SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dacht: damn womanmaar toen rekende ik om via Google dat 285lbs maar 129.27 kg is, toch wel gruwelijk voor een vrouw maar waarom zijn die platen zo groot in US?
Gewoon rubber plates ja kun je ze makkelijker laten vallen zonder dat er van alles kapot gaat.quote:Op woensdag 24 april 2013 20:01 schreef seto het volgende:
Zal wel zo'n gay Crossfit gym zijn, die hebben altijd van dat soort rare plates.
Dat sowieso, maar bedoelde meer dat ze schijven hebben van 5 of 10kg met de grootte van een 20kg schijf.quote:Op woensdag 24 april 2013 20:03 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Gewoon rubber plates ja kun je ze makkelijker laten vallen zonder dat er van alles kapot gaat.
Wat bedoel je precies met hersenveranderingen? Krachttraining heeft wel een werking die te vergelijken is met een antidepressiva.quote:Op woensdag 24 april 2013 18:11 schreef MrGuma het volgende:
Heeft iemand eigenlijk enig idee of er hersenveranderingen optreden door krachttraining/cardio? Net als yoga (en ik meen ook meditatie) dit ook realiseren.
Misschien een grotere motor cortex oid? Heb zelf nog niet gezocht maar schoot me net ineens te binnen.
Ziet er interessant uit. Thanks.quote:
Die observatie heeft Prof. Yuri_Boyka, hoogleraar in wheyologie, reeds gemaakt. De hypothese is dat het gewicht van één scoop varieert van 28 tot 40 gram, afhankelijk van hoe hard je de whey aandrukt tijdens het 'scoopen', met variabele compressie van de deeltjes als gevolg.quote:Op woensdag 24 april 2013 18:41 schreef VASND het volgende:
Wut, ik weeg net mn B&F scoop en de weegschaal zegt 40g? Al die tijd 28 ipv 40/scoop gerekend?!
quote:Op woensdag 24 april 2013 20:16 schreef Levolution het volgende:
[..]
Die observatie heeft Prof. Yuri_Boyka, hoogleraar in wheyologie, reeds gemaakt. De hypothese is dat het gewicht van één scoop varieert van 28 tot 40 gram, afhankelijk van hoe hard je de whey aandrukt tijdens het 'scoopen', met variabele compressie van de deeltjes als gevolg.
Doe nou gewoon eens ff een weekje rust. En ga van daaruit weer opbouwen, je wil te snel. Leer naar je lichaam te luisteren. En met rustig opbouwen bedoel ik neit 20 kg per workout er bovenop maar gewoon 5 kilo. Concentreer je op je form ipv zo zwaar mogelijk proberen te liften. Voor je het weet help je jezelf de vernieling in en sta je maanden buitenspel.quote:Op woensdag 24 april 2013 20:17 schreef StraatSoldaat het volgende:
Kreeg zelfs bij het van de grond aftillen van een 20kg plaat al last van mijn onderrug en kon zelfs geen sit-ups doen. Hoop dat het vrijdag over is anders moet ik een upper body only schema gaan volgen![]()
Wat irriteer ik me trouwens ontzettend aan die mensen die je constant aan het opjagen zijn als je een apparaat in gebruik neemt. Vragen na elk setje hoeveel ik nog moet en of ik dat niet ergens anders kan doen
Hoe sta je voordat je de barbell lift? Stang moet ongeveer boven de helft van je voet, zodanig dat als je door je knieën gaat je schenen de bar raken. En dat 'ie schraapt, dat hoort zo. Focus op dat je de bar zo dicht mogelijk langs je lijf omhoog trekt.quote:Op woensdag 24 april 2013 20:32 schreef XSbig het volgende:
Iemand een tip voor het deadliften; telkens als ik weer omhoog/omlag ga komt de stang tegen me knieen? Vandag voor het eerst gedaan btw, dacht dat BOR met barbell deadlift was...
En vandaag 3x8x40 kg Dumbell press gehaald, we komen er wel
Aldi heeft altijd caseïnequote:
Overdrijven is ook een vakquote:Op woensdag 24 april 2013 20:45 schreef StraatSoldaat het volgende:
Ik ga denk ik nooit meer liften als ik minder dan 7 uur slaap. Vannacht 6 uur geslapen en ik vergeet echt de kleinste dingen. Zo was ik een klem vergeten en had ik aan een kant 2,5kg meer
Volgens mij kun jij beter stoppen met liften.quote:Op woensdag 24 april 2013 20:45 schreef StraatSoldaat het volgende:
Ik ga denk ik nooit meer liften als ik minder dan 7 uur slaap. Vannacht 6 uur geslapen en ik vergeet echt de kleinste dingen. Zo was ik een klem vergeten en had ik aan een kant 2,5kg meer
met powercleanen merk je dat gelijkquote:Op woensdag 24 april 2013 20:46 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Volgens mij kun jij beter stoppen met liften.
Niet zo aanstellen. Als je continu te weinig slaapt ga je het wel merken, maar één keer maakt echt geen verschil.quote:Op woensdag 24 april 2013 20:48 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
met powercleanen merk je dat gelijk
quote:Op woensdag 24 april 2013 20:45 schreef StraatSoldaat het volgende:
Ik ga denk ik nooit meer liften als ik minder dan 7 uur slaap. Vannacht 6 uur geslapen en ik vergeet echt de kleinste dingen. Zo was ik een klem vergeten en had ik aan een kant 2,5kg meer
klemmen van 2.5 kgquote:Op woensdag 24 april 2013 20:45 schreef StraatSoldaat het volgende:
Ik ga denk ik nooit meer liften als ik minder dan 7 uur slaap. Vannacht 6 uur geslapen en ik vergeet echt de kleinste dingen. Zo was ik een klem vergeten en had ik aan een kant 2,5kg meer
quote:Op woensdag 24 april 2013 20:45 schreef StraatSoldaat het volgende:
Ik ga denk ik nooit meer liften als ik minder dan 7 uur slaap. Vannacht 6 uur geslapen en ik vergeet echt de kleinste dingen. Zo was ik een klem vergeten en had ik aan een kant 2,5kg meer
Oke thx! Zal er de volgende keer op lettenquote:Op woensdag 24 april 2013 20:38 schreef H1N1 het volgende:
[..]
Hoe sta je voordat je de barbell lift? Stang moet ongeveer boven de helft van je voet, zodanig dat als je door je knieën gaat je schenen de bar raken. En dat 'ie schraapt, dat hoort zo. Focus op dat je de bar zo dicht mogelijk langs je lijf omhoog trekt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |