is echt niet eens een beetje grappigquote:
Ik wil niet moeilijk doen, maar als historicus en theoloog zijnde wil ik toch even opmerken dat het gelijkstellen van deze twee een van de domste opmerkingen is die ik ooit heb meegekregen. Kijk alleen al naar de militaire pogingen vanuit de islam om het westen te veroveren in de zevende en achtste eeuw: al moordend trokken ze Europa binnen. En wat te bedenken van het vernietigen van de Heilig Grafkerk in Jeruzalem in opdracht van de kalief in 1009. De kruistochten waren niets anders dan actie-reactie om pelgrims weer de mogelijkheid te geven om naar Jeruzalem te trekken. Als de kruisvaarders uit waren op veroveren hadden ze wel de Kaäba vernietigd zoals islamieten de eerder genoemde kerk hadden vernietigd. Vergis je niet dat Islamieten vervolgens weer geprobeerd hebben om Europa te veroveren, maar ze tegen werden gehouden door Europeanen bij Wenen.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 02:20 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
En hoe is bijbel en westerse geschiedenis minder gewelddadig dan Koran/ midden oosten
Ik denk dat hij vooral de bijbel letterlijk bedoeld. Bijvoorbeeld dat God ongeveer 3 miljoen mensen uitgeroeid heeft, het goedpraten van verkrachtingen, stenigen, slavernij en andere schitterende verhalen. Daarmee niet zeggende dat het gewelddadiger is dan de koran, maar je hoeft niet gepikeerd te gaan zitten doen.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 06:22 schreef SaulGoodman het volgende:
[..]
Ik wil niet moeilijk doen, maar als historicus en theoloog zijnde wil ik toch even opmerken dat het gelijkstellen van deze twee een van de domste opmerkingen is die ik ooit heb meegekregen. Kijk alleen al naar de militaire pogingen vanuit de islam om het westen te veroveren in de zevende en achtste eeuw: al moordend trokken ze Europa binnen. En wat te bedenken van het vernietigen van de Heilig Grafkerk in Jeruzalem in opdracht van de kalief in 1009. De kruistochten waren niets anders dan actie-reactie om pelgrims weer de mogelijkheid te geven om naar Jeruzalem te trekken. Als de kruisvaarders uit waren op veroveren hadden ze wel de Kaäba vernietigd zoals islamieten de eerder genoemde kerk hadden vernietigd. Vergis je niet dat Islamieten vervolgens weer geprobeerd hebben om Europa te veroveren, maar ze tegen werden gehouden door Europeanen bij Wenen.
Kruisvaarders betitelen als Jihadisten is in facto hetzelfde als de geallieerden vergelijken met de agressors in WO-II.
quote:Op zaterdag 11 mei 2013 09:46 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Zoals Happel zei: als morgen de zon maar schijnt.
*kopt slechte nat-grap niet inquote:Op zaterdag 11 mei 2013 09:47 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ja![]()
Ideaal voetbalweertje voor mij, het gras is nat
Eurovisie Songfestivalquote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:01 schreef Ajacied422 het volgende:
Oh jee, dinsdag eurovisie songfestival.
Goedemorgen.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:19 schreef Happel het volgende:
[ afbeelding ]
2 x 7 minuten, workout weer gedaan. Goedemorgen.
jij liever dan ikquote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:19 schreef Happel het volgende:
[ afbeelding ]
2 x 7 minuten, workout weer gedaan. Goedemorgen.
Beter dan niks maar echt veel is dat ook niet of doe je iedere oefening 2 x 7?quote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:19 schreef Happel het volgende:
[ afbeelding ]
2 x 7 minuten, workout weer gedaan. Goedemorgen.
daar heb ik op zaterdag ochtend nou niet echt zin inquote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:19 schreef Happel het volgende:
[ afbeelding ]
2 x 7 minuten, workout weer gedaan. Goedemorgen.
Ik vind het wel lekker om de dag mee te beginnen. Elke oefening 30 seconden met 10 seconden rust er tussen.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Beter dan niks maar echt veel is dat ook niet
Ik begin metquote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:38 schreef Happel het volgende:
[..]
Ik vind het wel lekker om de dag mee te beginnen. Elke oefening 30 seconden met 10 seconden rust er tussen.
krijgen we dan een film waarin Pele 90 minuten lang iedereen afkraakt behalve hemzelf?quote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:52 schreef Ajacied422 het volgende:
Het leven van de welbekende Braziliaan Pele wordt verfilmd.
Einde bericht.
quote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:19 schreef Happel het volgende:
[ afbeelding ]
2 x 7 minuten, workout weer gedaan. Goedemorgen.
quote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:57 schreef Cara het volgende:
[..]
krijgen we dan een film waarin Pele 90 minuten lang iedereen afkraakt behalve hemzelf?
Je huis staat nog?quote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:19 schreef Happel het volgende:
[ afbeelding ]
2 x 7 minuten, workout weer gedaan. Goedemorgen.
Ja, zag het gisteren.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 11:48 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Godverdegodver Happel![]()
http://tvline.com/2013/05/10/southland-cancelled-tnt/
Zeker, maar was enigszins te verwachten nadat Cooper werd afgeschoten.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 11:51 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Southland vond ik samen met SoA de vetste lopende serie. Dood- en doodzonde.
Klopt, maar kijkcijfers e.d. waren gewoon goed toch?quote:Op zaterdag 11 mei 2013 11:53 schreef Happel het volgende:
[..]
Zeker, maar was enigszins te verwachten nadat Cooper werd afgeschoten.
Waren schijnbaar niet geweldig.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 11:53 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Klopt, maar kijkcijfers e.d. waren gewoon goed toch?
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
mwahquote:Op zaterdag 11 mei 2013 11:58 schreef SjaakBauer het volgende:
[ afbeelding ]
Godverdomme wat een lekker wijf.
boer?quote:
Met je neus, joodquote:Op zaterdag 11 mei 2013 12:07 schreef Jimbo het volgende:
[..]
boer?
ehmm, gast ik kom gewoon uit rotterdam hoor
Ik dacht dat je in een dorp woonde, dan heb ik dat niet goed begrepen.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 12:07 schreef Jimbo het volgende:
[..]
boer?
ehmm, gast ik kom gewoon uit rotterdam hoor
Heb ik die serie dus voor niks gedownload.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 11:48 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Godverdegodver Happel![]()
http://tvline.com/2013/05/10/southland-cancelled-tnt/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |