Wat vindt FOK!?quote:AC Milan laat Massimiliano Allegri vertrekken en stelt Clarence Seedorf aan als coach voor volgend seizoen. De Nederlander heeft deze zomer zijn UEFA A-diploma binnen en mag dan grote clubs trainen.
Adriano Galliani, algemeen directeur in Milaan, wil door met Allegri maar voorzitter Silvio Berlusconi wil maar één iemand voor de groep: Clarence Seedorf. Iets wat Mino Raiola een erg goed plan vindt. De makelaar heeft Mario Balotelli en Robinho bij Milan weggezet en zijn hand is zichtbaar bij de Italiaanse topclub.
De KNVB helpt Seedorf waar mogelijk en mede daardoor krijgt ook de voetbalbond lof van Raiola: "Ik denk dat de voetbalbond een mooi signaal heeft gegeven. De KNVB heeft in het verleden altijd enorm vastgehouden aan zijn reglementen en de eis dat er geen dispensatie mogelijk is voor bedoelde cursus. Ze maken nu een uitzondering voor Seedorf die 87 interlands heeft gespeeld. Ik kan me voorstellen dat oud-spelers als Dennis Bergkamp, Edwin van der Sar en nu nog actieve spelers als Rafael van der Vaart, John Heitinga en ga zo maar door, daar ook blij over zijn. De KNVB opent hiermee ook de deur voor onze andere internationals die zoveel prijzen hebben gewonnen. Ik vind dat alleen maar goed."
Wel zal Seedorf na het behalen van zijn A-diploma binnen een jaar zijn UEFS Pro-licentie moeten halen. Er wacht hem een tweejarig contract bij zijn oude liefde.
Nee. Al die 'makelaars' moeten optyfen, en deze al helemaal.quote:
Ja dat wel, daarom de 'stiekem'quote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:09 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
[..]
Nee. Al die 'makelaars' moeten optyfen, en deze al helemaal.
Behalve dat ze te veel verdienen, kan je moeilijk zeggen dat ze hun zaken niet goed regelen. Een type Raiola regelt dat wel echt goed. Als je niet met zo iemand in zee gaat wordt je ook gewoon aan alle kanten afgezet door een club. Je moet natuurlijk wel uitkijken dat je niet een wurgcontract hebt bij een makelaar.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:09 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
[..]
Nee. Al die 'makelaars' moeten optyfen, en deze al helemaal.
Hoop t ook.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 18:02 schreef sitting_elfling het volgende:
Zegt voldoende dat hij bij AC Milan mag beginnen en het vertrouwen wat men in hem heeft. Ik hoop dat hij de scudetto pakt en de CL en de beker komend seizoen
quote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:04 schreef Toekito het volgende:
'Seedorf nieuwe trainer AC Milan'
[..]
Wat vindt FOK!?
quote:'Seedorf nieuwe trainer Milan'
Volgens Sky Italia wordt Clarence Seedorf volgend seizoen de nieuwe trainer van AC Milan. De 37-jarige Nederlander zou zelfs al een voorcontract hebben getekend bij de Italiaanse grootmacht.
Seedorf had volgens La Gazzetta dello Sport donderdag een ontmoeting met clubbaas Silvio Berlusconi. De kans bestaat dat de oud-Ajacied in juni 2014 wordt aangesteld bij de zevenvoudig winnaar van de Europa Cup 1/Champions League
Op dit moment is Massimiliano Allegri nog de trainer van Milan, maar de Italiaan staat door de belabberde resultaten in de Serie A onder zware druk. Wel plaatste de Italiaan zich door een remise met Ajax (0-0) voor de tweede ronde van de Champions League.
Seedorf is zeer geliefd in Milaan. De middenvelder van Botafogo speelde van 2002 tot en met 2012 bij AC Milan en won onder andere twee keer de Champions League.
Bron: www.telegraaf.nl
Knap, aangezien hij pas het seizoen erop trainer wordtquote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:15 schreef indiaantje89 het volgende:
Kut, nu is de Champions League winnaar van 2014 dus al bekend![]()
Zegt wel genoeg over de status van Seedorf dat hij gelijk mag beginnen bij AC Milan als beginnende coach.
Bijna 40.quote:Op vrijdag 20 december 2013 21:56 schreef crossmotor11 het volgende:
Seedorf is toch zelf nog in staat en op een leeftijd om te voetballen bij een (prof)club, of loop ik nu achter?
Volgens mij is hij wel slim (een van de weinige intelligente voetballers volgens mij), maar ook erg eager om daar aan de slag te gaan.quote:Op maandag 13 januari 2014 00:41 schreef PicoMMP het volgende:
Als Seedorf slim is blijft hij veel ver bij AC Milan vandaan.
Geen beter moment om er te gaan beginnen. Kan niet slechter.quote:Op maandag 13 januari 2014 00:41 schreef PicoMMP het volgende:
Als Seedorf slim is blijft hij veel ver bij AC Milan vandaan.
Onterecht verguisde interlandspeler. Zag hem in het stadion tegen de Belgen ooit een briljant doelpunt maken.quote:Op maandag 13 januari 2014 01:43 schreef Shreyas het volgende:
Seedorf, ideale clubspeler, matige interlandspeler.
Als trainer hoop ik dat hij het goed zal doen.
Een verdediger een strafschop laten nemen is ook dom.quote:Op maandag 13 januari 2014 12:03 schreef tong80 het volgende:
[..]
Onterecht verguisde interlandspeler. Zag hem in het stadion tegen de Belgen ooit een briljant doelpunt maken.
Frank de Boer heeft meer strafschoppen gemist.
Het ging ook meer om het moment dat hij miste.quote:Op maandag 13 januari 2014 12:03 schreef tong80 het volgende:
Frank de Boer heeft meer strafschoppen gemist.
Toen was het nog een snotaap. De ouderen zoals Jonk en Stam hadden moeten opstaan.quote:Op maandag 13 januari 2014 12:09 schreef GGMM het volgende:
[..]
Het ging ook meer om het moment dat hij miste.
Ja gelukkig nam Ronald Koeman ze nooit. Hadden we mooi geen EK gewonnen.quote:Op maandag 13 januari 2014 12:06 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Een verdediger een strafschop laten nemen is ook dom.
Ik ben het verder ook wel met je eens, alleen je vergelijking met het aantal gesmiste strafschoppen van Frank de Boer klopte niet helemaal imo.quote:Op maandag 13 januari 2014 12:11 schreef tong80 het volgende:
[..]
Toen was het nog een snotaap. De ouderen zoals Jonk en Stam hadden moeten opstaan.
Hij nam de verantwoordelijkheid, zoals ie nadien altijd deed.
Iemand jarenlang negeren terwijl ie prijs na prijs won.
Door zijn lange optreden in de Bundesliga heeft Kaltz enkele records op zijn naam staan. In totaal kwam de verdediger tot 581 Bundesliga-wedstrijden, hij heeft daarmee de meeste wedstrijden voor Hamburger SV gespeeld en ook de meeste wedstrijden in de Bundesliga na Karl-Heinz Körbel (602 wedstrijden). Daarnaast heeft hij de meeste doelpunten uit een penalty gescoord, van de 60 schoot hij er 53 in. Hij wordt daarom gezien als een van de grootste penalty-specialisten.quote:Op maandag 13 januari 2014 12:06 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Een verdediger een strafschop laten nemen is ook dom.
twitter:simonzwartkruis twitterde op maandag 13-01-2014 om 17:45:00Kogel door kerk: #Seedorf wordt de nieuwe trainer van #Milan, tot medio 2016. Arriveert woensdag in Italië. Details straks op vi.nl reageer retweet
Kluivert werd als onzin gezien.quote:Op maandag 13 januari 2014 17:54 schreef Evertjan het volgende:
wie zal die als assistenten erbij nemen? Kluivert en Davids?
quote:Seedorf per direct aan de slag als trainer van AC Milan
AC Milan heeft Clarence Seedorf (36) gestrikt als nieuwe trainer. Komend weekend zit de voormalig middenvelder van de Rossoneri voor het eerst op de bank.
Maandagochtend werd Massimiliano Allegri ontslagen en maakte Milan bekend dat assistent-trainer Mauro Tassotti woensdag op de bank zit tijdens het thuisduel met Spezia in de achtste finales van de strijd om de Coppa Italia. Dat blijkt meteen de laatste klus van Tassotti als interim-trainer nu Seedorf is aangesteld als opvolger van Allegri.
Seedorf kwam als speler in de periode 2002-12 uit voor AC Milan en staat nu nog onder contract bij Botafogo, waar hij afscheid neemt. Na het bekerduel met Spezia komt Seedorf voor de groep te staan en zondag debuteert hij tijdens de competitiewedstrijd tegen Hellas Verona (thuis).
AC Milan is bezig aan een beroerd seizoen in de Serie A, hetgeen weer duidelijk werd na de 4-3 nederlaag bij Sassuolo van zondagavond. Na het pijnlijke verlies maakte de clubleiding bekend dat er maandag een mededeling zou komen. Dat bleek het ontslag van Allegri te zijn. De Italiaan, die vanaf 2010 werkte bij de Rossoneri had al aangegeven na dit seizoen afscheid te nemen.
twitter:simonzwartkruis twitterde op maandag 13-01-2014 om 18:08:10Zojuist een blije en trotse #Seedorf aan de telefoon gehad. Woensdag meer in de nieuwe #VI #Milan reageer retweet
twitter:KlaasHa twitterde op maandag 13-01-2014 om 17:59:30In '95 speler Seedorf met ballenjongen Nigel de Jong in De Meer. Nu trainer Seedorf met speler De Jong in San Siro. http://t.co/2aIrLGXEXN reageer retweet
quote:Op maandag 13 januari 2014 18:41 schreef TLC het volgende:
Ik hoop dat hij het goed doet bij Milan, erg jammer dat hij in Nederland zo weinig krediet heeft gekregen om zich ook in Oranje te laten zien, in het buitenland is de waardering voor Seedorf -tig keer hoger en gezien zijn staat van dienst helemaal terecht natuurlijk
Wat heeft Seedorf nationaal gewonnen?quote:Op maandag 13 januari 2014 19:11 schreef tong80 het volgende:
Het leuke aan Ribéry, Ronaldo en Messi.........
Ze zullen zijn prijzenkast nooit evenaren.
Of ze moet uit het nationale team worden verband.
[ afbeelding ]
Kampioen met de B-2quote:Op maandag 13 januari 2014 19:18 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Wat heeft Seedorf nationaal gewonnen?
Barcelona onder Rijkaard gemist ?quote:Op maandag 13 januari 2014 19:20 schreef Doublepain het volgende:
Overigens zou hij zomaar de eerste 'donkere' trainer zijn die grote prijzen pakt en dat in Italië
Eens.quote:Op maandag 13 januari 2014 19:40 schreef PIETR het volgende:
Ondanks zijn Ajax-verleden één van mijn favoriete spelers allertijden. Wat een baas. Hopenlijk wordt AC Milan alsnog kampioen. Seedorf
Wie tweet dit?quote:Op maandag 13 januari 2014 22:45 schreef ReplaR het volgende:
Jaap Stam wordt zijn assistent vanaf juni.
[ afbeelding ]
Volgens dat forum gaat wil Seedorf dus verschillende coaches voor de linies.quote:Tassotti will be his assistant until the end of the season and then in June Stam and Crespo are joining.
Aha.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 00:28 schreef Ludachrist het volgende:
Falikante mislukking gaat dit worden. Uitstekende speler, maar gaat nooit een toptrainer worden.
Ik voel een nieuwe versie van Freek z'n hit aankomen..quote:Op maandag 13 januari 2014 23:02 schreef Arcee het volgende:
Wat kon Seedorf nou gebeuren toen AC Milaan hem een contract aan bood...
quote:Op maandag 13 januari 2014 21:47 schreef Elan het volgende:
Seedorf is wel een baas maar vraag me af of het gaat werken aangezien hij tactisch nauwelijks ervaring heeft.
Welke visie heeft ie dan?quote:Op dinsdag 14 januari 2014 14:57 schreef Pizzakoppo het volgende:
Seedorf wordt een absoluut succes. Noem mij een speler die al volzinnen kon spreken in de baarmoeder. Noem mij een speler die meer CL's heeft gewonnen dan welke Nederlander dan ook. Noem mij een speler die elke trainer wist te vertellen: "Ja, maar...".
Clarence heeft het. Hij is de man, heeft een visie, heeft uitstraling. Weet zich goed te presenteren en kent de club van binnen tot buiten. Geen enkele twijfel over hem.
Daar gaan we achter komen, hij heeft meermaals in interviews aangegeven altijd een eigen kijk te hebben op het spelletje en na te denken over alle aspecten van het spel. Hem inschattende geloof ik dat hij vrij uniek is t.o.v. zijn halvegare medevoetballers.quote:
Je weet het dus eigenlijk zelf ook niet.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 15:33 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Daar gaan we achter komen, hij heeft meermaals in interviews aangegeven altijd een eigen kijk te hebben op het spelletje en na te denken over alle aspecten van het spel. Hem inschattende geloof ik dat hij vrij uniek is t.o.v. zijn halvegare medevoetballers.
Dat zeg ik toch Einsteinquote:Op dinsdag 14 januari 2014 15:42 schreef Caland het volgende:
[..]
Je weet het dus eigenlijk zelf ook niet.
Volgens mij was ie de laatste die nog speelde van Ajax 95twitter:NOSsport twitterde op dinsdag 14-01-2014 om 16:28:18Clarence Seedorf: "Ik ga stoppen met voetballen na 22 jaar. Het was een moeilijke beslissing." reageer retweet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |