Ama | donderdag 11 april 2013 @ 15:49 |

quote: Op woensdag 16 januari 2013 21:39 schreef Moira. het volgende:Oké, dus TS is stoned. En het Hash&Wiet topic in UVT is niet zo actief en die posters zijn niet altijd stoned. Dus ik denk zo, er zijn vast wel meer FOK!kertjes die stoned zijn  En als je stoned bent is het altijd chill om met ook-stonede mensen te praten want die begrijpen je gewoon terwijl de wereld om je heen zo snel gaat en toch de tijd zo langzaam. Maar goed, post hier dus als je stoned bent  De vorige delen van deze reeks staan hier. De OP vind je hier.
Stoners:
 Sta je hier niet tussen, maar post je toch regelmatig mee onder het genot van een jointje? Meldt het de TS dan even, dan zetten we je erbij Of als je er wel staat maar hier eigenlijk niet thuis hoort, ook ff melden 
Jointjes draaien:
SPOILER: Skills van Mano_ Even een foto-howto van mijn draaitechniek  Eerst de benodigdheden verzamelen: mijn uiterst handige groentenblik en shag (uiteraard uit België).  Vervolgens een beetje wiet (Brabantse Witte dit maal) in de crusher doen. Zoals je wellicht al opvalt doe ik doorgaans niet erg veel wiet in een jointje. Gewoon relaxed   Even draaien en tadaa:  Even een paar tikjes met de zijkant van de crusher op tafel om de gemalen wiet aan één kant van de crusher te krijgen. Dit zorgt er voor dat de wiet daadwerkelijk in de lange vloei valt in plaats van er naast:  Vervolgens een tipje van het tipboekje scheuren:  Eerst een 'M'-vormpje vouwen een één kant van het tipje:  Daarna de andere kant voorrollen. Let wel op dat je de juiste kant op rolt!  Hier het voltooide tipje:  Nu pak je een lange vloei en legt aan één kant de tip. Pro-tip: laat de tip een stukje uitsteken. Na het draaien duw je hem het laatste stukje naar binnen voor een stevige transitie van joint naar tip. Hier kom ik nog kort op terug.  Overigens ben in rechtsdraaiend; dit is een persoonlijke keuze. Ook kan je kiezen voor de 'binnenste-buiten'-methode. Daar ga ik verder niet op in in deze how-to. Doe de gewenste hoeveelheid wiet in de vloei en verdeel deze mooi egaal. Het laatste stukje vind ik nooit zo lekker, dus doe ik daar ook geen wiet.  Shag er bij, ook hier even goed verdelen. Let wel op dat je niet te veel gaat schuiven met te tabak. Dat kan er voor zorgen dat je onbewust de wiet verschuift. Merk op dat ik de tabak al enigszins in de vorm heb liggen die de joint dadelijk gaat krijgen. Door de manier van draaien krijg je de bekende 'toeter'-vorm. Als je dit niet meeneemt in het verdelen van de tabak krijg je een losse bende aan het uiteinde van de joint.  Draai de joint dicht, beginnend bij de tip. Belangrijk is dat de vloei daar strak omheen zit. Niets is zo vervelend als een tip die halverwege het roken de joint verlaat.  Druk het uitstekende stukje van de tip voorzichtig naar binnen. Ga niet forceren als je weerstand voelt. Dit kan een stukje vloei zijn wat dubbel zit en als je dit wel door duwt zal de joint niet optimaal hijsen.  Neem een voorwerp met een vlakke kant die mooi in de vloei past om de tabak lichtelijk aan te drukken. Ook hier geldt: niet forceren! Het idee is dat de kop mooi vlak is zodat deze egaal gaat branden.  Steek de joint aan en laat het overtollige vloeipapier affakkelen. Nu is de joint klaar om genuttigd te worden!  
SPOILER: Inside-out skills van sinepedraap Een inside-out stickie draaienJe begint met een tipje. Ik scheur het tipje altijd netjes door de helft want daar heb ik genoeg aan, zo blijft die lekker flexibel bij het draaien.   Vervolgens leg je het vloeitje binnenstebuiten naar met de plakrand naar jou toe.  U voegt er wat tabak bij toe. Niet te veel, het is een stickie dus het merendeel moet wiet zijn. Ik gebruik wat gruis aan de onderkant van mijn Javaanse 3/4.  Stop wat wiet in je grinder.  Draaien maar.  Gooi het er maar in. Als je de joint draait mengt het vanzelf wel. Als je het met je vingers gaat mengen blijft er thc achter op je vingertoppen en ja dat is zinloos, gewoon grinder leegkiepen jwz.  Dan draai je hem in totdat je de plakrand door het vloeitje heen ziet. En dan lik je door de vloei heen te plakrand. Doe dit een paar keer goed maar je hoeft hem niet helemaal te doorweken. Goed vast blijven houden zodat je joint lekker strak blijft. Zo zit overal precies één laag vloei en blijf je de smaak goed behouden.  Vervolgens vouw je hem voorzichtig de andere kant op zodat je goed ziet waar je hem af kan scheuren. Je moet met het puntje van je tong precies die vouwrand een klein beetje vochtig maken zodat het scheuren lekker makkelijk gaat.  Voila.  En geniet hier van je lekkere ongeremde celdeling in een plant met wat papier. 
SPOILER: Faalhazen-skills van Moira. Aanschouw:  ------ TUTORIAL: HOE DRAAIEN FAALHAZEN HUN JOINTJESUw standaard benodigdheden (grinder mist op de foto, was ik ff vergeten erbij te leggen  )  Ik scheur het tipje altijd tot zo ver ongeveer af, en het grootste restant rol ik dan simpelweg op, een echte faalhaas doet niet aan moeilijke trucjes:   Dan wat tabak erin leggen, alvast een beetje in vorm. Ik kan nooit zo goed inschatten hoe veel ik erin moet doen, want er moet ook nog wiet bij natuurlijk. Aangezien ik vaak te veel doe haal ik er op het laatste moment nog maar wat uit, beter een dunne dan een dikke  Ik rol het ook altijd alvast wat op, zodat er uiteindelijk minder uitdondert nadat je de wiet erin hebt gedaan   Paar 'klontjes' wiet erin en grinden maar   Ik leg het altijd in mijn hand om het met m'n vingers over de tabak te verdelen, als ik het uit de grinder tik krijg ik het nooit 'gelijk'   En bedek 'de shit' met een mooi groen laagje Note: echte faalhazen knoeien... veel. Schuif/rol het vloeitje een beetje scheef, zodat het straks wat makkelijker rollen is.  Doe dan enkele tientallen pogingen om de joint dicht te krijgen, als je een faalhaas bent hoort dat er ongeveer zo uit te zien:  En dan, op magische wijze, omdat faalhazen stiekem ook wel bazen zijn, krijg je toch je joint mooi recht en dichtgeplakt.  Beetje aantikken enzeu.  Als faalhaas heb je nu al zo veel geknoeid dat je joint half leeg is en alle shit op tafel ligt. Onderscheid de shit dan tussen lange shag-draadjes en wiet (wat rechtsachter ligt heb ik weer terug in de shag-doos gestopt), en de wiet prop je vervolgens weer terug in de bovenkant van de joint   Beetje aanstampen met een pen ofzo.  Topje dichtdraaien/vouwen en roken maar  
SPOILER: Skills van Piye Bij deze een reeks van hoe ik nou een jointje draai.  Bestanddelen: Light sigaretten (alleen voor jointjes, anders jezelf niet voor de gek houden en gewoon normale sigaretten kopen  ), Edelweiss van Countdown Rotterdam, Tip en bruine (ongebleekte vloei).  Men neme een topje wiet, een halve sigaret, een tippie en een vloeitje.  Spiraaltje draaien.  Wiet verkruimelen.  (Hand)mixje maken.  Jointje draaien en likken, met tippie dat er nog een beetje uitsteekt en overtollige vloei er nog aan.  Vloei eraf gescheurd, tippie erin geduwd, zie hier het eindresultaat.  En ik ben nu dus ook officieel stoned. 
SPOILER: Skills van Aap1000
SPOILER: Skills van GibsonLesPaul88
SPOILER: Skills van Dr.Mikey
SPOILER: Skills van Dientje12
SPOILER: Skills van Amarantha
SPOILER: Beetje skere joint van Vas maar rookbaar en daar gaat het om Andere hendige tuts:
SPOILER: Ster-tip van edjuh18 Tip met een sterretje of mercedes teken bij minder vouwen Rookt kut, is wel grappig tippie. 11x om en om vouwen  oprollen  uiteinde gevouwen in laatste "kuil ' van vouw oprollen  hoe netter je vouwt hoe beter het lukt. [/quote]
SPOILER: 'Kamer'-tip van sinepedraap Een goede tip draaien (Spiraaltje met voorkamer):U heeft een tipje:  Vouw een hoekje precies naar binnen zodat je een mooi driehoekje krijgt:  Vouw de andere kant terug naar de vouw:  Vouw het een paar keer heen en weer om de vouw lekker strak te maken.  Eventueel kan je hem een beetje vochtig maken met je tong zodat je het makkelijker kan scheuren. Strijk het daarna wel weer even glad:  Spiraaltje aan de ene kant (bij de vulling van de joint);  Open stuk bij de andere kant (die je op je lippen zet): 
SPOILER: Hasj-chocolademelk van GekkePoes Hasj Chocolademelk:  Doe in een pannetje een eetlepel roomboter, laat deze smelten en haal van het vuur af. Voeg hier een hele gram brokkelige marrokaanse hasj aan toe De boter mag niet heter zijn dan 80 graden. goed roeren en laat dan een paar minuten staan. dan op het vuur zetten op laag pitje en dan een halve liter chocolademelk uit een pak toevoegen. of een halve eetlepel chocolade poeder , en een eetlepel suiker en dan de melk er met een klopper doorheen. Verwarm de melk tot deze net te heet is om je vinger erin te steken. breng de melk niet aan de kook. Want dan verlies je kostbare CBD en THC. Verdelen over 4 personen, en pas na een uur een andere portie maken als het nodig is, het duurt even voordat het werkt. Als je Hasj en Wiet in voedselproducten verwerkt ga er vanuit dat je ruim minder dan de helft doseert dan dat je rookt.
SPOILER: Horse van CodeRood benodigdheden: - keukenrol - tape - schaar - 5 joints Je draait even 5 jointjes (wegens gebrek aan grote vloei heb ik kleine vloei moeten pakken). De keukenrol tape je vervolgens aan 1 kant lucht dicht en met de schaar maak je alvast een "klapgat".  Aan de onderkant van de WC-rol maak je met de schaar 4 gaten. Maak de gaten niet te groot, de tip van de joint moet er precies in passen.  Vervolgens maak je bovenop nog even een gat, en daar steek je de 5e joint in.  Tot slot steek je alle joints aan, en zet je je mond op de keukenrol aan de open kant en begin je te teugen....Succes!
SPOILER: Moonshine van GibsonLesPaul88 (+recept)  Recept moonshine: 1l. Inmaakbrandewijn. 2 hele sinaasappels ( doorboren met een breinaald of grote BBQ spies ) 2 Verse vanille staafjes ( heel laten ) ca. 32 suikerklontjes erin ( uit ervaring zijn 44 volgens originele recept te veel ) En dit samen in een weckpot. Luchtdicht laten en tussendoor niet openen. Wel schudden zodat de suiker oplost. Niet in 1x. Duur 6 weken voordat het goed is. Denk jij dat jij het beter kan? Maak een mooie fotoshoot met uitleg van jouw skills en dan kan die ook in het rijtje 
Stonerkunst:
SPOILER: By Mano_
SPOILER: By Studeur
SPOILER: By Murdera
SPOILER: By GibsonLesPaul88 Promo-vid by Moira's studiegenootjes - Fake ID uit Nijmegen, awesome stoners maken awesome muziek 
quote:
|
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 15:49 |
|
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 15:50 |
Haha deze TT en fipo hebben we al eens eerder gehad, toch? 
Pfff mijn hele mond tintelt nu die verdoving een beetje begint uit te werken  |
Piye | donderdag 11 april 2013 @ 15:50 |
Zo dat heeft lang geduurd voor dit de TT werd. 
Edit: O toch niet. |
krullenbolletje | donderdag 11 april 2013 @ 15:50 |
quote:  |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 15:51 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 15:50 schreef Moira. het volgende:Haha deze TT en fipo hebben we al eens eerder gehad, toch?  Pfff mijn hele mond tintelt nu die verdoving een beetje begint uit te werken  Ohja nummer 53. Nou en. Puh. Dit is het volkslied voor de blowers!  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 15:51 |
quote: Whehe wou zeggen  ONZ / [ONZ STONERS] #53 - Everything is better with a bag o' weeeeed!
quote: True, true  |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 15:52 |
Shit het regent hier Bah |
#ANONIEM | donderdag 11 april 2013 @ 15:53 |
Hehe. |
#ANONIEM | donderdag 11 april 2013 @ 15:55 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 15:50 schreef Moira. het volgende:Haha deze TT en fipo hebben we al eens eerder gehad, toch?  Pfff mijn hele mond tintelt nu die verdoving een beetje begint uit te werken  Zaad verdoofd  |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 15:56 |
quote: Haha.. Volgens mij nog echt ook -half- |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 15:57 |
quote: Dit topic werd zojuist een heel stuk beter. |
Olment | donderdag 11 april 2013 @ 15:58 |
quote:
quote: helaas niet hierdoor  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 15:59 |
quote: Soberzo mono  |
Olment | donderdag 11 april 2013 @ 16:01 |
quote: Das andere koek  |
#ANONIEM | donderdag 11 april 2013 @ 16:05 |
 |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 16:09 |
quote:
 |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 16:12 |
quote:
quote:
quote:
 |
Olment | donderdag 11 april 2013 @ 16:13 |
TT had beter "Adoreer Mono hier" kunnen zijn  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 16:13 |
quote: whehe  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 16:13 |
quote: Alle TT's zouden zo moeten heten. |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 16:14 |
quote: Nou moet ik toch een beetje spugen. |
Olment | donderdag 11 april 2013 @ 16:14 |
quote: Laten we #114-#200 dan zo noemen  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 16:14 |
quote: Ik zeg doen  |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 16:15 |
Ik ben blij dat mijn borstkas minder pijn doet dan gisteren |
Olment | donderdag 11 april 2013 @ 16:17 |
quote: Ik ben blij dat je blij bent dat je borstkas minder pijn doet dan gisteren |
Olment | donderdag 11 april 2013 @ 16:17 |

prachtig  |
Gibson88 | donderdag 11 april 2013 @ 16:19 |
T-Mobil belde of ik mijn contract wil verlengen... 
Nou...NEE !!!! . |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 16:23 |
quote:
quote: Fuck dit, ik ga de lapo scoren en dan als TT "Ugjerke en zijn driehoekige tepelbeer kotsen in je neus" gebruiken. |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 16:24 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 16:23 schreef Ugjerke het volgende:[..] [..] Fuck dit, ik ga de lapo scoren en dan als TT "Ugjerke en zijn driehoekige tepelbeer kotsen in je neus" gebruiken. Haahha |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 16:24 |
Oh Moir, dat spoelen na het eten gaat er wel heel goor uit zien. Allemaal etensresten en bruine drab die je eruit spuit  |
Olment | donderdag 11 april 2013 @ 16:25 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 16:23 schreef Ugjerke het volgende:[..] [..] Fuck dit, ik ga de lapo scoren en dan als TT "Ugjerke en zijn driehoekige tepelbeer kotsen in je neus" gebruiken. Nou je het er over hebt... waar blijft die pic ? |
Olment | donderdag 11 april 2013 @ 16:25 |
quote: had dat over uurtje of 2 gezegd  |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 16:26 |
quote: Nee. I came here to shock people. |
Olment | donderdag 11 april 2013 @ 16:26 |
hehe... Bots 
 |
Gibson88 | donderdag 11 april 2013 @ 16:27 |
quote: Niet zo gek, met zo'n dikke obese-troll  |
Piye | donderdag 11 april 2013 @ 16:28 |
quote: Retail price of the beast.  |
Olment | donderdag 11 april 2013 @ 16:29 |
quote: Maar hier doe je het wel voor  Tis toch niet leuk als mensen je iron bull uitzitten  |
Gibson88 | donderdag 11 april 2013 @ 16:30 |
quote: Niet met zo 1 nee  Zijn je stangen en assen gelijk naar de rambam |
Piye | donderdag 11 april 2013 @ 16:31 |
quote: Normaalgesproken streven ze bij chicks naar een orgasme, maar in dit geval maakte hij een uitzondering denk ik.  |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 16:33 |
Hey Ama kan topics slotten |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 16:33 |
quote: In de volgende OP. Tenzij die gemaakt wordt voordat ik thuis ben.  |
Gibson88 | donderdag 11 april 2013 @ 16:47 |
Dankzij Studeur staan eindelijk mijn toevoegingen in de OP .
Die beste man houdt een jointje van mij tegoed. |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 16:48 |
quote: Helemaal blij nu |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 16:48 |
En die topic pointer is niet leuk. |
Gibson88 | donderdag 11 april 2013 @ 16:49 |
quote: Jep . Als er geen toevoegingen zijn staat het er ook maar voor jan lul. |
Olment | donderdag 11 april 2013 @ 16:51 |
quote: Ik kom wel helpen oproken.. Lukt jullie vast niet alleen  |
Gibson88 | donderdag 11 april 2013 @ 16:52 |
quote:
Dat geloof ik ook wel. Dikker vetters draai-jun . En daan mit de trekker deur t laand cross'n, en 'n beetje met de wiefen trekkers kieken achter de schuur.  |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 16:53 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 16:52 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:[..]  Dat geloof ik ook wel. Dikker vetters draai-jun  . En daan mit de trekker deur t laand cross'n, en 'n beetje met de wiefen trekkers kieken achter de schuur.  Praat eens Nederlands. |
Olment | donderdag 11 april 2013 @ 16:55 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 16:52 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:[..]  Dat geloof ik ook wel. Dikker vetters draai-jun  . En daan mit de trekker deur t laand cross'n, en 'n beetje met de wiefen trekkers kieken achter de schuur.  Hahaha,, Je klinkt (typt) alsof je uit omg groningen ofzo komt gok ik  |
Piye | donderdag 11 april 2013 @ 16:55 |
Het is toch brommers kieken? |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 16:55 |
quote: Nee Tett'n kiek'n |
Klojo120 | donderdag 11 april 2013 @ 16:55 |
EINDELIJK GROEZOE |
Olment | donderdag 11 april 2013 @ 16:56 |
quote:  |
Piye | donderdag 11 april 2013 @ 16:59 |
quote: Oke laat maar zien. |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 17:00 |
quote: Haal je zak eens tevoorschijn. |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 17:01 |
quote:
 |
Gibson88 | donderdag 11 april 2013 @ 17:02 |
quote: Kom uit Groningen idd.  quote: In de Achterhoek ja Voor mij is het trekkers  |
Klojo120 | donderdag 11 april 2013 @ 17:02 |
quote: MIJN TEPELS, WAT DOE JE? |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 17:03 |
quote: hard? :$$ |
Murdera | donderdag 11 april 2013 @ 17:03 |
topic pointer  |
Klojo120 | donderdag 11 april 2013 @ 17:03 |
quote: ze lacteren zelfs  |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 17:04 |
quote: Da's wel knap, je kan zo in het circus  |
Gibson88 | donderdag 11 april 2013 @ 17:04 |
quote: Tett'n pets'n en jetsers klappen. |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 17:06 |
quote: Zal mien niks verbazen as dit we' oe tetten bin. |
Piye | donderdag 11 april 2013 @ 17:07 |
quote: Ik kwam liters. 
quote:
 |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 17:07 |
quote: Wa seggie nou allemal?  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 17:11 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 16:52 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:[..]  Dat geloof ik ook wel. Dikker vetters draai-jun  . En daan mit de trekker deur t laand cross'n, en 'n beetje met de wiefen trekkers kieken achter de schuur.  Breek mie de bek nait open.. en moak mie de pis nait lauw.... Wat veur kleur trekker hemm ie..?
 |
Gibson88 | donderdag 11 april 2013 @ 17:12 |
quote: Gruine Sjoon Diir en'n blaaauwe nei Holland. Doar klap ik mooi mee over 't laand. Mooi man.  |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 17:13 |
quote: Dette die tetten van oe eigen boezem kump. |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 17:14 |
quote: Ik dou t nog mit n peerd... poestn op t eend man...
 |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 17:14 |
quote: Ben toch niet blank gvd. |
Gibson88 | donderdag 11 april 2013 @ 17:15 |
quote: Moak naait roeg in de pokkel mie jonk Schier ja weer ja, moooi maaaaan ! 
kenkers. Ik ga weer over op Alchemen Busgaft Needurlantsch |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 17:15 |
quote: Nee, maar ook niet echt donker toch? |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 17:17 |
quote: Jawel, ik ben juist best donker voor een halfbloedje. Maar ook weer niet zo donker als een volbloedje. |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 17:17 |
Ik heb nog wel een raadseltje trouwens. Of moet ik zeggen 'Raodsel'. 
Er stond een männegien te strieken, tussen twee oge dieken. 't Ad gien öör en 't droeg gien wolle, en 't kon skreeuwen as een bolle. |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 17:17 |
quote: Gewoon een lekker tintje dus. Ergens tussen licht en donker in. |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 17:19 |
Tss, onaardige schavuiten! |
Murdera | donderdag 11 april 2013 @ 17:19 |
quote: Blank genoeg.  |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 17:20 |
quote: Latinas.  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 17:21 |
quote: Ja... t ab nederlands is wel zo handig idd... Grunnigers taipn is best wel stoer as t wezen mot...
(en nu iedereen maar denken: stoer..? ) |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 17:22 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 17:21 schreef Snowballed het volgende:[..] Ja... t ab nederlands is wel zo handig idd... Grunnigers taipn is best wel stoer as t wezen mot... (en nu iedereen maar denken: stoer..?  ) Ja, streektalen zijn stoer.  |
Gibson88 | donderdag 11 april 2013 @ 17:23 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 17:21 schreef Snowballed het volgende:[..] Ja... t ab nederlands is wel zo handig idd... Grunnigers taipn is best wel stoer as t wezen mot... (en nu iedereen maar denken: stoer..?  ) Hahaha je precies ! Xd Hahaha gait wel stoer ja dat zo tiep'm ofzo ja xd
X 10000000 |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 17:27 |
quote: Verrekte stoer om goud mit te kinn kwedeln in elk geval... Doar mot ik soms nog goud over prakezairn.. |
Klojo120 | donderdag 11 april 2013 @ 17:27 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 17:17 schreef Ugjerke het volgende:Ik heb nog wel een raadseltje trouwens. Of moet ik zeggen 'Raodsel'.  Er stond een männegien te strieken, tussen twee oge dieken. 't Ad gien öör en 't droeg gien wolle, en 't kon skreeuwen as een bolle. een driewegkatalysator? |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 17:28 |
quote: Nope. |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 17:28 |
Jongens dit loopt helemaal uit de hand |
krullenbolletje | donderdag 11 april 2013 @ 17:28 |
quote: Jaloers  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 17:32 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 17:17 schreef Ugjerke het volgende:Ik heb nog wel een raadseltje trouwens. Of moet ik zeggen 'Raodsel'.  Er stond een männegien te strieken, tussen twee oge dieken. 't Ad gien öör en 't droeg gien wolle, en 't kon skreeuwen as een bolle. Ik bid nie veur bruune boon'n....  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 17:32 |
quote: whehe ben benieuwd volgens mij heeft m'n vader pudding voor me 
Tevens begint m'n tandvlees daar nu toch wel echt pijn te doen en alles smaakt naar bloed want het komt er nog steeds uitgutsen zo'n beetje  |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 17:35 |
quote: Nou, dat heeft er wel mee te maken.  |
Klojo120 | donderdag 11 april 2013 @ 17:35 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 17:32 schreef Moira. het volgende:[..] whehe ben benieuwd  volgens mij heeft m'n vader pudding voor me  Tevens begint m'n tandvlees daar nu toch wel echt pijn te doen en alles smaakt naar bloed want het komt er nog steeds uitgutsen zo'n beetje  edit |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 17:35 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 17:32 schreef Moira. het volgende:[..] whehe ben benieuwd  volgens mij heeft m'n vader pudding voor me  Tevens begint m'n tandvlees daar nu toch wel echt pijn te doen en alles smaakt naar bloed want het komt er nog steeds uitgutsen zo'n beetje  Haha, vaderpudding.  |
krullenbolletje | donderdag 11 april 2013 @ 17:36 |
quote: Ik zag t wel  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 17:36 |
quote: wat?  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 17:38 |
quote: Het is Daniel Lohues...  |
Klojo120 | donderdag 11 april 2013 @ 17:38 |
quote: she better not.  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 17:38 |
quote: Ik zag t ook... |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 17:38 |
quote: 't bin een skeetien! |
krullenbolletje | donderdag 11 april 2013 @ 17:39 |
quote: Te erg om te herhalen  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 17:40 |
quote: Dan zat ik er idd aardig dichtbij....  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 17:42 |
Ok, tijd voor een sigaretje 
Kan ik daarna dit vieze met bloed doorweekte gaasje weer vervangen  |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 17:43 |
quote: Pas op, ik heb over 2/3 van je gaas gefapt. |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 17:45 |
quote: gadverdamme.. |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 17:46 |
quote: Ja godver, ik wil geen ontstekingen  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 17:47 |
quote: Roken smaakt dan ook zo vaag....
