quote:Op donderdag 25 juli 2013 15:04 schreef Ole het volgende:
[..]
Kom maar op Evert, met een nieuw scenario
Dus volgens Ruud plukt EXstelle hem zo kaal dat de belastingdienst bang is zijn centen niet te krijgenquote:Ruud Gullit: ik betreur beslaglegging
Ruud Gullit heeft een flinke tegenslag te verduren gekregen. De Belastingdienst heeft beslag laten leggen op alle panden van de oud-voetballer.
Aan RTL Boulevard vertelt Ruud: "In het kader van de financiële afwikkeling van de echtscheiding heeft de Belastingdienst deze stap genomen. Ik betreur dit en doe er alles binnen mijn mogelijkheden aan om dit zo snel mogelijk op te lossen."
De Belastingdienst heeft de beslaglegging gedaan omdat Ruud, na verschillende aanmaningen, nog steeds zijn inkomensbelasting over 2010 niet heeft overgemaakt. Het beslag geldt ook voor de villa waar de ex van Ruud, Estelle, momenteel met hun kinderen woont.
Door deze beslaglegging kan de Belastingdienst volgens de website op ieder moment het besluit nemen om de panden op een veiling te verkopen. Twee van de appartementen waar nu beslag op ligt, staan overigens al een tijdje te koop. Hoe groot de belastingschuld van Ruud is, is niet bekend.
quote:Op donderdag 25 juli 2013 15:05 schreef Smallish het volgende:
[..]
Eens kijken welke scenario's er nu weer uit de Santegoedhoed komen!
quote:De afgelopen jaren is met veel energie en toewijding de Estelle ontwikkeld. Met als resultaat: een nieuw, innovatief product dat we in het kader van duurzaamheid op de markt brengen. Dat vinden wij belangrijk!
klikken bij foto weergave openen. dan zie jij de datum van foto en direct na de fans gestuurdquote:Op vrijdag 26 juli 2013 05:47 schreef Ole het volgende:
Op 18 juli geplaatst is niet hetzelfde als op 18 juli gemaakt.
Nee, dan zie je de datum dat de foto op FB gezet is, die foto van de moeders van Badr en Estelle en van Estelle met de moeder van Badr zijn ook op 11 juli op FB gezet, maar ze zijn 20 maart gemaakt, onderweg van/naar Zagreb.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 05:53 schreef Paule33 het volgende:
[..]
klikken bij foto weergave openen. dan zie jij de datum van foto en direct na de fans gestuurd
Voor deze foto gaat je verhaal sowieso niet op, die zou 8 uur geleden gemaakt zijnquote:Op vrijdag 26 juli 2013 05:31 schreef Paule33 het volgende:
https://www.facebook.com/(...)n.png&size=516%2C688
Ja want hij was na Sensation vrolijk op vakantie gegaan en daarna direct opgepaktquote:
Vanaf 25 juli, 5 dagen na het begin van de Ramadan...quote:
Ho ho, Estelle heeft hem gebracht, persoonlijk, want zo heurt datquote:Op vrijdag 26 juli 2013 10:50 schreef Ole het volgende:
[..]
Ja want hij was na Sensation vrolijk op vakantie gegaan en daarna direct opgepakt
vs vorig jaar:quote:Op vrijdag 26 juli 2013 10:24 schreef Paule33 het volgende:
hij was voor de ramadan 1 maand in Ibiza op vakantie met Estelle en de kinderen.
in kranten staat op dat ze waren niet samen op vakantie...
heeft hier niet met de fotos van de moeders...
op ramadan badr zit er altijd in Marokko en niet omdat hij met Estelle ruzie heeft.
Hoezo altijd in Marokko? Vorig jaar beweerde je nog dat hij in NL was omdat het ramadan wasquote:Op zondag 22 juli 2012 17:12 schreef zouzou het volgende:
Voor mijn mening, hij is niet de dader, de journaliste Van de heuvel met zijn vriend eigenaarclub Air
en de slachtoffer (mischien gevallen in de trap, daar zit ook bij de louang een grote trap,
hij was dronken etc..)
de eigenaarclub heet Koen hij zegt tegen Van heuvel dat hij was bang om een aangifte te doen tegen Badr Hari,
maar hij gaat naar de telegraaf om vertellen over zijn....ruzie..Hij was dan niet bang, dat is niet reel!
De klou is alle 3 zijn goede vrienden.
Badr hari zal voor Marokko naar de olympisch spelen, veel mensen in Nederland zijn boos over.
En een nieuws, Badr Hari Estelle en haar kindje van 11 waren donderdag in Schiphol,
omdat Vrijdag is Ramadan.
Mijn idee is een complot tegen Badr hari en naturlijk Estelle.
Ze spreekt zichzelf wel vaker tegen.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 11:46 schreef Leandra het volgende:
Nog mooier trouwens:
[..]
vs vorig jaar:
[..]
Hoezo altijd in Marokko? Vorig jaar beweerde je nog dat hij in NL was omdat het ramadan was
Later wordt de vraag nog eens gesteld, maar behalve Zouzou, die zeker weet dat hij met zijn geld eten bestelt in de gevangenis, is er geen enkele bron dat hij vorig jaar Ramadan gehouden zou hebben.quote:Op maandag 6 augustus 2012 17:04 schreef WRH het volgende:
zou Badr Hari nu ook Ramadan houden in de cel?
Ik denk dat Ruud zijn geld allang heeft weggesluisd.quote:Op donderdag 25 juli 2013 16:46 schreef schizovreemd het volgende:
[..]
Dus volgens Ruud plukt EXstelle hem zo kaal dat de belastingdienst bang is zijn centen niet te krijgen
Dat denk ik ook, daarbij staat er niet dat Extelle hem zo kaalplukt, er staat alleen dat de afwikkeling van de echtscheiding de oorzaak is dat de BD deze stap heeft genomen... dat kan dus van alles betekenen, zelfs dat Estelle niet heeft willen meewerken aan de aangifte.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 11:54 schreef Ole het volgende:
[..]
Ik denk dat Ruud zijn geld allang heeft weggesluisd.
Zou in elk geval wel slim zijn
die vind ik inderdaad wel briljant, de belastingdienst gebruiken om je inhalige bedriegende ex alsnog je huis uit te krijgenquote:Op vrijdag 26 juli 2013 11:58 schreef Leandra het volgende:
beslag laten leggen op het huis waar je ex nog woont.
Leuker kunnen we het niet makenquote:Op vrijdag 26 juli 2013 12:21 schreef WRH het volgende:
[..]
die vind ik inderdaad wel briljant, de belastingdienst gebruiken om je inhalige bedriegende ex alsnog je huis uit te krijgen
quote:Badr Hari twintig kilo afgevallen
6 Nov 2012 13:24
Volgens Hari's advocate, Bénédicte Ficq, is Hari 20 kilo kwijtgeraakt sinds hij in de gevangenis zit.
20 kilo
“Het is een combinatie van training en voeding. Deze mist hij nu beide en daardoor is hij twintig kilo afgevallen," aldus Ficq. Vrijdag 9 november moet Badr Hari voor de tweede keer voor de rechtbank verschijnen. Eerder liet Ficq weten dat Hari bereid is om in therapie te gaan. “Hij zou dan gebruik willen maken van een sportpsycholoog. De therapie zou dan een sportieve insteek krijgen."
Ole, kun jij wel slim vinden..maar hij moet wel de belasting betalen.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 11:54 schreef Ole het volgende:
Ik denk dat Ruud zijn geld allang heeft weggesluisd.
Zou in elk geval wel slim zijn
Dat staat sowieso vast, daar kom je niet onderuit, maar je ex moeten laten meedelen is wat andersquote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:40 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ole, kun jij wel slim vinden..maar hij moet wel de belasting betalen.
Ja dat wel..Maar ik heb deze gate qua schulden aan de belasting van Gullit niet gevolgd. Ik was met vakantiequote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:48 schreef Leandra het volgende:
Dat staat sowieso vast, daar kom je niet onderuit, maar je ex moeten laten meedelen is wat anders
Het is voor ons ook nieuw, het enige wat bekend is, is dat hij zijn inkomstenbelasting over 2010 niet betaald heeft en dat ze daarom nu beslag gelegd hebben op een aantal panden, waaronder de villa waarin Estelle woont.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:51 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ja dat wel..Maar ik heb deze gate qua schulden aan de belasting van Gullit niet gevolgd. Ik was met vakantie
En van 2011,2012? ook niet denk ik.. Dat zal ie wel volgend jaar te horen krijgen of hij zijn inkomstenbelasting betaalt heeft..Valt voor Estelle ook niet mee als ze het huis uit moet.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:53 schreef Leandra het volgende:
Het is voor ons ook nieuw, het enige wat bekend is, is dat hij zijn inkomstenbelasting over 2010 niet betaald heeft en dat ze daarom nu beslag gelegd hebben op een aantal panden, waaronder de villa waarin Estelle woont.
Ik denk van niet..quote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:56 schreef kissaa het volgende:
Weet iemand of ze in gemeenschap van goederen getrouwd waren? Het zal toch niet?
Het lijkt me ook niet maar dan hoeft Estelleke toch niet mee te betalen aan zijn belastingschuld?quote:
Nee, maar ze woont in zijn huis waar beslag op ligt, dus in die zin zal ze wel geraakt gaan worden.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:59 schreef kissaa het volgende:
[..]
Het lijkt me ook niet maar dan hoeft Estelleke toch niet mee te betalen aan zijn belastingschuld?
Ja, dat klopt.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 15:00 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Nee, maar ze woont in zijn huis waar beslag op ligt, dus in die zin zal ze wel geraakt gaan worden.
Dat beweert Ruud ja, dat In het kader van de financiële afwikkeling van de echtscheiding de belastingdienst deze stap heeft genomen, terwijl de belastingdienst beweerd dat het 'gewoon' komt doordat hij de inkomstenbelasting uit 2010 niet heeft betaald...quote:Op vrijdag 26 juli 2013 11:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, daarbij staat er niet dat Extelle hem zo kaalplukt, er staat alleen dat de afwikkeling van de echtscheiding de oorzaak is dat de BD deze stap heeft genomen...
Ook na verschillende aanmaningen is er niet betaald, maar dat kan ook van alles betekenen natuurlijk, misschien heeft Extelle die aanmaningen wel ritueel verbrandtquote:dat kan dus van alles betekenen, zelfs dat Estelle niet heeft willen meewerken aan de aangifte.
Ik denk ook niet dat er problemen zijn, kan me goed voorstellen dat Estelle niet zo een zin heeft in Ramadan en dat ze dan even niet bij elkaar zijn hoeft niet te betekenen dat het niet goed gaat met de relatie.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 10:06 schreef Paule33 het volgende:
ok...maar mijn bedoeling is laten zien dat ze samen waren op vakantie...dat is ook zo...
ze hebben geen problemen.
Ik ga er niet vanuit dat een aangifte van Gullit standaard voor 1 april van het volgende jaar gedaan moet zijn, maar dat hij vrolijk meeloopt in de uitstelregeling van een accountant/fiscalist, dus de aangifte kan zelfs in maart 2012 zijn geweest zonder dat hij nog extra uitstel heeft moeten vragen.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 15:48 schreef schizovreemd het volgende:
[..]
Dat beweert Ruud ja, dat In het kader van de financiële afwikkeling van de echtscheiding de belastingdienst deze stap heeft genomen, terwijl de belastingdienst beweerd dat het 'gewoon' komt doordat hij de inkomstenbelasting uit 2010 niet heeft betaald...
Ik zie hier toch in dat hij de schuld van het niet betalen van zijn aangifte wil afschuiven.
[..]
Ook na verschillende aanmaningen is er niet betaald, maar dat kan ook van alles betekenen natuurlijk, misschien heeft Extelle die aanmaningen wel ritueel verbrandt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |