Pics van je zus.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 21:22 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Mijn zus at ook mee, gezellig hé. Was erg lekker ja.
Facebook dan? Wij vinden de pics zelf welquote:
quote:Op zaterdag 1 juni 2013 21:23 schreef vandermar het volgende:
[..]
Facebook dan? Wij vinden de pics zelf wel
Mooi. Stuk vlees erbij?quote:Op zaterdag 1 juni 2013 21:22 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Mijn zus at ook mee, gezellig hé. Was erg lekker ja.
Hoe oud is je zus?quote:Op zaterdag 1 juni 2013 21:22 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Mijn zus at ook mee, gezellig hé. Was erg lekker ja.
Het moest gebeuren. Ik ben blij dat jij de zware taak op je nam.quote:
Prima, niks mis met nu al wat koken. In tegenstelling tot al die debielen welke claimen enkel een ei te kunnen bakken.quote:
Ik wilde gisteren een ei bakken. Lukte niet, werd scrambled eggs dusquote:Op zaterdag 1 juni 2013 21:26 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Het moest gebeuren. Ik ben blij dat jij de zware taak op je nam.
[..]
Prima, niks mis met nu al wat koken. In tegenstelling tot al die debielen welke claimen enkel een ei te kunnen bakken.
Halloquote:Op zaterdag 1 juni 2013 21:26 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Prima, niks mis met nu al wat koken. In tegenstelling tot al die debielen welke claimen enkel een ei te kunnen bakken.
Wat loop jij 't baasje uit te hangen? Laat Stijn dat lekker zelf bepalen. We leven in een Vrij Land.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 21:21 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Stijn begin hier alsjeblieft niet weer over
Hoe waren je sperziebonen? Heb je voor meerdere mensen gekookt?
Uh, ok.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 21:26 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Wat loop jij 't baasje uit te hangen? Laat Stijn dat lekker zelf bepalen. We leven in een Vrij Land.
Nee joh. Hij heeft gelijk, ik gedraag me op dit soort punten echt als een debiel die tussen de grote jongens ook een grote hooligan van het stel is.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 21:26 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Wat loop jij 't baasje uit te hangen? Laat Stijn dat lekker zelf bepalen. We leven in een Vrij Land.
Hoe kun je nu een fucking ei verneuken?quote:Op zaterdag 1 juni 2013 21:26 schreef vandermar het volgende:
[..]
Ik wilde gisteren een ei bakken. Lukte niet, werd scrambled eggs dus
Rare zin dit. Probeer het nog eens.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 21:27 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Nee joh. Hij heeft gelijk, ik gedraag me op dit soort punten echt als een debiel die tussen de grote jongens ook een grote hooligan van het stel is.
Ja ik kreeg hem niet omgedraaid.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 21:28 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Hoe kun je nu een fucking ei verneuken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |