SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier vind je de OP.Op donderdag 9 mei 2013 16:42 schreef tong80 het volgende:
Je bent de grootste kut-user van FOK! realiseer je je dat ?
natuurlijk wordt Boetius vele malen beter dan Schaken ooit is geweest, maar het is niet alsof Schaken nou de zwakke schakel was dit seizoenquote:Op zondag 5 mei 2013 20:35 schreef vandermar het volgende:
[..]
Boetius is vreselijk wisselvallig maar kan nog wel doorgroeien. Schaken is 31 en zit nu toch echt wel op zijn piek en zal volgend jaar denk ik weer minder worden.
Je beoordeelt een speler op een wedstrijd en niet op wat geweest is daarvoor.
Geen zin om alles terug te kijken maar sowieso Zwolle uit en Kiev uit. Stekenlenburg is ook overschat. Ik krijg heimwee na Dudek. Die pakte zijn eerste seizoen ook geen kut maar groeide daarna toch uit tot een topkeeper (voor Nederlandse begrippen). Dat zie ik bij Mulder niet gebeuren.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:32 schreef vandermar het volgende:
[..]
Welke wedstrijden dan?
VVV thuis wint hij de wedstrijd voor je, en zo zijn er nog wel een paar wedstrijden.
Hij is 23 jaar, hoe goed was Stekelenburg op die leeftijd? Die liet ook alles glippen en pakte geen punten, zelfde voor van der Sar.
Moet je nog maar zien hoor. Werd direct de hemel ingeprijst als grootste talent ooit ongeveer maar speelt op Ajax thuis en Nec uit nauwelijks een rol.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:36 schreef Adames het volgende:
[..]
natuurlijk wordt Boetius vele malen beter dan Schaken ooit is geweest, maar het is niet alsof Schaken nou de zwakke schakel was dit seizoen
Ik denk ook dat hij inderdaad een aanjager had kunnen zijn. Echte Rotterdammert, zou héél graag voor Feyenoord willen ballen. Maar inderdaad kán het ook zomaar juist fout gaan. Moeilijk te voorspellen.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:28 schreef Cara het volgende:
[..]
Ik durf t niet te zeggen, maar ik denk dat Feyenoord een fout heeft gemaakt om hem niet te halen. Feyenoord speelt soms zonder energie lijkt wel.
Als je dan ziet dat elke willekeurige kneus er 10 inschiet in de Eredivisie, wat had hij dan wel niet toe kunnen voegen met die drive, energie en truukjes van m? Denk dat Feyenoord minstens 1 plekje hoger had gestaan.
Dit inderdaad. hoewel wel met vraagtekens bij dingen als "is" een splijtzwam. Ik denk dat het zo kan zijn, ik denk dat het ook juist goed kan zijn. Al is het als slecht voorbeeld. Vroeger werd ook altijd zijn spirit, positieve houding in de groep etc. geroemd.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:30 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Denk dat ze het wel serieus overwogen hebben, maar uiteindelijk is zo'n speler echt een splijtzwam in je selectie. Komt 10x te laat, maar is in het veld wel belangrijk. Wat doe je dan? Heeft met z'n gedrag ook nog eens veel negatieve invloed op jonge jongens die daar vatbaar voor zijn etc. Er komt namelijk wel wat aanrijden in zo'n Ferrari, dat moet je niet onderschatten.
Zeker niet. Over het hele seizoen is er geen algehele zwakke schakel. Nederlagen waren vooral door collectief falen en niet zozeer één speler.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:36 schreef Adames het volgende:
[..]
natuurlijk wordt Boetius vele malen beter dan Schaken ooit is geweest, maar het is niet alsof Schaken nou de zwakke schakel was dit seizoen
Daar hadden we dan ook een van de beste keepers ter wereld mee in huis. Dat is niet realistisch.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:38 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Geen zin om alles terug te kijken maar sowieso Zwolle uit en Kiev uit. Stekenlenburg is ook overschat. Ik krijg heimwee na Dudek. Die pakte zijn eerste seizoen ook geen kut maar groeide daarna toch uit tot een topkeeper (voor Nederlandse begrippen). Dat zie ik bij Mulder niet gebeuren.
Als zelfs grabbelaar Vermeer nog international wordt...quote:Op zondag 5 mei 2013 20:38 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Geen zin om alles terug te kijken maar sowieso Zwolle uit en Kiev uit. Stekenlenburg is ook overschat. Ik krijg heimwee na Dudek. Die pakte zijn eerste seizoen ook geen kut maar groeide daarna toch uit tot een topkeeper (voor Nederlandse begrippen). Dat zie ik bij Mulder niet gebeuren.
Je kan het maar zo druk hebben met een nieuw stadion dat een fatsoenlijke scouting, een goede hoofdsponsor en een enigszins passende merchandise-lijn bijzaken lijken te worden....quote:Op zondag 5 mei 2013 20:31 schreef Cara het volgende:
[..]
Waar is de scouting? Man man, met dat salaris van Beukers weg de afgelopen 10 jaar had ik nog wel een beter fatsoenlijk talent kunnen regelen. Wat is die man een gezwel op de scouting van Feyenoord.
Janmaat.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:41 schreef Maastoren het volgende:
Ik heb sowieso mijn twijfels bij onze talenten. Welk talent is dit seizoen nou echt aantoonbaar beter geworden?
De Vrij en Indi maar ook Clasie zijn wel degelijk betere spelers geworden. Misschien alleen niet zo goed als men gehoopt had maar ze hebben onmiskenbaar stappen gemaakt.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:41 schreef Maastoren het volgende:
Ik heb sowieso mijn twijfels bij onze talenten. Welk talent is dit seizoen nou echt aantoonbaar beter geworden?
Grabbelaar Vermeer pakt wel de bal in een 1 tegen 1 duel met Immers bij een 1-0(?) stand. Heeft dit seizoen sowieso veel belangrijke reddingen verricht voor de jodenquote:Op zondag 5 mei 2013 20:40 schreef Adames het volgende:
[..]
Als zelfs grabbelaar Vermeer nog international wordt...
ligt dat aan Vermeer of aan Immers?quote:Op zondag 5 mei 2013 20:42 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Grabbelaar Vermeer pakt wel de bal in een 1 tegen 1 duel met Immers bij een 1-0(?) stand. Heeft dit seizoen sowieso veel belangrijke reddingen verricht voor de joden![]()
Let maar eens een wedstrijd op dat ventje. Z'n balaanname is echt geweldig, ligt altijd direct goed voor een vervolgactie. Hij is snel, goed schot, extreem goede mentaliteit in het veld (zelden een buitenspeler gezien die zo fel meeverdedigt en druk zet), een passeer beweging.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Moet je nog maar zien hoor. Werd direct de hemel ingeprijst als grootste talent ooit ongeveer maar speelt op Ajax thuis en Nec uit nauwelijks een rol.
Geen één.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:41 schreef Maastoren het volgende:
Ik heb sowieso mijn twijfels bij onze talenten. Welk talent is dit seizoen nou echt aantoonbaar beter geworden?
Ja daar hebben we Immers & Verhoek voor terugquote:Op zondag 5 mei 2013 20:42 schreef Cara het volgende:
[..]
Janmaat.![]()
Voor iemand als hem kom ik nou naar het stadion.
Ik ben allang blij dat die verschrikkelijke dagen van de Wijnaldums en Cabrallen achter ons liggen man.
Als supporter wil je toch dat we in een klap uit de schulden zijn.quote:Op zondag 5 mei 2013 19:42 schreef Elan het volgende:
[..]
Qua geld is het zeker weten beter. Maar veel van die topclubs beginnen niet aan spelers als ze in de Champions League duidelijk tekort schieten.
Als Manchester United ziet hoe zo'n Eriksen jaarlijks compleet zoek gespeeld werd tegen Real Madrid denken ze niet zo van dát is een talent voor ons!
En als supporter kijk je toch ook liever naar een wedstrijd waar je daadwerkelijk kansen heb op hem te winnen in plaats van een galaryvoorstelling van de tegenstander?
Ik vind eigenlijk dat Janmaat samen met Pelle en Mathijsen als enige stabiel hebben gepresteerd.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:41 schreef Maastoren het volgende:
Ik heb sowieso mijn twijfels bij onze talenten. Welk talent is dit seizoen nou echt aantoonbaar beter geworden?
Clasie is veel minder aanwezig dan vorig seizoen. Ook de felheid lijkt een stuk minder.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:42 schreef Elan het volgende:
[..]
De Vrij en Indi maar ook Clasie zijn wel degelijk betere spelers geworden. Misschien alleen niet zo goed als men gehoopt had maar ze hebben onmiskenbaar stappen gemaakt.
En Janmaat ook.
Ik weet dat het kwalitatief bizar weinig voorstelt, maar dit zijn wel jongens waar ik voor kan klappen, puur omdat ze zichzelf de schompes lopen. Dat ze niet kunnen voetballen, kunnen ze zelf verder ook weinig doen. Mijn aanmoediging hebben ze, i.t.t tot Cabral waarbij ik mezelf altijd een beetje vies voelde als ie alleen al een assist gafquote:Op zondag 5 mei 2013 20:44 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ja daar hebben we Immers & Verhoek voor terug
Lood om oud ijzer.
Ha goeie. Feit blijft dat Vermeer veel belangrijker is voor zijn ploeg dan Mulder. En zoals je zelf zegt is Vermeer geen geweldenaar. Moet je nagaan wat Mulder is....quote:
Vind ik eerlijk gezegd niet echtquote:Op zondag 5 mei 2013 20:42 schreef Elan het volgende:
[..]
De Vrij en Indi maar ook Clasie zijn wel degelijk betere spelers geworden. Misschien alleen niet zo goed als men gehoopt had maar ze hebben onmiskenbaar stappen gemaakt.
En Janmaat ook.
Als je de teleurstelling van vandaag en eigenlijk alle wedstrijden na Heerenveen uit even weg laat maar over de algehele linie kijkt het hebben die gastjes toch geen slecht seizoen gespeeld.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:45 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Clasie is veel minder aanwezig dan vorig seizoen. Ook de felheid lijkt een stuk minder.
Heb je De Vrij en Indi zien spelen de laatste tijd? De Vrij maakt ook nog teveel fouten. Indi wil niet op linksback spelen en dat straalt ie ook uit. De tyfus zeg.
Mulder en Janmaat vind ik inderdaad wel gegroeid dit seizoen. Boetius en Vilhena vind ik inderdaad moeilijk om wat over te zeggen. Die vallen de laatste tijd juist wat terug, maar dat hoort ook. Ik ben meer benieuwd wat voor stappen ze in 2014/2015 maken (als ze dan nog bij ons spelen).quote:Op zondag 5 mei 2013 20:44 schreef vandermar het volgende:
[..]
Geen één.
Boetius en Vilhena heb je geen maatstaaf voor, dit seizoen is hun maatstaaf. De rest is niet beter geworden vind ik. Mulder begon het seizoen sterk, door die blessure was hij daarna toch wat twijfelachtig. Aan het einde goed hersteld. Er zit een stijgende lijn in bij Mulder.
Janmaat is een uitstekende aankoop en Pelle ook. Immers is een goede en degelijke aankoop.
Vorig jaar ook PSV thuis en zo zijn er nog wel wat wedstrijden. Jammer dat sommige mensen dat niet willen zien wanneer ze een speler niet mogen.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:48 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik vind Mulder gewoon een prima keeper voor Feyenoord hoor. Heeft niet echt uitstraling, maar ik kan genoeg wedstrijden herinneren dat hij punten pakt. Een VVV-thuis, een Vitesse-thuis, een ADO-thuis...
Helemaal mee eens.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:44 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik vind eigenlijk dat Janmaat samen met Pelle en Mathijsen als enige stabiel hebben gepresteerd.
Dat ze zijn doorgebroken in oranje wil niet zeggen dat ze beter zijn gaan spelen.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:50 schreef Elan het volgende:
[..]
Als je de teleurstelling van vandaag en eigenlijk alle wedstrijden na Heerenveen uit even weg laat maar over de algehele linie kijkt het hebben die gastjes toch geen slecht seizoen gespeeld.
Er zijn zoveel transfervrije middenvelders gehaald omdat men bang was dat El Ahmadi teveel gemist zou worden anders. Die vervangers hebben door het ontbreken van noodzaak en omdat het goed liep bijna alleen op de bank gezeten.
Dan nog doorgebroken in Oranje ook en daar min of meer vaste waarde. Zijn best redelijke stappen in één seizoen voor die jonge apen toch?
Het lijkt ook wel alsof het makkelijker is zijn fouten te onthouden dan zijn reddingen, daar heb ik ook wel last van, maar ik ben dit seizoen heel regelmatig heel positief over hem geweest.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:53 schreef vandermar het volgende:
[..]
Vorig jaar ook PSV thuis en zo zijn er nog wel wat wedstrijden. Jammer dat sommige mensen dat niet willen zien wanneer ze een speler niet mogen.
Kun je wat voorbeelden noemen waar je ze minder overtuigend vind in wedstrijden? Ik kan me wel wat stomme fouten wat De Vrij herinneren maar die had hij vorig jaar onder andere thuis tegen Ajax ook.quote:Op zondag 5 mei 2013 20:58 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Dat ze zijn doorgebroken in oranje wil niet zeggen dat ze beter zijn gaan spelen.
Ik vind dat ze gewoon over de algehele linie veel minder hebben overtuigd.
Maar weinig wedstrijden dat die 3 jongens echt hun klasse hebben geetaleerd, terwijl ze wél regelmatig onnodige fouten hebben gemaakt die ze vorig seizoen amper maakten.
Niet specifieke voorbeelden, gewoon in algemene zin vond ik het niet heel indrukwekkend. In de laatste maanden echt véél stomme fouten, mag je van die 4 best 14 maken, maar daarvoor ook gewoon wat matter dan vorig jaar. Niet zozeer als de in het oog springende megablunders zoals je die de laatste tijd regelmatig ziet, maar kleine onnodige foutjes, matige passing, weinig echt onderscheidende acties.quote:Op zondag 5 mei 2013 21:05 schreef Elan het volgende:
[..]
Kun je wat voorbeelden noemen waar je ze minder overtuigend vind in wedstrijden? Ik kan me wel wat stomme fouten wat De Vrij herinneren maar die had hij vorig jaar onder andere thuis tegen Ajax ook.
Zijn opbouwende kwaliteiten heeft hij doorontwikkeld en vergeet niet dat hij een hele periode aan het begin van het seizoen de fouten van zo'n op dat moment onscherpe Mathijssen moest corrigeren.
Afgelopen circa 4 wedstrijden ben ik wel met je eens dat hij erg zwak speelt maar vind het te makkelijk om daar zijn hele seizoen of ontwikkeling direct aan te koppelen.
Vind ik ook van Mathijsen, echt een "geen woorden maar daden' mentaliteit heeft die jongen, zeker nadat hij zo werd af geserveerd in het begin.quote:Op zondag 5 mei 2013 21:10 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Niet specifieke voorbeelden, gewoon in algemene zin vond ik het niet heel indrukwekkend. In de laatste maanden echt véél stomme fouten, mag je van die 4 best 14 maken, maar daarvoor ook gewoon wat matter dan vorig jaar. Niet zozeer als de in het oog springende megablunders zoals je die de laatste tijd regelmatig ziet, maar kleine onnodige foutjes, matige passing, weinig echt onderscheidende acties.
Vind dat gedoe over mathijssen overigens nog altijd complete onzin. Heeft láng niet zo slecht gespeeld als sommige mensen gewoon wel lijken te wíllen geloven.
clasie moest héél duidelijk wennen aan t nieuwe middenveld, en sinds Vilhena erin staat draait het vaak beter, maar nog niet altijd solide. En sinds zijn contractonderhandelingen speelt hij erg wisselvallig met vaak een onzuivere pass en te laat aankomen bij duels.quote:Op zondag 5 mei 2013 21:05 schreef Elan het volgende:
[..]
Kun je wat voorbeelden noemen waar je ze minder overtuigend vind in wedstrijden? Ik kan me wel wat stomme fouten wat De Vrij herinneren maar die had hij vorig jaar onder andere thuis tegen Ajax ook.
Zijn opbouwende kwaliteiten heeft hij doorontwikkeld en vergeet niet dat hij een hele periode aan het begin van het seizoen de fouten van zo'n op dat moment onscherpe Mathijssen moest corrigeren.
Afgelopen circa 4 wedstrijden ben ik wel met je eens dat hij erg zwak speelt maar vind het te makkelijk om daar zijn hele seizoen of ontwikkeling direct aan te koppelen.
De Vrij mag zich als aanvoerder toch wel een hoop kinderlijk eenvoudige tegengoals aanrekenen. Organisatorisch was het te vaak een puinhoop. Opzich geen probleem op zijn leeftijd, maar denk dan niet dat je toe bent aan een stap hoger op.quote:Op zondag 5 mei 2013 21:17 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
clasie moest héél duidelijk wennen aan t nieuwe middenveld, en sinds Vilhena erin staat draait het vaak beter, maar nog niet altijd solide. En sinds zijn contractonderhandelingen speelt hij erg wisselvallig met vaak een onzuivere pass en te laat aankomen bij duels.
De Vrij speelt behoorlijk solide, maar laat verdedigend meer steken vallen dan samen met Vlaar heb ik het idee. Zeker de laatste weken inderdaad veel onnodige dekkingsfouten etc. Opbouwend is hij inderdaad gegroeid omdat hij nu die mogelijkheden krijgt die Vlaar vorig jaar op zich nam.
BMI vind ik na zij stormachtige beginontwikkeling sinds zijn debuut ook niet zo foutloos meer spelen. Die zit denk ik vooral in zijn maag met dat hij liever centraal staat dan linkback.
Maar al metal denk ik wel dat de eerder genoemde transferwaardes redelijk zijn. Ze hebben alleen sowieso meer ervaring opgedaan, en zijn nog jong genoeg dat ze sowieso nog wel behoorlijke stappen gaan maken...
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAquote:Op zondag 5 mei 2013 21:29 schreef Devv het volgende:
Moet dat nou jullie olifant voorstellen?
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ride Or Die Lalalalalalalala
quote:Op zondag 5 mei 2013 21:33 schreef Mr.Smokey het volgende:
[..]
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHASPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik vind em wel grappigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 5 mei 2013 21:29 schreef Devv het volgende:
Moet dat nou jullie olifant voorstellen?
[ afbeelding ]
De Eredivisie begint de vrijdag na de 1e wedstrijd hè, dus dan heb je 1 competitieduel in de benen en nog niet in je ritme (althans, dat zeggen de clubs dan meestal). Als je tegen één of ander oostblokploeg met een zomercompetitie speelt, mis je wedstrijdritmequote:Op zondag 5 mei 2013 21:54 schreef PizzaGeit het volgende:
Waarom is het zo kut eigenlijk om 4e te worden? Krijg je in die extra voorronde een extra thuiswedstrijd, dus inkomsten, TV-geld en premie van een ton oid? Ja, je moet natuurlijk eerder spelen maar als de Eredivisie dan toch al bezig is?
Moet je naar 1 of andere kut club in Verweggistan. Sowieso verdien je niks aan de EL dus beter een voorronde later instromenquote:Op zondag 5 mei 2013 21:54 schreef PizzaGeit het volgende:
Waarom is het zo kut eigenlijk om 4e te worden? Krijg je in die extra voorronde een extra thuiswedstrijd, dus inkomsten, TV-geld en premie van een ton oid? Ja, je moet natuurlijk eerder spelen maar als de Eredivisie dan toch al bezig is?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
DonRaja of GGMM (die laatste kan ik mij haast niet voorstellen) is actief bezig met trollen verwijderen?quote:
Worden we derde dan zijn we hoogstwaarschijnlijk geplaatst voor de wedstrijd in de voorronde. Die extra inkomsten, mochten we als vierde eindigen, zullen nergens over gaan. Negen van de tien keer is het gratis voor seizoenkaarthouders. TV gelden zijn niet zo hoog en die premie is marginaal.quote:Op zondag 5 mei 2013 21:54 schreef PizzaGeit het volgende:
Waarom is het zo kut eigenlijk om 4e te worden? Krijg je in die extra voorronde een extra thuiswedstrijd, dus inkomsten, TV-geld en premie van een ton oid? Ja, je moet natuurlijk eerder spelen maar als de Eredivisie dan toch al bezig is?
Hey ouwe reus, je bent weer terug.quote:Op zondag 5 mei 2013 22:07 schreef Happel het volgende:
[..]
Worden we derde dan zijn we hoogstwaarschijnlijk geplaatst voor de wedstrijd in de voorronde. Die extra inkomsten, mochten we als vierde eindigen, zullen nergens over gaan. Negen van de tien keer is het gratis voor seizoenkaarthouders. TV gelden zijn niet zo hoog en die premie is marginaal.
Waar baseer je dat precies op? Dat is toch afhankelijk van ons Europees coëfficiënt (die zo ongeveer 0.0001 is) en niet van de plek in de competitie?quote:Op zondag 5 mei 2013 22:07 schreef Happel het volgende:
[..]
Worden we derde dan zijn we hoogstwaarschijnlijk geplaatst voor de wedstrijd in de voorronde. Die extra inkomsten, mochten we als vierde eindigen, zullen nergens over gaan. Negen van de tien keer is het gratis voor seizoenkaarthouders. TV gelden zijn niet zo hoog en die premie is marginaal.
whut?quote:Op zondag 5 mei 2013 22:07 schreef Happel het volgende:
[..]
Worden we derde dan zijn we hoogstwaarschijnlijk geplaatst voor de wedstrijd in de voorronde. Die extra inkomsten, mochten we als vierde eindigen, zullen nergens over gaan. Negen van de tien keer is het gratis voor seizoenkaarthouders. TV gelden zijn niet zo hoog en die premie is marginaal.
Ja, dat dus. Heeft daar helemaal niks mee te maken inderdaad. Het gaat er puur om of je 1 of 2 voorrondes moet spelen.quote:Op zondag 5 mei 2013 22:10 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Waar baseer je dat precies op? Dat is toch afhankelijk van ons Europees coëfficiënt (die zo ongeveer 0.0001 is) en niet van de plek in de competitie?
quote:Op zondag 5 mei 2013 22:14 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, dat dus. Heeft daar helemaal niks mee te maken inderdaad. Het gaat er puur om of je 1 of 2 voorrondes moet spelen.
Volgens mij is dat overigens ook nog van AZ afhankelijk. Als zij de beker niet winnen dan maakt het volgens mij niet uit of je 3de of 4de wordt.
Ons coëfficiënt is 13.945.quote:Op zondag 5 mei 2013 22:10 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Waar baseer je dat precies op? Dat is toch afhankelijk van ons Europees coëfficiënt (die zo ongeveer 0.0001 is) en niet van de plek in de competitie?
Zo hoog!? Hm, oke, dat scheelt inderdaad dan nog, dat had ik eerlijk gezegd niet verwacht.quote:Op zondag 5 mei 2013 22:18 schreef Happel het volgende:
[..]
Ons coëfficiënt is 13.945.
[ afbeelding ]
Bron
Dat betekent dat we bij het behalen van de derde voorronde geplaatst zijn. Zie als voorbeeld vorig jaar.
[ afbeelding ]
Dundee United.quote:Op zondag 5 mei 2013 22:18 schreef Happel het volgende:
[..]
Ons coëfficiënt is 13.945.
[ afbeelding ]
Bron
Dat betekent dat we bij het behalen van de derde voorronde geplaatst zijn. Zie als voorbeeld vorig jaar.
[ afbeelding ]
Lol. Geen flauw idee waar die plaats 123 dan op is gebaseerd. Misschien omdat we toen 4 jaar geleden poulefase van de EL hadden gehaald?quote:Op zondag 5 mei 2013 22:18 schreef Happel het volgende:
[..]
Ons coëfficiënt is 13.945.
[ afbeelding ]
Bron
Dat betekent dat de kans zeer groot is dat we, bij het behalen van de derde voorronde, geplaatst zijn. Zie als voorbeeld vorig jaar.
[ afbeelding ]
Als Bert het zegt dan is het zo.quote:Op zondag 5 mei 2013 22:18 schreef Happel het volgende:
[..]
Ons coëfficiënt is 13.945.
[ afbeelding ]
Bron
Dat betekent dat de kans zeer groot is dat we, bij het behalen van de derde voorronde, geplaatst zijn. Zie als voorbeeld vorig jaar.
[ afbeelding ]
En deze in voorronde drie.quote:Everton
SC Freiburg
Malaga
AS Roma
Vitória Guimarães
Dinamo Moskou
Dnjepr Dnjepropetrovsk
Trabzonspor, Sivasspor of Eskisehirspor
Atromitos, omdat Asteras 3de is geworden in de competitie en bekerfinale speelt tegen Olympiakos Pireaus.
Esbjerg fB of Aalborg als Randers beker wint.
Zulte-Waregem
Pandurii Targu Jiu
Inverness Caledonian Thistle
FK Jablonec, Slovan Liberec, Mlada Boleslav of Sparta Praag
Red Bull Salzburg, Pasching of SV Ried
Je moet zelf het coefficient er maar bij zoeken: http://kassiesa.home.xs4a(...)thod4/trank2013.htmlquote:Tottenham Hotspur
Eintracht Frankfurt
Valencia
Fiorentina
Sporting Braga
Anzhi en Rostov bij bekerwinst.
Dinamo Kiev en Sevastopol of Chornomorets bij bekerwinst
Besiktas
Asteras Tripolis
Randers FC
Cercle Brugge of Genk
Astra Giurgiu, CFR Cluj, Otelul Galati of Petrolul Ploiesti
Hibernian
Grasshoppers
quote:Van Daele: 'Feyenoorders moeten broodvoetballers worden'
05-05-2013 | 22:10
Joop van Daele volgt Feyenoord nog altijd op de voet. De voormalig speler van de club, die vooral bekend staat om zijn optreden in de finale om de Wereldbeker van 1970, is van mening dat het huidige elftal nog een hoop kan leren. Het team van trainer Ronald Koeman ging zondag met 2-0 onderuit bij ADO Den Haag.
'Feyenoord heeft een hele jonge groep spelers. Het leren om broodvoetballer te worden is een proces dat gaat met vallen en opstaan. Ik heb er problemen mee dat sommige spelers door de ondergrens zakken. Alleen Mathijsen kon ik vandaag een voldoende geven, voor de rest niemand,' liet de 65-jarige Van Daele (foto) optekenen in de voetbaltalkshow FC Rijnmond.
Voormalig Feyenoord-spits Peter Houtman had eveneens weinig positieve woorden over na het verloren duel van de Rotterdammers in de residentiestad. 'Ik heb mij zitten ergeren. Feyenoord liet geen enkel moment zien dat het per se om de tweede plaats wil knokken, dat vind ik jammer. Het was veel te tam. Je weet dat je weer een te kloppen ploeg wordt. Tegenstanders zijn van tevoren met je bezig en willen hoe dan ook een goed resultaat halen.'
Komende zomer moet Feyenoord rekening houden met het vertrek van enkele jonge talenten. Van Daele denkt echter dat niet alleen het bekende rijtje spelers in aanmerking komt voor een transfer. 'In de pers hoor je steeds drie namen, namelijk De Vrij, Martins Indi en Clasie. Maar wie zegt dat niemand komt voor Janmaat of Pellè? Janmaat is één van de beste vleugelverdedigers in Nederland en Pellè heeft 26 goals gemaakt. Als een club twaalf miljoen over heeft voor Pellè, dan laat je hem ook gaan,' aldus Van Daele.
Dnjepr Dnjepropetrovsk gaat het wordenquote:
Vorige week gespot bij Erasmus MCquote:Moedeloze Tymoshchuk keert Bayern München rug toe
Anatoliy Tymoshchuk is bezig aan zijn laatste weken bij Bayern München. De Oekraïense international laat de Beierse club ondanks een doorlopend contract achter zich.
Tymoshchuk, die in 2009 van Zenit Sint-Petersburg naar Bayern kwam, heeft zich nimmer tot een vaste waarde kunnen ontwikkelen. Moe van zijn rol op het tweede plan kiest de middenvelder voor een nieuwe uitdaging.
Inmiddels ligt er een akkoord tussen alle partijen, maar Tymoshchuk houdt de bestemming voor zich. 'Mijn nieuwe club en Bayern hebben afgesproken dat we het pas na het laatste duel bekend maken. We willen geen onrust.'
De 34-jarige Tymoshchuk gaat zich voor twee jaar verbinden aan zijn nieuwe club. 'En ik ga Europees spelen, zoveel kan ik wel zeggen', aldus de Oekraïener.
Samen met Vagner Lovequote:
Vagner Love vandaag op schiphol gezien en werd opgehaald door Maup Martensquote:
Oh, ik was 5 minuten te laatquote:
Mijn berichten worden nooit hier gelezen, laatst was er ook al één anderhalve dag te laat, ligt niet aan jou dusquote:
Volgens mij de Illuminati die hier achter zitquote:Op zondag 5 mei 2013 23:22 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Mijn berichten worden nooit hier gelezen, laatst was er ook al één anderhalve dag te laat, ligt niet aan jou dus
Nee, dat is TRU, dit is VBL, ligt dus gewoon aan de jodenquote:
Je bedoelt BNW man. Overigens ligt het daar ook regelmatig aan de joden.quote:Op zondag 5 mei 2013 23:24 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Nee, dat is TRU, dit is VBL, ligt dus gewoon aan de joden
Hm, ik kom daar nooit, gokfoutje. En terecht dat het daar aan ligt, maar dat lag gister en vandaag nogal gevoeligquote:Op zondag 5 mei 2013 23:25 schreef Typisch het volgende:
[..]
Je bedoelt BNW man. Overigens ligt het daar ook regelmatig aan de joden.
Was dat niet de schuilnaam van HMF?quote:Op zondag 5 mei 2013 23:23 schreef vandermar het volgende:
[..]
Volgens mij de Illuminati die hier achter zit
Schitterendquote:Op zondag 5 mei 2013 21:29 schreef Devv het volgende:
Moet dat nou jullie olifant voorstellen?
[ afbeelding ]
Jaja, nogmaals sorryquote:Op zondag 5 mei 2013 23:22 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Mijn berichten worden nooit hier gelezen, laatst was er ook al één anderhalve dag te laat, ligt niet aan jou dus
ok man. Maar wat is dat verschil dan?quote:Op maandag 6 mei 2013 07:15 schreef plesner het volgende:
Wat is het verschil tussen een 30 jarige Feyenooit supporter en mijn neefje van 4
Beide hebben ze 3 keer een kampioenschap van hun club meegemaakt![]()
[ afbeelding ]
De leeftijdquote:Op maandag 6 mei 2013 07:37 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
ok man. Maar wat is dat verschil dan?
Broodvoetballers enzquote:Op maandag 6 mei 2013 08:20 schreef Happel het volgende:
Dit is nou precies wat er mis is binnen de selectie. Het interesseert ze gewoon geen fuck.
quote:Feyenoord lijkt een opvolger voor Stanley Brard te hebben gevonden. De huidige hoofd opleidingen bij de Rotterdamse club vertrekt aan het einde van dit seizoen naar Azerbeidzjan, waar hij aan de slag gaat bij FC Gabala, en Damien Hertog zal het stokje volgens De Telegraaf gaan overnemen. De oud-prof is nu nog trainer van het hoogste jeugdelftal (A1) bij Feyenoord.
Feyenoord gaat dus niet de markt op om een vervanger voor Brard te strikken, maar schuift een kandidaat uit eigen gelederen door. Hertog heeft de aanbieding officieel nog in beraad, maar er wordt verwacht dat hij 'ja' zal gaan zeggen. Het is de bedoeling dat Roy Makaay vervolgens de A1 onder zijn hoede zal gaan nemen.
Brard besloot om na acht jaar trouwe dienst een lucratieve aanbieding van FC Gabala te accepteren. "Op de eerste plaats omdat de club en de intenties van de mensen waarmee ik heb gesproken mij aanspraken. Daarnaast hoef ik er niet omheen te draaien dat ook het financiële plaatje goed is. Ik hoop dat Feyenoord verder kan bouwen op de basis die er nu staat", reageerde hij onlangs op zijn vertrek.
Schandalig.quote:Op maandag 6 mei 2013 08:20 schreef Happel het volgende:
[ afbeelding ]
Godverdomme, joh. Lui pestpokkejong dat het is. Niet te dramatisch doen, wat voor een kankerinstelling is dat nou weer.
Dit is nou precies wat er mis is binnen de selectie. Het interesseert ze gewoon geen fuck.
quote:Janmaat: "We hadden er moeten staan en hebben met zijn allen gefaald"Dat vind ik nog wel een vrij stellige claimSPOILER: onrelevante textOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Janmaat was in de 37ste minuut wel de veroorzaker van de strafschop, waardoor ADO op 2-0 kwam via Danny Holla. De verdediger raakte Tjaronn Chery licht aan en scheidsrechter Richard Liesveld gaf een strafschop. "Naar mijn idee was het niets, maar het is altijd hetzelfde met die Liesveld. Hij zegt: 'Als je hem had laten lopen, had hij gescoord'. Ik zeg: 'Wat moet ik dan? Laten lopen, het is verdomme toch een contactsport'", aldus Janmaat.![]()
Verder ben ik het wel eens met Willem hoor. Gewoon te weinig beleving, ze hadden al lang geen geloof meer in de 2e plaats
To discover new counterintuitive things, boil things down to their fundamental truths and reason up from there, as opposed to reasoning by analogy. - E.M.
Dat is bij Feyenoord al jaren zo toch, uit is elke tegenstander lastigquote:Op maandag 6 mei 2013 11:28 schreef TC03 het volgende:
Verschil tussen uit- en thuiswedstrijden is dit seizoen gewoon veel te groot.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |