Bwahahaha deze reactie. Ja, het is allemaal een groot anti-joods complot.quote:Op woensdag 15 mei 2013 18:06 schreef spacechinees2 het volgende:
Smerige antisemieten zitten achter dit soort nieuwsberichten.
Dit is een poging van de VUILE ANTISEMIETEN om Joden belachelijk te maken.
Dat weet ik gewoon zeker.
Elke keer moet er weer gezeken worden over wat Joden wel en niet doen en/of zeggen.
Jullie hebben in ieder geval niet door dat JULLIE hier zeiken. En jullie hebben niet eens legitieme reden om ook maar ergens over te klagen. Het Joodse volk heeft een genocide doorstaan en de herinneringen aan de Holocaust zijn nog lang niet verdwenen.
Dat jullie over het algemeen geen reet geven om jullie eigen familie, vrienden, cultuur en historie is jullie probleem. Dat het Joodse volk niet wilt dat wat zij hebben meegemaakt ooit vergeten wordt, is hun goed recht.
Zeikerds.
En de Palestijnen. Vergeet die vooral niet.quote:Op woensdag 15 mei 2013 18:16 schreef spacechinees2 het volgende:
[..]
De meesten semieten haten Joden en zijn dus ook antisemieten.
Maar wij weten allemaal, in ieder geval de mensen die hersencellen hebben, dat wanneer we het hebben over anti-semitisme, het gaat over mensen die haat jegens de Joden prediken.
Ik weet dat Arabieren ook semieten zijn. Dat hoef jij mij niet uit te gaan leggen.
Palestijnen? Dat zijn gewoon Arabieren die illegaal land proberen te claimen/stelen van de oorspronkelijke bevolking.quote:Op woensdag 15 mei 2013 18:20 schreef Grouch het volgende:
[..]
En de Palestijnen. Vergeet die vooral niet.
Maar de mensen die hersencellen hebben gebruiken dus geen onjuiste termen zoals anti-semitisme (of racisme om het nog wat breder te trekken). Zeker niet als ze dondersgoed weten dat die termen fout zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op woensdag 15 mei 2013 18:40 schreef Nemephis het volgende:
Ik begrijp die mensen wel. Als je namelijk weet hoe de zeeleeuw in kwestie eruit ziet...
Stel je voor, het enige wat je ziet vanuit je hermetisch gesloten ramen is deze zeeleeuw die hard lijkt te schreeuwen en af en toe uitbundige bewegingen maakt met zijn rechtervoorpoot net zoals....
Tja, zeg nou zelf, dan is de associatie toch voor de hand liggend?Die lijkt inderdaad precies op Hermann Göring.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jij bent een troll!quote:Op woensdag 15 mei 2013 18:06 schreef spacechinees2 het volgende:
Smerige antisemieten zitten achter dit soort nieuwsberichten.
Dit is een poging van de VUILE ANTISEMIETEN om Joden belachelijk te maken.
Dat weet ik gewoon zeker.
Elke keer moet er weer gezeken worden over wat Joden wel en niet doen en/of zeggen.
Jullie hebben in ieder geval niet door dat JULLIE hier zeiken. En jullie hebben niet eens legitieme reden om ook maar ergens over te klagen. Het Joodse volk heeft een genocide doorstaan en de herinneringen aan de Holocaust zijn nog lang niet verdwenen.
Dat jullie over het algemeen geen reet geven om jullie eigen familie, vrienden, cultuur en historie is jullie probleem. Dat het Joodse volk niet wilt dat wat zij hebben meegemaakt ooit vergeten wordt, is hun goed recht.
Zeikerds.
Gezien zijn post-geschiedenis vrees ik het ergste.quote:
Nee. Hij is het resultaat van lijmsnuivende ouders.quote:
What??? Is deze vrouw dementerend of wat?quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:40 schreef Nielsch het volgende:
[..]
http://www.parool.nl/paro(...)Artis-zeeleeuw.dhtml
Ik hoop dat de zeeleeuw snel van Tenerife wordt overgebracht naar Nuremberg en dat hij daar zijn verdiende loon krijgt.
"Zeeleeuw betrapt op brengen van de Hitlergroet"
[ afbeelding ]
Nee, getraumatiseerd. Dat staat er toch.quote:Op woensdag 15 mei 2013 20:00 schreef Skillsy het volgende:
[..]
What??? Is deze vrouw dementerend of wat?
Ja en?Dan vind ik haar toch nog overdreven reageren.Maar ik heb natuurlijk niet de holocaust meegemaaktquote:Op woensdag 15 mei 2013 20:03 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Nee, getraumatiseerd. Dat staat er toch.
Er bestaat geen Palestijns volk zucht.......Dringt het nou nog niet door??quote:Op woensdag 15 mei 2013 18:20 schreef Grouch het volgende:
[..]
En de Palestijnen. Vergeet die vooral niet.
Maar de mensen die hersencellen hebben gebruiken dus geen onjuiste termen zoals anti-semitisme (of racisme om het nog wat breder te trekken). Zeker niet als ze dondersgoed weten dat die termen fout zijn.
Gast, ga eens niet zo off-topic.quote:Op woensdag 15 mei 2013 20:09 schreef Skillsy het volgende:
[..]
Er bestaat geen Palestijns volk zucht.......Dringt het nou nog niet door??
Tussen Jordaniërs, Palestijnen, Syriërs en Libanezen bestaan er geen verschillen. Zij maken deel uit van één volk, de Arabische natie.Zij zijn één volk. Alleen maar om politieke redenen onderschrijven zij zorgvuldig de Palestijnse identiteit. Het is namelijk van nationaal belang voor de Arabieren om het bestaan van de Palestijnen aan te moedigen tegenover het zionisme.
Ja, het bestaan van een aparte Palestijnse identitieit is er alleen om tactische redenen. De stichting van een Palestijnse staat is een nieuw middel om de strijd tegen Israël en voor de Arabische eenheid voort te zetten.
''Palestina bestaat niet. Het woord is een uitvinding van de Zionisten. Wij kennen het niet." Arabische leider Auni Bey Abdul Hadi tot de Britse onderzoekscommissie Peel, 1937.
'' Omdat Golda Meir stelt dat er geen Palestijns volk bestaat, zeg ik dat er wel een Palestijns volk bestaat, dat zich van Jordanie onderscheid.
Ook de strategie die Mohsen wil volgen is vrij simpel: Jordanië is een staat met bepaalde grenzen. Het kan geen aanspraaken maken op Haifa, Jaffa, Jeruzalem en Beërsheva, terwijl ik wèl recht heb op Haifa,Jaffa, Jeruzalem en Beërsheva. De Palestijnse staat zou het recht hebben om op te treden namens alle Palestijnen in de Arabische wereld en elders. Als wij eenmaal al onze rechten in geheel Palestina hebben verworven, moeten wij de hereniging van Jordanië en Palestina geen moment uitstellen.
capiche?
quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:58 schreef Djeez het volgende:
Geen gezeik over de oorlog, mijn opa is overleden in Auschwitz.De vorige keer dat ik deze grap hoorde viel ik lachend van mijn dinosaurus.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En jij bent niet in staat om iemand die bevestigend reageert op je stukje te spotten.quote:Op woensdag 15 mei 2013 16:03 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Je bent in staat om meer dan één zin te lezen neem ik aan?
quote:Op woensdag 15 mei 2013 21:54 schreef stalybridge het volgende:
[..]
Oppassen wat je zegt. Want volgens mij is Nevenzeel Joods voor Navy seal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |