Wat lief dat je je zo bloot geeft.quote:Op dinsdag 9 april 2013 21:52 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Helemaal niks om jaloers op te zijn jongens, geloof me. Je kunt mijn homegym vergelijken met een facebook-post. Je ziet enkel een momentopname van iemand zijn leven (mooie momenten), maar niet de rest (hun eventuele problemen en niet zo mooie moment). Bedenk je goed dat ik tijdens deze strenge winter heb moeten trainen met thermokleren, shirts, truien, een jas en wanten, doordat er geen isolatie is en de binnentemperatuur even laag was als de buitentemperatuur. Daarnaast ben ik eveneens jelly op jullie aangezien ik niet de beschikking heb tot een cross cable machine en een leg press. Het is inderdaad fijn dat je op elk moment van de dag kunt trainen en het een paar meter lopen is, maar ik kan niet wachten totdat ik op kamers zit zodat ik weer een echte gym kan joinen.
Haha vet! En je filmpje ook. Valt wel mee die prijs zeg. Ik heb alleen een bench en dumbells(tot 18 kg,maar die heeft mijn zus nu). Ik heb echt behoefte aan een squatrek.quote:Op dinsdag 9 april 2013 21:52 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Helemaal niks om jaloers op te zijn jongens, geloof me. Je kunt mijn homegym vergelijken met een facebook-post. Je ziet enkel een momentopname van iemand zijn leven (mooie momenten), maar niet de rest (hun eventuele problemen en niet zo mooie moment). Bedenk je goed dat ik tijdens deze strenge winter heb moeten trainen met thermokleren, shirts, truien, een jas en wanten, doordat er geen isolatie is en de binnentemperatuur even laag was als de buitentemperatuur. Daarnaast ben ik eveneens jelly op jullie aangezien ik niet de beschikking heb tot een cross cable machine en een leg press. Het is inderdaad fijn dat je op elk moment van de dag kunt trainen en het een paar meter lopen is, maar ik kan niet wachten totdat ik op kamers zit zodat ik weer een echte gym kan joinen.
Moraal van het verhaal: geef niet zoveel om dingen die anderen hebben of beleven, en ook niet zoveel om fb zoals sommige doen, aangezien het waardeloos is.
- De cage heb ik laten bij maken bij Henk van www.powercage.nl. Het is een replica van een Barbarian die toentertijd ¤ 990,- kostte. Ik vroeg aan beste Henk of hij hem kon namaken. Dit kon hij en ik heb er ¤ 275,- voor betaald. Awesome_ heeft hem ook.
- De olympische stang (50mm) + 125kg aan gewichten (tweedehands) heb ik toen voor een prikkie via DBB gehosseld. Kostte mij in totaal ¤ 150,-.
- Het bankje heb ik bij een fitness webshop gekocht (geen fitness seller) voor ¤ 125,-. Het is ook nog eens een multifunctionele bank (o.a. biceps curls, leg curl (quads + hams). Achteraf had ik toch een normale willen hebben, maar de optie om de quads + hams te trainen is wel een goede uitkomst.
- Twee 50mm dumbellstangen bij fitness seller voor ¤ 70,-.
- Later nog 2x 2,5kg schijfjes (¤ 10,-) zodat ik een dubbele set had en een EZ-bar (¤ 55,-).
Al met al kostte deze gym mij, tot nu toe zo rond de ¤ 685,-.
Voor duidelijkere foto's: http://imgur.com/a/y9AW5#0
Zon fijn ding he. Al is het alleen maar omdat ik nu m'n 4 day schema kan vasthouden wegens zieke drukte bij m'n oude gym. Ti's wel lastig om er op de rustdagen vanaf te blijven.quote:
Baasje.quote:Op dinsdag 9 april 2013 22:19 schreef Awesome_ het volgende:
[..]
Zon fijn ding he. Al is het alleen maar omdat ik nu m'n 4 day schema kan vasthouden wegens zieke drukte bij m'n oude gym. Ti's wel lastig om er op de rustdagen vanaf te blijven.
Momenteel 140kg aan weights en moet alleen bankje nog fixen.
U srs?quote:Op dinsdag 9 april 2013 22:26 schreef Jahr00n het volgende:
ik had ook zon squatrack op zolder staan. toen ging ik fuckking zwaar squatten en stond ik ineens beneden. dwars door de vloer heen gek
Nieuw ja.quote:Op dinsdag 9 april 2013 22:25 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Baasje.Gewichten achteraf toch nieuw gekocht of?
Haha, prima toch. Al een idee welk bankje je wilt? Ik zal eens kijken of ik die webshop kan vinden waar ik de mijne gekocht heb.quote:
Hahah ja daarom vraag ik het. Maar het zou best kunnen, iets met drukpunten enzo.quote:Op dinsdag 9 april 2013 22:36 schreef seto het volgende:
[..]
waarom zou iemand liegen op het internet, dat doen mensen toch niet of wel
idd tering manquote:Op dinsdag 9 april 2013 22:38 schreef no1uknow het volgende:
Holy shit Dortmund wtf
ziekelijk spannend
altijd op een beetje lege maag trainen, en dan daarna helemaal kapot vretenquote:Op dinsdag 9 april 2013 22:37 schreef kaasplankje het volgende:
matig getrained had iets teveel gegete vantevoren
Tja na traine eten dan word het gwn te laat soms had honger ook moet alleen wat minder opscheppenquote:Op dinsdag 9 april 2013 22:42 schreef ChesterPerry het volgende:
altijd op een beetje lege maag trainen, en dan daarna helemaal kapot vreten
Heb hem gevonden man!quote:
Ik had een tijdje geleden last van verminderde eetlust. Ging ik squatten op lege maag, dacht dat ik ging onderuit ging.quote:Op dinsdag 9 april 2013 22:42 schreef ChesterPerry het volgende:
[..]
altijd op een beetje lege maag trainen, en dan daarna helemaal kapot vreten
Ik dacht dat dit serieus mijn dood zou zijn. Maar sinds ik IF doe is trainen op lege maag zo relax. 100% focus.quote:Op dinsdag 9 april 2013 22:42 schreef ChesterPerry het volgende:
[..]
altijd op een beetje lege maag trainen, en dan daarna helemaal kapot vreten
Bij Julia's krijg je behoorlijk weinig pasta+gehakt voor de mooie prijs van 6-7 euro(gratis ijzeren vorkquote:Op dinsdag 9 april 2013 21:40 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Groningen zit een burger king en zo'n pasta keten. Misschien verkopen ze daar ook wel enkel gebakken kipfilets
ik kom weer met mijn boksen, maar als ik ga sparren met een volle pens word ik niet vrolijk ik eet voor zaktrainingen gwn 3 broodjes pindakaas ofzo rond 5 uur en rond 9 rijst met een eitje en kip vind ik zelf fijnerquote:Op dinsdag 9 april 2013 22:44 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Ik dacht dat dit serieus mijn dood zou zijn. Maar sinds ik IF doe is trainen op lege maag zo relax. 100% focus.
Die pasta van Julia's is niet te vreten.quote:Op dinsdag 9 april 2013 22:44 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Bij Julia's krijg je behoorlijk weinig pasta+gehakt voor de mooie prijs van 6-7 euro(gratis ijzeren vork)
Een lichtere maaltijd kan je altijd bij AH to Go halen, overpriced (1 liter melk=1,50), of een broodje bij Brooodzaak voor ~¤3.
Zijn pas om 8 uur of later geopend:
Voor de rest kan je bij Lekkel lekkel snel een wok maaltijd ophalen in zuiderdiep=5minuten lopen vanaf station(kan niet gepind worden, alleen contant). Of de subway naast pathé. Is maar een paar minuten lopen.
Ik ben een keer bijna flauw gevallen na squats op een lege maagquote:Op dinsdag 9 april 2013 22:43 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Ik had een tijdje geleden last van verminderde eetlust. Ging ik squatten op lege maag, dacht dat ik ging onderuit ging.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |