Nee ik zag het...me was wrongquote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:28 schreef alors het volgende:
[..]
? Lijkt me niet, alles is grijs 'op aanvraag' en niet rood.
wij waren er klaar voorquote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:29 schreef Reismeis het volgende:
Van hun Facebook:
Dit stuk staat op de site van Ik Vertrek, het klopt niet helemaal en de verbeteringen staan tussen haakjes
Sinds koerier Mirjam van haar man scheidde en een relatie kreeg met klusjesman Edmond (hij had een eigen bedrijf en werkte als Klussenier), is ze in het vissersdorp Enkhuizen het gesprek van de dag(dit sterk overdreven). Zat van al het geroddel en toe aan een nieuwe start, besluiten ze Noord-Holland achter zich te laten en in het gehuchtje Saint-Nicolas-des-Biefs een vakantiepark van het Franse postbedrijf (het was een voormalige kindervakantie kolonie van de Franse ptt, er konden ongeveer 60 kinderen van de werknemers hier vakantie vieren)over te nemen. Voor een slordige EUR 98.000,- zijn ze de eigenaar van een woonhuis, vier chalets en 1,5 hectare grond. Voor dit alles laten ze wel hun vijf kinderen in Nederland achter. Zo zal Lisa, de veertienjarige dochter van Mirjam, noodgedwongen(ze wilde heel erg graag bij haar vader wonen) bij haar vader intrekken en kunnen de kinderen van Edmond niet meer om het weekend bij hun vader langs(het grote voordeel is dat als onze kinderen bij ons zijn, het gelijk voor een week is en zo is het contact natuurlijk optimaal!) Het stel vertrekt tóch in de hoop samen een beter leven te beginnen. Of dat ook echt zo zorgeloos zal verlopen, is nog maar de vraag want het vakantiepark staat al twintig jaar(7 jaar!!) leeg en is in barslechte staat(het was in een redelijke staat). Al snel blijkt dat de positief ingestelde Hollanders de hoeveelheid werk behoorlijk hebben onderschat en dat ookhet gemis van de kinderen groter is dan gedacht. En als de eerste gasten arriveren, moet nog blijken of Edmond en Mirjam daar ook wel echt klaar voor zijn. (Nou wij waren en zijn er klaar voor hoor!)
Zóóó wat is dat eten duur. 19,50 en dan zal je zo´n bordje met de schaar geknipte kippenprut krijgen..quote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:25 schreef alors het volgende:
Reviews zijn wel positief, maar dit jaar nog geen reacties http://www.zoover.nl/fran(...)es/bed-and-breakfast
Hebben het redelijk voor elkaar dus.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:30 schreef 99.999 het volgende:
Onderaan dit stuk een reactie met stand van zaken van de eigenaar
http://www.westfrieslando(...)quo-ik-vertrek-rsquo
quote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:30 schreef 99.999 het volgende:
Onderaan dit stuk een reactie met stand van zaken van de eigenaar
http://www.westfrieslando(...)quo-ik-vertrek-rsquo
Ben je al weer klaar met Dries?quote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:34 schreef tralalala het volgende:
[..]
Hebben het redelijk voor elkaar dus.
hohoquote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:33 schreef Coos het volgende:
[..]
Zóóó wat is dat eten duur. 19,50 en dan zal je zo´n bordje met de schaar geknipte kippenprut krijgen..
quote:'s Avonds kunnen onze gasten van een 4-gangen diner genieten, waar we ons best doen er een gezellige avond van te maken met een mooi gedekte tafel. We proberen de grootte van het gezelschap zo te houden dat we voldoende aandacht kunnen besteden aan onze gasten.
Kippensoep uit een pakkie gang 1quote:
Tja moet ook wel frustrerend zijn wanneer de boel redelijk loopt en je dan al die shit weer over je heen krijgtquote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:38 schreef Reismeis het volgende:
Ambiance de Vacances @vakantieallier 1u
Leuk al die reacties van jullie, maar wij zitten wel mooi in Frankrijk. Wat ga jij maandagochtend doen? #ikvertrek #fileleed #baas
En gratis aandacht voor de gasten!quote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:39 schreef Coos het volgende:
[..]
Kippensoep uit een pakkie gang 1
Meloen met een plakkie ham gang 2
Kippenprutje gang 3
Danoontje gang 4
Zoiets??
Of heeulll luxequote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:39 schreef Coos het volgende:
[..]
Kippensoep uit een pakkie gang 1
Meloen met een plakkie ham gang 2
Kippenprutje gang 3
Danoontje gang 4
Zoiets??
Maar goed dat ze niet op Fok lezen dan.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:37 schreef Reismeis het volgende:
Ze zijn zich op Twitter al aan het verdedigen op de negatieve commentaren.
En ik zag daar ook het linkje wat niet werktquote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:37 schreef Reismeis het volgende:
Ze zijn zich op Twitter al aan het verdedigen op de negatieve commentaren.
TV SC? Dan was het gastenboek van ze al helemaal vol gepost met gekke plaatjes van paarden.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:42 schreef liesje1979 het volgende:
Oh ik dacht dat dit een sc was, sorry.
Hee, ze zitten vlak bij waar ik een huisje heb, ik doe altijd mijn boodschappen in Le Mayet de Montagne, en dat zag ik op de kaart van hun lokatie. Zal ik er van de zomer even langsgaan????quote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:22 schreef alors het volgende:
http://www.gites.nl/tehuu(...)-and-breakfast/8906/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |