van alcohol.
Ik ben ook echt blij dat ik alles weg heb gekregen. Ik dacht die dag echt dat ik het beddengoed kon weggooien, en misschien het matras ook nog.
quote:Op zondag 16 juni 2013 17:38 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ff reputatie beschermen. Pas op het is echt héél erg vies. Ik vraag me ook af hoe ik dit moet opruimen zonder dat mijn huisgenoten het zien, en of het uberhaupt op te ruimen is.Godverdomme, iets wat lijkt op een verzonnen topic blijkt een true story te zijn. Complimenten TS.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Gaat te ver... Alhoewel jij mijn billen altijd mag zien.
Tics van je petten.
haha hoe was je kater? Als ik het zo lees moet je je een week lang brak hebben gevoeld.quote:Op maandag 24 juni 2013 08:15 schreef Irritatie100 het volgende:
Geniaal topic
De eerste keer dat ik kotste was ook mooi
Was 17 en we hadden net eindexamen gehad. Omdat er tussen het laatste examen en de uitslag een week zat, besloten we met de complete zesde klas (mannetje of 50) 5 dagen lang een zooi huisjes op Center Parcs te huren.
Nou zitten die parken altijd in the middle of nowhere, dus wat ga je doen? Enorm hard zuipen. Weet niet meer hoeveel ik precies op had, maar iig behoorlijk wat bier. Weet nog wel dat toen ik daardoor al behoorlijk aangeschoten was ik aan de sterke drank ging (whiskey, bacardi en jagermeister, gewoon lekker door elkaar heen).
Volgende ochtend word ik wakker in een compleet ondergekotste slaapkamer (er stond ook een teiltje naast m'n bed, dat was het enige schone in die kamer) en in de woonkamer stond alleen nog het frame van de bank (de kussens waren nét opgehaald door de schoonmaakdienst
).
Uiteraard kon ik me totaal niks herinneren, maar het bleek dat ik me op een gegeven moment zo dronken voelde dat ik water ging drinken (uit een bloemenvaasenige wat nog schoon in de kast stond
). Toen die op was vroeg ik een (net zo dronken) iemand om er weer water in te doen. Die had er echter bacardi ingeflikkerd, maar omdat dat ook doorzichtig os dacht ik schijnbaar dat het gewoon water was en heb ik dat ook allemaal opgezopen
Uiteindelijk een officiële waarschuwing ontvangen van Center Parcs (niet puur door mij, die week hebben er meer mensen wél dan niet gekotsten ook voor geluidsoverlast geloof ik), maar verder niks van gehoord of bij hoeven betalen ofzo.
Viel reuze mee, op mijn 17e kon ik vrij katerloos zuipen. Stond na een avondje flink tanken standaard om 10.30 naast m'n bed fris en fruitig te zijn.quote:Op maandag 24 juni 2013 08:37 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
haha hoe was je kater? Als ik het zo lees moet je je een week lang brak hebben gevoeld.
Die is ook mooi! Wel geluk dat je er nooit meer wat van gehoord hebtquote:Op maandag 24 juni 2013 08:15 schreef Irritatie100 het volgende:
Geniaal topic
De eerste keer dat ik kotste was ook mooi
Was 17 en we hadden net eindexamen gehad. Omdat er tussen het laatste examen en de uitslag een week zat, besloten we met de complete zesde klas (mannetje of 50) 5 dagen lang een zooi huisjes op Center Parcs te huren.
Nou zitten die parken altijd in the middle of nowhere, dus wat ga je doen? Enorm hard zuipen. Weet niet meer hoeveel ik precies op had, maar iig behoorlijk wat bier. Weet nog wel dat toen ik daardoor al behoorlijk aangeschoten was ik aan de sterke drank ging (whiskey, bacardi en jagermeister, gewoon lekker door elkaar heen).
Volgende ochtend word ik wakker in een compleet ondergekotste slaapkamer (er stond ook een teiltje naast m'n bed, dat was het enige schone in die kamer) en in de woonkamer stond alleen nog het frame van de bank (de kussens waren nét opgehaald door de schoonmaakdienst
).
Uiteraard kon ik me totaal niks herinneren, maar het bleek dat ik me op een gegeven moment zo dronken voelde dat ik water ging drinken (uit een bloemenvaasenige wat nog schoon in de kast stond
). Toen die op was vroeg ik een (net zo dronken) iemand om er weer water in te doen. Die had er echter bacardi ingeflikkerd, maar omdat dat ook doorzichtig os dacht ik schijnbaar dat het gewoon water was en heb ik dat ook allemaal opgezopen
Uiteindelijk een officiële waarschuwing ontvangen van Center Parcs (niet puur door mij, die week hebben er meer mensen wél dan niet gekotsten ook voor geluidsoverlast geloof ik), maar verder niks van gehoord of bij hoeven betalen ofzo.
Jaar daarvoor waren we met school in Rome, daar had iemand een hotelkamer ondergekotstquote:Op maandag 24 juni 2013 13:03 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Die is ook mooi! Wel geluk dat je er nooit meer wat van gehoord hebt. Het zou wel een nare verassing zijn, om wakker te worden met de rekening van de schoonmaak crew.
quote:Op maandag 24 juni 2013 14:08 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Jaar daarvoor waren we met school in Rome, daar had iemand een hotelkamer ondergekotst
Schade: nieuw matras, schoonmaker die smartengeld wilde omdat het té ranzig was en school die voor de komende Rome-reizen een nieuw hotel mocht uitzoeken omdat ze niet meer welkom waren
Sowieso was die reis geniaal. Halve klas was tijdens de excursies overdag nog half bezopen van de voorgaande avond
'S avonds met z'n alle op 1 hotelkamer, gaan pissen en dan de hele badkamer afgeladen zien staan met flessen sterke drank
quote:Op zondag 23 juni 2013 00:22 schreef GhpH het volgende:
[..]
Herinneringen zijn sterker gebonden neuronen. Alcohol doodt neuronen, en vaker die wat het laatst gebonden zijn.
Iedereen weet dat neuronen sterker gebonden herinneringen zijn die alcohol proberen te doden.quote:
Nou dan probeer maar niet zo populair te doen want je neemt de zin verkeerd over. Alcohol probeert de neuronen te doden, en niet andersom.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 15:24 schreef LKVBHD het volgende:
[..]
Iedereen weet dat neuronen sterker gebonden herinneringen zijn die alcohol proberen te doden.
Oh wacht je meent dit echt?quote:Op dinsdag 25 juni 2013 16:28 schreef GhpH het volgende:
[..]
Nou dan probeer maar niet zo populair te doen want je neemt de zin verkeerd over. Alcohol probeert de neuronen te doden, en niet andersom.
Back to school VMBO....
http://science.howstuffwo(...)/10-brain-myths9.htmquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 22 oktober 2012 17:04 schreef HilaryBanks het volgende:
Nee, dat is lekker realisitsch. Wat verwacht je van mij dat ik een medicijn uitvind die AIDS heelt ofzo?
te veel hersenen cellen afgestorven door de alcohol misschienquote:Op dinsdag 25 juni 2013 16:28 schreef GhpH het volgende:
[..]
Nou dan probeer maar niet zo populair te doen want je neemt de zin verkeerd over. Alcohol probeert de neuronen te doden, en niet andersom.
Back to school VMBO....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |