Ja. Google betaald zonder reclame, Apple gratis met reclame.quote:Op maandag 10 juni 2013 20:51 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Dit gaat trouwens bizar worden. Google heeft een streaming music dienst waarvoor je moet betalen, Apple eentje die gratis is met reclame.
Voor iedereen ouder dan 12 met een auto kan het verdomd handig zijn.quote:Op maandag 10 juni 2013 20:50 schreef Matty___ het volgende:
[..]
alsof j e dat langer dan de eerste 20 min gaat gebruiken
Alsof de mensen waarmee je communiceert geen Engels begrijpen.quote:Op maandag 10 juni 2013 20:52 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja lullig om iMessages te beantwoorden he. Of mails
Eens. Sterker nog, het is gewoon 100% de toekomst. Geen andere mogelijkheid.quote:Op maandag 10 juni 2013 20:52 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Voor iedereen ouder dan 12 met een auto kan het verdomd handig zijn.
kwestie van buildin navi en voicecontrol. heb ik geen siri voor nodigquote:Op maandag 10 juni 2013 20:52 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Voor iedereen ouder dan 12 met een auto kan het verdomd handig zijn.
Die beantword je mail ookquote:Op maandag 10 juni 2013 20:53 schreef Matty___ het volgende:
[..]
kwestie van buildin navi en voicecontrol. heb ik geen siri voor nodig
Nouja, ik durft te zeggen dat ik vloeiend engels spreek maar toch zou ik me een beetje stom voelen als ik in het Engels tegen mijn telefoon sta te praten. We zijn hier in Nederlandquote:Op maandag 10 juni 2013 20:53 schreef remlof het volgende:
[..]
Alsof de mensen waarmee je communiceert geen Engels begrijpen.
waarom zou ik tijdens het rijden een mail willen beantwoorden?quote:
Waarom zou je dat niet willen?quote:Op maandag 10 juni 2013 20:54 schreef Matty___ het volgende:
[..]
waarom zou ik tijdens het rijden een mail willen beantwoorden?
really? gewoon omdat ik niet altijd met werk bezig wil en moet zijn. ben geen slaaf die onmiddelijk elk mailtje moet beantwoordenquote:
Hmm, dat is een nadeel. Ik heb een aantal apps die ik expres niet update omdat in de nieuwe versies belangrijke functionaliteit verloren gaat.quote:Op maandag 10 juni 2013 20:50 schreef house_is_a_feeling het volgende:
Appstore updates apps automatically.
Dat vind ik geen vooruitgang.
Ik doe dat sowieso regelmatig, niet al m'n vrienden die me bellen spreken Nederlandsquote:Op maandag 10 juni 2013 20:54 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Nouja, ik durft te zeggen dat ik vloeiend engels spreek maar toch zou ik me een beetje stom voelen als ik in het Engels tegen mijn telefoon sta te praten. We zijn hier in Nederland
Omdat dat soms wel eens nodig is als je meer bent dan hamburger draaier.quote:Op maandag 10 juni 2013 20:54 schreef Matty___ het volgende:
[..]
waarom zou ik tijdens het rijden een mail willen beantwoorden?
Ach ja. Voordelen en nadelen. Uiteindelijk gebeurt dit op internet met internetpagina's ook.quote:Op maandag 10 juni 2013 20:56 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Hmm, dat is een nadeel. Ik heb een aantal apps die ik expres niet update omdat in de nieuwe versies belangrijke functionaliteit verloren gaat.
Bellen in het Engels is wat anders dan commando's geven. Vind ikquote:Op maandag 10 juni 2013 20:56 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik doe dat sowieso regelmatig, niet al m'n vrienden die me bellen spreken Nederlands
Dictionary.quote:Op maandag 10 juni 2013 20:56 schreef Qunix het volgende:
Iets met Italian en Dutch net boven de logo stond er..... Kon iemand dat lezen?
email slaaf. Als een mailtje geen uurtje kan wachten heb je echt een kut baanquote:Op maandag 10 juni 2013 20:56 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Omdat dat soms wel eens nodig is als je meer bent dan hamburger draaier.
Ik vind commando's geven aan een telefoon in het Engels niet raarder dan in het Nederlands.quote:Op maandag 10 juni 2013 20:56 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Bellen in het Engels is wat anders dan commando's geven. Vind ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |