Volgens mij is dat niet gesuggereerd. Er was juist niets op wat voor problemen dan ook duidde.quote:Op zondag 26 mei 2013 08:29 schreef Pleun2011 het volgende:
Het zal vast al gesuggereerd zijn dat het mogelijk een familiedrama is.. misschien zagen ze het beiden niet meer zitten, of een van beiden.
Hmm oke.. maar ik hou deze optie openquote:Op zondag 26 mei 2013 10:07 schreef Arcee het volgende:
[..]
Volgens mij is dat niet gesuggereerd. Er was juist niets op wat voor problemen dan ook duidde.
Relationele problemen tussen hen beiden doelde ik dan op, trouwens. Dat daar dus niets op wees.quote:
Ach het is soms verbazingwekkend hoe weinig je van mensen blijkt te weten.. van die ene vader werd ook gezegd dat het zo'n sociale man was waar niks mee aan de hand leek.. misschien waren er toch problemen en zagen ze het niet meer zitten, we wachten het af.quote:Op zondag 26 mei 2013 10:09 schreef Arcee het volgende:
[..]
Relationele problemen tussen hen beiden doelde ik dan op, trouwens. Dat daar dus niets op wees.
Dom kindquote:Op zondag 26 mei 2013 10:06 schreef Pleun2011 het volgende:
Als ze ontvoerd zijn, zou ik eens gaan kijken in het giraffen verblijf van de plaatselijke dierentuin..
Spaanse hoeren/drugs/vastgoedmafia kan je je beter niet mee inlaten, lijkt me.quote:Op zondag 26 mei 2013 10:04 schreef Njosnavelin het volgende:
Misschien zitten ze nog altijd ergens vast en is er om losgeld gevraagd. Dat zouden ze toch niet publiekelijk bekendmaken?
wat zou je moeilijk doen bij de kust waar iedereen je kan zien terwijl er een achterland is waarbij je na een paar kilometer al iemand compleet kan laten verdwijnen voor lange tijd.quote:Op zondag 26 mei 2013 10:53 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Spaanse hoeren/drugs/vastgoedmafia kan je je beter niet mee inlaten, lijkt me.
Kijk es naar de cementblokken voor de kust, zouden ze best kunnen liggen.
Ja dit dus. Want ze denken zeker te weten (quote:Op zondag 26 mei 2013 10:03 schreef Harajuku. het volgende:
Geen idee wat er aan de hand is met die twee, maar ik vind het een beetje apart dat de politie na een dag al met zekerheid durft te stellen dat bepaalde speculaties absoluut niet waar kunnen zijn. Hoe goed hebben ze dat dan onderzocht?
Was dat humor dan ???quote:Op zondag 26 mei 2013 11:00 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
humor wordt niet altijd gewaardeerd op Fok
Dat was ook mijn gedachte; ontvoering voor losgeld.quote:Op zondag 26 mei 2013 10:57 schreef kawotski het volgende:
[..]
wat zou je moeilijk doen bij de kust waar iedereen je kan zien terwijl er een achterland is waarbij je na een paar kilometer al iemand compleet kan laten verdwijnen voor lange tijd.
Het journaal op NED-1 bracht het net ook.quote:
Kan ook te maken hebben met de ex-voorzitter van haar club. Is een soort maffiosie.quote:Op maandag 27 mei 2013 08:16 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Best ziek ja. Gebeurd sowieso niet echt vaak dat toeristen vermoord worden in Spanje....
Ja, je grootste nachtmerrie, denk ik.quote:Op maandag 27 mei 2013 08:29 schreef TC03 het volgende:
Best bizar dat je gewoon vermoord wordt op een 'vakantie'. Ik weet natuurlijk de precieze details niet, maar het klinkt als iets wat miljoenen Nederlanders had kunnen overkomen die tripjes maken door Europa.
Foto van de vindplaats:quote:Onzekerheid over het lot van een paar Nederlandse, gevormd door Ingrid Visser en Lodewijk Severein, ontbreekt voor een veertien dagen in Murcia vandaag, was praktisch opgelost gisteravond laat. En het einde, in dit geval, is verre van gelukkig. Bronnen solvabiliteit contrast en al bevestigd aan 'The Truth' de ontdekking van twee lichamen in het dorp Murcia Stables, die volgens alle indicaties wijzen op de professionele volleybal exjugadora en haar man.
Een gebrek aan formele identificatie van de lichamen, die zal plaatsvinden in de komende uren, was het vrijwel zeker dat dit is Ingrid en Lodewijk. Dezelfde bronnen zeiden dat de twee doden op een gewelddadige manier had plaatsgevonden en dat de lijken werden begraven door de auteurs van het misdrijf, om ze te laten verdwijnen.
De ontdekking van de lichamen heeft plaatsgevonden begin gisteravond, nadat de politie die het onderzoek had de eerste arrestaties in verband met deze zaak beoefend. De onderhandelingen waren snel gevorderd in de laatste paar uur en het werd toegestaan om ten minste een persoon in Valencia, evenals een andere koers betrokken, die nog moeten worden gearresteerd worden geïdentificeerd arresteren. Hoewel deze bronnen ontgaan meer informatie verstrekken, met het argument dat het onderzoek is het geheim van de rechter om de zaak verklaard, zij bevestigd dat de verdachten zijn mensen verbonden met georganiseerde misdaad.
Gelijktijdig met de arrestatie in Valencia zou een zoekopdracht hebt gestart in een niet nader genoemd gebied van het dorp van Murcia Stables, bijgewoond door een aantal agenten en honden getraind in het lokaliseren van lichamen. Deze omstandigheid wees naar degenen die verantwoordelijk zijn voor het onderzoek, dat wordt geleid door de Specialist Crime Unit en Violent (udev) van het Hoofdkwartier van Murcia, in samenwerking met actoren uit de gerechtelijke politie centrale brigades gevestigd in Madrid, werkte en op dat moment de dominante hypothese dat het Nederlandse echtpaar had kunnen worden vermoord en hun lichamen, gemaakt om te verdwijnen.
De theorie werd een paar uur later bevestigd toen de zoektocht draaide lokaliseren twee lichamen. Hoewel afgelopen nacht hebben we hard gewerkt om te identificeren zonder twijfel, zowel de toestand van de lichamen en hun fysieke kenmerken, zowel als Lodewijk Ingrid langer zijn dan zes meter hoog, wat aangeeft dat het zou kunnen zijn de twee Nederlanders vermist twee weken geleden.
In het onderzoek, dat gisteravond een grote sprong voorwaarts voor de volledige opheldering van de feiten nam, heeft nauw samengewerkt een politieman Nederlanders, die behoren tot een eenheid die gespecialiseerd is in verdwijningen. Ook de Nederlandse ambassade in Spanje wordt permanent geïnformeerd over de voortgang van de zaak, die van meet af aan weinig kans dat een happy end zou hebben had aangeboden. In feite had de nationale politie formeel kwalificeerde de zaak als een "verontrustende verdwijning," dat is de naam die wordt gebruikt wanneer de kans dat de zaak eindigt goed zijn vrijwel nihil.
Hoewel de aangegeven bronnen ontweek alle andere gegevens, leerden zij dat de verdachten van het misdrijf hebben gepleegd en geprobeerd om de lichamen te verwijderen zijn gerelateerd aan bendes zouden verband houden met drugshandel, onder andere misdrijven.
De politie was het opnemen van verklaringen naast raad van Murcia, die blijkbaar al lang geleden zou hebben verdedigd de belangen van het Nederlandse echtpaar en we zouden gekend hebben die dachten reizen naar Murcia. Sommige rapporten suggereren dat ze konden een afspraak maken voor deze dagen hebben gemaakt.
Nieuwe ophangen van affiches
De volleybal exjugadora Ingrid Visser en haar partner Lodewijk Severein werden vermist sinds de avond van maandag 13, toen zij het laatst zijn gezien in het hotel Churra Murcia. Een medewerker van de inrichting zou hebben opgemerkt, echter, om de mogelijkheid ze te zien op dinsdag 14, een mogelijkheid die werd onderzocht door de politie.
Familieleden van Lodewijk Severein had opgeroepen tot morgen, dinsdag, in Murcia een nieuwe ophangen van affiches met het beeld van deze man en de voormalige volleybal speler Ingrid Visser, 36. Het was ook bedoeld hen om sommige burgers uit Nederland komen, om het zoeken te sluiten.
Op donderdag en de eerste posters werden geplakt op de Avenida Juan Carlos I van Murcia, dat is het gebied waarin het verscheen de SEAT Panda had op de luchthaven van El Altet gehuurd.
Dit. Kende hen beide niet, maar WTH...quote:
Op de fp had iemand gezegd dat je bij die vruchtbaarheidsklinieken vaak contant moet betalen en die behandelingen tienduizenden euro's kan kosten.quote:Op maandag 27 mei 2013 08:41 schreef SEMTEX het volgende:
Maar waarom?en waarom die link met de drugsmaffia?
Gewoon een roofmoord bedoel je dus?quote:Op maandag 27 mei 2013 08:43 schreef vencodark het volgende:
[..]
Op de fp had iemand gezegd dat je bij die vruchtbaarheidsklinieken vaak contant moet betalen en die behandelingen tienduizenden euro's kan kosten.
Zie daar het motief.
Blijkbaar he..quote:Op maandag 27 mei 2013 08:50 schreef Merkie het volgende:
Hoe kan het dat ze 514 interlands heeft gespeeld? Worden er zoveel wedstrijden gespeeld met het Nederlands volleybalelftal?
Ik zou sowieso even wachten met het trekken van conclusies...quote:Op maandag 27 mei 2013 08:54 schreef Tem het volgende:
[..]
Precies, voor de rest zou ik er ook geen complot achter zoeken. Ordinaire roofmoord.
Dan doe je dat niet.quote:Op maandag 27 mei 2013 08:55 schreef jbravo25 het volgende:
[..]
Ik zou sowieso even wachten met het trekken van conclusies...
Lijkt me wel van belang. Zelf ben ik volgende maand twee weken in Murcia, genieten van de zon gaat toch wel wat moeizamer als je weet dat roofmoordbendes jacht maken op lange blonde Hollanders.quote:Op maandag 27 mei 2013 08:54 schreef Tem het volgende:
[..]
Precies, voor de rest zou ik er ook geen complot achter zoeken. Ordinaire roofmoord.
Je kan natuurlijk altijd nog je haar vervenquote:Op maandag 27 mei 2013 09:00 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
Lijkt me wel van belang. Zelf ben ik volgende maand twee weken in Murcia, genieten van de zon gaat toch wel wat moeizamer als je weet dat roofmoordbendes jacht maken op lange blonde Hollanders.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |