abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_127158177
Zijn er dames van de augustus lichting die inmiddels wel de moeders voor moeders wikkeldoek opgestuurd hebben gekregen? Hier nog steeds niet en "medio mei" is wel voorbij :{
pi_127158210
Ik heb ook nog niets gekregen Sull
pi_127159239
quote:
0s.gif Op woensdag 29 mei 2013 16:17 schreef laiveneertiekje het volgende:
Ik heb ook nog niets gekregen Sull
Ik heb ze maar even gemaild en kreeg deze reactie:

Het klopt dat deelneemsters vanaf januari 2013 de deken direkt ontvangen van de informatrice.
Wegens enorm succes is het het welkomstgeschenk geworden. De distributie van de dekentjes voor de aktie uit 2012, waar jij nog toe behoort, verloopt echter logistiek op een andere manier.
De zending voor deze groep komt volgende week (eerste week juni) binnen en gaat dan naar het distributiecentrum, vanwaar ze verstuurd zullen gaan worden.


nog even geduld dus...
  woensdag 29 mei 2013 @ 17:03:13 #204
344364 ProjSkippy
Meestal ongevaarlijk.
pi_127160400
Awwww! Dat is jammer.

Ik kreeg de mijne inderdaad direct van de informatrice. Ik hoop dat jij de jouwe ook snel hebt! :)
pi_127160916
quote:
0s.gif Op woensdag 29 mei 2013 16:38 schreef Sull het volgende:

[..]

Ik heb ze maar even gemaild en kreeg deze reactie:

Het klopt dat deelneemsters vanaf januari 2013 de deken direkt ontvangen van de informatrice.
Wegens enorm succes is het het welkomstgeschenk geworden. De distributie van de dekentjes voor de aktie uit 2012, waar jij nog toe behoort, verloopt echter logistiek op een andere manier.
De zending voor deze groep komt volgende week (eerste week juni) binnen en gaat dan naar het distributiecentrum, vanwaar ze verstuurd zullen gaan worden.


nog even geduld dus...
Ben benieuwd. Maar hij zal er vast wel zijn voor pukkie geboren wordt..

Ik heb nu trouwens ook regelmatig een baby tegen mijn ribben aanzitten. Of een voet die ertussen geduwd wordt..
pi_127161150
Ja heel herkenbaar. Ik kan soms niet meer bukken omdat de baby gewoon klem ligt tussen bekken en ribben. Ik steken ook regelmatig een paar billen uit mijn buik, gek gevoel (en gezicht) is dat toch.
pi_127162037
Elmo wat balen dat je wrs een geplande keizersnee moet krijgen en dat je er niet echt op gerekend had.
Heb je zelf niet wat over gehouden aan de val?
Wel fijn dat Robinson er ongeschonden vanaf lijkt gekomen.

Ik heb vandaag het kloppend hartje gehoord O+.
Nu wil ik wel graag in de op Sethiwe 5 december, want ben de meest kritieke periode voorbij.
pi_127163332
Gefeliciteerd Sethiwe! *O*
pi_127163775
Even een ego post

Vanmorgen gesport en daarna een treinbaan voor mn zoon gebouwd. Nu al de hele middag een zeer pijnlijke rug en benen. Ik waggel er van.... zelf de boodschappen in het karretje zetten was pittig. Morgen een lange autorit voor de boeg. Zo maar een hete douche en daarna met een kop thee in bed gtst kijken. Hopelijk is het morgen beter want dit is niet tof...
pi_127163820
Jeeee Sethiwe!!!
pi_127164062
Rot, martine. Wat bij mij het beste helpt tegen zwangerschapspijnen is een hittepit tegen die plek houden..
pi_127164098
Fijn sethiwe :)
Ik voel de baby de laatste 2 dgn ineens veel beter O+
pi_127164576
lief, Bla! Wat voel je dan?
pi_127164808
Meestal een soort geschuif en heel soms een duwtje
Ik was vergeten hoe blij dat je daar ook alweer van kan worden :)
pi_127165997
Ik hoefde vandaag gelukkig niet te blijven, uitwendige echo gaf aan dat de placenta wel erg laag lag, inwendige dat ie echt niet voor de uitgang ligt. Nu is er ook een kweek afgenomen om ESBL weer uit te sluiten (al kan t bloedverlies daar niet van zijn) ook andere infecties en gelijk baarmoederhalskanker. Het bloeden is nog steeds niet gestopt waardoor ze eventueel ook aan een stollingsziekte denkt. Woensdag krijg ik de uitslag, ben benieuwd
  woensdag 29 mei 2013 @ 19:21:07 #216
150191 Elmo76
2 little wonders!
pi_127166110
quote:
0s.gif Op woensdag 29 mei 2013 14:49 schreef mignonne het volgende:
Elmo, het is bij deze termijn helemaal niet zo makkelijk om een goede inschatting van de groei te maken op basis van echo. Robinson is nu zo groot dat het juiste vlak waarover de meting moet gebeuren niet meer zo gemakkelijk in beeld te brengen is, meetfouten worden eenvoudiger gemaakt. Loop je ook nog bij de verloskundige? vraag hen anders ook eens wat ze op de hand van de groei denken.

Is er een reden gegeven voor de moeizame bevalling bij T.? lag ze anders dan anders met haar hoofdje bijvoorbeeld?

Je hoeft niet voor een directe geplande keizersnede te gaan natuurlijk. Je kunt altijd met de gynaecoloog in overleg gaan wat dat betreft en besluiten dat je een vaginale baring wilt proberen en dat er laagdrempelig ingegrepen wordt door middel van een keizersnede. Vaak is als het echt niet past door een te smal bekken bijvoorbeeld al vrij snel duidelijk dat het dit keer weer niet gaat lukken. Ik kan me je gevoel wel voorstellen bij liever geen geplande sectio. Voor de gyn en zijn/haar ok-team is zo'n agenda-sectio wel zo makkelijk natuurlijk. Hou gewoon in je achterhoofd dat het jouw bevalling is, en dat de gyn advies geeft maar dat dat advies ook enigszins gekleurd is. Als jij liever een proefbaring overweegt dan zou ik gewoon de mogelijkheden daarover aankaarten.
Ik ben blij dat je dat zegt Mignonne. De gyn liet het juist overkomen alsof dit het ideale tijdstip was om te meten. De echoscopiste had gemeten en toen zag ik in beeld 39 weken verschijnen en ff later deed ze het opnieuw en toen stond er 38w2d ofzo. Dus wie weet als ze nu meten komen ze op 37 weken uit en valt het allemaal best mee. Het kan daarentegen dat ze nu ineens flink gegroeid is, maar bij de voorgaande metingen was ze altijd keurig gemiddeld.

Tirza lag met haar hoofd niet goed, hoe ze lag weet ik niet, maar niet goed voor de uitgang iig. Ze hebben dus wel met de vacuum geprobeerd, maar ze lag vrij hoog, waardoor ze de pomp er wel op kregen maar niet helemaal zoals ie hoort volgens mij.

Ik wil idd bespreken of ik het op z'n beloop mag laten en zien wat m'n lijf zelf doet. En als al snel blijkt dat het niet gaat, dan idd een sectio.

Vanaf 36 weken ben ik overgedragen aan de gyn, vanwege de vorige bevalling, maar ik zou de vk altijd kunnen bellen en kijken of zij ook willen meten. Ik heb iig ook aangegeven dat ik het fijn vind als de dienstdoende vk er bij is tijdens mijn bevalling aangezien ik daar al die tijd onder controle ben geweest.

Oh, en de ctg en het bloedprikken vanmiddag waren helemaal oke! ^O^
*You little wonder, little wonder you*
*I have wished for so long, how i wish for you today*
pi_127166496
sethiwie welkom
elmo klinkt niet als een heel prettig gesprek
KD ik ga duimen voor een goede uitslag voor je.
martine succes morgen

Ik ben volgens mijn eigen berekening 20wk vandaag *O* ik kan gaan aftellen *O* vandaag op kraamvisite geweest Ean vond het maar niks dat ik een baby vasthield.
pi_127167226
quote:
0s.gif Op woensdag 29 mei 2013 18:53 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Meestal een soort geschuif en heel soms een duwtje
Ik was vergeten hoe blij dat je daar ook alweer van kan worden :)
Leuk! Bij mij blijven het tot nu toe kriebels. Ben benieuwd naar een duwtje O+

---

Nou KD, dat is niet een griepje waar ze je op testen. :{ Fijn dat je wel weer naar huis mocht.
pi_127169710
Fijn dat je naar huis mocht kd..nu noghopen op uitslagen die nergens op duiden.

Fr 20 wkn *O*
pi_127171348
quote:
0s.gif Op woensdag 29 mei 2013 20:19 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Fijn dat je naar huis mocht kd..nu noghopen op uitslagen die nergens op duiden.

Fr 20 wkn *O*
*O* en dat jij je beebje zo goed voelt
  woensdag 29 mei 2013 @ 21:17:20 #221
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_127173389
Weer goedgekeurd bij de VK, bloeddruk 120/70, en HB 7,2. Fijn zo...

Zit nu bij Blof in het theater, even er uit.

@Kd, wat een gedoe weer.
Rest moet ik morgen bijlezen.
pi_127177545
Gefeliciteerd Sethiwe!! *O*

KD wat balen zeg die onzekerheid. Hoe voel je je lichamelijk dan? Hoop dat je snel duidelijkheid krijgt en een goede uitslag natuurlijk!!

Martine balen -O- Ik zou lekker een warme kruik of kersenpittenkussen tegen je rug aan leggen, dit helpt bij mij vaak heel goed.

Bla O+ Lijkt me zo bijzonder als je je kleine gaat voelen O+

Ferrari 20 weken *O*

Elmo balen van je gesprek. Ik kan er niet zo veel nuttigs over zeggen want ik heb er totaal geen verstand van. Maar ik denk dat de gyn het beste met jou en je kindje voor ogen heeft en dit advies goed heeft overwogen. En toch snap ik dat je ervan baalt :*
super dat je weer goed gekeurd bent vandaag ^O^
pi_127177636
ow en Juud ook goed gekeurd jeeaah *O*
pi_127182182
Fr 20 weken, gewoon al op de helft *O*

kd wat eng dat je steeds bloedverlies blijft houden. Wel fijn dat ze het goed onderzoeken wat de mogelijke oorzaak kan zijn. Hopelijk valt de uitslag mee.

Juud ook weer goed gekeurd.

Bla_bla_bla, wat fijn dat je je kindje al zo goed kan voelen. Kan me niet voorstellen, dat ik dat over een tijdje ook heb.
  donderdag 30 mei 2013 @ 00:45:07 #225
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_127187721
quote:
17s.gif Op dinsdag 28 mei 2013 21:51 schreef XcUZ_Me het volgende:
Vanavond om 18:50 is onze prachtige dochter Noor geboren O+. Ze weegt 3830 gram en doet het fantastisch. Het drinken bij mamma snapt ze alleen nog niet. Voluit heet ze Noor Eva Sofie.

Ze is zoo mooi O+. Het ging allemaal ineens heel snel. Heb een mooie knip met hechtingen, maar wat kan het schelen. Ze is er en ik ben stapelverliefd! O+
Gefeliciteerd! *O*
***
  donderdag 30 mei 2013 @ 08:35:43 #226
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_127191257
Elmo, ik heb even bijgelezen......

Lientje is geboren met een KS, ze was (zo bleek tijdens het persen, na een echo) een sterrenkijker en lag hoog en verkeerd om. Maar vooral doordat ze verkeerd om lag, kon ze er nooit via de natuurlijke weg uit. Dat had simpelweg nooit gepast zei de Gyn. Hij zei, een sinaasappel kan je niet door een sleutelgat persen.... :+

Nu ga ik weer voor een normale bevalling, de enige redenen om weer een Ks te doen zijn, een dwarsligger, een stuit, of als ie meer dan 4200 gram gaat wegen. Want dan is de kans groot dat het niet past.

Als ie normaal ligt is er dus geen reden voor een KS en ze raden dat ook vooral heel erg af, want veel zwaarder voor je lijf en langer herstel. Gelukkig wil ik het zelf ook absoluut niet nog een keer, dus ik hoop dat het gewoon via de natuulijke weg zal kunnen.
pi_127191598
quote:
0s.gif Op woensdag 29 mei 2013 16:16 schreef Sull het volgende:
Zijn er dames van de augustus lichting die inmiddels wel de moeders voor moeders wikkeldoek opgestuurd hebben gekregen? Hier nog steeds niet en "medio mei" is wel voorbij :{
Ik ook niet!
Home is where the O+ is...
pi_127191675
Zo, en bijgelezen...

KD, dat is geen kattenpis idd! Hoop dat er niets ernstigs uitkomt - aan de andere kant zou een verklaring je wellicht ook wat geruststellen.

Sethi, fijn!

Martine, hoe voel je je nu?
Home is where the O+ is...
pi_127191725
Gaat het vandaag weer wat beter martine?

Hier heeeerlijk geslapen...voor t eerst eens een keer snachts niet eruit om te plassen

ow en sinaasappelsap drinken als je al maagzuur hebt...niet doen :D

En in godsnaam laat iemand mijn pinpas blokkeren! Ik heb alweer dingen voor de baby besteld en een geweldig Z8 setje besteld :@
pi_127192429
Poeh, KD :{ Hopelijk valt het mee :* Bloedde je na je vorige bevallingen veel?

Elmo :{ :* Dat is helemaal niet leuk om te horen zeg, en straks valt het hartstikke mee en maakt iedereen zich zorgen om niets omdat het kindje alleen heel groot leek. Hopelijk ga je nou niet gestrest je bevalling in en ik duim dat je toch gewoon op de natuurlijke manier kunt bevallen :*
<a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank">Niels</a> en <a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank">Sam</a>
pi_127192650
Egopost/
Zoontje van een kennis is de strijd tegen Neuroblastoom aan het verliezen... Ben er best wel heel verdrietig van :'(
pi_127192954
Hilzillah, wat enorm triest, kan me voorstellen dat je daar heel verdrietig van wordt
pi_127193037
Het zat eraan te komen maar dat het zo snel zou gaan. Zo enorm triest...
  donderdag 30 mei 2013 @ 10:12:39 #234
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_127193589
quote:
0s.gif Op woensdag 29 mei 2013 19:21 schreef Elmo76 het volgende:

[..]

Ik ben blij dat je dat zegt Mignonne. De gyn liet het juist overkomen alsof dit het ideale tijdstip was om te meten. De echoscopiste had gemeten en toen zag ik in beeld 39 weken verschijnen en ff later deed ze het opnieuw en toen stond er 38w2d ofzo. Dus wie weet als ze nu meten komen ze op 37 weken uit en valt het allemaal best mee. Het kan daarentegen dat ze nu ineens flink gegroeid is, maar bij de voorgaande metingen was ze altijd keurig gemiddeld.

Tirza lag met haar hoofd niet goed, hoe ze lag weet ik niet, maar niet goed voor de uitgang iig. Ze hebben dus wel met de vacuum geprobeerd, maar ze lag vrij hoog, waardoor ze de pomp er wel op kregen maar niet helemaal zoals ie hoort volgens mij.

Ik wil idd bespreken of ik het op z'n beloop mag laten en zien wat m'n lijf zelf doet. En als al snel blijkt dat het niet gaat, dan idd een sectio.

Vanaf 36 weken ben ik overgedragen aan de gyn, vanwege de vorige bevalling, maar ik zou de vk altijd kunnen bellen en kijken of zij ook willen meten. Ik heb iig ook aangegeven dat ik het fijn vind als de dienstdoende vk er bij is tijdens mijn bevalling aangezien ik daar al die tijd onder controle ben geweest.

Oh, en de ctg en het bloedprikken vanmiddag waren helemaal oke! ^O^
Zorg je wel dat je met Brabo van tevoren bedenkt waar je grens ligt (en dat evt vastlegt? Dat ze niet weer zo'n sloopwerk op je gaan verrichten?
:*
pi_127193894
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2013 09:03 schreef Cwen het volgende:
Zo, en bijgelezen...

KD, dat is geen kattenpis idd! Hoop dat er niets ernstigs uitkomt - aan de andere kant zou een verklaring je wellicht ook wat geruststellen.

Sethi, fijn!

Martine, hoe voel je je nu?
Nouja, toen ze zei baarmoederhalskanker checken werd ik wel ff misselijk..maar ik weet het, voorzorg, geen verdenking :+

en bla, mijn pinpas dan aub ook!
pi_127193910
quote:
1s.gif Op donderdag 30 mei 2013 09:35 schreef Twinkly het volgende:
Poeh, KD :{ Hopelijk valt het mee :* Bloedde je na je vorige bevallingen veel?

Elmo :{ :* Dat is helemaal niet leuk om te horen zeg, en straks valt het hartstikke mee en maakt iedereen zich zorgen om niets omdat het kindje alleen heel groot leek. Hopelijk ga je nou niet gestrest je bevalling in en ik duim dat je toch gewoon op de natuurlijke manier kunt bevallen :*
niet veel, ook niet tijdens de bevallingen, wel lang :)
pi_127194415
Kd wat moet je lang op de uitslagen wachten zeg :(
Ik duim.
pi_127194771
Ben gisteren na een hete douche om 2000 uur in mn bed gekropen. Koppie thee en chocolade koekjes mee. Lekker tv kijken. Vroeg gaan slapen en nu gaat het al weer een stuk beter. Heb wel geconstateerd dat ik nu al vocht vast hou :(

Hill wat verschrikkelijk!
  donderdag 30 mei 2013 @ 11:05:52 #239
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_127195287
Kd wat een schrik :*

Hilz wat verschikkelijk :'(
pi_127196529
Vocht vasthouden deed ik ook !

Hilz, dat is idd afschuwelijk :'(

KD, idd, alleen checken, maar kan me goed voorstellen dat het toch ff niet lekker voelde! Moet je lang wachten op de uitslag?
Home is where the O+ is...
pi_127198421
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2013 08:35 schreef Juud79 het volgende:
Elmo, ik heb even bijgelezen......

Lientje is geboren met een KS, ze was (zo bleek tijdens het persen, na een echo) een sterrenkijker en lag hoog en verkeerd om. Maar vooral doordat ze verkeerd om lag, kon ze er nooit via de natuurlijke weg uit. Dat had simpelweg nooit gepast zei de Gyn. Hij zei, een sinaasappel kan je niet door een sleutelgat persen.... :+

Nu ga ik weer voor een normale bevalling, de enige redenen om weer een Ks te doen zijn, een dwarsligger, een stuit, of als ie meer dan 4200 gram gaat wegen. Want dan is de kans groot dat het niet past.

Als ie normaal ligt is er dus geen reden voor een KS en ze raden dat ook vooral heel erg af, want veel zwaarder voor je lijf en langer herstel. Gelukkig wil ik het zelf ook absoluut niet nog een keer, dus ik hoop dat het gewoon via de natuulijke weg zal kunnen.
Als ik het goed begrijp, lag Liene dus in een hoge rechtstand? Dat past idd niet ;( Maar dat zegt ook niks over welke maat jouw bekken wel of niet aankan. Ik snap daarom niet waar die grens van 4200 gram vandaan komt?
pi_127198803
quote:
1s.gif Op donderdag 30 mei 2013 12:24 schreef WupWup het volgende:

[..]

Als ik het goed begrijp, lag Liene dus in een hoge rechtstand? Dat past idd niet ;( Maar dat zegt ook niks over welke maat jouw bekken wel of niet aankan. Ik snap daarom niet waar die grens van 4200 gram vandaan komt?
Kan dat iets te maken met de kracht op het litteken??? Jij hebt er meer verstand van dan ik.

Hil wat een verschrikkelijk nieuws
  donderdag 30 mei 2013 @ 12:55:51 #243
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_127199670
quote:
1s.gif Op donderdag 30 mei 2013 12:24 schreef WupWup het volgende:

[..]

Als ik het goed begrijp, lag Liene dus in een hoge rechtstand? Dat past idd niet ;( Maar dat zegt ook niks over welke maat jouw bekken wel of niet aankan. Ik snap daarom niet waar die grens van 4200 gram vandaan komt?
Wat hij mij vertelde was dat de manier waarop ze voor de uitgang lag, wat betreft de omvang nooit door mijn bekken zou kunnen. Soms gaat dat alsnog, met een pomp en knip en geode, maar dat was bij mij totaal geen optie.
De grens ligt nu op 4200/4300 gram, Lientje was 3835 gram, dus een groter kind heeft ook een groter hoofd en dan dus de keuze voor een KS ipv een wellicht moeizame bevalling. In ieder geval met 36,5 en 38 weken een echo om groei en ligging te bepalen. Aan de hand daarvan evt nog een keer langs of een keuze maken.

Meer dan dat weet ik er ook niet van, ik ben een keer langs geweest met 28 weken en toen dit besproken, echo gehad en mijn geboorteplan voorgelegd. Vond ik al heel wat voor een eerste gesprekje. :)

Maar die keuze maak ik niet zomaar hoor, ik vind die schattingen nog al regelmatig er flink naast zitten. Bij Lientje zei iedereen (VK's en Gyn) nou dat is wel een flinke 8 ponder.....maar dat was vooral een plens vruchtwater en dus helemaal niet een enorm kind.
  donderdag 30 mei 2013 @ 13:09:58 #244
150191 Elmo76
2 little wonders!
pi_127200258
Hoe Tirza precies lag, weet ik dus niet, volgens mij lag haar hoofd scheef, iig paste ze er in die stand niet doorheen, want zo en met vacuum geprobeerd, zonder resultaat.

Ik vind het nu gewoon gek dat er zo snel een conclusie getrokken wordt. Ook aan de hand van mijn enorme buik, terwijl die al de hele zwangerschap groter dan blijkbaar gemiddeld is. Het is niet dat mijn buik ineens zo huge is geworden. En Robinsons hoofd was gewoon ter grootte van de termijn. Haar benen waren langer, maar dat is ook al langer en nu haar buik dus groter. Ik ga iig volgende week zeggen dat ik niet nu al wat wil gaan plannen en liefst zelf wil proberen, dat ik toch iets zelf wil doen. Want er is verder nog geen enkele reden waarom het niet zou gaan deze keer.
*You little wonder, little wonder you*
*I have wished for so long, how i wish for you today*
pi_127201173
Moeilijke keuzes elmo en juud.
Hier heb ik het daar nog helemaal niet over gehad. Ik wil graag een natuurlijke bevalling als deze wel goed ligt. Bij een stuit zie ik draaien niet zo zitten. Maar dat komt meer uit gevoel voort dan uit iets anders. Ik heb zoiets van een kind ligt niet voor niets zo.
  donderdag 30 mei 2013 @ 13:54:33 #246
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_127201995
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2013 13:33 schreef ferrari_rood het volgende:
Moeilijke keuzes elmo en juud.
Hier heb ik het daar nog helemaal niet over gehad. Ik wil graag een natuurlijke bevalling als deze wel goed ligt. Bij een stuit zie ik draaien niet zo zitten. Maar dat komt meer uit gevoel voort dan uit iets anders. Ik heb zoiets van een kind ligt niet voor niets zo.
Ja, dat gevoel heb ik ook heel sterk, dat er wel een reden voor zal zijn en dat je dat dan niet zomaar moet willen veranderen... Daarnaast vind ik het zo'n onprettig idee als iemand aan mijn kind gaat duwen en doen.
Maar ja, wat als je met een geslaagde poging een KS kan voorkomen.....dat heeft toch wel een groot voordeel, heel lastig idd om dat soort keuzes te maken.
pi_127202072
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2013 13:54 schreef Juud79 het volgende:

[..]

Ja, dat gevoel heb ik ook heel sterk, dat er wel een reden voor zal zijn en dat je dat dan niet zomaar moet willen veranderen... Daarnaast vind ik het zo'n onprettig idee als iemand aan mijn kind gaat duwen en doen.
Maar ja, wat als je met een geslaagde poging een KS kan voorkomen.....dat heeft toch wel een groot voordeel, heel lastig idd om dat soort keuzes te maken.
Bij Ean had ik geen keus. Hij zei meteen zo'n kleintje ga ik niet draaien dus ks eind deze week. Dan werd nog die dag maar goed ik wist dus al een paar uur dat ik een ks zou krijgen.
pi_127202386
mijn gyneacoloog zei dat hij me groot gelijk gaf dat ik geen draaipoging wilde proberen. Hij stond daar ook helemaal niet achter. Kans van slagen was volgens hem niet zo groot en er kleven ook nog eens risico's aan
pi_127207652
Ik vind het soms ook wel eng hoor. Bartje lag verkeerd, waardoor hij de bocht neit doorkwam, dus uiteindelijk kwam er een vaccuumpomp aan te pas. De ontsluiting schoot ws daardoor ook niet op, dus het was voor mij best een uitputtingsslag.

Soms ben ik bang dat het bij deze ook zo gaat, en dan zie ik enorm tegen de bevalling op. MAar ik probeer mijzelf maar voor te houden dat geen enkele bevalling hetzelfde gaat.
pi_127207850
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2013 15:51 schreef laiveneertiekje het volgende:
Ik vind het soms ook wel eng hoor. Bartje lag verkeerd, waardoor hij de bocht neit doorkwam, dus uiteindelijk kwam er een vaccuumpomp aan te pas. De ontsluiting schoot ws daardoor ook niet op, dus het was voor mij best een uitputtingsslag.

Soms ben ik bang dat het bij deze ook zo gaat, en dan zie ik enorm tegen de bevalling op. MAar ik probeer mijzelf maar voor te houden dat geen enkele bevalling hetzelfde gaat.
mijn nichtje wilde ook niet soepel door het geboortekanaal. is uiteindelijk met een knip en een tang gehaald. nr 2 was er binnen een paar uur zonder knip oid.
  donderdag 30 mei 2013 @ 16:22:45 #251
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_127209113
quote:
17s.gif Op dinsdag 28 mei 2013 21:51 schreef XcUZ_Me het volgende:
Vanavond om 18:50 is onze prachtige dochter Noor geboren O+. Ze weegt 3830 gram en doet het fantastisch. Het drinken bij mamma snapt ze alleen nog niet. Voluit heet ze Noor Eva Sofie.

Ze is zoo mooi O+. Het ging allemaal ineens heel snel. Heb een mooie knip met hechtingen, maar wat kan het schelen. Ze is er en ik ben stapelverliefd! O+
Ik gluurde hier sporadisch zodat ik op tijd kon feliciteren, maar ik ben te laat zie ik :P

Wat een prachtige naam O+ heel veel geluk samen!
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
pi_127210122
Ik vind het ook raar om een baby te schatten naar buikomvang hoor.. bij lex had ik een minibuikje en die was maar een paar grammen lichter dan elin.. maar bij elin was ik huge met liters vruchtwater en een enorme placenta.
pi_127213602
quote:
17s.gif Op dinsdag 28 mei 2013 21:51 schreef XcUZ_Me het volgende:
Vanavond om 18:50 is onze prachtige dochter Noor geboren O+. Ze weegt 3830 gram en doet het fantastisch. Het drinken bij mamma snapt ze alleen nog niet. Voluit heet ze Noor Eva Sofie.

Ze is zoo mooi O+. Het ging allemaal ineens heel snel. Heb een mooie knip met hechtingen, maar wat kan het schelen. Ze is er en ik ben stapelverliefd! O+
Duvel en XM van harte gefeliciteerd met jullie kleine meid O+
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
pi_127214684
Even terug gelezen en fijn om wat ervaringen en meningen over uitwendig draaien te lezen. Ik ben benieuwd! Zoals het nu voelt ligt ze gewoon nog exact hetzelfde als bij de controle dinsdag
pi_127220141
Er woont een kleine druktemaker in mn buik. Zo speciaal ♥. Ik was vergeten hoe het voelt en hoe blij je er van wordt. Ik krijg de grijns niet meer van mn gezicht
pi_127220366
O+ Dat is lekker vlot, martine!
pi_127220434
Ik zit af en toe ook echt van oef ah auw. Waarom moet je in mijn blaas trappen? Ik ben dat van Ean niet gewend dus moet er best aan wennen.
pi_127221850
Ben morgen 15 weken. Ik voelde Jamie met 16/17 weken. Dus op zich valt het wel mee toch hoe vroeg het is? Ik weet nu waar ik op moet letten. Maar deze is wel duidelijk aanwezig en schopt al best hard voor zo'n klein mensje
pi_127222330
Ik las ergens dat het gemiddelde lag bij 20 weken voor een eerste kindje en tussen de 16 en 18 weken bij een tweede. Maar lekker toch? Ik vind het zelf wel een fijne geruststelling!
pi_127222753
Zo, dat was mijn laatste werkdag... Raar!
Home is where the O+ is...
pi_127223059
Lijkt mij ook. Hadden je collega's nog iets leuks gedaan?
pi_127223507
Dat is raar he Cwen, zo'n laatste dag. Was er nog iets georganiseerd?

Is het al bijna 7 juni? Ik wil zo graag even spieken of het echt waar is O+ .

Afgelopen week in de Hema geweest om hét Jip en Janneke pakje te scoren. Nou, dat was een teleurstelling; twee vestjes in maat 56 en alleen nog maar broekjes in maat 62. :{
Toch wel zin om straks lekker weer van die schattige pakjes en andere kleertjes te kopen.
Yesterday is history, tomorrow is a mystery.
pi_127227624
Lijkt me zo bijzonder om de kleine in je te voelen bewegen. Kan me er nog niet iets bij voorstellen wat je dan voelt.

Cwen verlof, maandenlang hoef je niet meer met het werk bezig te zijn. Heb je het nog wel een beetje kunnen afronden?
pi_127235628
XM, beetje laat, maar alsnog van harte gefeliciteerd! *O* Mooie naam!! O+
pi_127238301
Excuses vast voor de ego-post die volgt.

Vanmiddag dan eindelijk (weer) een echo...ben er best nerveus over. Durf nog niet te hopen dat het ook goed kan zijn. Tot die tijd alle klussen op m'n werk proberen af te ronden voor de vakantie. Hopelijk geeft dat afleiding en geen extra stress.
pi_127238346
Succes Kursor :*
:)
pi_127238411
Succee kursor!
Niet teveel stressen vooraf :*
pi_127238415
En cwen verlof *O*
  vrijdag 31 mei 2013 @ 08:10:48 #269
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_127238516
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 mei 2013 07:44 schreef Kursor het volgende:
Excuses vast voor de ego-post die volgt.

Vanmiddag dan eindelijk (weer) een echo...ben er best nerveus over. Durf nog niet te hopen dat het ook goed kan zijn. Tot die tijd alle klussen op m'n werk proberen af te ronden voor de vakantie. Hopelijk geeft dat afleiding en geen extra stress.
Ooh dat is ook wel heel erg spannend zeg!
Kan me voorstellen dat je nerveus bent. Helemaal niet gek.
Hoe laat heb je de echo?
pi_127238698
Succes Kursor :*
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_127239063
Succes Kursor!

Hier week 26 O+!
pi_127239328
Heel veel succes kursor.
Ik hoop dat de echo een goed begin is van je vakantie!!
  vrijdag 31 mei 2013 @ 09:18:45 #273
132740 Sharpdressedman
Fryslân Boppe
pi_127239513
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 mei 2013 07:44 schreef Kursor het volgende:
Excuses vast voor de ego-post die volgt.

Vanmiddag dan eindelijk (weer) een echo...ben er best nerveus over. Durf nog niet te hopen dat het ook goed kan zijn. Tot die tijd alle klussen op m'n werk proberen af te ronden voor de vakantie. Hopelijk geeft dat afleiding en geen extra stress.
Succes voor vanmiddag, ik hoop dat jullie en fantastische echo hebben. :)
Our business in the field of fight, Is not to question, but to prove our might.
[TK] enkele Blu-ray films (in seal)
pi_127239553
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 mei 2013 07:44 schreef Kursor het volgende:
Excuses vast voor de ego-post die volgt.

Vanmiddag dan eindelijk (weer) een echo...ben er best nerveus over. Durf nog niet te hopen dat het ook goed kan zijn. Tot die tijd alle klussen op m'n werk proberen af te ronden voor de vakantie. Hopelijk geeft dat afleiding en geen extra stress.
Succes en veel plezier bij de echo!
Yesterday is history, tomorrow is a mystery.
  vrijdag 31 mei 2013 @ 09:21:34 #275
402748 SandraJ
Omdat het kan
pi_127239559
Ik moet nu zo langzaam aan eens gaan kijken voor positiekleding. Maar ze hebben overal zo'n beetje hetzelfde. Iemand originele ideeën?
  vrijdag 31 mei 2013 @ 09:22:30 #276
344364 ProjSkippy
Meestal ongevaarlijk.
pi_127239580
Veel succes Kursor! :*

---

Cwen, verlof :). Heb je alles nog een beetje goed af kunnen sluiten?

---

KD in week 26 *O*


---

Ik heb komende maandag de termijnecho. Vriend zegt regelmatig dat 'ie er echt naar uitkijkt. Ik ook wel, maar ik vind het toch ook nog steeds wel spannend.

Is het trouwens mogelijk om dan ook al het geslacht te zien? Ik ben 13 weken dan en gisteren zag ik op TV (Babyboom FTW) dat ze het bij die vrouw met 13 weken al gingen bepalen en dat lukte.. maar geen idee of dat standaard is :').
pi_127239792
Je kan vragen of ze naar de nub willen kijken, maar ik zou daarna niet de hele babyuitset in blauw of roze kopen. :+
pi_127239847
En veel succes en plezier, kursor! Heel spannend, maar ik heb er alle vertrouwen in. Daarna heerlijk genieten van je vakantie! *O*

Bijzondere mijlpaal, kd! Voelt het relaxter of meer van het zelfde?
pi_127240088
Yay KD!
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_127240268
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 mei 2013 09:21 schreef SandraJ het volgende:
Ik moet nu zo langzaam aan eens gaan kijken voor positiekleding. Maar ze hebben overal zo'n beetje hetzelfde. Iemand originele ideeën?
Ik vind positiekleren een beetje zonde van mijn geld. :@ Het is dat mijn schoonmoeder mij een hele tas nieuwe wilde geven, maar zelf had ik nooit zoveel gekocht. O+
Het scheelt denk ik ook wel dat ik nu nog steeds geen positiekleding nodig heb. Ik pas nog in mijn eigen broeken en jurkjes. T-shirts en hemdjes heb ik alleen maar oversized.

Anyway, dat vroeg je niet. Kijk anders eens hier of hier of hier? Ohja en Asos heeft ook originele kleding!
pi_127240775
Marktplaats!
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
  vrijdag 31 mei 2013 @ 10:18:06 #282
81363 Hilzillah
Fall Dead!
pi_127240847
Wehkamp heeft ook best leuke positiekleding.

Ik heb het zelf overal vandaan gescharreld. Heel veel gekregen en zelfs geleend :D

Succes vanmiddag Kursor! Baby gluren :)

En Cwen lekker verlof. Is er al zekerheid over wat er na je verlof gaat gebeuren? Of had je dat al gezegd en ben ik dat vergeten?
  vrijdag 31 mei 2013 @ 10:27:48 #283
402748 SandraJ
Omdat het kan
pi_127241088
Al 1x geslaagd! bij Neufmoisbelle een leuke skinny jeans gehaald voor 6 tientjes!
pi_127242721
Ja, mijn collega's hadden een kleine borrel georganiseerd, heb een prachtig pop up boek van Le Petit Prince gekregen! Heb ook wel kunnen afronden, maar omdat nog steeds niet bekend is of mijn contract in november opnieuw wordt verlengd, voelt het heel vreemd... Het zou de laatste keer kunnen zijn geweest dat ik iedereen als collega zag...

Goedkope jeans voor zwangeren zijn te googlen ,Mamalicious vind ik heel lekker zitten en hoeft geen 6 tientjes te kosten!
Verder heb ik ook nauwelijks positiekleding... M'n lange tshirts passen allemaal nog :D

Skip, spannend! Het kan wel, maar ik zou me er niet op vastpinnen :D.

Kursor, succes! Ik duim voor je!

KD, fijne mijlpaal weer!
Home is where the O+ is...
pi_127242969
Succes Kursor! :* en hopelijk veel plezier
pi_127244969
@skipps, 13 wkn is wel erg vroeg. En de meeste verloskundige willen dan volgens mij ook nog niks erover zeggen.

Wij zijn bij die vrouw geweest die gister op babyboom was trouwens. Hele aardige vrouw die erg goed is :)
pi_127246458
huuuuu! De randen van mijn sokken staan in mijn been, het begin van het einde! :X
  vrijdag 31 mei 2013 @ 13:05:22 #288
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_127246591
Succes vanmiddag Kursor :)

Ik ben ziekig :{ Flink hoofdpijn, neus verstopt, zere keel en volgens dokter Yur verhoging. Dus yay voor paracetamol, Citrosan en stomen :z Bleh.
  vrijdag 31 mei 2013 @ 13:24:28 #289
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_127247185
Kursor succes :*

Gotc beterschap :* zo was ik vorige week blegh
pi_127248029
Aaahwww GotC. Ik vind zwanger ziek zijn dubbel zo rot :*
pi_127248655
Kursor hoe was je echo?
Sandra ik heb hier ook een gedeelte nieuw, wat shirts geleend en wat gewone stretchjurkjes. Paar van hema. Zo zweer ik zelf bij kinglouie maar ik denk wel dat dat je smaak moet zijn. Als je zo'n stretchjurkje koopt kun je die tot het einde aan en rekt hij ook weer mooi terug. Verder een boel gewone lange hempjes (h&m verkoopt ze als jurkje geloof ik) die normaal net over mijn bil komen. Nu met dikke buik kunnen die mooi als gewoon hempje. Ook buikbanden vinden sommigen erg handig en hiermee kun je natuurlijk naar wens combineren. Zelf irriteer ikme bij die dingen aan het feit dat je kunt zien dat mijn (niet positie) shirt dat eronder zit maartot het midden van mijn buik komt. Zo'n extra bubbelrandje krijg je dan. Maar er zijn wel erg leuke te krijgen!

Enne... Ik heb vanaf een uur terug officieel verlof!!!
Dat voelt gek. Nu heel moe en even een uurtje boven op bed. Ook om mijn dikke enkels en worstenvoetjes even rust te gunnen. Ik wist niet dat ze zo op konden zwellen!
  vrijdag 31 mei 2013 @ 14:20:44 #292
81363 Hilzillah
Fall Dead!
pi_127249141
Beterschap GotC! Extra klote als je zwanger bent.. laat je maar goed verwennen! O+
pi_127250283
Nog 20 minuten...weetniet niet hoe snel ik me weer kan melden. In ieder geval heel lief dat jullie zo aan me denken O+.
pi_127251027
Kursor je bent nu zo ongeveer aan de beurt. Ik ga voor je duimen.
  vrijdag 31 mei 2013 @ 15:43:34 #295
344364 ProjSkippy
Meestal ongevaarlijk.
pi_127251451
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 mei 2013 13:01 schreef Limone het volgende:
huuuuu! De randen van mijn sokken staan in mijn been, het begin van het einde! :X
Dit komt nooitnooitnooit meer goed! :D

--

@Bla: Jup, leek mij ook inderdaad. Maar gisteren in Babyboom gingen ze gezellig heen om het geslacht te bekijken, dus ik vroeg me af of dat vaker gebeurt en/of dat het geslacht altijd al zo goed te zien is dan (in Babyboom was het overduidelijk :P).
pi_127252061
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 mei 2013 10:27 schreef SandraJ het volgende:
Al 1x geslaagd! bij Neufmoisbelle een leuke skinny jeans gehaald voor 6 tientjes!
riekt naar spam
  vrijdag 31 mei 2013 @ 16:04:14 #297
402748 SandraJ
Omdat het kan
pi_127252111
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 mei 2013 16:03 schreef Kleurdoos het volgende:

[..]

riekt naar spam
Neuh hoor, paar post boven die van mij werd neufmoisbelle me aanbevolen... of is het altijd spam als ik een linkje op een woord leg?
pi_127252136
Dag allemaal, het heeft weer niet zo mogen zijn. Boeh, snik. 8w3d, geen hartje.
  vrijdag 31 mei 2013 @ 16:06:02 #299
35189 Troel
scherp en bot
pi_127252172
Och Kursor :'(
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  vrijdag 31 mei 2013 @ 16:06:46 #300
402748 SandraJ
Omdat het kan
pi_127252210
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 mei 2013 16:04 schreef Kursor het volgende:
Dag allemaal, het heeft weer niet zo mogen zijn. Boeh, snik. 8w3d, geen hartje.
Shit joh.... Da wil je niet. Sterkte!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')