En dan zo'n half verdoofde mond...  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 17:48 |
quote: Die verdoving is nu voelbaar aan het uitwerken En een irritant tintelende lip  |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 17:48 |
quote: Denk je dat je ontstekingen krijgt van mijn zaad?
SPOILER Jep, ik zou echt voorzichtig zijn. 
|
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 17:51 |
Hoe inhalen jullie?
1. Inhalen, dan eruit, erin, eruit met dezelfde smoke. 2. Inhalen, dan lucht inzuigen en 5sec wachten. 3. Inhalen en eruit halen als het eruit moet zeg maar. |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 17:51 |
quote: Ow das fijn sabbelen op een sigaretje... weet er alles van...  |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 17:52 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 17:51 schreef Unscrewed het volgende:Hoe inhalen jullie? 1. Inhalen, dan erin, eruit, erin, eruit met dezelfde smoke. 2. Inhalen, dan lucht inzuigen en 5sec wachten. 3. Inhalen en eruit halen als het eruit moet zeg maar. Ik zuig aan iets en even later is er rook. |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 17:53 |
quote: wow man.  Nee, maar ik doe altijd nummer 2, maar ze zeggen dat je van nummer 1 veel en veel higher/stoneder wordt. |
Straatcommando. | donderdag 11 april 2013 @ 17:54 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 17:51 schreef Unscrewed het volgende:Hoe inhalen jullie? 1. Inhalen, dan eruit, erin, eruit met dezelfde smoke. 2. Inhalen, dan lucht inzuigen en 5sec wachten. 3. Inhalen en eruit halen als het eruit moet zeg maar.
 |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 17:54 |
quote:
 |
Klojo120 | donderdag 11 april 2013 @ 17:54 |
quote:  |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 17:54 |
Tss, ik meende het serieus.  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 17:55 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 17:51 schreef Unscrewed het volgende:Hoe inhalen jullie?1. Inhalen, dan erin, eruit, erin, eruit met dezelfde smoke. 2. Inhalen, dan lucht inzuigen en 5sec wachten. 3. Inhalen en eruit halen als het eruit moet zeg maar. 4. knipperlicht aan, kijken binnenspiegel, buitenspiegel, over schouder, dan naar links sturen en een dot gas... daarna mn knipperlicht naar rechts en weer invoegen...
SPOILER Oh wacht...
|
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 17:55 |
quote: Hoe werkt dat, zelfde rook weer inademen.. |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 17:55 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 17:55 schreef Snowballed het volgende:[..] 4. knipperlicht aan, kijken binnenspiegel, buitenspiegel, over schouder, dan naar links sturen en een dot gas... daarna mn knipperlicht naar rechts en weer invoegen... SPOILER Oh wacht...
 |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 17:56 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 17:55 schreef Snowballed het volgende:[..] 4. knipperlicht aan, kijken binnenspiegel, buitenspiegel, over schouder, dan naar links sturen en een dot gas... daarna mn knipperlicht naar rechts en weer invoegen... SPOILER Oh wacht...
 |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 17:56 |
quote: Niet uitblazen, gewoon in je mond stoppen, en weer terug. |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 17:59 |
quote: Oh.. solly..  |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 18:00 |
*confession bear* ik heb nog nooit met een bong gesmoked.  |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 18:00 |
quote: Drama. Sla deze man in de boeien. |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 18:01 |
quote: Ik heb zelfs een boekje gehad over allerlei manieren van draaien....  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 18:03 |
quote: Ik ook niet  |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 18:03 |
quote: Is dat een beetje goed dan? (Die bongs) |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 18:03 |
quote: Boeken kopen.  |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 18:04 |
quote: Yay. niet alleen |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 18:04 |
Hodor. |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 18:04 |
Wel bizar dat er ineens een immens gat (gevuld met bloed) in mijn tandvlees zit  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 18:04 |
quote: Gekregen.... Wie weet leer je er nog iets van.... |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 18:05 |
Let op.. even mijn mooien jointje posten.. |
Klojo120 | donderdag 11 april 2013 @ 18:05 |
quote: Leg uit. |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 18:05 |
quote: Alsof je uit een western knokpartijtje komt....  |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 18:06 |
quote: Komt fucking hard aan, heel ander effect dan joints ook. |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 18:06 |
quote: In een goeie manier?  |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 18:08 |
quote: Hodor hodor hodor. |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 18:08 |
Fuck it, even naar buiten om lekker high te worden. Hopelijk zien mijn ouders niet dat ik high ben (ogen) tijdens het avondeten over 2-3u. |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 18:08 |
quote: Ik vind t niets... maar het is wel handig als je geen tabak gebruikt... T effect is wel vaak hard... couchlock zeg maar.. |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 18:08 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 18:08 schreef Unscrewed het volgende:Fuck it, even naar buiten om lekker high te worden. Hopelijk zien mijn ouders niet dat ik high ben (ogen) tijdens het avondeten over 2-3u. Hooikoorts. |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 18:09 |
quote: Ah, dat lijkt me iets teveel van het goede om eerlijk te zijn.. Ik wil nog wel een beetje kunnen lopen, anders voel ik me gewoon niet tof. |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 18:09 |
quote: Dat heb ik echt.  Maar dat is toch op een andere manier rood?  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 18:10 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 18:09 schreef Unscrewed het volgende:[..] Ah, dat lijkt me iets teveel van het goede om eerlijk te zijn.. Ik wil nog wel een beetje kunnen lopen, anders voel ik me gewoon niet tof. Ligt er natuurlijk wel een beetje aan wat je erin stopt... maar ik vind puur nogal scherp... |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 18:11 |
quote: Ja vind ik wel, je hebt maar 1/2 hits nodig om echt goed stoned/high te zijn en lijkt ook veel langer effect te hebben. Maarja niet iedereen vind het chill, kwestie van proberen |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 18:12 |
quote: Wie heeft dat nou door?  |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 18:13 |
quote: Dan wrijf ik wel even in mijn ogen, klaar is kees. Goeie tip  Ben terug over een halfuurtje, ga even "Crystal Hasj" proberen van de shop, (ookal is iedere hasj gemaakt van crystals, maarja) |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 18:15 |
 |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 18:15 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 18:13 schreef Unscrewed het volgende:[..] Dan wrijf ik wel even in mijn ogen, klaar is kees. Goeie tip  Ben terug over een halfuurtje, ga even "Crystal Hasj" proberen van de shop, (ookal is iedere hasj gemaakt van crystals, maarja) Crystal is een wietsoort... whitewidow x northernlights (dus daarvan is je hasj wss gemaakt..)  |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 18:17 |
quote: Oh, ik heb alleen maar Crystal Royal gesmoked, die was echt goeien. Maar normale Crystal nog nooit.. maar nu ga ik echt. Brb :3 |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 18:21 |
Crystal meth heeft ook een lekker effect |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 18:21 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 18:17 schreef Unscrewed het volgende:[..] Oh, ik heb alleen maar Crystal Royal gesmoked, die was echt goeien. Maar normale Crystal nog nooit.. maar nu ga ik echt. Brb :3 Ja ik ga ook.. ff eten enz.. |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 18:22 |
quote: Heb je dat wel eens gedaan, ja?  |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 18:23 |
quote: ik zou niet durven  |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 18:25 |
Ik heb echt mn weekje niet zeg zal wel door de drugs van dit weekend komen. |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 18:34 |
Lol wie heeft die topic pointer veranderd  |
Bart | donderdag 11 april 2013 @ 18:35 |
quote:
 |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 18:36 |
Verdoving is overigens officieel uitgewerkt, paracetamol werkt tot nu toe goed tegen opkomende pijn. Bloeden is momenteel ook gestopt; WIE WIL MIJN GAT ZIEN?  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 18:36 |
quote: Thanks 
Hork  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 18:36 |
Ik mis gewoon 2 kiezen man, wtf is dit  |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 18:39 |
omg ik space hem ECHT hard, als ik even rustig onderuit zak en echt in space ga, begint alles kanker hard the flikkeren en zwart te worden enzo, omg echt vet.. maar als ik er echt diep in zit word alles zwart en begint mijn hart hard te kloppen dus durf dan niet verder en schiet ik wakker... |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 18:49 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 18:36 schreef Moira. het volgende:Verdoving is overigens officieel uitgewerkt, paracetamol werkt tot nu toe goed tegen opkomende pijn. Bloeden is momenteel ook gestopt; WIE WIL MIJN GAT ZIEN?  gisteren al gezien |
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 19:02 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 18:39 schreef Unscrewed het volgende:omg ik space hem ECHT hard, als ik even rustig onderuit zak en echt in space ga, begint alles kanker hard the flikkeren en zwart te worden enzo, omg echt vet.. maar als ik er echt diep in zit word alles zwart en begint mijn hart hard te kloppen dus durf dan niet verder en schiet ik wakker... Mijn hart klopt wel vaker.  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 19:08 |
quote:

Zou ik chips kunnen eten? |
Unscrewed | donderdag 11 april 2013 @ 19:12 |
Nee maar alles flikkert, als ik ga liggen klopt mijn hard zo hard dat je dingen op mijn bed ziet bewegen en klopt 3x per seconde (voelen op borst).................................. ho uhm idk ff ligge i swelk chill behalve dat hard kloping |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 19:15 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 19:12 schreef Unscrewed het volgende:Nee maar alles flikkert, als ik ga liggen klopt mijn hard zo hard dat je dingen op mijn bed ziet bewegen en klopt 3x per seconde (voelen op borst).................................. ho uhm idk ff ligge i swelk chill behalve dat hard kloping Ik wou zeggen, anders ga je eens even lekker rustig uitspacen en in het vervolg wat minder gebruiken  |
Gummiebeer | donderdag 11 april 2013 @ 19:41 |
Verdomme.. was ik eerst nog positief over een date.. is dus nu in de grond geboord. Mevrouw heeft al iemand anders op het oog en ben ik weer de 2e keus. Dat geluk heb ik weer.. Vanaamd dus helemaal de tering blowen want ik ben er klaar mee met alles  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 19:47 |
quote: Dat ligt er natuurlijk aan welke je bedoeld....  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 19:48 |
quote: Die van m'n kies, hihi |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 19:48 |
quote: Ik hou niet zo van bloederige gaten....  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 19:49 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 19:41 schreef Gummiebeer het volgende:Verdomme.. was ik eerst nog positief over een date.. is dus nu in de grond geboord. Mevrouw heeft al iemand anders op het oog en ben ik weer de 2e keus. Dat geluk heb ik weer..  Vanaamd dus helemaal de tering blowen want ik ben er klaar mee met alles  Ik kan je één ding vertellen mijn vriend. Liefde is de allermooiste uitvinding van onze lieve Heer Maar tegelijkertijd ook de állerkutste  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 19:49 |
quote: Toen ik de foto maakte was hij niet eens zo bloederig Ziet er wel fascinerend uit eigenlijk |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 19:52 |
quote: Nee trekt meestal wel vrij snel weg... ik had ook geen pijn na de verdoving... maar verder vind ik zo'n gat niet zo aantrekkelijk.... 
Btw is unscrewed nu screwed..? |
Piye | donderdag 11 april 2013 @ 20:01 |
Laat het gat maar gewoon zien.  |
Gummiebeer | donderdag 11 april 2013 @ 20:06 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 19:49 schreef Moira. het volgende:[..] Ik kan je één ding vertellen mijn vriend. Liefde is de allermooiste uitvinding van onze lieve Heer  Maar tegelijkertijd ook de állerkutste  Yup, helaas wel.. |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 20:09 |
quote:
SPOILER
|
Piye | donderdag 11 april 2013 @ 20:13 |
quote: O ziet er niet eens zo nasty uit. |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 20:14 |
quote: Fascinerend toch  Ik vraag me af wat je daar ziet, eigenlijk. Ik had een plakje schouderham gegeten dus ik dacht eerst dat dat het was, maar daarna heb ik alweer 2/3 keer gespoeld dus dat kan niet. Nu zit ik het met een spiegeltje te bestuderen en het lijkt wel gewoon pezig vlees ofzo  |
Murdera | donderdag 11 april 2013 @ 20:20 |
zou het er niet op kunnen. |
Piye | donderdag 11 april 2013 @ 20:21 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 20:14 schreef Moira. het volgende:[..] Fascinerend toch  Ik vraag me af wat je daar ziet, eigenlijk. Ik had een plakje schouderham gegeten dus ik dacht eerst dat dat het was, maar daarna heb ik alweer 2/3 keer gespoeld dus dat kan niet. Nu zit ik het met een spiegeltje te bestuderen en het lijkt wel gewoon pezig vlees ofzo  Ja is gewoon vlees waarschijnlijk. Inderdaad wel interessant, want in de spiegel zie je alleen een gat en niet de bodem. |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 20:22 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 20:21 schreef Piye het volgende:[..] Ja is gewoon vlees waarschijnlijk. Inderdaad wel interessant, want in de spiegel zie je alleen een gat en niet de bodem. Nouja eerst was het gewoon gevuld met een plasje bloed, die foto maakte ik na het spoelen en nadat ik er net een schoon gaasje uit heb gehaald (gelukkig is het daarna ook niet echt meer gaan bloeden ). Maar eerst zag ik dus gewoon alleen een gat met bloed Nu is het een vlezig gat  Ik ga echt elke dag kijken hoe ver het gat zich van binnenuit dicht  Het menselijk lichaam  |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 20:38 |
Pff ik heb een beginnende keelpijn, vervelend |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 20:47 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 20:22 schreef Moira. het volgende:[..] Nouja eerst was het gewoon gevuld met een plasje bloed, die foto maakte ik na het spoelen en nadat ik er net een schoon gaasje uit heb gehaald (gelukkig is het daarna ook niet echt meer gaan bloeden  ). Maar eerst zag ik dus gewoon alleen een gat met bloed  Nu is het een vlezig gat  Ik ga echt elke dag kijken hoe ver het gat zich van binnenuit dicht  Het menselijk lichaam  Bij mij was ie gedeeltelijk afgebroken en een half jaar later.. toen alles al lang dicht was, kwam er opeens een bobbeltje op de zijkant (hele andere plek als de wond) na een paar dagen kwam daar opeens een minuscuul stukje tand doorheen zetten...
Over de wonderen van het lichaam gesproken....  |
Piye | donderdag 11 april 2013 @ 20:50 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 20:22 schreef Moira. het volgende:[..] Nouja eerst was het gewoon gevuld met een plasje bloed, die foto maakte ik na het spoelen en nadat ik er net een schoon gaasje uit heb gehaald (gelukkig is het daarna ook niet echt meer gaan bloeden  ). Maar eerst zag ik dus gewoon alleen een gat met bloed  Nu is het een vlezig gat  Ik ga echt elke dag kijken hoe ver het gat zich van binnenuit dicht  Het menselijk lichaam  Aait dan moet je 'r een fotoreeks van maken.  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 20:51 |
quote:  |
Murdera | donderdag 11 april 2013 @ 20:51 |
mn schouder is killing, trainen of niet.. |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 20:52 |
quote: Eem ik ben dus stoned...  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 20:53 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 20:47 schreef Snowballed het volgende:[..] Bij mij was ie gedeeltelijk afgebroken en een half jaar later.. toen alles al lang dicht was, kwam er opeens een bobbeltje op de zijkant (hele andere plek als de wond) na een paar dagen kwam daar opeens een minuscuul stukje tand doorheen zetten... Over de wonderen van het lichaam gesproken....  Gelukkig hebben ze bij mij nog een röntgenfoto gemaakt en er zat echt niks meer (linksboven ging er in z'n geheel in één keer uit en linksonder in 6 stukjes )
Mijn tante is toen ze jong was een keer in een stekel-struik gevallen, allemaal stekels in haar scheenbeen. Ongeveer één á twee jaar later kreeg ze bulten/wonden in haar kuit, kwamen die stekels er dus gewoon aan de andere kant weer uitgegroeid  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 20:53 |
quote: Whehe da's nog best een idee Morgen weer een nieuwe foto  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 20:54 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 20:53 schreef Moira. het volgende:[..] Gelukkig hebben ze bij mij nog een röntgenfoto gemaakt en er zat echt niks meer (linksboven ging er in z'n geheel in één keer uit en rechtsonder in 6 stukjes  ) Mijn tante is toen ze jong was een keer in een stekel-struik gevallen, allemaal stekels in haar scheenbeen. Ongeveer één á twee jaar later kreeg ze bulten/wonden in haar kuit, kwamen die stekels er dus gewoon aan de andere kant weer uitgegroeid  Ik vond het echt zo wonderlijk.... (het was echt een heel klein schilfertje)
Ja de ene gaat wat beter los dan de andere...  |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 20:55 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 20:53 schreef Moira. het volgende:[..] Gelukkig hebben ze bij mij nog een röntgenfoto gemaakt en er zat echt niks meer (linksboven ging er in z'n geheel in één keer uit en linksonder in 6 stukjes  ) Mijn tante is toen ze jong was een keer in een stekel-struik gevallen, allemaal stekels in haar scheenbeen. Ongeveer één á twee jaar later kreeg ze bulten/wonden in haar kuit, kwamen die stekels er dus gewoon aan de andere kant weer uitgegroeid  WTF? |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 20:56 |
quote: true story  |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 20:57 |
quote: No fucking way  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 20:57 |
quote: Echt Ze heeft de littekens er nog van  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 20:57 |
quote: Lui met kogels of andere vreemde dingen in hun lichaam hebben er ook vaak hun hele leven last van... |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 20:57 |
quote: Ja je lichaam stoot dat soort dingen gewoon uit. Vreemde objecten groeien er eerst in en groeien er vervolgens (vaak ergens anders) weer uit  |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 21:00 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 20:57 schreef Moira. het volgende:[..] Ja je lichaam stoot dat soort dingen gewoon uit. Vreemde objecten groeien er eerst in en groeien er vervolgens (vaak ergens anders) weer uit  Van kogels weet ik het maar stekels.. wtf wel bizar |
Murdera | donderdag 11 april 2013 @ 21:01 |
quote: Klopt ja, ik heb ooit een heipaal opgegeten, en hij blijft maar naar buiten groeien tussen mijn benen. |
Piye | donderdag 11 april 2013 @ 21:01 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 20:53 schreef Moira. het volgende:[..] Gelukkig hebben ze bij mij nog een röntgenfoto gemaakt en er zat echt niks meer (linksboven ging er in z'n geheel in één keer uit en linksonder in 6 stukjes  ) Mijn tante is toen ze jong was een keer in een stekel-struik gevallen, allemaal stekels in haar scheenbeen. Ongeveer één á twee jaar later kreeg ze bulten/wonden in haar kuit, kwamen die stekels er dus gewoon aan de andere kant weer uitgegroeid  Maar hoe kunnen die dingen opeens gaan bewegen dan? 
Edit: O ik zie het al dr moira, ik ben weer een beetje sloom.  |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 21:01 |
quote: Hahaha  |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 21:01 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 20:22 schreef Moira. het volgende:[..] Nouja eerst was het gewoon gevuld met een plasje bloed, die foto maakte ik na het spoelen en nadat ik er net een schoon gaasje uit heb gehaald (gelukkig is het daarna ook niet echt meer gaan bloeden  ). Maar eerst zag ik dus gewoon alleen een gat met bloed  Nu is het een vlezig gat  Ik ga echt elke dag kijken hoe ver het gat zich van binnenuit dicht  Het menselijk lichaam 
Ik heb nog zo'n mooi littekentje zitten ervan |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 21:02 |
quote: Je lichaam is van binnen constant in beweging, maar als het er dus 2 jaar over doet om van de éne kant van het been naar de andere kant van het been te 'groeien', kun je je wel voorstellen hoe langzaam dat gaat  |
Drommeldaris | donderdag 11 april 2013 @ 21:02 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 20:22 schreef Moira. het volgende:[..] Nouja eerst was het gewoon gevuld met een plasje bloed, die foto maakte ik na het spoelen en nadat ik er net een schoon gaasje uit heb gehaald (gelukkig is het daarna ook niet echt meer gaan bloeden  ). Maar eerst zag ik dus gewoon alleen een gat met bloed  Nu is het een vlezig gat  Ik ga echt elke dag kijken hoe ver het gat zich van binnenuit dicht  Het menselijk lichaam  Gaat dit over je kut? Ik heb de rest niet gelezen  |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 21:03 |
quote: HAHAHA |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 21:04 |
quote: Was t geen Amsterdammertje..? |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 21:05 |
quote: damn  |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 21:06 |
Waarom is er geen TC? |
Drommeldaris | donderdag 11 april 2013 @ 21:06 |
quote: Over kutjes gesproken, hoe staat het met de vochtigheid van die van jou wanneer je aan me denkt  |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 21:06 |
quote:
|
Drommeldaris | donderdag 11 april 2013 @ 21:06 |
quote: Maak er 1 dan  |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 21:07 |
quote: Beetje droog, ik heb meer squatpics nodig. |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 21:07 |
quote: Hoezo maak er 1 dan. Er is gewoon een bestaande TC voor hier  |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 21:08 |
Daar hoefde je me niet voor te PM'en hoor Ama . |
Drommeldaris | donderdag 11 april 2013 @ 21:08 |
quote: Niet vandaag, ik ben een paar uur geleden uit de gym vertrokken na mn squats te supersetten  |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 21:08 |
quote: Que? |
Drommeldaris | donderdag 11 april 2013 @ 21:09 |
quote: Meerdere oefeningen om dezelfde spiergroep te verkrachten, in dit geval weighted lunges |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 21:09 |
quote: Jewel vind ik leuk  |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 21:10 |
quote: kom je niet? |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 21:10 |
Daarbij krijg ik ook regelmatig een pm met de link  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 21:10 |
 |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 21:11 |
quote: nee je krijgt een DM met een link naar je PM met de link, omslachtig |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 21:11 |
quote: Pffff |
Ama | donderdag 11 april 2013 @ 21:12 |
Er moeten meer mensen naar TC komen! |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 21:13 |
quote: Is dat nachtbagger tc of is er een andere? |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 21:14 |
quote: nagtbagger |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 21:16 |
quote: Kun je de link ff pmen dan..? |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 21:38 |
Ama is opeens weg? |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 21:52 |
quote: Ja.
SPOILER Nee, m'n linker verstandskiezen zijn vanmiddag getrokken, nu heb ik gaten in mijn mond  zie foto in post ergens hierboven in spoiler
|
Ugjerke | donderdag 11 april 2013 @ 21:52 |
HAHA MOIRA BLOEDT UIT HAAR GAT |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 21:53 |
quote: Godver  |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:06 |
Gutenabend  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 22:06 |
quote: Oi... |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:12 |
Waar is iedereen joh  |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:12 |
Alsof jullie iets te doen hebben buiten fok  |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 22:13 |
quote: ja, studeren, tv kijken, fappen, gamen |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:15 |
quote: Waar ben je dan  |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:17 |
quote: Dude  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:18 |
quote:
 |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:19 |
quote: Sterkte met de aankomende pijn wel 14.gif
Ik moet ook binnenkort verstandskiezen laten terminaten dus hou me in gedachten  |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 22:20 |
jezus elke keer als ik random een bevalling of een ander emotioneel moment tegekom op tv moet ik bijna huilen om hoe mooi het is ben ik homo ofzo  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:20 |
quote: Ja de pijn is wel kloterig En ik wil geen infectieee 
Maar m'n moeder stuurde me net een berichtje dat zij ook gewoon heeft doorgerookt en dat de wond binnen 2 dagen dicht was.  En inmiddels zit ik hier aan de stroopwafels en straks chips  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:21 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:20 schreef Studeur het volgende:jezus elke keer als ik random een bevalling of een ander emotioneel moment tegekom op tv moet ik bijna huilen om hoe mooi het is  ben ik homo ofzo  ja  |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 22:21 |
quote: 't is wel bewezen dat mannen eerder huilen om positieve emotionele momenten dan vrouwen |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:22 |
quote: whehe, mietjes  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 22:27 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:20 schreef Moira. het volgende:[..] Ja de pijn is wel kloterig  En ik wil geen infectieee  Maar m'n moeder stuurde me net een berichtje dat zij ook gewoon heeft doorgerookt en dat de wond binnen 2 dagen dicht was.  En inmiddels zit ik hier aan de stroopwafels en straks chips  Ja deed ik ook... toen ik buiten stapte rookte ik al.... beetje 2 uur in die stoel hangen.... pfff |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:29 |
quote: Toen ik 12 was moest ik huilen om m'n ingeslapen muisje  |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 22:31 |
quote: een muisje in laten slapen? sorry hoor maar dan kan je toch beter een servetje erop leggen en een tegel erop laten vallen? dan is ie ook in 1 klap dood. |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:31 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:31 schreef Studeur het volgende:[..] een muisje in laten slapen? sorry hoor maar dan kan je toch beter een servetje erop leggen en een tegel erop laten vallen? dan is ie ook in 1 klap dood.
 |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:31 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:31 schreef Studeur het volgende:[..] een muisje in laten slapen? sorry hoor maar dan kan je toch beter een servetje erop leggen en een tegel erop laten vallen? dan is ie ook in 1 klap dood. jamaar hij had een tumor groter dan hijzelf  |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:31 |
gr rip |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 22:32 |
quote: deed ik met m'n zieke aquariumvissen ook, om ze uit hun leiden te verlossen, beter dan door de plee spoelen |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:32 |
Mijn vader heeft ook een keer m'n gerbil tegen de buitenmuur aan gesmeten toen hij superzielig lag dood te gaan in mijn hand  Scheelt toch weer 100 euro aan euthanasiemiddel En een langere lijdensweg  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:32 |
quote: Nee man, moet je ze gewoon extra hard in de wc pot smijten. |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 22:33 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:32 schreef Moira. het volgende:Mijn vader heeft ook een keer m'n gerbil tegen de buitenmuur aan gesmeten toen hij superzielig lag dood te gaan in mijn hand  Scheelt toch weer 100 euro aan euthanasiemiddel  En een langere lijdensweg 
 dan nog is de vraag of ik dat ook met mn kat zou doen. t kost wel minder en je kan m gelijk begraven nadat je hem bruut en humaan hebt vermoord |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:33 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:32 schreef Moira. het volgende:Mijn vader heeft ook een keer m'n gerbil tegen de buitenmuur aan gesmeten toen hij superzielig lag dood te gaan in mijn hand  Scheelt toch weer 100 euro aan euthanasiemiddel  En een langere lijdensweg 
 |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:33 |
Ik was een veel te gevoelig jongetje, had dat nooit aangekund  |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:34 |
dat was tevens de tijd dat er nog iets van me terecht kon komen  |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 22:34 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:32 schreef Moira. het volgende:Mijn vader heeft ook een keer m'n gerbil tegen de buitenmuur aan gesmeten toen hij superzielig lag dood te gaan in mijn hand  Scheelt toch weer 100 euro aan euthanasiemiddel  En een langere lijdensweg  Dafuq  |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 22:34 |
Toen ik 12 was had ik een muis gered van de ondergang, een kraai was hem aan het pikken. Ik noemde hem Flip en voedde hem op in een grote doos. Toen hij aggresief werd en mij ging bijten heb ik hem op dezelfde plek losgelaten. Flip  |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:35 |
Ik heb wel een keer een egel op de fiets overreden, die lag maar een beetje te verkreupelen op 't fietspad, dus maar de sloot in gerold  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:35 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:33 schreef Studeur het volgende:[..]  dan nog is de vraag of ik dat ook met mn kat zou doen. t kost wel minder en je kan m gelijk begraven nadat je hem bruut en humaan hebt vermoord Nee, met een hond, kat, cavia of hamster zou ik het niet doen  |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:35 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:34 schreef Studeur het volgende:Toen ik 12 was had ik een muis gered van de ondergang, een kraai was hem aan het pikken. Ik noemde hem Flip en voedde hem op in een grote doos. Toen hij aggresief werd en mij ging bijten heb ik hem op dezelfde plek losgelaten. Flip  ohmy god mijn muis heette ook flip such a coinicendendence vrienden voor t leven mijn godje |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 22:36 |
quote: Waarmee laat je hem dan inslapen..? zon beest gaat toch al dood van het spuitje alleen..?  |
Ro-ald | donderdag 11 april 2013 @ 22:36 |
Niemand op tc shit of zo? Wat is die shit dan? |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:36 |
quote: Ja wat moet je anders doen Dat beest fucking zielig en pijnlijk laten dood gaan tot je bij de dierenarts bent? Of gewoon daar zitten niks doen en afwachten tot hij zielig en pijnlijk dood gaat?  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:36 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:34 schreef Studeur het volgende:Toen ik 12 was had ik een muis gered van de ondergang, een kraai was hem aan het pikken. Ik noemde hem Flip en voedde hem op in een grote doos. Toen hij aggresief werd en mij ging bijten heb ik hem op dezelfde plek losgelaten. Flip 
 |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:36 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:35 schreef Onorgineel het volgende:Ik heb wel een keer een egel op de fiets overreden, die lag maar een beetje te verkreupelen op 't fietspad, dus maar de sloot in gerold  Godver Ik ga stuk hier  |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:37 |
quote: Geen idee, m'n ouders gingen 'm laten inslapen dus die zullen m wel ergens de sloot in hebben gepleurd ofzo  |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 22:37 |
Oja toen ik 12 was kwam er ook een keer een duif aanzetten die amper reageerde op menselijk gedrag. Ik de hele dag met die duif spelen en proberen hem te laten eten, maar er was duidelijk iets mis mee. Maar hij bleef maar bij ons in de tuin en in huis rondlopen. Op een gegeven moment zat ik lekker naar die duif te kijken toen hij de parkeerplaats opliep. En net op dat moment ging er een auto uitparkeren en hij reed zo achteruit volop over m'n duif heen
jeugdtrauma's  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:37 |
quote: Tering  |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 22:37 |
quote: Moira. is te stoned |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 22:37 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:35 schreef Onorgineel het volgende:Ik heb wel een keer een egel op de fiets overreden, die lag maar een beetje te verkreupelen op 't fietspad, dus maar de sloot in gerold  Lekke band..? |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:38 |
quote: Nee mountainbike  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:38 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:37 schreef Studeur het volgende:Oja toen ik 12 was kwam er ook een keer een duif aanzetten die amper reageerde op menselijk gedrag. Ik de hele dag met die duif spelen en proberen hem te laten eten, maar er was duidelijk iets mis mee. Maar hij bleef maar bij ons in de tuin en in huis rondlopen. Op een gegeven moment zat ik lekker naar die duif te kijken toen hij de parkeerplaats opliep. En net op dat moment ging er een auto uitparkeren en hij reed zo achteruit volop over m'n duif heen jeugdtrauma's  Dat soort dingen zijn heel herkenbaar ja  |
Ro-ald | donderdag 11 april 2013 @ 22:38 |
quote: Maakt niet uit,want Moira.  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:38 |
quote: Dus zit niemand meer op de TC  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:38 |
quote: Liefde  |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 22:38 |
quote: Maar mijne leeft lekker nog aggresief in de bosjes kraaien aanvallend en jouwe is dood aan een tumor |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 22:39 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:36 schreef Moira. het volgende:[..] Ja wat moet je anders doen  Dat beest fucking zielig en pijnlijk laten dood gaan tot je bij de dierenarts bent?  Of gewoon daar zitten niks doen en afwachten tot hij zielig en pijnlijk dood gaat?  Ja maar ik mag toch hopen dat jij daar niet bij stond?  |
Ro-ald | donderdag 11 april 2013 @ 22:39 |
quote: Voor jou oneindig veel liefde  |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:39 |
Ook een keer een vogel die niet kon vliegen van een drukke weg af gehaald, dat beest een paar weken geholpen totdat 'ie kon vliegen. Uiteindelijk een keer de lucht in gegooid waarna 'ie daadwerkelijk wegvloog, kwam ie na een paar weken nog terug ook  |
Snowballed | donderdag 11 april 2013 @ 22:39 |
quote: Nee studeur begon zelfs naar mijn tetten te vragen....... |
Oerbeer | donderdag 11 april 2013 @ 22:39 |
TC gemist? |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:39 |
quote: Nee ik keerde me om het hoekje binnen de voordeur er de rug naar toe  |
Oerbeer | donderdag 11 april 2013 @ 22:39 |
FOK! is toch leuker. |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:40 |
quote: Ajoh het beest verdient 't, heeft een keer in m'n kraag staan zeiken  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:40 |
quote: Ik ben vereerd  |
Studeur | donderdag 11 april 2013 @ 22:40 |
quote: idd, nu komen er weer allemaal herinneringen boven Had ook een babykraai mee naar huis genomen en heb hem leren vliegen. toen ik hem van het balkon af gooide om hem naar zijn vrijheid te laten vliegen werd hij bruut vermoord door zijn familie (kraaien die naar mens ruiken worden gedood door andere kraaien)  |
Ro-ald | donderdag 11 april 2013 @ 22:40 |
quote:  |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:40 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:40 schreef Studeur het volgende:[..] idd, nu komen er weer allemaal herinneringen boven  Had ook een babykraai mee naar huis genomen en heb hem leren vliegen. toen ik hem van het balkon af gooide om hem naar zijn vrijheid te laten vliegen werd hij bruut vermoord door zijn familie (kraaien die naar mens ruiken worden gedood door andere kraaien)  pwnd wie unne noob |
Ro-ald | donderdag 11 april 2013 @ 22:40 |
Oerbeer jij vuile baas  |
Ro-ald | donderdag 11 april 2013 @ 22:41 |
Even kijken of er nog een huisgenoot bier wilt drinken. |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:42 |
quote: Wij hadden een keer een spreeuw die uit een nestje was gevallen van klein babyvogeltje opgevoed, met pincetten meelwormen door z'n strot douwen enzo Toen hij groot was lieten we hem wel eens buiten en kwam hij er altijd aangevlogen als je hem riep, ging hij op je schouder zitten, en nam je hem weer mee naar binnen in z'n kooitje  Maar één keer toen ik buiten ging liggen zonnen en hem mee naar buiten nam, en ik hem weer wilde roepen om naar binnen te gaan, kwam hij niet terug Ik zag hem in de boom zitten maar hij reageerde niet meer en kwam niet mee terug naar binnen Dagen en dagen daarna nog in de tuin zitten roepen, maar hij kwam niet meer terug Soms zien we nog wel eens een spreeuw zitten die heel dichtbij komt en dan denken we altijd dat hij dat is Hoewel hij nu dood zou zijn, maar toch.. 
 |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:42 |
quote: Jeweet  |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 22:43 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:42 schreef Moira. het volgende:[..] Wij hadden een keer een spreeuw die uit een nestje was gevallen van klein babyvogeltje opgevoed, met pincetten meelwormen door z'n strot douwen enzo Toen hij groot was lieten we hem wel eens buiten en kwam hij er altijd aangevlogen als je hem riep, ging hij op je schouder zitten, en nam je hem weer mee naar binnen in z'n kooitje  Maar één keer toen ik buiten ging liggen zonnen en hem mee naar buiten nam, en ik hem weer wilde roepen om naar binnen te gaan, kwam hij niet terug  Ik zag hem in de boom zitten maar hij reageerde niet meer en kwam niet mee terug naar binnen  Dagen en dagen daarna nog in de tuin zitten roepen, maar hij kwam niet meer terug  Soms zien we nog wel eens een spreeuw zitten die heel dichtbij komt en dan denken we altijd dat hij dat is  Hoewel hij nu dood zou zijn, maar toch..  
ik heb een keer een mus gered van mijn eerste kat, die had m op het balkon gevangen en mee naar binnen genomen, gelukkig kon ie nog vliegen  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:43 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:40 schreef Studeur het volgende:[..] idd, nu komen er weer allemaal herinneringen boven  Had ook een babykraai mee naar huis genomen en heb hem leren vliegen. toen ik hem van het balkon af gooide om hem naar zijn vrijheid te laten vliegen werd hij bruut vermoord door zijn familie (kraaien die naar mens ruiken worden gedood door andere kraaien)  Ja daarom durfde ik ook nooit babyvogeltjes aan te raken. Maar bij die spreeuw hebben we 'm ook eerst even buiten laten zitten om te kijken of hij niet opgehaald werd ofzo, maar die werd gewoon eenzaam achtergelaten Ja, toen hebben we 'm ook gelijk grootgebracht  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:45 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:43 schreef Vaseline_ het volgende:[..]  ik heb een keer een mus gered van mijn eerste kat, die had m op het balkon gevangen en mee naar binnen genomen, gelukkig kon ie nog vliegen  Ahh ik heb ook zo veel muizen en vogels van een moord door onze katten gered Echt vicious creatures kunnen dat zijn zeg  |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:45 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:42 schreef Moira. het volgende:[..] Wij hadden een keer een spreeuw die uit een nestje was gevallen van klein babyvogeltje opgevoed, met pincetten meelwormen door z'n strot douwen enzo Toen hij groot was lieten we hem wel eens buiten en kwam hij er altijd aangevlogen als je hem riep, ging hij op je schouder zitten, en nam je hem weer mee naar binnen in z'n kooitje  Maar één keer toen ik buiten ging liggen zonnen en hem mee naar buiten nam, en ik hem weer wilde roepen om naar binnen te gaan, kwam hij niet terug  Ik zag hem in de boom zitten maar hij reageerde niet meer en kwam niet mee terug naar binnen  Dagen en dagen daarna nog in de tuin zitten roepen, maar hij kwam niet meer terug  Soms zien we nog wel eens een spreeuw zitten die heel dichtbij komt en dan denken we altijd dat hij dat is  Hoewel hij nu dood zou zijn, maar toch..   Ajoh, goed werk verricht  |
Onorgineel | donderdag 11 april 2013 @ 22:46 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:45 schreef Moira. het volgende:[..] Ahh ik heb ook zo veel muizen en vogels van een moord door onze katten gered  Echt vicious creatures kunnen dat zijn zeg  Kat bij familie van me zag ik laatst ook ineens ergens mee spelen, zat ie een half verlamd muisje door de kamer te smijten  |
Moira | donderdag 11 april 2013 @ 22:46 |
quote: Ja, die smijt m'n vader dus ook altijd tegen de buitenmuur  |
Vaseline_ | donderdag 11 april 2013 @ 22:46 |
quote: Op donderdag 11 april 2013 22:45 schreef Moira. het volgende:[..] Ahh ik heb ook zo veel muizen en vogels van een moord door onze katten gered  Echt vicious creatures kunnen dat zijn zeg  Hahaha ja, ben ergens wel blij dat onze katten niet buiten komen. Zoveel verhalen gehoord over katten die een muis gevangen hadden en mee naar binnen namen en in het bed van hun baasje legden enz  |