Lichten kunnen ook even kapot zijn geweest ofzo, kun je betogen.quote:Op zondag 28 april 2013 21:20 schreef KwadeAfdronk het volgende:
Als zij zien dat die ander op groen stond weten ze toch dat die van jou op rood stond, of werkt dat zo niet?
Nee, dat weet je nooit zeker, want ze hebben het niet gezienquote:Op zondag 28 april 2013 21:20 schreef KwadeAfdronk het volgende:
Als zij zien dat die ander op groen stond weten ze toch dat die van jou op rood stond, of werkt dat zo niet?
Nee dat snap ik maar ik herhaal alleen de vraag van ts eigenlijkquote:Op zondag 28 april 2013 21:22 schreef Piles het volgende:
[..]
Nee, dat weet je nooit zeker, want ze hebben het niet gezien
Net alsof dit bewijs isquote:Op zondag 28 april 2013 21:26 schreef DomineeGremdaat het volgende:
Als ze dit topic lezen ben je sowieso de lul TS.
Alsof ze weten dat hij dat is..quote:Op zondag 28 april 2013 21:28 schreef DomineeGremdaat het volgende:
[..]
Zelf toegeven dat je door rood bent gereden....
En alsof je het niet kan ontkrachten door te zeggen dat je stoer wilde doen op een forumquote:Op zondag 28 april 2013 21:30 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Alsof ze weten dat hij dat is..
echt he. Nee je post op FOK!, dan ben je sowieso de lul...quote:Op zondag 28 april 2013 21:31 schreef ejfaar het volgende:
[..]
En alsof je het niet kan ontkrachten door te zeggen dat je stoer wilde doen op een forum
Moeilijk hé, sarcasme.quote:Op zondag 28 april 2013 21:30 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Alsof ze weten dat hij dat is..
nee, ik heb me beroep op het niet hoeven mee te werken aan mijn veroordeling waarmee meneer agent het niet eens was en boos om werd.quote:Op zondag 28 april 2013 21:32 schreef Scorpie het volgende:
Heb je toegegeven aan de agent dat je door rood bent gereden toen hij je staande hield?
Dan maak je kans bij je bezwaarquote:Op zondag 28 april 2013 21:37 schreef icloud het volgende:
[..]
nee, ik heb me beroep op het niet hoeven mee te werken aan mijn veroordeling waarmee meneer agent het niet eens was en boos om werd.
Hij wilde perse een ja of nee horen, en toen ik ook geen verklaring wilde afleggen werd hij pas echt humeurig.![]()
![]()
![]()
Ik heb zelfs speciaal voor je opgezocht wanneer het was in Wegmisbruikersquote:Op zondag 28 april 2013 21:37 schreef icloud het volgende:
[..]
nee, ik heb me beroep op het niet hoeven mee te werken aan mijn veroordeling waarmee meneer agent het niet eens was en boos om werd.
Hij wilde perse een ja of nee horen, en toen ik ook geen verklaring wilde afleggen werd hij pas echt humeurig.![]()
![]()
![]()
gewoon betalen zielige klaagzak, wie de billen brand!quote:Op zondag 28 april 2013 21:16 schreef icloud het volgende:
Ik ben vanmiddag per ongeluk door rood gereden en ben hiervoor staande gehouden door van die vos ratten.
Nu wil de situatie dat de agenten in de linkerstraat stonden te wachten voor het verkeerslicht en dus niet daadwerkelijk hebben gezien dat ik door rood ben gereden, ze hebben slechts gezien dat ik het verkeerspunt opreed terwijl ook ander verkeer groen had, en hieruit hebben ze gebaseerd dat ik door rood ben gereden wat ook klopt.
Nu herinner ik mij van een vorige keer dat de wet zegt dat een agent daadwerkelijk moet constateren dat ik door rood ben gereden en niet mag afgaan op vermoedens, hij moet dus daadwerkelijk het verkeerslicht hebben gezien toen ik het passeerde.(en dus naast of achter mij gereden hebben).
Weet iemand hoe dit precies zit?
brandt.quote:Op zondag 28 april 2013 22:09 schreef HotSummerNight het volgende:
[..]
gewoon betalen zielige klaagzak, wie de billen brand!
slotje....quote:Op zondag 28 april 2013 21:16 schreef icloud het volgende:
Ik ben vanmiddag per ongeluk door rood gereden en ben hiervoor staande gehouden door van die vos ratten. een goed oplettende agent.
dat kanquote:Op zondag 28 april 2013 22:16 schreef Tocadisco het volgende:
Tuurlijk, 'per ongeluk' door rood gereden.
Doe ik vaak genoeg op de fiets, maar zorg wel ervoor dat er geen politie in de buurt is en dat het ook echt kan ivm verkeersveiligheid. Boetes voor het door rood licht heen rijden zijn niet mals.quote:Op zondag 28 april 2013 22:16 schreef Tocadisco het volgende:
Tuurlijk, 'per ongeluk' door rood gereden.
Bullshit. Je hebt ook wel specifieke rood licht controles, dan staat er 1 diender het verkeerslicht + verkeer in de gaten te houden en geeft dan via zo'n sjiek hendig draadloos lulapparaat door aan zijn mattie welke boosdoener door het rode licht heeft gereden. Dat hoeft echt niet op de foto te staan.quote:Op zondag 28 april 2013 23:21 schreef Zwolsboy het volgende:
Volgens mij moeten ze dat aantonen dat het ook echt zo is.
Video opname bijvoorbeeld of een flitspaal.
Nee, maar het dient wel gezien te zijnquote:Op zondag 28 april 2013 23:27 schreef Sandyman het volgende:
[..]
Bullshit. Je hebt ook wel specifieke rood licht controles, dan staat er 1 diender het verkeerslicht + verkeer in de gaten te houden en geeft dan via zo'n sjiek hendig draadloos lulapparaat door aan zijn mattie welke boosdoener door het rode licht heeft gereden. Dat hoeft echt niet op de foto te staan.
Simpel. Men gaat uit van hetgeen de agent verklaard waargenomen te hebben. Oftewel ambtseed. Dat verlies je als burger sowieso.quote:
Een flitspaal voor fietsers die door rood rijden... Wat heb jij gebruikt?quote:Op zondag 28 april 2013 23:21 schreef Zwolsboy het volgende:
Volgens mij moeten ze dat aantonen dat het ook echt zo is.
Video opname bijvoorbeeld of een flitspaal.
Je kunt er niks aan doen als iemand anders het gaspedaal intrapt, verder zijn er allen kut smoezenquote:Op zondag 28 april 2013 23:21 schreef Zwolsboy het volgende:
Volgens mij moeten ze dat aantonen dat het ook echt zo is.
Video opname bijvoorbeeld of een flitspaal.
Soms kan je er echt niks aan doen, je zit achter een hoge en lange vrachtwagen ook op flinke afstand die zelf door oranje rijdt (je ziet er niks van) en je rijdt vrolijk door rood, je hebt pech er staat een flitspaal en je bent de sjaak
Door rood rijden vind ik toch wel een vergrijp wat beboet moet worden.quote:Op maandag 29 april 2013 00:12 schreef Zwolsboy het volgende:
Achja, bekeuren niks mis mee, maar tegenwoordig is dit een zeer belangerijk inkomstenbron voor de overheid, 30 jaar terug was het bijzonder als je een bekeuring kreeg.
Er zijn diverse kruisingen in Nederland waarvan de VRI gelijkertijd aan 2 kanten groen geven.quote:Op zondag 28 april 2013 21:20 schreef KwadeAfdronk het volgende:
Als zij zien dat die ander op groen stond weten ze toch dat die van jou op rood stond, of werkt dat zo niet?
Eens.quote:Op maandag 29 april 2013 00:16 schreef mootie het volgende:
[..]
Door rood rijden vind ik toch wel een vergrijp wat beboet moet worden.
Ja klopt, dat geef ik ook aan. De chef waar ik op reageerde had het erover dat het alleen kon met video opnames of een flitspaal...quote:Op zondag 28 april 2013 23:35 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Nee, maar het dient wel gezien te zijn
Heb ik inderdaad ook wel eens gehad. Was even oeps.quote:Op zondag 28 april 2013 23:02 schreef Doodloper het volgende:
[..]
dat kanik heb wel eens compleet een stoplicht over het hoofd gezien, toen ik op het kruispunt reed was het een "oh, stond daar een stoplicht...".
quote:Op zondag 28 april 2013 21:25 schreef AeliaDaAmora het volgende:
Dat win je toch nooit van die politie hun wet is wil
Ik heb de kruising even bekeken, en voor rechtdoorgaand en rechtsafslaand verkeer is er geen verkeerslicht met pijl, maar gewoon gewoon een groot rond vlak. Dat betekend automatisch dat er óók nog kruisende verkeersstromen groen licht KUNNEN hebben waar je voorrang aan moet verlenen.quote:Op maandag 29 april 2013 00:23 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Er zijn diverse kruisingen in Nederland waarvan de VRI gelijkertijd aan 2 kanten groen geven.
Bekendste cq beruchtste is de kruising van Aalten naar Winterswijk, linksaf naar Lichtenvoorde en rechtsaf naar Bocholt. Zijn minimale momenten dat dit voorkomt en als het al voorkomt is de tijdsduur ook nog eens minimaal, maar een dodelijk ongeval kan daardoor wel gebeuren (helaas zelf een vriend begraven die gestorven is op dat punt).
Al geloof ik niet helemaal dat dat hier het geval is.
Maar OT: bekeuring betalen en bezwaarschrift indienen.
Heel goed van je dat je de vri en verkeerssituatie bekeken hebt nadat het aangepast isquote:Op maandag 29 april 2013 01:08 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
Ik heb de kruising even bekeken, en voor rechtdoorgaand en rechtsafslaand verkeer is er geen verkeerslicht met pijl, maar gewoon gewoon een groot rond vlak. Dat betekend automatisch dat er óók nog kruisende verkeersstromen groen licht KUNNEN hebben waar je voorrang aan moet verlenen.
Alléén als het verkeerslicht een richtingspijl heeft, weet je zeker dat er geen kruisende verkeersstromen groen licht hebben en kun je er op rekenen dat je ongestoord de kruising over kan.
Voor het geval van TS kan het dus zo zijn dat agenten een groen verkeerslicht hebben gezien voor een verkeersstroom die de weg van TS kruist. Behalve in het zéér onwaarschijnlijke geval dat zich een storing voordeed in de VRI, kunnen de agenten daarmee vaststellen dat het licht van TS op rood stond.
Hoe was het eerst dan?quote:Op maandag 29 april 2013 01:12 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Heel goed van je dat je de vri en verkeerssituatie bekeken hebt nadat het aangepast is
Je mist het punt. Volgens jou moet er bewijs zijn als je door rood bent gereden, in de vorm van videobeelden of een flitspaal. Dat is dus onzin en in veel gevallen kan het niet eens, zoals wanneer je op de fiets door rood rijdt. Waarom zou een waarneming dan wel voldoende zijn en in de auto niet?quote:
Wauw, dan was je wel bij de pinken, om zo koelbloedig te blijven!quote:Op zondag 28 april 2013 21:37 schreef icloud het volgende:
nee, ik heb me beroep op het niet hoeven mee te werken aan mijn veroordeling waarmee meneer agent het niet eens was en boos om werd.
Hij wilde perse een ja of nee horen, en toen ik ook geen verklaring wilde afleggen werd hij pas echt humeurig
Heel goed, nooit doen inderdaad. Een verklaring wordt in de rechtszaal meestal uitgelegd als een bekentenis en dan ben je weg.quote:Op zondag 28 april 2013 21:37 schreef icloud het volgende:
[..]
nee, ik heb me beroep op het niet hoeven mee te werken aan mijn veroordeling waarmee meneer agent het niet eens was en boos om werd.
Hij wilde perse een ja of nee horen, en toen ik ook geen verklaring wilde afleggen werd hij pas echt humeurig.![]()
![]()
![]()
bij een bolletje kan je geen kruisend verkeer hebben uit een zijstraat, wel verkeer dat rechtdoor gaat op dezelfde weg als waar jij op zit. Maar de politie stond in een zijstraat.quote:Op maandag 29 april 2013 01:08 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
Ik heb de kruising even bekeken, en voor rechtdoorgaand en rechtsafslaand verkeer is er geen verkeerslicht met pijl, maar gewoon gewoon een groot rond vlak. Dat betekend automatisch dat er óók nog kruisende verkeersstromen groen licht KUNNEN hebben waar je voorrang aan moet verlenen.
Alléén als het verkeerslicht een richtingspijl heeft, weet je zeker dat er geen kruisende verkeersstromen groen licht hebben en kun je er op rekenen dat je ongestoord de kruising over kan.
Voor het geval van TS kan het dus zo zijn dat agenten een groen verkeerslicht hebben gezien voor een verkeersstroom die de weg van TS kruist. Behalve in het zéér onwaarschijnlijke geval dat zich een storing voordeed in de VRI, kunnen de agenten daarmee vaststellen dat het licht van TS op rood stond.
Ik ook. Vervolgens kwam er iemand van rechts waarna ik mijn auto total loss reed.quote:Op zondag 28 april 2013 23:02 schreef Doodloper het volgende:
[..]
dat kanik heb wel eens compleet een stoplicht over het hoofd gezien, toen ik op het kruispunt reed was het een "oh, stond daar een stoplicht...".
Natuurlijk is die agent het daar niet mee eens, dat is namelijk complete onzinquote:Op zondag 28 april 2013 21:37 schreef icloud het volgende:
[..]
nee, ik heb me beroep op het niet hoeven mee te werken aan mijn veroordeling waarmee meneer agent het niet eens was en boos om werd.
Hij wilde perse een ja of nee horen, en toen ik ook geen verklaring wilde afleggen werd hij pas echt humeurig.![]()
![]()
![]()
@TS: als je 'n bezwaar opstelt, wees dan niet zo dom om over "het stoplicht" te praten; het gaat om een verkeerslicht en da's hel wat anders. Anders wijzen ze je bezwaar nog af om het feit dat je het verkeerde signaallicht beschrijft.quote:Op zondag 28 april 2013 23:02 schreef Doodloper het volgende:
dat kanik heb wel eens compleet een stoplicht over het hoofd gezien, toen ik op het kruispunt reed was het een "oh, stond daar een stoplicht...".
quote:Op maandag 29 april 2013 13:54 schreef Tchock het volgende:
Oeh, het wekelijkse dagelijkse 'hoe kom ik onder mijn terechte boete uit'-topic.
Ik weet het niet hoor, maar ik woon in lichtenvoorde en kom daar regelmatig... Zo 'berucht' is dat punt niet.quote:Op maandag 29 april 2013 00:23 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Er zijn diverse kruisingen in Nederland waarvan de VRI gelijkertijd aan 2 kanten groen geven.
Bekendste cq beruchtste is de kruising van Aalten naar Winterswijk, linksaf naar Lichtenvoorde en rechtsaf naar Bocholt. Zijn minimale momenten dat dit voorkomt en als het al voorkomt is de tijdsduur ook nog eens minimaal, maar een dodelijk ongeval kan daardoor wel gebeuren (helaas zelf een vriend begraven die gestorven is op dat punt).
Al geloof ik niet helemaal dat dat hier het geval is.
Maar OT: bekeuring betalen en bezwaarschrift indienen.
quote:Op maandag 29 april 2013 13:56 schreef blomke het volgende:
[..]
@TS: als je 'n bezwaar opstelt, wees dan niet zo dom om over "het stoplicht" te praten; het gaat om een verkeerslicht en da's hel wat anders. Anders wijzen ze je bezwaar nog af om het feit dat je het verkeerde signaallicht beschrijft.
quote:het stoplicht
zelfst.naamw.
Uitspraak: [ˈstɔplɪxt]
Verbuigingen: stoplicht|en (meerv.)
1) paal met rood, oranje en groen licht om het verkeer te regelen
Voorbeeld: `Ik ben per ongeluk door een rood stoplicht gereden.`
Synoniem: verkeerslicht
2) lamp op een voertuig die brandt als je remt
Voorbeeld: `De stoplichten van de auto voor ons doen het niet.`
Synoniem: remlicht
hou je bakkes en zoek op rechtspraak.nl eens naar stoplichtquote:Op maandag 29 april 2013 13:56 schreef blomke het volgende:
[..]
@TS: als je 'n bezwaar opstelt, wees dan niet zo dom om over "het stoplicht" te praten; het gaat om een verkeerslicht en da's hel wat anders. Anders wijzen ze je bezwaar nog af om het feit dat je het verkeerde signaallicht beschrijft.
Heb het ook wel eens gehad. Stoplicht stond alleen rechts opgesteld en ik was niet zo goed aan het oplettenquote:Op maandag 29 april 2013 15:35 schreef mootie het volgende:
Vind je het zelf niet een beetje eng dat je een rood licht 'niet gezien' hebt? Lijkt me levensgevaarlijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |