De combinatie is eigenlijk ideaalquote:
Als er maar wat uitgetrokken wordt op de datesquote:Op donderdag 2 mei 2013 11:20 schreef -Splash- het volgende:
Van zo een dag als gisteren wordt je toch helemaal vrolijk en datelustig?
Beetje flirten hier en daar en je hebt zo een date. Zal ook wel aantrekken bij de datingsites.
Hoe warmer, hoe minder er uitgetrokken hoeft te worden.quote:Op donderdag 2 mei 2013 11:22 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Als er maar wat uitgetrokken wordt op de dates
Ik heb zo'n idee dat het keihard gaat falenquote:Op woensdag 1 mei 2013 21:51 schreef Hungry_Joe het volgende:
Hatsikidee. Vrijdag thuisdate met Paiqster. Dat betekent drank én seks.
Dat zou -qua thuiswedstrijd- voor het eerst zijn, maar ik denk dat het wel goedkomt. We wachten af.quote:Op donderdag 2 mei 2013 11:58 schreef mr-green het volgende:
[..]
Ik heb zo'n idee dat het keihard gaat falen
vraag mij niet waarom
Ik heb morgen een date bij haar thuis. Maar ik ga niet uit van sex hoor. Is dat gek?quote:Op donderdag 2 mei 2013 12:22 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Dat zou -qua thuiswedstrijd- voor het eerst zijn, maar ik denk dat het wel goedkomt. We wachten af.
Is die niet even groot als dat je buitenhuis date? Het, nog 1 drankje thuis doen? Bestaat niet meer nee?quote:Op donderdag 2 mei 2013 12:32 schreef Cue_ het volgende:
Nouja de kans dat er geneukt gaat worden is natuurlijk wel een stuk groter.
Doen alsof je niet stiekem hoopt dat je er op magquote:Op donderdag 2 mei 2013 12:31 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ik heb morgen een date bij haar thuis. Maar ik ga niet uit van sex hoor. Is dat gek?
Kennelijk staat thuis date gelijk aan neuken.
Natuurlijk wel. Maar als je gezellig samen knus op d ebank zit en je gaat zoenen dan kan er al snel meer van komen. Want toch al thuis, geen extra gedoe enzo.quote:Op donderdag 2 mei 2013 12:34 schreef ook_gek het volgende:
Is die niet even groot als dat je buitenhuis date? Het, nog 1 drankje thuis doen? Bestaat niet meer nee?
Niks doen alsof. Ik ga nergens van uit. Waarom gaan denken stel dat, wat als of hopen op iets. Zonde van mijn tijd.quote:Op donderdag 2 mei 2013 12:34 schreef Weissman het volgende:
[..]
Doen alsof je niet stiekem hoopt dat je er op mag
Ik date meestal alleen met vrouwen uit de buurt. En heb er nooit zo last van gehad. Drankje bij haar of mij thuis was vaak geen extra gedoe of probleem.quote:Op donderdag 2 mei 2013 12:35 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. Maar als je gezellig samen knus op d ebank zit en je gaat zoenen dan kan er al snel meer van komen. Want toch al thuis, geen extra gedoe enzo.
Ben je in een kroeg or whatever, dan is dat met internetdaten vaak toch een strategisch gekozen punt (stad halvewege). Dus zit je eventueel met vervoer.. of met het tijdstip etc etc etc.
Geloof er geen fuck van. Wedden dat je toch maar een condoompje meeneemt voor de zekerheid?quote:Op donderdag 2 mei 2013 12:41 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Niks doen alsof. Ik ga nergens van uit. Waarom gaan denken stel dat, wat als of hopen op iets. Zonde van mijn tijd.
ik zou er 3 meenemen voor de zekerheidquote:Op donderdag 2 mei 2013 12:46 schreef habitue het volgende:
Geloof er geen fuck van. Wedden dat je toch maar een condoompje meeneemt voor de zekerheid?
Ik heb een theedoos vol condooms met verschillende smaken staan en dan 'per ongeluk' de verkeerde doos pakken als ik haar thee aanbied.quote:
Ik heb altijd wel ergens een condoom. Ook als ik naar de appie ga.quote:Op donderdag 2 mei 2013 12:46 schreef habitue het volgende:
[..]
Geloof er geen fuck van. Wedden dat je toch maar een condoompje meeneemt voor de zekerheid?
Nogal. Maar dat is volgens mij allemaal grootspraak. Het is wel fok hè...quote:
quote:
ja wat nou wijsneusquote:
Ik niet hoor Andro, ik zoen niet voor de 7e date, en neuken gebeurt niet eerder dan een half jaar. Ben geen manhoer ofzoquote:
Niet bewust meegenomen voor een eerste date, maar ik heb dan wel eigenlijk altijd condooms in m'n portemonnee zitten. En ben daar ook al wel eens blij om geweest.quote:Op donderdag 2 mei 2013 12:58 schreef Kreator het volgende:
[..]
Nogal. Maar dat is volgens mij allemaal grootspraak. Het is wel fok hè...
Ik heb nog nooit een condoom meegenomen op een internetdate. Is niet eens in me opgekomen..
Lekker veilig ook.quote:Op donderdag 2 mei 2013 13:04 schreef Clicks_nl het volgende:
maar ik heb dan wel eigenlijk altijd condooms in m'n portemonnee zitten.
Waar bewaar jij ze dan ? Heb je er ook een speciaal etuitje voor ?quote:Op donderdag 2 mei 2013 13:06 schreef Andromache het volgende:
condooms in je portemonnee bewaren is met het oog op de kwaliteit trouwens een slecht idee
Gewoon even langs de condoomautomaatquote:Op donderdag 2 mei 2013 13:06 schreef Kreator het volgende:
Maar goed, misschien ben ik wat ouder dan de gemiddelde jongen hier, ik weet het ook niet. Neuken is leuk hoor, maar als het zo onverwacht is dat ik niks bij me heb heeft ze gewoon pech.
Nog een reden dus om te zorgen dat ze er niet te lang in blijven zittenquote:Op donderdag 2 mei 2013 13:06 schreef Andromache het volgende:
condooms in je portemonnee bewaren is met het oog op de kwaliteit trouwens een slecht idee
Je bent niet half zo grappig als dat je denkt.quote:Op donderdag 2 mei 2013 13:06 schreef Weissman het volgende:
[..]
Waar bewaar jij ze dan ? Heb je er ook een speciaal etuitje voor ?
Daar liggen ze ook, maar daar heb je zo weinig aan als je bij haar thuis bent.quote:Op donderdag 2 mei 2013 13:06 schreef Kreator het volgende:
[..]
Lekker veilig ook.. Ik heb ze gewoon thuis in de la liggen.
Maar goed, misschien ben ik wat ouder dan de gemiddelde jongen hier, ik weet het ook niet. Neuken is leuk hoor, maar als het zo onverwacht is dat ik niks bij me heb heeft ze gewoon pech.
Die dingen zijn zo dik als 124 vuilniszakken over elkaar.quote:
Kreaquote:Op donderdag 2 mei 2013 13:08 schreef Kreator het volgende:
[..]
Je bent niet half zo grappig als dat je denkt.
Dan ken je mij nog nietquote:Op donderdag 2 mei 2013 13:10 schreef Kreator het volgende:
[..]
Die dingen zijn zo dik als 124 vuilniszakken over elkaar.. Dan kom je nog niet klaar in een orgie met 7 vrouwen.
Niet zo negatiefquote:Op donderdag 2 mei 2013 13:10 schreef Kreator het volgende:
Die dingen zijn zo dik als 124 vuilniszakken over elkaar.. Dan kom je nog niet klaar in een orgie met 7 vrouwen.
neuh ik ga nog wel een keertje naar de kroeg met die leuke barman. veilig object, ik weet toch al zeker dat hij niet wilquote:Op donderdag 2 mei 2013 13:07 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Trouwens nog wat gescoord dan de afgelopen week / feestdagen?
Neem aan dat je dan gewoon voor de kroeg komt en niet voor de barman?quote:Op donderdag 2 mei 2013 13:13 schreef Andromache het volgende:
neuh ik ga nog wel een keertje naar de kroeg met die leuke barman. veilig object, ik weet toch al zeker dat hij niet wil
Ik denk dat het meer gewaardeerd wordt als ze voor de barman komt dan voor de deur van de kroeg...quote:Op donderdag 2 mei 2013 13:14 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Neem aan dat je dan gewoon voor de kroeg komt en niet voor de barman?
Barmannen/vrouwen zijn dan ook wel de moeilijkst te versieren mensen. Het is me ooit 1x gelukt, na een jaar uitgaan en zeuren en vragen en zeuren en kletsen en zuipen.quote:Op donderdag 2 mei 2013 13:13 schreef Andromache het volgende:
[..]
neuh ik ga nog wel een keertje naar de kroeg met die leuke barman. veilig object, ik weet toch al zeker dat hij niet wil
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |