SPOILER: Transferbeleid 2012-2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
★★★
Dat zekerquote:Op donderdag 23 mei 2013 13:46 schreef Tarado het volgende:
[..]
De eerste heeft wel een grotere prioriteit dan de tweede
Beginnen wel maar dat is logisch als het window 1 juni opent maar het zal nog tot bijna het einde hiervan duren voor de selectie rond is, ik verwacht weer een hobbelig begin voor Ajax met een incomplete selectie tijdens de voorbereiding.quote:Op donderdag 23 mei 2013 13:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat zeker. Al denk ik dat het na de CL Finale allemaal wel gaat lopen, die transfercarrousel.
Daar zal het wel op uitdraaien. Het is wel wachten tot Eriksen of de Jong echt verkocht worden, zodat we weer transfersoaps krijgen. Ik denk dat het alleen niet veel wordt als Overmars overal een take it or leave it bedrag neerlegt.quote:Op donderdag 23 mei 2013 13:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
Beginnen wel maar dat is logisch als het window 1 juni opent maar het zal nog tot bijna het einde hiervan duren voor de selectie rond is, ik verwacht weer een hobbelig begin voor Ajax met een incomplete selectie tijdens de voorbereiding.
Ik vind het wel goed zoals hij dat doet, bedoel Brands heeft laten zien hoe het niet moet.quote:Op donderdag 23 mei 2013 13:56 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Daar zal het wel op uitdraaien. Het is wel wachten tot Eriksen of de Jong echt verkocht worden, zodat we weer transfersoaps krijgen. Ik denk dat het alleen niet veel wordt als Overmars overal een take it or leave it bedrag neerlegt.
Ja maar ik kan me ook voorstellen dat verkopende clubs liever niet onderhandelen met Ajax. Je kan ook iets onder je aanbieding gaan zitten en dan iets hoger gaan zitten. Dan krijgt die andere club ook het gevoel dat er onderhandelt kan worden.quote:Op donderdag 23 mei 2013 13:59 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vind het wel goed zoals hij dat doet, bedoel Brands heeft laten zien hoe het niet moet.
Als je in onderhandeling gaat moeten beiden clubs er beter van worden. Ik kan het niet heel goed beoordelen maar ik hoor altijd veel kritiek op de onderhandelingen die Ajax voert. Zo maken ze zich niet populair en zorgen ze er voor dat op het moment dat ze aankloppen de verkopende partij al met de hakken in het zand gaat.quote:Op donderdag 23 mei 2013 13:59 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vind het wel goed zoals hij dat doet, bedoel Brands heeft laten zien hoe het niet moet.
Het gaat twee kanten op natuurlijk. Zodra Ajax langs komt gaat de vraagprijs ook ineens met een factor 3 omhoog. Het blijft gewoon een schijnspel en uiteindelijk komt men er wel of niet uit.quote:Op donderdag 23 mei 2013 14:09 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Als je in onderhandeling gaat moeten beiden clubs er beter van worden. Ik kan het niet heel goed beoordelen maar ik hoor altijd veel kritiek op de onderhandelingen die Ajax voert. Zo maken ze zich niet populair en zorgen ze er voor dat op het moment dat ze aankloppen de verkopende partij al met de hakken in het zand gaat.
Opmerking dat Maher naar de arbitrage heen moet als AZ een bod niet accepteert is natuurlijk ook niet heel netjes en handig. Al heeft Frank wel ervaring met arbitrage commissies. Dat zou ook een beweegreden kunnen zijn.
Precies, elke keer weer, als AZ komt is ie 2 miljoen, komt Ajax, 6 miljoen.. ja dan krijg je dat Ajax "vervelend"gaat doen.quote:Op donderdag 23 mei 2013 14:12 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Het gaat twee kanten op natuurlijk. Zodra Ajax langs komt gaat de vraagprijs ook ineens met een factor 3 omhoog. Het blijft gewoon een schijnspel en uiteindelijk komt men er wel of niet uit.
Ajax speelt hard, maar de verkopende clubs net zo goed. Kijk Vitesse bijvoorbeeld maar eens, die zeggen stellig niet te verkopen aan Ajax.
Is toch ook wel logisch. Ajax kan niet zeggen dat ze het niet hebben.quote:Op donderdag 23 mei 2013 14:13 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Precies, elke keer weer, als AZ komt is ie 2 miljoen, komt Ajax, 6 miljoen.. ja dan krijg je dat Ajax "vervelend"gaat doen.
Ja, dus? Als jij rijker bent dan degene voor je is je kratje bier opeens 30 euro bij de AH?quote:Op donderdag 23 mei 2013 14:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Is toch ook wel logisch. Ajax kan niet zeggen dat ze het niet hebben.
Dat is ook volkomen logisch. Maar dan mag Ajax het natuurlijk ook hard spelen en niet mee gaan in die eisen.quote:Op donderdag 23 mei 2013 14:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Is toch ook wel logisch. Ajax kan niet zeggen dat ze het niet hebben.
wat een onzin. Omdat je het hebt is t meer waard?quote:Op donderdag 23 mei 2013 14:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Is toch ook wel logisch. Ajax kan niet zeggen dat ze het niet hebben.
Dat is een raar voorbeeldquote:Op donderdag 23 mei 2013 14:18 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, dus? Als jij rijker bent dan degene voor je is je kratje bier opeens 30 euro bij de AH?
Vind ik een verkeerde vergelijking. Immers is in die winkel al de prijs van het kratje vastgesteld. Een prijs van een speler is arbitrair.quote:Op donderdag 23 mei 2013 14:18 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, dus? Als jij rijker bent dan degene voor je is je kratje bier opeens 30 euro bij de AH?
Zeker.quote:Op donderdag 23 mei 2013 14:18 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Dat is ook volkomen logisch. Maar dan mag Ajax het natuurlijk ook hard spelen en niet mee gaan in die eisen.
Mwah, opzich. Maar het is onzin om aan AZ 1/3 te vragen wat je aan Ajax vraagt natuurlijk.quote:
Voor 2 kratjes mag Ajax hem wel hebben hoor.quote:Op donderdag 23 mei 2013 14:18 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Vind ik een verkeerde vergelijking. Immers is in die winkel al de prijs van het kratje vastgesteld. Een prijs van een speler is arbitrair.
Pelle?quote:Op donderdag 23 mei 2013 14:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Voor 2 kratjes mag Ajax hem wel hebben hoor.
Dat is toch ook sterk overdreven, het blijft gewoon een kwestie van vraag en aanbod, vroeger was Ajax zelf zo gek (zie Sulejmani) en nu is het PSV die de markt heeft verpest, het kost wat tijd om dat weer recht te zetten.quote:Op donderdag 23 mei 2013 14:19 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Mwah, opzich. Maar het is onzin om aan AZ 1/3 te vragen wat je aan Ajax vraagt natuurlijk.
Carrolquote:Op donderdag 23 mei 2013 14:22 schreef Caland het volgende:
Daarbij is het in andere landen ook zo dat men in het binnenland wat meer aan elkaar vraagt met Engeland als bizar voorbeeld.
Ja als die spelers van elkaar kopen gaan die prijzen vier keer over de kop dat gaat pas helemaal nergens over. En dan vaak nog matig ook.quote:
Dat heeft daar dacht ik ook een fiscale redenquote:Op donderdag 23 mei 2013 14:25 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja als die spelers van elkaar kopen gaan die prijzen vier keer over de kop dat gaat pas helemaal nergens over. En dan vaak nog matig ook.
Is ook geen probleem. Is bij PSV niets anders. Schaars voor 7 ton naar Lissabon terwijl PSV 2,5M moest betalen. Om daarna Strootgod voor 8M op te pikken.quote:Op donderdag 23 mei 2013 14:12 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Het gaat twee kanten op natuurlijk. Zodra Ajax langs komt gaat de vraagprijs ook ineens met een factor 3 omhoog. Het blijft gewoon een schijnspel en uiteindelijk komt men er wel of niet uit.
Ajax speelt hard, maar de verkopende clubs net zo goed. Kijk Vitesse bijvoorbeeld maar eens, die zeggen stellig niet te verkopen aan Ajax.
Om AZ te laten merken dat Maher niet alles is, en er ook alternatieven zijn ofzo.quote:Op donderdag 23 mei 2013 14:37 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Is ook geen probleem. Is bij PSV niets anders. Schaars voor 7 ton naar Lissabon terwijl PSV 2,5M moest betalen. Om daarna Strootgod voor 8M op te pikken.
Komt wel veel naar buiten toe valt me op. Het telegraaf samenspel is wel een beetje op zijn hoogtepunt nu. Iedere naam wordt gelekt om de druk op te voeren lijkt wel.
Als Ajax ergens op kan bezuinigen is het wel de perschefquote:Op donderdag 23 mei 2013 14:37 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Is ook geen probleem. Is bij PSV niets anders. Schaars voor 7 ton naar Lissabon terwijl PSV 2,5M moest betalen. Om daarna Strootgod voor 8M op te pikken.
Komt wel veel naar buiten toe valt me op. Het telegraaf samenspel is wel een beetje op zijn hoogtepunt nu. Iedere naam wordt gelekt om de druk op te voeren lijkt wel.
quote:Op donderdag 23 mei 2013 14:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als Ajax ergens op kan bezuinigen is het wel de perschef
Al die ex spelers hebben directe lijntjes met Jaap de Groot, dan gaat het ook wel makkelijk zonderquote:
Ik denk niet dat Ajax daar nog interesse in heeft.quote:Op donderdag 23 mei 2013 14:59 schreef Tyron het volgende:
Assaidi dus ook op de transferlijst bij Liverpool.
Die heeft het voor zichzelf verkloot, of hij moet voor 5 ton op te pikken zijn.quote:Op donderdag 23 mei 2013 14:59 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Ajax daar nog interesse in heeft.
Liverpool zal er wel hetzelfde voor willen vangen. Misschien dat hij voor 3 miljoen naar Wigan gaat ofzo.quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:00 schreef Tyron het volgende:
[..]
Die heeft het voor zichzelf verkloot, of hij moet voor 5 ton op te pikken zijn.
Vast wel.quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:00 schreef Tyron het volgende:
[..]
Die heeft het voor zichzelf verkloot, of hij moet voor 5 ton op te pikken zijn.
Overmars heeft bevestigd in de Telegraaf dat Chadli een interessante speler voor Ajax is.quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:02 schreef Ajacied422 het volgende:
Wat is dat trouwens met de interesse in Chadli?
En volgens de Telegraaf wil Chadli ook. Is alleen veel te duur, en te veel kapers op de kust.quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:03 schreef Tyron het volgende:
[..]
Overmars heeft bevestigd in de Telegraaf dat Chadli een interessante speler voor Ajax is.
Dat weet ik, alleen vraag ik me af voor welke positie. Hij speelt het liefst op links maar daar speelt Fischer al. Tevens ligt die Chadli om de tien seconden in de lappenmandquote:Op donderdag 23 mei 2013 15:03 schreef Tyron het volgende:
[..]
Overmars heeft bevestigd in de Telegraaf dat Chadli een interessante speler voor Ajax is.
Overmarsquote:Op donderdag 23 mei 2013 15:03 schreef Tyron het volgende:
[..]
Overmars heeft bevestigd in de Telegraaf dat Chadli een interessante speler voor Ajax is.
Ik denk dat Chadli wellicht wil, maar dan zullen Juve en Dortmund eerst af moeten haken.quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En volgens de Telegraaf wil Chadli ook. Is alleen veel te duur, en te veel kapers op de kust.
Het was pas een echte held geweest als hij gewoon uit de kast was gekomen tijdens zijn actieve carričre. Dat blijft toch een smetje.quote:
Is Overmars homo?quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:06 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Het was pas een echte held geweest als hij gewoon uit de kast was gekomen tijdens zijn actieve carričre. Dat blijft toch een smetje.
Misschien willen ze dan Fischer op linkshalf zetten ofzo.quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:04 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dat weet ik, alleen vraag ik me af voor welke positie. Hij speelt het liefst op links maar daar speelt Fischer al. Tevens ligt die Chadli om de tien seconden in de lappenmand
En die zullen sowieso wel meer willen betalen.quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:05 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik denk dat Chadli wellicht wil, maar dan zullen Juve en Dortmund eerst af moeten haken.
quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:06 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Het was pas een echte held geweest als hij gewoon uit de kast was gekomen tijdens zijn actieve carričre. Dat blijft toch een smetje.
Helaas wil dat ook niets zeggen.quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:11 schreef Tarado het volgende:
[..]Dat was wel een hardnekkig gerucht ja, maar hij is vorige week getrouwd, ik weet niet voor de hoeveelste keer
Interessante aankoop.quote:"In de loop van de tweede competitiehelft wilde ik nog maar één ding: zo snel mogelijk vertrekken bij FC Twente", vertelt de Belgische aanvaller. "Ik stapte voor een wedstrijd niet meer met plezier het veld op en trainingen voelden als een verplichting." Dat hij vaak als rechtsbuiten werd opgesteld, hielp daar niet bij. "Op zulke momenten had ik er direct veertig procent minder zin in."
Gordon kan er als vrouw mee door jaquote:Op donderdag 23 mei 2013 15:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
Inderdaad maar ik neem aan dat het het met een vrouw is
Eindelijk weer wat talent.quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:30 schreef j0rdiiii het volgende:
Opstelling Nederland: Jeffrey de Lange (Ajax), Timothy Fosu-Mensah (Ajax), Darren Sidoel (Ajax), Justin Bakker © (AZ), Mats Knoester (Feyenoord Academy), Dani Koks (Ajax), Rashaan Fernandes (Feyenoord Academy), Mees Hoedemakers (AZ), Cali Daniël (Vitesse/AGOVV), Mink Peeters (Ajax) en Javairô Dilrosun (Ajax).
35 miljoen pond heeft ie gekost.quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:34 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Die man is wel zo dramatisch slecht, dat is een mindere versie van Pelle.
Gaat nu voor 15 naar West Ham geloof ikquote:Op donderdag 23 mei 2013 15:36 schreef PaulieWalnuts het volgende:
[..]
35 miljoen pond heeft ie gekost.
Is nog geen aankoopquote:
Nog veel te veel.quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:41 schreef Tarado het volgende:
[..]
Gaat nu voor 15 naar West Ham geloof ik
quote:
quote:Vitesse '22 en Ajax gaan samenwerken
Vitesse '22 uit Castricum gaat een samenwerkingsverband aan met Ajax. Voor zowel Ajax als Vitesse '22 is de jeugdopleiding de belangrijkste levensader van de vereniging. Zonder goede jeugd heeft een vereniging geen toekomst.
Er daar heb je een kwalitatief goede jeugdopleiding voor nodig. Daarom hebben Vitesse '22 en Ajax de handen ineengeslagen om jeugdspelers op te gaan leiden. De samenwerking tussen beide verenigingen start per 1 augustus en is vooral gericht op de jeugdopleiding.
Vitesse '22 beschikt momenteel over een prima lichting jeugdvoetballers. De afgelopen twee jaar zijn veel spelers die ooit hun eerste stappen op de Puikman zetten, na een gedegen jeugdopleiding, doorgestroomd naar het eerste team van Vitesse'22. Deze lichtingen jeugdspelers zijn de voetbaltoekomst van Vitesse'22 en de echte supertalenten kunnen doorstromen naar De Toekomst van Ajax. In de CAL regio (Castricum, Akersloot en Limmen), Uitgeest, Heemskerk, Egmond en richting Heiloo is Vitesse '22 de enige voetbalvereniging waarmee Ajax een samenwerkingsovereenkomst is aangegaan. Ajax houdt het aantal clubs waarmee wordt samengewerkt nadrukkelijk beperkt om de kwaliteit te waarborgen.
Voor Vitesse '22 is dit een unieke kans om de jeugdopleiding nog verder te verbeteren, informatie uit te wisselen, kennis op te doen en zodoende te delen. Jeugdtrainers van Vitesse '22 krijgen periodiek een kijkje in de keuken van de Ajax-opleiding en kunnen gebruik maken van de Ajax Online Academy. Talentvolle spelers van Vitesse '22 zullen selectief worden uitgenodigd voor het lopen van een stage bij Ajax met de uitdrukkelijke intentie om een eventuele terugkeer goed te begeleiden. Jaarlijks vindt technisch overleg plaats tussen beide verenigingen en worden demonstratie trainingen verzorgd.
In augustus reist een delegatie van Vitesse '22 af naar Amsterdam om het contract officieel te ondertekenen.
Alsof je messi in je team wil, zo'n kleine kutdwerg die denkt dat ie goed kan voetballen en constant aan het janken is. Nee CR7 > dwerg.quote:Op donderdag 23 mei 2013 16:34 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Alsof je CR7 in je team wilt. Arrogant ventje, gaat moeilijk doen over paar jaar dat hij naar Real wilt ofzo
Messi is inderdaad te klein voor de Eredivisie.quote:Op donderdag 23 mei 2013 17:32 schreef Syntix het volgende:
[..]
Alsof je messi in je team wil, zo'n kleine kutdwerg die denkt dat ie goed kan voetballen en constant aan het janken is. Nee CR7 > dwerg.
Munsterman zal Chadli ook liever voor 1 miljoen naar Turijn doen dan voor 6 miljoen naar Amsterdam. Nee, ik zie het niet gebeuren.quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En die zullen sowieso wel meer willen betalen.
Gaat ook niet gebeuren. En ach, op zijn positie speelt Fischer al en hij is altijd geblesseerd. Prima speler maar onhaalbaar, en niet echt nodig.quote:Op donderdag 23 mei 2013 18:33 schreef Morendo het volgende:
[..]
Munsterman zal Chadli ook liever voor 1 miljoen naar Turijn doen dan voor 6 miljoen naar Amsterdam. Nee, ik zie het niet gebeuren.
Prima idee voor Ajax. Benieuwd waar ze gaan spelen.quote:Op donderdag 23 mei 2013 21:01 schreef Syntix het volgende:
Jong Ajax dus de eerste divisie (Jupiler League) in. Wat vinden we hiervan?
Ik ben er niet zo voorquote:Op donderdag 23 mei 2013 21:01 schreef Syntix het volgende:
Jong Ajax dus de eerste divisie (Jupiler League) in. Wat vinden we hiervan?
quote:Op donderdag 23 mei 2013 21:34 schreef Ludachrist het volgende:
Chadli is natuurlijk een uitstekende speler, maar inderdaad wel erg veel geblesseerd. Al heb ik wel vertrouwen in de medische staf van Ajax (dat ik dat nog eens zou zeggen). Ik denk dat Chadli er zelf wel interesse in heeft, want CL, dicht bij België en binnen twee jaar nog een leuke transfer, maar die is natuurlijk niet te betalen. Al denk ik dat liever 8 miljoen voor Chadli neerleg dan 7 voor Maher.
Zijn allebei na twee jaar weer vertrokken, en ik denk dat Chadli in die twee jaar meer kan brengen dan een Maher kan. Die zit immers nog volop in zijn ontwikkeling en zal ook nog wat wedstrijden onzichtbaar zijn, Chadli is, mits fit, veel bepalender.quote:
Vind ik een veel groter risicoquote:Op donderdag 23 mei 2013 21:38 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Zijn allebei na twee jaar weer vertrokken, en ik denk dat Chadli in die twee jaar meer kan brengen dan een Maher kan. Die zit immers nog volop in zijn ontwikkeling en zal ook nog wat wedstrijden onzichtbaar zijn, Chadli is, mits fit, veel bepalender.
Jij weet meer blijkbaar, Ajax gaat erop in?quote:Op donderdag 23 mei 2013 21:01 schreef Syntix het volgende:
Jong Ajax dus de eerste divisie (Jupiler League) in. Wat vinden we hiervan?
Zoals het op twitter staat uitgelegd mag je voor 1 elftal per speelronde uitkomen en bij 15 wedstrijden in Ajax 1 mag je niet meer met Jong Ajax meedoen.quote:Op donderdag 23 mei 2013 21:21 schreef BankAardappel het volgende:
Alleen even afwachten wat voor invloed dat gaat hebben op spelers die terugkomen van een blessure ofzo, waar gaan die ritme op doen. Spelers kunnen niet zomaar ongelimiteerd spelen voor beide teams lijkt me. En hoe gaat dat dan met het nieuwe degradatie systeem naar de topklasse enzo.
Dan wordt het toch wel moeilijk voor de wissels van het eerste plus dat de wedstrijddagen wat dat betreft sowieso slecht uitkomenquote:Op donderdag 23 mei 2013 21:44 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Jij weet meer blijkbaar, Ajax gaat erop in?
[..]
Zoals het op twitter staat uitgelegd mag je voor 1 elftal per speelronde uitkomen en bij 15 wedstrijden in Ajax 1 mag je niet meer met Jong Ajax meedoen.
Prachtig lijstje.quote:Overzicht trainers jeugdopleiding
Ajax heeft de trainerslijst van de jeugdelftallen voor komend seizoen rond. Er zijn enkele wijzigingen ten opzichte van afgelopen seizoen. Trainer Gery Vink verruilt Jong Ajax voor Ajax A2. Fons Groenendijk (voorheen Ajax A1) wordt de nieuwe trainer van Jong Ajax.
Verder zijn er nog een aantal wijzigingen in de trainersstaf van de jeugdopleiding. Orlando Trustfull schuift door van de B1 naar de A1. Willem Weijs (E3) komt over van PSV. Vanaf het seizoen 2013-2014 worden de F-pupillen uitgebreid met een tweede elftal. Ajax F2 komt in handen van trainer Marco van Galen, afkomstig van Almere City C2.
Wim Jonk (bovenbouw), Patrick Ladru (middenbouw) en Michel Hordijk (onderbouw) coördineren de verschillende leeftijdscategorieën binnen de jeugdopleiding. Ladru, die eerder ook al werkzaam was voor Ajax, is de vervanger van de naar Almere City vertrokken Michel Kreek.
Kiki Musampa, Arturo ten Heuvel, Leonardo Mouwen en Nordin Wooter zijn nieuw in het team van
individuele trainers bij Ajax. Musampa en Ten Heuvel combineren hun functie bij Ajax met het trainen van een jeugdteam bij Almere City. Het team bestaat verder uit Ronald de Boer, Kenneth Perez, Bryan Roy en Richard Witschge. Ook Jaap Stam zal komend seizoen geregeld met de talenten uit de A1 aan de slag gaan, al ligt zijn focus met name op Ajax 1 en Jong Ajax. Dennis Bergkamp (assistent-coach Ajax 1) vervult is op zijn beurt de verbindende factor tussen het eerste elftal en de beloften van Ajax.
René Stam (coördinator) en Peter den Otter trainen de doelmannen in de jeugdopleiding. Deze keeperstrainers vangen gezamenlijk het vertrek van hun voormalig collega Serge van den Ban op.
Naast de aan voetbal gerelateerde trainers zijn er ook een aantal zogenaamde movement trainers binnen de jeugdopleiding werkzaam. Zij verzorgen de looptraining en fysieke training. Ruben Jongkind coördineert deze groep trainers. Ook Derk de Kloet (verantwoordelijk voor de mentale begeleiding) maakt onderdeel uit van dit team dat zich richt op de talentontwikkeling van spelers.
Overzicht trainers jeugdopleiding seizoen 2013-2014:
Jong Ajax: Fons Groenendijk en John Bosman (assistent)
Ajax A1: Orlando Trustfull
Ajax A2: Gery Vink
Ajax B1: Said Ouaali
Ajax B2: Frank Peereboom
Ajax C1: Peter van der Veen
Ajax C2: Brian Tevreden
Ajax D1: Casimir Westerveld
Ajax D2: Dave Vos
Ajax E1: Peter van der Hengst
Ajax E2: Joost van Dam
Ajax E3: Willem Weijs
Ajax F1: Dennis de Haan
Ajax F2: Marco van Galen
Individuele trainers:
Ronald de Boer
Kenneth Perez
Bryan Roy
Richard Witschge
Jaap Stam
Techniektrainers:
Nordin Wooter
Kiki Musampa
Leonardo Mouwen
Technisch Managers (tevens individuele trainers):
Michel Hordijk
Patrick Ladru
Wim Jonk
quote:'Juiste trainers op juiste posities'
Het team van trainers binnen de jeugdopleiding is compleet. In het nieuwe seizoen zal er nog meer aandacht worden geschonken aan de individuele ontwikkeling van jeugdspelers. Wim Jonk (technisch manager bovenbouw) geeft namens het technisch hart een toelichting.
De organisatie van de jeugdopleiding laat zich voor een deel vergelijken met de organisatiestructuur van een basisschool naar Montessoriaans model. Net als in dat onderwijs ligt ook bij Ajax de focus op individuele begeleiding. Om die reden wordt er bij Ajax ook steeds meer gekeken naar welke trainer het beste bij welke leeftijdsgroep past. Die ontwikkeling is duidelijk zichtbaar in de samenstelling van de trainersgroep voor volgend seizoen.
Wim Jonk: ,,Het is goed dat je als trainer gespecialiseerd bent in een bepaalde leeftijdsgroep. Een speler van Ajax F1 vraagt immers om een heel andere benadering dan een jeugdspeler die in de pubertijd zit. Iedere leeftijdsgroep vergt bepaalde didactische kwaliteiten van een trainer. Je ziet dat bijvoorbeeld ook op een basisschool waar een bepaald type docent geschikt is voor groep 3 en een ander juist de kwaliteiten heeft om groep 7 of groep 8 voor zijn of haar rekening te nemen. Het is belangrijk dat de juiste mensen op de juiste posities zitten. Dat geldt ook binnen de jeugdopleiding van Ajax.”
Jonk neemt daarom graag een misverstand weg. ,,Veel mensen zien Ajax B1 als een hoger of belangrijker team dan Ajax D1. Dat is niet zo. Beide teams zijn belangrijk in de ontwikkeling van een jeugdspeler. Daarom is het zo belangrijk dat een speler in beide teams de best mogelijke trainer krijgt. Hij neemt F1-trainer Dennis de Haan als voorbeeld. ,,Dennis coacht al jaren de F1 bij ons. Dat is zijn specialisme. Hij vindt het prachtig om de jongste talenten te kneden. Hij weet als geen ander dat juist daar zijn kwaliteiten liggen.”
Marco van Galen komt over van Almere City, waar hij afgelopen seizoen de C2 onder zijn hoede had. Van Galen krijgt bij Ajax met de F2 een nieuw team onder zijn hoede. ,,We willen wat breder gaan opleiden. Juist bij de jongste leeftijdscategorie zien we enorm veel potentie. Daarom is het goed dat we een F2-team erbij krijgen. Op die manier wordt de ruif wat groter.”
Jong Ajax-coach Gery Vink neemt komend seizoen de A2-junioren onder zijn hoede. Eerder was Vink ook al coach van de A2. Fons Groenendijk schuift op zijn beurt door van de A1 naar Jong Ajax. ,,De A2 is een leeftijdsgroep die goed bij de trainerskwaliteiten van Gery past. Gezien de samenstelling van de trainersstaf binnen de opleiding van Ajax is dit team het meest geschikt voor hem”, zegt Jonk. ,,Daarnaast is Fons een type trainer dat goed bij de beloften past. Hij heeft eerder bij Ajax gewerkt en heeft afgelopen seizoen de A1 onder zijn hoede gehad na het vertrek van Fred Grim. Verder heeft hij bij Willem II en FC Den Bosch op eigen benen gestaan. Datzelfde geldt min of meer ook Patrick Ladru die de naar Almere City gepromoveerde Michel Kreek opvolgt als technisch manager middenbouw. Ook hij heeft zijn vleugels uitgeslagen en keert nu terug bij Ajax. Daardoor is hij al vertrouwd met de Ajax-cultuur. Het plaatje valt op deze wijze goed in elkaar. We hebben dan ook heel veel vertrouwen in dit sterke team.”
Ook Orlando Trustfull en Said Ouaali krijgen een nieuw team onder hun hoede. Trustfull gaat van de B1 naar de A1 terwijl Ouaali van de A2 naar de B1 gaat. Over die verschuivingen zegt Jonk: ,,Orlando heeft zich de afgelopen jaren goed ontwikkeld als trainer. Na twee seizoenen bij de B-junioren is het goed dat hij nu met een iets oudere leeftijdsgroep gaat werken. Die stap is ook goed voor zijn eigen ontwikkeling als coach. Voor Said verandert er weinig. Hij is een prima trainer die zich als een echte teamplayer ontzettend goed binnen Ajax manifesteert. Daarnaast brengt hij heel wat ervaring met zich mee en beschikt hij inmiddels over het diploma coach betaald voetbal. Hij past perfect binnen de visie van Ajax.”
Willem Weijs is een nieuwe naam binnen de jeugdopleiding van Ajax. Hij komt over van PSV en neemt komend seizoen de E3-pupillen onder zijn hoede. Daarmee volgt hij jeugdtrainer Alex Geernaert op, die de club gaat verlaten. Jonk: ,,Willem heeft in de afgelopen jaren zijn sporen verdiend op het gebied van techniektraining. Hij is een mooie aanwinst voor ons team.”
Ook dit jaar is er weer plek vrijgemaakt voor oud-spelers van Ajax in de trainersstaf. Zo sluiten Nordin Wooter en Kiki Musampa aan als techniektrainers voor de jongste jeugd. Daarnaast zal Musampa ook trainer worden bij Almere City. Om de extra aandacht voor techniektraining in de onderbouw kracht bij te zetten is Leonardo Mouwen toegevoegd als techniektrainer. Mouwen vervulde eerder zo’n rol bij Manchester City en liep net als Musampa en Wooter al een jaar stage op de Toekomst.
Volgens mij zijn Twente en Ajax eerst omdat ze zich als eerst hebben aangemeld. Als de Eerste Divisie en de KNVB akkoord gaan komt Ajax er dus bij.quote:Op donderdag 23 mei 2013 21:44 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Jij weet meer blijkbaar, Ajax gaat erop in?
[..]
Zoals het op twitter staat uitgelegd mag je voor 1 elftal per speelronde uitkomen en bij 15 wedstrijden in Ajax 1 mag je niet meer met Jong Ajax meedoen.
Ok, wel iets anders dan in Spanje bijvoorbeeld dan. Daar mogen alleen spelers onder een bepaalde leeftijd spelen in beide teams tijdens een seizoen, ik dacht onder de 23.quote:Op donderdag 23 mei 2013 21:44 schreef j0rdiiii het volgende:
Zoals het op twitter staat uitgelegd mag je voor 1 elftal per speelronde uitkomen en bij 15 wedstrijden in Ajax 1 mag je niet meer met Jong Ajax meedoen.
Die zijn eerst omdat ze van de topclubs het hoogst op de ranglijst(van de beloften) zijn geëindigd dit seizoen.quote:Op donderdag 23 mei 2013 21:58 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Volgens mij zijn Twente en Ajax eerst omdat ze zich als eerst hebben aangemeld. Als de Eerste Divisie en de KNVB akkoord gaan komt Ajax er dus bij.
Dat vergat ik erbij te zeggen. Diezelfde journalist zei dat er 3 dispensatie spelers van boven de 23 jaar mogen meedoen. Meer zal later wel duidelijk worden en ook of Ajax hier überhaupt in wil stappen.quote:Op donderdag 23 mei 2013 21:59 schreef BankAardappel het volgende:
[..]
Ok, wel iets anders dan in Spanje bijvoorbeeld dan. Daar mogen alleen spelers onder een bepaalde leeftijd spelen in beide teams tijdens een seizoen, ik dacht onder de 23.
Je bedoelt de stand in de competitie bij ranglijst?quote:Op donderdag 23 mei 2013 22:05 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Die zijn eerst omdat ze van de topclubs het hoogst op de ranglijst(van de beloften) zijn geëindigd dit seizoen.
quote:Op donderdag 23 mei 2013 22:13 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Je bedoelt de stand in de competitie bij ranglijst?
Want Twente is volgens mij 8ste geworden en Ajax 4e. Er is gewoon een aanvraag gedaan hoor. Als Ajax nee had gezegd had je er nu niets over gehoord.
twitter:marcotimmer twitterde op donderdag 23-05-2013 om 15:08:58Even slag om de arm houden maar #jupilerleague clubs gaan onder zwaar protes akkoord met toetreding van twee beloftenteams. Er hebben zich reageer retweet
Dat heb ik gemist blijkbaar. Ben benieuwd hoe ze dat gaan regelen dan, ik wil Hoesen wel elke week in Ajax 1 zien.twitter:marcotimmer twitterde op donderdag 23-05-2013 om 15:09:50met Jong Ajax, PSV en FC Twente drie teams aangemeld voor de #jupilerleague. De clubs willen op tv blijven en productiekosten van 1 miljoen reageer retweet
Siggy scheurt toch wel weer watquote:Op donderdag 23 mei 2013 22:22 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]twitter:marcotimmer twitterde op donderdag 23-05-2013 om 15:08:58Even slag om de arm houden maar #jupilerleague clubs gaan onder zwaar protes akkoord met toetreding van twee beloftenteams. Er hebben zich reageer retweet
Dat heb ik gemist blijkbaar. Ben benieuwd hoe ze dat gaan regelen dan, ik wil Hoesen wel elke week in Ajax 1 zien.twitter:marcotimmer twitterde op donderdag 23-05-2013 om 15:09:50met Jong Ajax, PSV en FC Twente drie teams aangemeld voor de #jupilerleague. De clubs willen op tv blijven en productiekosten van 1 miljoen reageer retweet
Ajax, Twente en PSV gaan erop in. Het is 4 juni aan de gezaghebbende om te beslissen of het daadwerkelijk gaat gebeuren. Heeft te maken met tv-gelden van FOX die anders naar Jupiler League clubs zouden gaan en nu niet naar Ajax (want ze krijgen het al via het eerste of zo...), dus gunstiger voor de andere Jupiler League clubs. Er komen twee plaatsen vrij en de hoogst geëindigde uit de Jong-club competitie komen in aanmerking. Aangezien Ajax hoger is geëindigd dan PSV en Twente komt het sowieso in aanmerking.quote:Op donderdag 23 mei 2013 21:44 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Jij weet meer blijkbaar, Ajax gaat erop in?
[..]
Zoals het op twitter staat uitgelegd mag je voor 1 elftal per speelronde uitkomen en bij 15 wedstrijden in Ajax 1 mag je niet meer met Jong Ajax meedoen.
Waar slaat dat nou weer op ?quote:Op donderdag 23 mei 2013 22:44 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Kun je dat zien in je glazenbol?
Als Hoesen gewoon een basisplaats veroverd is het toch goedquote:Op donderdag 23 mei 2013 22:22 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]twitter:marcotimmer twitterde op donderdag 23-05-2013 om 15:08:58Even slag om de arm houden maar #jupilerleague clubs gaan onder zwaar protes akkoord met toetreding van twee beloftenteams. Er hebben zich reageer retweet
Dat heb ik gemist blijkbaar. Ben benieuwd hoe ze dat gaan regelen dan, ik wil Hoesen wel elke week in Ajax 1 zien.twitter:marcotimmer twitterde op donderdag 23-05-2013 om 15:09:50met Jong Ajax, PSV en FC Twente drie teams aangemeld voor de #jupilerleague. De clubs willen op tv blijven en productiekosten van 1 miljoen reageer retweet
Zolang het niet door een blessure van Siggy is, prima, is gewoon goed om 2 aardige spitsen te hebbenquote:Op donderdag 23 mei 2013 23:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Als Hoesen gewoon een basisplaats veroverd is het toch goed.
Ik had het meer erover dat hij het sportief verdient in de voorbereiding. Hopelijk krijgen ze beide een goede kansquote:Op vrijdag 24 mei 2013 00:10 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zolang het niet door een blessure van Siggy is, prima, is gewoon goed om 2 aardige spitsen te hebben
Dat lijkt me welquote:Op vrijdag 24 mei 2013 00:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik had het meer erover dat hij het sportief verdient in de voorbereiding. Hopelijk krijgen ze beide een goede kans.
Lees ff terug. Dat kan dus niet.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 00:52 schreef PeeJie_ het volgende:
Ik vraag me af of de wedstrijden dan ook vrijdagavond gespeeld blijven worden. Lijkt me niet echt praktisch, als je je wisselspelers in wilt zetten in Jong Ajax. Zo krijg je dus echt een Ajax 2 en een Ajax 1, lijkt me.
Mja, het is mij nog niet duidelijk. Gaat het om 15 gespeelde wedstrijden, of mag je ook niet meer meedoen als je 15 keer in de selectie van Ajax 1 hebt gezeten?quote:
Je kan in hetzelfde weekend niet in allebei de selecties zitten.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 01:12 schreef PeeJie_ het volgende:
[..]
Mja, het is mij nog niet duidelijk. Gaat het om 15 gespeelde wedstrijden, of mag je ook niet meer meedoen als je 15 keer in de selectie van Ajax 1 hebt gezeten?
Neem bijvoorbeeld Boilesen, ervan uit gaande dat Blind nog LB staat volgend seizoen. Laat je Boilesen fit blijven bij Jong Ajax? Maar dan kan hij op zondag niet meer in de selectie. Doe je hem in de selectie zondag, kan hij geen wedstrijden spelen.
Stel, Blind raakt geblesseerd, speelt de eerste helft van het seizoen niet en Boilesen neemt zijn positie over. Na de winterstop komt Blind weer terug, in betere vorm dan Boilesen. Laat je Blind dan bij Jong Ajax voetballen omdat Boilesen daar niet meer mag voetballen? Of laat je Boilesen dan helemaal niet meer voetballen (op wat invalbeurten na).
Of zie ik dan nog wat over het hoofd?
Boilesen was even het makkelijkste voorbeeld
Hoezo? In Jong Ajax zitten vrijwel geen spelers op amateurbasis.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 01:20 schreef The_Groove het volgende:
Sowieso zal het aantal contractspelers nu fors gaan stijgen vrees ik.
Wellicht wat onhandig gezegd - Er is een risico aan verbonden.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 01:24 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Hoezo? In Jong Ajax zitten vrijwel geen spelers op amateurbasis.
volgens mij geen. Zelfs de a jeugd krijgt al een contractquote:Op vrijdag 24 mei 2013 01:24 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Hoezo? In Jong Ajax zitten vrijwel geen spelers op amateurbasis.
Ik begrijp het ook niet zoquote:Op vrijdag 24 mei 2013 09:36 schreef Da_Sandman het volgende:
Wat een verschrikkelijk beroerd idee is dat toch. Snap niet dat Ajax dit wil.
ik hoop dat het gewoon onderhandelingstactiek is, laten merken dat je niet alleen op Maher focust maar dat er nog meer opties zijnquote:Op vrijdag 24 mei 2013 12:16 schreef TIM-846 het volgende:
Als Ajax Chadli haalt zijn ze echt debiel. Spendeer dat geld dan aan Maher. Die jongen levert dat geld straks ook weer op en is tenminste een heel seizoen inzetbaar, en twee klassen beter!
Zijn toch niet te vergelijken die 2, als ik moest kiezen dan liever Maherquote:Op vrijdag 24 mei 2013 12:20 schreef 5euroo het volgende:
[..]
ik hoop dat het gewoon onderhandelingstactiek is, laten merken dat je niet alleen op Maher focust maar dat er nog meer opties zijn
Waarom niet? Als het er bij Ajaxspelers aan 1 ding schort is het vaak een beetje vechtmentaliteit, dat leer je wel daar denk ik. gewoon een beetje echte weerstand.quote:
Het gaat mij meer om het logistieke gedeelte, in de huidige situatie krijgen wissels en korte invallers van het 1e in ieder geval wedstrijdritme op maandag, net als jongens die terug komen van een blessure.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 12:43 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Waarom niet? Als het er bij Ajaxspelers aan 1 ding schort is het vaak een beetje vechtmentaliteit, dat leer je wel daar denk ik. gewoon een beetje echte weerstand.
quote:'Ajax continu zichtbaar in China'
Eigenlijk zou Ajax deze week in China zitten. Een wedstrijd tegen AC Milan in hoofdstad Beijing zou het slotstuk van het kampioensjaar moeten vormen. Doordat de promotor de organisatie van de wedstrijd uiteindelijk niet rond kreeg werd de trip afgelast. Het verandert echter niets aan de plannen die Ajax met het Aziatische land heeft. Directeur marketing Edwin van der Sar vertelt.
Een mini-poppetje van Sir Alex Ferguson siert het bureau van zijn kantoor in de Amsterdam ArenA. Samen met de afzwaaiende manager van Manchester United is Van der Sar de afgelopen jaren meerdere keren in Azië geweest. Gezien de immense populariteit van de Engelse kampioen in Azië zijn dergelijke trips commercieel aantrekkelijk, zo weet hij als geen ander. De voetbalgekke bevolking is fan van de Premier League, maar zeker ook van Ajax. De Amsterdamse jeugdopleiding is er wereldberoemd. Die bevestiging kreeg Van der Sar opnieuw toen hij begin deze maand in China was voor de lancering van Football Dream. ,,Ze willen alles over de ‘Ajax Academy’ weten. We hebben in de afgelopen tientallen jaren echt een naam opgebouwd. En mede dankzij de vele Ajax-iconen die inmiddels in de opleiding werken is de wereldwijde uitstraling groot.”
Mede daarom was de teleurstelling over het niet doorgaan van de trip van Ajax groot. ,,Het voelde voor mij als directeur min of meer hetzelfde als toen we afgelopen seizoen in de UEFA Europa League werden uitgeschakeld door Steaua Boekarest. We hadden met elkaar een mooi plan bedacht voor de mogelijke thuiswedstrijd tegen Chelsea, maar dat kon na die teleurstellende uitschakeling de prullenbak in. Datzelfde gold nu ook voor de China-trip waar we met elkaar hard aan hebben gewerkt. Zowel voor Ajax als onze hoofdsponsor Aegon en adidas was dit een interessante trip geweest. Het is jammer dat de promotor de wedstrijd tegen AC Milan uiteindelijk niet kon rondkrijgen.”
Het duel met Milan zou onderdeel uitmaken van een soort drietrapsraket. Eerder deze maand was Van der Sar samen met Ronald de Boer en Aron Winter in China voor de lancering van Football Dream. De grootschalig opgezette talentenjacht wordt wekenlang op zaterdagavond prime time op de Chinese televisie uitgezonden. Zowel Ajax als Everton hebben een aantal stageplaatsen beschikbaar gesteld voor de beste voetballers die het programma voortbrengt. ,,Deze zomer krijgen we 16 Chinese jeugdspelers op bezoek. Ze trainen op de Toekomst en zullen ook nodige van Amsterdam gaan zien. Al hun bevindingen in Nederland zullen vervolgens op de Chinese tv worden uitgezonden. Omgekeerd zijn Ronald en Aron ook bij een aantal deelnemers thuis geweest om te zien hoe men daar leeft. In het programma gaat het uiteindelijk ook om kennisoverdracht.”
De reden dat China zo groot op deze talentenjacht inzet is het ontbreken van voetbalsucces in eigen land. ,,Het is ze een doorn in het oog dat ze in de internationale voetbalwereld geen rol betekenis spelen. De ministeries van Sport en Educatie willen met projecten als Football Dream de ontwikkeling van het voetbal een impuls geven. Ze willen laten zien dat je als voetballer ook een mooie toekomst kan hebben. Voor ons is het een mooie kans om Ajax als opleidingsinstituut neer te zetten.”
Van der Sar erkent dat het lastig is om de voetbalsport in China eenzelfde prioriteit als in Nederland te geven. ,,In een land waar gezinnen slechts één kind hebben kijken ze toch sneller naar de combinatie van een studie met een andere sport. Om die reden laten we ook altijd zien dat jeugdspelers bij Ajax naast een voetbalopleiding ook een schoolopleiding volgen. Natuurlijk willen we bij Ajax goede voetballers, maar we willen ook goede studenten zodat ze een goede plek in de maatschappij kunnen innemen als die voetbalcarričre er uiteindelijk niet van komt. Dat proberen we onder meer via het programma Football Dream over te brengen. Binnen de jeugdopleiding draait het om voetbal, studie en de begeleiding eromheen. Kijk bijvoorbeeld naar Viktor Fischer. Hij kwam enkele jaren geleden op jonge leeftijd vanuit het buitenland naar Ajax en werd vervolgens in een gastgezin opgenomen. Hij hoeft zich nergens zorgen om te maken. Dat geeft zijn ouders ook een fijn gevoel.”
Net als de beoogde trip naar China en het programma Football Dream maakt ook de aanwezigheid van de Aegon Ajax All Stars in Hong Kong onderdeel uit van de Ajax-promotie in Azië. Een team met onder anderen Jari Litmanen neemt dit weekend deel aan een internationaal Masterstoernooi. ,,Het is mooi dat we op allerlei verschillende manieren Ajax-iconen kunnen inzetten. Daardoor blijven we continu zichtbaar in China.” In het verlengde daarvan hebben Ajax en Van der Sar onlangs ook een eigen Weibo-account geactiveerd. Op de Chinese variant van Twitter posten Ajax (300.000 volgers) en Van der Sar (150.000) geregeld berichten. In combinatie met de Chinese Ajax-website, videoplatform Qiyi (Chinese YouTube) en Ajax TV international heeft Ajax meerdere mediakanalen in China tot zijn beschikking. Van der Sar: ,,Natuurlijk zitten we hier heel ver weg, maar op deze manier houden we toch enigszins contact met onze achterban daar. En als we eind volgend seizoen wellicht alsnog naar China gaan kunnen we de fans eenvoudig activeren als er bijvoorbeeld een open training in hun stad is. Als ze daar dan vervolgens naartoe komen zijn ze fan voor het leven.”
Gewoon allebei.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 12:16 schreef TIM-846 het volgende:
Als Ajax Chadli haalt zijn ze echt debiel. Spendeer dat geld dan aan Maher. Die jongen levert dat geld straks ook weer op en is tenminste een heel seizoen inzetbaar, en twee klassen beter!
quote:Op vrijdag 24 mei 2013 12:48 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het gaat mij meer om het logistieke gedeelte, in de huidige situatie krijgen wissels en korte invallers van het 1e in ieder geval wedstrijdritme op maandag, net als jongens die terug komen van een blessure.
In de nieuwe situatie kan dat niet meer want de eerste divisie speelt op vrijdag en geloof zaterdag, dus dat betekent dat je eigenlijk een apart team hiervoor moet hebben en dat die jongens die ik eerder noemende hierdoor buiten de boot vallen
Dan mogen dus de wissels die niet in het veld komen nog wel bij de beloften meedoenquote:Op vrijdag 24 mei 2013 09:49 schreef mabo11 het volgende:
Wedstrijden van jong ajax worden op maandag gespeeld, in almere city stadion, maximaal 3 spelers boven de 23 jaar muv keeper. Spelers mogen maximaal 15 wedstrijden in ajax 1 hebben gespeeld.
Bron: krant Eindhovens Dagblad vanochtend
Die kunnen niet voetballenquote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:43 schreef Smoofie het volgende:
Chinese sponsor voor Ajax please. Als er dan ook nog een leuk spelertje uit china naar Ajax zou komen.
Van die 1,4 miljard zal er vast wel 1 goede voetballer zijn. Het zou echt super handig zijn als je één speler uit china hebt met toegevoegde waarde die dan bijv CL speelt. Al die shirtjes die die chinezen dan gaan kopen man.quote:
Ik zit echt hard te denken maar kan me eigenlijk geen goede Chinese speler voor de geest halen, zijn ze er wel?quote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:47 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Van die 1,4 miljard zal er vast wel 1 goede voetballer zijn. Het zou echt super handig zijn als je één speler uit china hebt met toegevoegde waarde die dan bijv CL speelt. Al die shirtjes die die chinezen dan gaan kopen man.
Dan zouden die er nu ook al zijn geweest en dat is niet het gevalquote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zullen ook daar echt wel talenten zijn, de wet van de getallen
Nee.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:48 schreef Saind het volgende:
[..]
Ik zit echt hard te denken maar kan me eigenlijk geen goede Chinese speler voor de geest halen, zijn ze er wel?
Ja er zijn hier ook vast mensen met ontzettend veel talent voor polo of weet ik het, maar vinden ga je ze niet.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zullen ook daar echt wel talenten zijn, de wet van de getallen
Dat komt omdat men niet zo veel bezig is met voetbal als hier. Kijk naar de sporten waar ze wel hun best voor doen....hebben ze allemaal toppers.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:49 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Dan zouden die er nu ook al zijn geweest en dat is niet het geval
Maar als je daar wat leuks op zet is er altijd een kans dat er wel een of twee mee kunnen.
Omdat het geen populaire sport is. Als iedereen hier zou gaan turnen ipv voetballen zouden we ook een top turn land zijn.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:49 schreef Saind het volgende:
[..]
Ja er zijn hier ook vast mensen met ontzettend veel talent voor polo of weet ik het, maar vinden ga je ze niet.
Ze zijn fysiek toch wel anders. Ze zijn vooral goed in turnen en shitquote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:50 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Dat komt omdat men niet zo veel bezig is met voetbal als hier. Kijk naar de sporten waar ze wel hun best voor doen....hebben ze allemaal toppers.
Dan heeft hij het wel gemaakt zeg.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:50 schreef LitmanenAFCA het volgende:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Li_Tie
Deze heeft nog een paar seizoenen bij Everton op de tribune gezeten
Di maria en messi zijn ook erg fysieke spelers idd.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:51 schreef Saind het volgende:
[..]
Ze zijn fysiek toch wel anders. Ze zijn vooral goed in turnen en shit
Ja maar zie jij heel China ineens massaal gaan voetballen?quote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:51 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Omdat het geen populaire sport is. Als iedereen hier zou gaan turnen ipv voetballen zouden we ook een top turn land zijn.
Dat wou ik maar eens zeggenquote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:52 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dan heeft hij het wel gemaakt zeg.
1% die voetbalt is al meer dan in Nederland.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:52 schreef Saind het volgende:
[..]
Ja maar zie jij heel China ineens massaal gaan voetballen?
Daarom legde die ook bijna al zijn generaals om .quote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:53 schreef Smoofie het volgende:
Quantity is a quality of it's own.
-Stalin.
Chinezen moet je ook niet vergelijken met afrikaantjes.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:55 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Maar laten we nou niet verwachten dat er ook goede spelers naar Ajax gaan komen want die kans lijkt me miniem zelfs ACT is geflopt op Pienaar na.
Klopt die Chinezen hebben nog minder voetbal cultuurquote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:56 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Chinezen moet je ook niet vergelijken met afrikaantjes.
Maar als ze ergens voor gaan kunenn ze ook iets bereiken. Meer discipline etc.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:56 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Klopt die Chinezen hebben nog minder voetbal cultuur
Die spelers zijn vooral interessant voor het commerciële gedeelte. Goede voetballers halen we wel uit Denemarken.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:55 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Maar laten we nou niet verwachten dat er ook goede spelers naar Ajax gaan komen want die kans lijkt me miniem zelfs ACT is geflopt op Pienaar na.
Ik was al aan het wachten tot iemand Boerrigter ging roepenquote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:58 schreef j0rdiiii het volgende:
Misschien een idee om het nog verder te promoten en Ajax spelers daar te laten spelen.
Boerrigter bijvoorbeeld.
Hij zou de plaatselijk jeugd juist afschrikken om te beginnen met voetballen. Stuur dan iemand met meer techniek, Dijks of zoquote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:58 schreef j0rdiiii het volgende:
Misschien een idee om het nog verder te promoten en Ajax spelers daar te laten spelen.
Boerrigter bijvoorbeeld.
Ik zag je posten hier en wou je niet teleurstellen, vandaar.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 13:59 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ik was al aan het wachten tot iemand Boerrigter ging roepen
Ga vooral door zou ik zeggen ik kan er alleen maar hard om lachen.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 14:00 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Ik zag je posten hier en wou je niet teleurstellen, vandaar.
Alsof binnen 10 jaar Ajax een speler uit China in de basis heeft staan. Ze gaan daar echt niet heen om structureel het voetbalniveau omhoog te brengen. Het is gewoon cashen voor Ajax omdat ze daar een grote afzetmarkt voor shirtjes hebben. Niets mis mee maar dat het wordt verkocht als samenwerking is een beetje hypocriet.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 15:33 schreef Tarado het volgende:
In het verleden wel naar wedstrijden geweest daar maar de beleving is ook heel anders, ze juichen als een bal het stadion wordt uitgeschoten, ze begrijpen er geen hout van.
Dat neemt niet weg dat het een interessante markt is commercieel gezien en mits behoorlijk begeleidt zal de kwaliteit daar ook toe gaan nemen.
Net als Amerikanen dus. Wat is de grootste sport in China zelf eigenlijk? Tafeltennis, turnen?quote:Op vrijdag 24 mei 2013 15:33 schreef Tarado het volgende:
In het verleden wel naar wedstrijden geweest daar maar de beleving is ook heel anders, ze juichen als een bal het stadion wordt uitgeschoten, ze begrijpen er geen hout van.
Dat neemt niet weg dat het een interessante markt is commercieel gezien en mits behoorlijk begeleidt zal de kwaliteit daar ook toe gaan nemen.
10 jaar zou nog best kunnen maar dan moet dat talentje wel hierheen komen, alleen daar lukt dat niet nee. En zo enorm slecht is het huidige niveau daar ook weer niet, ik schat het zo'n beetje op topklasse/eerste divisie, grootste probleem zijn de goksyndicaten die het voetbal daar kapot maken.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 15:39 schreef Thezeurminator het volgende:
[..]
Alsof binnen 10 jaar Ajax een speler uit China in de basis heeft staan. Ze gaan daar echt niet heen om structureel het voetbalniveau omhoog te brengen. Het is gewoon cashen voor Ajax omdat ze daar een grote afzetmarkt voor shirtjes hebben. Niets mis mee maar dat het wordt verkocht als samenwerking is een beetje hypocriet.
Ze kijken wel veel PL en CL qua voetbal, wat de volkssport nummer 1 is geen idee maar met tafeltennis zou je wel goed kunnen zittenquote:Op vrijdag 24 mei 2013 15:43 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Net als Amerikanen dus. Wat is de grootste sport in China zelf eigenlijk? Tafeltennis, turnen?
Ze badmintonnen ook graag. Veel sporten waar je klein en snel moet zijn.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 15:48 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ze kijken wel veel PL en CL qua voetbal, wat de volkssport nummer 1 is geen idee maar met tafeltennis zou je wel goed kunnen zitten
Ze zijn niet allemaal kleinquote:Op vrijdag 24 mei 2013 15:50 schreef Saind het volgende:
[..]
Ze badmintonnen ook graag. Veel sporten waar je klein en snel moet zijn.
Tja maar dan moet je ze echt om hun 12de-13de hier heen halen. En dan hebben ze vaak ook nog moeite met het aanpassen in een westerse samenleving. Kan je het beter bij Nederlands,Belgen en Scandinaviërs houden.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 15:44 schreef Tarado het volgende:
[..]
10 jaar zou nog best kunnen maar dan moet dat talentje wel hierheen komen, alleen daar lukt dat niet nee. En zo enorm slecht is het huidige niveau daar ook weer niet, ik schat het zo'n beetje op topklasse/eerste divisie, grootste probleem zijn de goksyndicaten die het voetbal daar kapot maken.
quote:
Ik denk dat die winsten voor een club als Ajax toch minder zullen zijn dan winst die je kan boeken door daadwerkelijk je sterkste team op te stellen en wat wedstrijden te winnen. Het is een grote markt hoor, China, maar het is echt niet zo dat iedere speler die je opstelt garant staat voor tientallen miljoenen euro's aan shirtverkoop.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 22:27 schreef MrStock het volgende:
Als je de eerste club bent die een Chinese speler in de basis zet bij een CL-wedstrijd... en frequent ook... ben je eigenlijk zo binnen qua geld.
Ja, ik bedoel dus ook daadwerkelijk een fatsoenlijke speler. Die Chinezen zijn niet achterlijk, ze willen wel zeker weten dat hun speler ook erin staat om hun kwaliteiten en niet vanwege de marketing.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 23:34 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik denk dat die winsten voor een club als Ajax toch minder zullen zijn dan winst die je kan boeken door daadwerkelijk je sterkste team op te stellen en wat wedstrijden te winnen. Het is een grote markt hoor, China, maar het is echt niet zo dat iedere speler die je opstelt garant staat voor tientallen miljoenen euro's aan shirtverkoop.
Lelijk pakquote:Op vrijdag 24 mei 2013 23:42 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
[ afbeelding ] [ afbeelding ][ afbeelding ]
Ik denk dat als je 3 á 4 miljoen uit de shirtjes haalt je in je handjes mag knijpen. En dat is natuurlijk altijd mooi meegenomen, maar het is verre van "eigenlijk zo binnen zijn".quote:Op vrijdag 24 mei 2013 23:51 schreef MrStock het volgende:
[..]
Ja, ik bedoel dus ook daadwerkelijk een fatsoenlijke speler. Die Chinezen zijn niet achterlijk, ze willen wel zeker weten dat hun speler ook erin staat om hun kwaliteiten en niet vanwege de marketing.
Sowieso zal een groot deel van de "Ajax-merchandising" daar zware namaakrommel zijn. Maar nog is de bevolking daar nog groot genoeg om daar voor Nederlandse begrippen veel geld op te halen...
Die hebben weer last van rotte knieën.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 16:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ze zijn niet allemaal klein
[ afbeelding ]
Daar wonen 1,3 miljard mensen...... Je kan er echt veel meer uit halen dan 3 a 4 miljoen. Al doet maar 0,001% van de bevolking mee, zit je al ruim boven de 3-4 miljoen. En geloof me, trots speelt een belangrijke rol als een Chinees het goed doet in een Europese competitie, ze hoeven niet eens om voetbal te geven.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 23:55 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik denk dat als je 3 á 4 miljoen uit de shirtjes haalt je in je handjes mag knijpen. En dat is natuurlijk altijd mooi meegenomen, maar het is verre van "eigenlijk zo binnen zijn".
Heeft echt helemaal niks met Ajax te maken ditquote:Op vrijdag 24 mei 2013 23:42 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
[ afbeelding ] [ afbeelding ][ afbeelding ]
0,001% is 13.000 chinezen. Dat is leuk en aardig, maar als je er van uit gaat dat je per shirtje 30 euro winst maakt, en dat reken ik nog bijzonder ruim, heb je al een goede 390.000 euro verdiend! Ja, er wonen veel mensen, maar het is écht niet zo makkelijk om die markt aan te boren en gigantisch veel geld te verdienen. Zeker als het grootste deel van de chinezen toch vooral interesse zal hebben in clubs als Real Madrid, Barcelona, Manchester United en AC Milan. Daar kom je echt niet zomaar even tussen door een chinees op te stellen.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 00:03 schreef MrStock het volgende:
[..]
Daar wonen 1,3 miljard mensen...... Je kan er echt veel meer uit halen dan 3 a 4 miljoen. Al doet maar 0,001% van de bevolking mee, zit je al ruim boven de 3-4 miljoen. En geloof me, trots speelt een belangrijke rol als een Chinees het goed doet in een Europese competitie, ze hoeven niet eens om voetbal te geven.
Daarnaast, als het langer dan 1 seizoen duurt kan het nog eens bijkomende effecten geven in de zin van sponsoren. Onderschat deze markt niet.
However, je zal wel moeten blijven investeren etc om dit vervolgens te behouden....
Ga eerst maar eens leren rekenen voordat je wijs begint te kletsen.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 00:08 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
0,001% is 13.000 chinezen. Dat is leuk en aardig, maar als je er van uit gaat dat je per shirtje 30 euro winst maakt, en dat reken ik nog bijzonder ruim, heb je al een goede 390.000 euro verdiend! Ja, er wonen veel mensen, maar het is écht niet zo makkelijk om die markt aan te boren en gigantisch veel geld te verdienen. Zeker als het grootste deel van de chinezen toch vooral interesse zal hebben in clubs als Real Madrid, Barcelona, Manchester United en AC Milan. Daar kom je echt niet zomaar even tussen door een chinees op te stellen.
Ajax heeft interesse in Maher, van Ginkel, Duarte en Chadli. Vitesse wil van Ginkel niet verkopen. Bod op Duarte is afgewezen en voor Chadli vraagt Twente 10 miljoen. Maher is nog onduidelijk.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 02:58 schreef Enchanter het volgende:
Is er al een beetje transfer nieuws ?
Zit in het buitenland heb weinig nieuws meegekregen afgelopen week
quote:Op zaterdag 25 mei 2013 00:02 schreef Morendo het volgende:
[..]
Die hebben weer last van rotte knieën.
Hij kan natuurlijk pas echt beginnen op het moment dat Eriksen en of De Jong weggaanquote:Op zaterdag 25 mei 2013 03:34 schreef Morendo het volgende:
We (Overmars) moeten wel voorkomen dat we de club worden van 'kijken, kijken, niet kopen'.
Je zit er wel een aantal nullen naast.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 00:08 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
0,001% is 13.000 chinezen. Dat is leuk en aardig, maar als je er van uit gaat dat je per shirtje 30 euro winst maakt, en dat reken ik nog bijzonder ruim, heb je al een goede 390.000 euro verdiend! Ja, er wonen veel mensen, maar het is écht niet zo makkelijk om die markt aan te boren en gigantisch veel geld te verdienen. Zeker als het grootste deel van de chinezen toch vooral interesse zal hebben in clubs als Real Madrid, Barcelona, Manchester United en AC Milan. Daar kom je echt niet zomaar even tussen door een chinees op te stellen.
Je hebt gelijk, het zijn 130.000 chinezen en 3.900.000 euro's. En zoals ik al zei, dat is leuk geld en het is natuurlijk altijd mooi meegenomen, maar die verwachtingen dat je door je in China te vestigen of een chinees op te stellen meteen binnen bent zijn natuurlijk volledig overtrokken. Daar ben je als Ajax simpelweg niet groot genoeg voor. Neemt niet weg dat zo'n projectje in China je best wat kan opleveren.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 09:41 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Je zit er wel een aantal nullen naast.
Daarnaast kan je wel roepen dat het niet zo makkelijk is, maar als je het niet probeert, weet je zeker dat het niet lukt.
Het is eerder heel erg vreemd tegenover onze huidige sponsor en veelzeggend over het vorige management dat het niet eerder is geprobeerd.
quote:Op zaterdag 25 mei 2013 11:16 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
1.300.000.000*0,01*0,001 is toch echt 13.000 mensen.
nou en. Het mag wel duidelijk zijn dat Ajax niet alles voor elke prijs kooptquote:Op zaterdag 25 mei 2013 03:34 schreef Morendo het volgende:
We (Overmars) moeten wel voorkomen dat we de club worden van 'kijken, kijken, niet kopen'.
Daar kan voorlopig een streep doorheen denk ik.quote:Filip Sachpekidis moves up to the A-team
Kalmar FF and Filip Sachpekidis has today agreed contracts extending till season 2016.
Filip Sachpekidis has Lindsdals IF the parent club, and for some years he has belonged to Kalmar FF's ungdomsled. Now it is clear that Philip from July 1, moves up permanently to the A squad.
Filip Sachpekidis who is 16 and barely a month, is becoming the youngest player to ever move up to Kalmar FF's A-squad. Philip also has a number of matches in the P97-squad on the account.
Kalmar FF's Club Manager Svante Samuelsson:
- Philip has had a very nice development for Jens Nilsson's leadership in Tipselit group, and despite his young age, we believe that he is ready to take this leap up to the A squad. Filip is an ambitious and purposeful guy, it will be interesting to follow in the future.
Philip Sachpekidis:
- A wonderful feeling and I thrive in Kalmar FF. It feels like a step in the right direction for my development and now we need to continue to work on hard.
Enigszins de middenweg kan geen kwaad echter. De Sana's van deze wereld voor het eerste elftal halen gaat mij te ver.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 13:35 schreef Catch22- het volgende:
[..]
nou en. Het mag wel duidelijk zijn dat Ajax niet alles voor elke prijs koopt
Het zal mij benieuwen of er een keer een eerste keuze komtquote:Op zaterdag 25 mei 2013 14:52 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Enigszins de middenweg kan geen kwaad echter. De Sana's van deze wereld voor het eerste elftal halen gaat mij te ver.
Maar we zullen zien deze zomer, ik heb er alle vertrouwen in.
Moisander?quote:Op zaterdag 25 mei 2013 14:56 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Het zal mij benieuwen of er een keer een eerste keuze komt
Ik dacht het niet, Moisander was al vrij snel beslistquote:Op zaterdag 25 mei 2013 15:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ze wouden toch eerst Muniesa huren?
Vooral de aankoop van Frank volgens mij. Overmars was meer gecharmeerd van Nuytinck volgens mij. En ook Muniesa wilden ze eerst huren. Pas toen die niet doorgingen en er toch wat bij moest hebben ze Moisander toch maar gehaald.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 15:48 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik dacht het niet, Moisander was al vrij snel beslist
Moisander was al heel vroeg eerste keus, toen andere opties niet haalbaar bleken hebben ze het alsnog gedaan.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 15:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ze wouden toch eerst Muniesa huren?
Toch zit hij nu Denswil in de wegquote:Op zaterdag 25 mei 2013 15:52 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Moisander was al heel vroeg eerste keus, toen andere opties niet haalbaar bleken hebben ze het alsnog gedaan.
[ afbeelding ]
Denswil zal gewoon zijn kans krijgen. Hij is pas 20 en met zoveel wedstrijden in een seizoen krijgt hij zeker speelminuten.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 15:55 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Toch zit hij nu Denswil in de weg
Afgelopen seizoen speelde hij ook niet veel wedstrijden mee volgens mijquote:Op zaterdag 25 mei 2013 16:12 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Denswil zal gewoon zijn kans krijgen. Hij is pas 20 en met zoveel wedstrijden in een seizoen krijgt hij zeker speelminuten.![]()
Lekker de tijd geven, en als hij er pas op zijn 23e klaar voor is, is het ook prima
Achja, zo druk maak ik me er niet om. Frank zal het wel wetenquote:Op zaterdag 25 mei 2013 16:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Afgelopen seizoen speelde hij ook niet veel wedstrijden mee volgens mij. En ik zie ook liever Denswil spelen dan Veltman, maar dat wil Frank niet.
Moisander is tweebenig dus kan hij ook rechts. Speelde hij bij AZ ookquote:Op zaterdag 25 mei 2013 16:15 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Achja, zo druk maak ik me er niet om. Frank zal het wel weten
Daarnaast is Veltman rechtsbenig en Denswil linksbenig, dus wellicht is dat een redenatie van Frank.
quote:Op zaterdag 25 mei 2013 16:12 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Denswil zal gewoon zijn kans krijgen. Hij is pas 20 en met zoveel wedstrijden in een seizoen krijgt hij zeker speelminuten.![]()
Lekker de tijd geven, en als hij er pas op zijn 23e klaar voor is, is het ook prima
Dat hoeft niet te betekenen dat hij in 2015 weg is.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 16:18 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]Alleen heeft hij een contract tot 2015 en staat hij stil in zijn ontwikkeling maar dat maakt allemaal niks uit.
Denswil verhuren, ben je gek?quote:Op zaterdag 25 mei 2013 16:22 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Dat hoeft niet te betekenen dat hij in 2015 weg is.Geef hem een nieuwe prikkel door hem verhuren ofzo.
Lijkt me niet zo'n gek idee als hij weinig minuten gaat maken. Vertonghen werd er ook een veel beter speler vanquote:
Laat Aad300 dat maar lekker denkenquote:Op zaterdag 25 mei 2013 18:22 schreef Tyron het volgende:
[..]
Volgens Aad300 is Denswil al 3 klasse beter.
quote:Op zaterdag 25 mei 2013 18:23 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Laat Aad300 dat maar lekker denken
Nee verkopen. Hoewel niemand hem wil, dus gratis de deur uitdoen lijkt mij het beste.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 18:22 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Gaan we Boerrigter verhuren dan?
Volgens Aad300 is Bazoer ook al drie klassen beter dan Moisander&Alderweireld. Dat lijkt me wel heel sterk.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 18:22 schreef Tyron het volgende:
[..]
Volgens Aad300 is Denswil al 3 klasse beter.
1,77 is iets te voor een keeper van Ajax. Begrijpelijk dat hij naar NEC gaat, feit is wel dat ze er nu een weggestuurde keeper van Twente en ook AZ ervoor hebben teruggehaald.quote:Ajax laat keeper Bijl gaan door lengte
Het zat er al een tijdje aan te komen en zaterdag is de kogel door de kerk gegaan: doelman Stan Bijl heeft Ajax na tien jaar verlaten voor NEC. De achttienjarige doelman vertrekt voor een klein bedrag en tekent voor twee seizoenen bij de club uit Nijmegen.
Bijl, die afgelopen seizoen uitkwam voor de A1 en A2 van Ajax, kijkt terug op een goede tijd in Amsterdam. 'Na tien mooie jaren bij Ajax heb ik vrijdag een verbintenis van twee jaar gesloten met NEC', aldus de keeper in gesprek met Ajax Showtime. 'Ik begin bij NEC in de voorbereiding bij het eerste elftal en zal daarna voor Jong NEC uit gaan komen.'
'Ik mocht in principe nog wel een jaar bij Ajax blijven, maar daarna zou er weinig toekomstperspectief meer voor me zijn bij de club', is Bijl openhartig. 'Ze waren bij Ajax lovend over me en vonden me echt een meevoetballende Ajax-keeper. Maar door de concurrentie en mijn lengte (1,77 meter red.) was het perspectief er minder.'
Hihi je veranderde mijn kwote xDquote:Op zaterdag 25 mei 2013 19:39 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Nee verkopen. Hoewel niemand hem wil, dus gratis de deur uitdoen lijkt mij het beste.
quote:Op zaterdag 25 mei 2013 20:47 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Hihi je veranderde mijn kwote xD
inderdaad o mijn godquote:Op zondag 26 mei 2013 20:56 schreef Ludachrist het volgende:
Je kan de voetballer wel uit het kamp halen, maar het kamp duidelijk niet uit de voetballer. Godverdomme, dat interieur.
VdV kan het niet meer belopen bij een club als Ajax waar je nog wel moet bewegen en meeverdedigen.quote:Op zondag 26 mei 2013 21:02 schreef Vjenne12345 het volgende:
Kom maar terug VdV als Eriksen weg gaat, goedkoper dan Maher.
Misschien op bezoek bij opa en oma, jouw huis staat waarschijnlijk vol met meuk van Ikea. Net zo erg.quote:Op zondag 26 mei 2013 20:56 schreef Ludachrist het volgende:
Je kan de voetballer wel uit het kamp halen, maar het kamp duidelijk niet uit de voetballer. Godverdomme, dat interieur.
Wat is dit nou weer voor onzin? Ik ben ook geen profvoetballer, mag ik dan ook geen commentaar meer hebben op voetbalwedstrijden?quote:Op zondag 26 mei 2013 21:22 schreef MCH het volgende:
[..]
Misschien op bezoek bij opa en oma, jouw huis staat waarschijnlijk vol met meuk van Ikea. Net zo erg.
Zeg het nou nog eens zodat ik het begrijp?quote:Op zondag 26 mei 2013 21:23 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Wat is dit nou weer voor onzin? Ik ben ook geen profvoetballer, mag ik dan ook geen commentaar meer hebben op voetbalwedstrijden?
Ik mag geen commentaar leveren op zijn inrichting omdat ik zelf blijkbaar allemaal IKEA-meubels heb. Mag ik dan ook geen commentaar leveren op voetballers, omdat ik zelf ergens in het zesde elftal speel? Het is beide een situatie waarin ik kritiek uit op iets, terwijl ik zelf ook iets fout doe. Maakt dat mijn kritiek onterecht? Want al staat mijn hele huis vol met IKEA en trap ik geen deuk in een pakje boter, dat zijn huis lelijk ingericht is en Marcelo niet kan voetballen is iets wat ik evengoed terecht kan opmerken.quote:
Ik snap het nog steeds niet maar veel plezier met dom lullen vanaf je Ikeabank.quote:Op zondag 26 mei 2013 21:29 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik mag geen commentaar leveren op zijn inrichting omdat ik zelf blijkbaar allemaal IKEA-meubels heb. Mag ik dan ook geen commentaar leveren op voetballers, omdat ik zelf ergens in het zesde elftal speel? Het is beide een situatie waarin ik kritiek uit op iets, terwijl ik zelf ook iets fout doe. Maakt dat mijn kritiek onterecht? Want al staat mijn hele huis vol met IKEA en trap ik geen deuk in een pakje boter, dat zijn huis lelijk ingericht is en Marcelo niet kan voetballen is iets wat ik evengoed terecht kan opmerken.
Of misschien zodat jij het begrijpt: Hij fout, ik fout niet belangrijk.
Ik haat ikeaquote:Op zondag 26 mei 2013 21:29 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik mag geen commentaar leveren op zijn inrichting omdat ik zelf blijkbaar allemaal IKEA-meubels heb. Mag ik dan ook geen commentaar leveren op voetballers, omdat ik zelf ergens in het zesde elftal speel? Het is beide een situatie waarin ik kritiek uit op iets, terwijl ik zelf ook iets fout doe. Maakt dat mijn kritiek onterecht? Want al staat mijn hele huis vol met IKEA en trap ik geen deuk in een pakje boter, dat zijn huis lelijk ingericht is en Marcelo niet kan voetballen is iets wat ik evengoed terecht kan opmerken.
Of misschien zodat jij het begrijpt: Hij fout, ik fout niet belangrijk.
Hopelijk doen ze nu ook echt diepte-investeringen.quote:Op zondag 26 mei 2013 22:32 schreef plesner het volgende:
Lekker hoor Lyon gaat 3de worden wat betekent dat Psv geen beschermde status zal krijgen in de voorronde CL. Alle extra miljoenen gaat dit jaar wederom naar Ajax.
Zo moeilijk is het niet hoor.quote:Op zondag 26 mei 2013 21:32 schreef MCH het volgende:
[..]
Ik snap het nog steeds niet maar veel plezier met dom lullen vanaf je Ikeabank.
Niet geloven. Als Ajax hem wilde hadden ze hem moeten halen bij Den Haag. Op AN meldde een zeer betrouwbare user dat Ajax Maher / Chaldi gaat halen.quote:Op zondag 26 mei 2013 23:22 schreef wieisboos het volgende:
Ajax zat op de tribune voor Toornstra
wat de fuck
Wow hoe komt die betrouwbare user daarop? Zeer gewaagde uitspraak en een hele goeie insider.quote:Op zondag 26 mei 2013 23:52 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Niet geloven. Als Ajax hem wilde hadden ze hem moeten halen bij Den Haag. Op AN meldde een zeer betrouwbare user dat Ajax Maher / Chaldi gaat halen.
Ik ken die Chaldi niet. Is die goed?quote:Op zondag 26 mei 2013 23:52 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Niet geloven. Als Ajax hem wilde hadden ze hem moeten halen bij Den Haag. Op AN meldde een zeer betrouwbare user dat Ajax Maher / Chaldi gaat halen.
Blackmoon zeker?quote:Op zondag 26 mei 2013 23:54 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Wow hoe komt die betrouwbare user daarop? Zeer gewaagde uitspraak en een hele goeie insider.
Chadli linksbuiten, Fischer middenveld.quote:Op maandag 27 mei 2013 00:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja ik heb het gecheckt. Ik vraag me dan alleen af wat je met Chadli moet.
Ik zie in Fischer niet echt een middenvelder, maar ik laat me verrassen. Zou me echt verbazen trouwens dat ze twee van die grote aankopen doen. Ik neem het dus met een flinke korrel zout.quote:Op maandag 27 mei 2013 00:07 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Chadli linksbuiten, Fischer middenveld.
Hij is volgens mij altijd redelijk betrouwbaar en komt vaak bij Ajax.quote:Op zondag 26 mei 2013 23:54 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Wow hoe komt die betrouwbare user daarop? Zeer gewaagde uitspraak en een hele goeie insider.
fischer kan de rol van eriksen aanvallend beter invullen. Verdedigend minder.quote:Op maandag 27 mei 2013 00:07 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Chadli linksbuiten, Fischer middenveld.
Met jeugdzaken is hij wel goed ingevoerd. Maar dan moeten de transfers van Chris en Siem ook wel rond zijn denk ik.quote:Op maandag 27 mei 2013 00:25 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Hij is volgens mij altijd redelijk betrouwbaar en komt vaak bij Ajax.
Ik hoop het ook. Dan zou de selectie eindelijk een keer 'rond' zijn voor het einde op wat andere mutaties na.quote:
Het is onmogelijk je selectie rond te krijgen voor het einde.quote:Op maandag 27 mei 2013 03:18 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ik hoop het ook. Dan zou de selectie eindelijk een keer 'rond' zijn voor het einde op wat andere mutaties na.
Klopt, maar qua inkomende transfers zit je dan meteen in de ligstoel. De rest is wel op te vangen.quote:Op maandag 27 mei 2013 07:06 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Het is onmogelijk je selectie rond te krijgen voor het einde.
Lijkt me niet dat beide komen. Fisher op de bank dan zekerquote:
fischer kan ook wel als technische aanvallende middenvelder spelen (Eriksen positie)quote:Op maandag 27 mei 2013 08:58 schreef Ranja_Ranja het volgende:
[..]
Lijkt me niet dat beide komen. Fisher op de bank dan zekerZou de kers op de taart zijn van het nieuwe beleid.
Maher wordt voor die positie al gehaald.quote:Op maandag 27 mei 2013 09:21 schreef Catch22- het volgende:
[..]
fischer kan ook wel als technische aanvallende middenvelder spelen (Eriksen positie)
Veltman.quote:Op maandag 27 mei 2013 09:30 schreef _NZT_ het volgende:
Bij vertrek alderweireld, wie schuiven ze door? Denswil of toch Veltman?
quote:
Overbodig? Nu moet je geen onzin gaan pratenquote:Op maandag 27 mei 2013 12:23 schreef J2T het volgende:
Zelfs de Bruyne was overbodig bij Chelski. Wat moeten ze dan met Ginkel. Kom op hoor.
Ze hebben hem toch verhuurd aan Werder? En gaat waarschijnlijk in de zomer naar Dortmund.quote:Op maandag 27 mei 2013 12:24 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Overbodig? Nu moet je geen onzin gaan praten
Is wel een ander type spelerquote:Op maandag 27 mei 2013 12:25 schreef J2T het volgende:
[..]
Ze hebben hem toch verhuurd aan Werder? En gaat waarschijnlijk in de zomer naar Dortmund.
Ze hebben hem direct verhuurd zodat hij speeltijd krijgt.quote:Op maandag 27 mei 2013 12:25 schreef J2T het volgende:
[..]
Ze hebben hem toch verhuurd aan Werder? En gaat waarschijnlijk in de zomer naar Dortmund.
quote:Kans op komst Chadli minimaal
EXCLUSIEF - Marc Overmars maakte vorige week publiek dat Ajax geďnteresseerd is in Nacer Chadli van FC Twente, maar de kans op een transfer naar Ajax is minimaal. Dat heeft de zaakwaarnemer van de 23-jarige speler maandag laten weten in gesprek met Ajax Showtime.
'Ajax is weliswaar een mooie club, met de kans voor Nacer om in de Champions League te spelen', sprak Daniel Evrard, de belangenbehartiger van Chadli. 'En het is een eer dat een club als Ajax interesse toont, maar Nacer heeft heel veel opties in grotere competities. Een aantal van die clubs spelen aankomend seizoen ook in de Champions League.'
De buitenspeler werd de laatste weken in verband gebracht met onder meer Borussia Dortmund en Juventus. 'We weten niet zeker of Ajax dezelfde financiële condities en sportieve uitdagingen kan bieden als de clubs uit de meer prestigieuze competities', aldus Evrard. 'Desondanks volgen wij de handelingen van Ajax met interesse.'
Chadli staat nog slechts tot medio 2014 onder contract bij FC Twente. De Tukkers verlangen ongeveer tien miljoen euro voor de Belg. Dat is een bedrag dat Ajax hoe dan ook niet neer zal leggen voor de aanvaller.
De verwachting was wel dat alles na de CL-finale zou lopen. Dat Eriksen daar dus heen zou gaan en wij voor Maher meteen gingenquote:Op maandag 27 mei 2013 12:47 schreef Stiggie het volgende:
Vooralsnog is niemand weg dus is niemand nodig
Dat is jouw verwachting, het gaat echt nog wel even duren hoorquote:Op maandag 27 mei 2013 12:50 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De verwachting was wel dat alles na de CL-finale zou lopen. Dat Eriksen daar dus heen zou gaan en wij voor Maher meteen gingen
Idd... ik verwacht nog een lange tijd van wachtenquote:Op maandag 27 mei 2013 12:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is jouw verwachting, het gaat echt nog wel even duren hoor
Op dit moment welquote:Op maandag 27 mei 2013 13:00 schreef Smoofie het volgende:
Is Maher veel beter dan bijv. Lucas Andersen eigenlijk?
Ja maar als Eriksen verkocht is kan Ajax in elk geval handelen.quote:Op maandag 27 mei 2013 12:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is jouw verwachting, het gaat echt nog wel even duren hoor
quote:
Van wat ik las is dat Andersen het toch wel erg moeilijk heeft hier om zich te aarden. Daarnaast speelt hij niet zo best in Jong Ajax.quote:Op maandag 27 mei 2013 13:00 schreef Smoofie het volgende:
Is Maher veel beter dan bijv. Lucas Andersen eigenlijk?
Nog een jaartje in Jong Ajax is natuurlijk helemaal geen probleem. Kan hij na het volgende seizoen mooi invallen in plaats van Maher, en hem na dat seizoen opvolgen.quote:Op maandag 27 mei 2013 13:20 schreef Syntix het volgende:
[..]
[..]
Van wat ik las is dat Andersen het toch wel erg moeilijk heeft hier om zich te aarden. Daarnaast speelt hij niet zo best in Jong Ajax.
Van wat ik las was de Boer diep onder de indruk van Andersenquote:Op maandag 27 mei 2013 13:20 schreef Syntix het volgende:
[..]
[..]
Van wat ik las is dat Andersen het toch wel erg moeilijk heeft hier om zich te aarden. Daarnaast speelt hij niet zo best in Jong Ajax.
Ronald de Boer iddquote:Op maandag 27 mei 2013 13:37 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
Van wat ik las was de Boer diep onder de indruk van Andersen
Daarom jammer dat Eriksen en of Siem niet nog een jaar blijven want dan kan je de doorstroom intern oplossenquote:Op maandag 27 mei 2013 13:38 schreef Syntix het volgende:
[..]
Ronald de Boer iddAndersen speelde overigens dacht ik al wel in het eerste bij zijn vorige club, maar het is geen schande om pas op je 19e/20e door te breken bij Ajax.
Aan de andere kant is vers bloed misschien wel goed, want die blijven hongerig.quote:Op maandag 27 mei 2013 13:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
Daarom jammer dat Eriksen en of Siem niet nog een jaar blijven want dan kan je de doorstroom intern oplossen
Die jonge jongens zijn toch ook vers en scheelt een hoop geldquote:Op maandag 27 mei 2013 13:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Aan de andere kant is vers bloed misschien wel goed, want die blijven hongerig.
Ja maar die zijn er nog niet klaar voor dus. Daarom is alleen Maher ook goed. Want die gaat ook niet alles spelen, en de positie naast hem kan ook afgewisseld worden. Dus die talenten kunnen dan ook genoeg speeltijd krijgen.quote:Op maandag 27 mei 2013 13:48 schreef Tarado het volgende:
[..]
Die jonge jongens zijn toch ook vers en scheelt een hoop geld
Hij bedoelt hier vooral dat Siem de Jong weg moet zodat Maher kan komen en we met Eriksen en Maher kunnen gaan spelen.quote:Op maandag 27 mei 2013 13:48 schreef Tarado het volgende:
[..]
Die jonge jongens zijn toch ook vers en scheelt een hoop geld
quote:Op maandag 27 mei 2013 13:50 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Hij bedoelt hier vooral dat Siem de Jong weg moet zodat Maher kan komen en we met Eriksen en Maher kunnen gaan spelen.
Dat zou geniaal zijn, maar Eriksen gaat sowieso wegquote:Op maandag 27 mei 2013 13:50 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Hij bedoelt hier vooral dat Siem de Jong weg moet zodat Maher kan komen en we met Eriksen en Maher kunnen gaan spelen.
Dat hebben we ook nietquote:Op maandag 27 mei 2013 13:54 schreef Smoofie het volgende:
Elftal met alleen 20'ers is ook niet echt....handig.
Maher is dat ook dus qua leeftijd voegt hij niets toe, in principe zou Fischer klaar moeten zijn voor het middenveld zomer 2014, ik vind dat instromen via de voorhoede niet zo'n slecht plan, zeker zolang er geen echt goeie spelers voor die plekken zijnquote:Op maandag 27 mei 2013 13:54 schreef Smoofie het volgende:
Elftal met alleen 20'ers is ook niet echt....handig.
Eens. Beetje zoals ze met Iniesta bij Barcelona doen. Die speelt/speelde ook af en toe op linksbuiten, maar aangezien het systeem van Barca en Ajax op elkaar lijken mogen ze ook gewoon naar binnen komen en zijn er veel positiewisselingen.quote:Op maandag 27 mei 2013 13:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Maher is dat ook dus qua leeftijd voegt hij niets toe, in principe zou Fischer klaar moeten zijn voor het middenveld zomer 2014, ik vind dat instromen via de voorhoede niet zo'n slecht plan, zeker zolang er geen echt goeie spelers voor die plekken zijn
Zie jij in Fischer echt een middenvelder dan? Die is veel te doelgericht daarvoor. Die moet je gewoon lekker voorin zetten.quote:Op maandag 27 mei 2013 13:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Maher is dat ook dus qua leeftijd voegt hij niets toe, in principe zou Fischer klaar moeten zijn voor het middenveld zomer 2014, ik vind dat instromen via de voorhoede niet zo'n slecht plan, zeker zolang er geen echt goeie spelers voor die plekken zijn
Veel te doelgericht kan een speler nooit zijn, hij moet wel het oog voor zijn medespelers beter ontwikkelenquote:Op maandag 27 mei 2013 13:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zie jij in Fischer echt een middenvelder dan? Die is veel te doelgericht daarvoor. Die moet je gewoon lekker voorin zetten.
Als we nog dominanter gaan spelen kan Fischer toch mooi nog meer scoren vanaf het middenveldquote:Op maandag 27 mei 2013 13:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zie jij in Fischer echt een middenvelder dan? Die is veel te doelgericht daarvoor. Die moet je gewoon lekker voorin zetten.
Ja hij is verdedigend in ieder geval sowieso veel te kwetsbaar nu nog om op het middenveld te spelen. Volgens mij is Fischer een perfecte '10' voor een 4-2-3-1 zoals veel Europese topclubs spelen. Maarja zo spelen we bij Ajax niet.quote:Op maandag 27 mei 2013 14:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
Veel te doelgericht kan een speler nooit zijn, hij moet wel het oog voor zijn medespelers beter ontwikkelen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |