Woon jij precies in zo'n drukke winkelstraat boven een kroeg?quote:Op zaterdag 27 april 2013 02:27 schreef OProg het volgende:
Ik ben even wezen kijken wat de kroegen onder mijn woning aan het doen waren.
Die waren bier aan het schenken, dat is best een positief iets.
quote:
Nee.quote:Op zaterdag 27 april 2013 03:44 schreef Specularium het volgende:
[..]
Woon jij precies in zo'n drukke winkelstraat boven een kroeg?
twitter:PeterRdeV twitterde op zaterdag 27-04-2013 om 14:48:05Aids, zo zou ik mijzelf willen omschrijven. reageer retweet
Ik probeer diverse strategieën uit. Kijken welke het beste werkt.quote:Op zaterdag 27 april 2013 13:30 schreef Specularium het volgende:
[..]
Corrie denkt dat niet happen helpt.
Dus niet ouderwets, kerk met daarnaast de kroeg?quote:Op zaterdag 27 april 2013 13:35 schreef OProg het volgende:
[..]
Nee.
Ik woon in een dorp wat niet echt een oud centrum meer heeft door 'briljante' keuzes met betrekking tot inrichting in het verleden. En dan is in feite het enige overgebleven hart van het dorp het plein waarop in woon wat ook direct de enige plaats is waar een verzameling kroegen en restaurants is.
Ik heb ongeveer hetzelfde probleem.quote:Op zaterdag 27 april 2013 16:08 schreef sp3c het volgende:
aan de andere kant heb ik nog geen idee wat ik wil eten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |