quote:Ik heb even wat rondgevraagd naar de technische haalbaarheid. Er is een proefrit gereden met een VIRM op de Hanzelijn (voor de opening) die ze over de 180 km/h geprobeerd hebben te jagen. Dat is wel gelukt, maat net boven de 180 hielden de downchopper modules er mee op wegens te grote warmte-ontwikkeling. Volgens mij los je dat niet op met 25 kV. Dan zul je meer moeten aanpassen.
Shit godver nooit aan gedacht. Bouw je een lijn met 12 stations, voor de leuk weetjewel. Wat denk je?quote:Op woensdag 24 april 2013 23:13 schreef Duvel het volgende:
Voor Dordt - Geldermalsen gold dat men dit als backup-baanvak wilde hebben bij stremmingen. Dat is nu niet meer mogelijk omdat de lijn ramvol zit met reizigerstreinen.
quote:Op woensdag 24 april 2013 23:22 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Shit godver nooit aan gedacht. Bouw je een lijn met 12 stations, voor de leuk weetjewel. Wat denk je?
GAAN ER TREINEN OP RIJDENWat denken ze wel daar
Neukers
![]()
Start al op om 08:12 op Den Haag Centraal naar Amsterdam C via Haarlem. Keert daar op bovenstaande trein naar Dordrecht.quote:Op woensdag 24 april 2013 23:18 schreef b2py het volgende:
Morgen start de koningstrein in Amsterdam C, V. 09:12 richting Dordrecht en zal dan in die omloop blijven hangen, ook richting Den Haag C vanaf Amsterdam. Ook vrijdag daar en zaterdag/zondag in de treinen Den Haag - Utrecht en Utrecht - Leiden.
In de tijd van de elektrificatie reed er een stinkend Mat '64je op en neer...quote:Op woensdag 24 april 2013 23:22 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Shit godver nooit aan gedacht. Bouw je een lijn met 12 stations, voor de leuk weetjewel. Wat denk je?
GAAN ER TREINEN OP RIJDENWat denken ze wel daar
Neukers
![]()
I hear youquote:Op woensdag 24 april 2013 23:28 schreef Duvel het volgende:
[..]
In de tijd van de elektrificatie reed er een stinkend Mat '64je op en neer...
Best een optie om die trein morgen eens te vangen vanaf Dordrecht voor mij, tussen 10:40 en 10:50 op Dordrecht dusquote:Op woensdag 24 april 2013 23:18 schreef b2py het volgende:
Morgen start de koningstrein in Amsterdam C, V. 09:12 richting Dordrecht en zal dan in die omloop blijven hangen, ook richting Den Haag C vanaf Amsterdam. Ook vrijdag daar en zaterdag/zondag in de treinen Den Haag - Utrecht en Utrecht - Leiden.
quote:Op woensdag 24 april 2013 23:48 schreef James1988 het volgende:
Bombardier is weer eens wat aan het testen in Velím:
[ afbeelding ]
Op de foto: een Traxx-locomotief van de derde generatie, met daarnaast twee Traxx P160 AC2 bestemd voor DB Fernverkehr. De Traxxen voor DB Fernverkehr zullen samen met nieuwe dubbeldeksrijtuigen worden ingezet in de intercitydienst.
Bron foto: Facebook Railcolor
We waren toch helden Fles?quote:
Liev Lintjequote:Op woensdag 24 april 2013 23:52 schreef bork het volgende:
Regionalbahn trifft Ozeanriese wer weiß, wo in Deutschland diese ungewöhnliche Begegnung möglich ist?
[ afbeelding ]
Who, waar, where?
Niet spieken op FB
Oh nee dat is niet bij de Müngstener in de buurt. Dan weet ik het nietquote:Op donderdag 25 april 2013 00:15 schreef Dr_Flash het volgende:
zal wel ergens bij Hamburg zijn of zo?
Er schijnt ook een irritant reclamespotje bij te horen. Mocht ie ergens online staan, dan houd ik me aanbevolenquote:
http://t.co/MaxQ7gVVYiquote:Op donderdag 25 april 2013 09:38 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Er schijnt ook een irritant reclamespotje bij te horen. Mocht ie ergens online staan, dan houd ik me aanbevolen
op 538 was de suggestie om bij de overwegen een aftelklok te plaatsen, net zoals bij sommige verkeerslichten gebeurt. Is wel een goed idee eigenlijkquote:
Ja die bel ringelt echt best lang doorquote:Op donderdag 25 april 2013 09:38 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Er schijnt ook een irritant reclamespotje bij te horen. Mocht ie ergens online staan, dan houd ik me aanbevolen
met als risico dat ie terugtelt, er dan ook eens een trein aan de andere kant komt en dat "het dichtzijn" opeens verlengd moet wordenquote:Op donderdag 25 april 2013 09:44 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
op 538 was de suggestie om bij de overwegen een aftelklok te plaatsen, net zoals bij sommige verkeerslichten gebeurt. Is wel een goed idee eigenlijk
klopt, dat is nadeel, maar voor een aantal overwegen zou het best een optie kunnen zijnquote:Op donderdag 25 april 2013 09:53 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
met als risico dat ie terugtelt, er dan ook eens een trein aan de andere kant komt en dat "het dichtzijn" opeens verlengd moet worden
Je zegt een aantal overwegen, je bedoelt natuurlijk overwegen zoals bijvoorbeeld een hoekse lijn waar een beperkt aantal treinen met een bepaalde cadans voorbij komen. Maar overal kan een trein moeten remmen, langzaam rijden en dergelijken en lijn inziens wekt het dan gevaarlijk gedrag in de hand.quote:Op donderdag 25 april 2013 09:54 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
klopt, dat is nadeel, maar voor een aantal overwegen zou het best een optie kunnen zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |