quote:Op dinsdag 2 april 2013 09:22 schreef kanovinnie het volgende:
Zit volgend weekend net ff onder Venlo, in reuven. Zijn daar nog leuke fietsdingetjes? Voor de racefiets?
Langs de maas misschien? Iets ten noorden van Venlo ligt Arcen, lekker biertje drinken bij hertog jan + lunchen. Richting het zuiden de maasplassen bij roermond, en dan kun je eventueel langs de roer fietsen, da's een leuk klein riviertje. nationaal park de meinweg is ook wel mooi, maar daar zijn vast niet veel fietspaden.quote:
Reuver bedoel jequote:Op dinsdag 2 april 2013 09:22 schreef kanovinnie het volgende:
Zit volgend weekend net ff onder Venlo, in reuven. Zijn daar nog leuke fietsdingetjes? Voor de racefiets?
Arcen is inderdaad ook heel mooi om heen te fietsen, zo uit mijn hoofd vanuit Reuver 25 of 30 KMquote:Op dinsdag 2 april 2013 13:12 schreef Gripper het volgende:
[..]
Langs de maas misschien? Iets ten noorden van Venlo ligt Arcen, lekker biertje drinken bij hertog jan + lunchen.
Nou iedere vrouwquote:Op dinsdag 2 april 2013 13:15 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Reuver bedoel je
Reuver is zo ongeveer het midwaypoint tussen Venlo en Roermond, langs de maas fietsen is qua omgeving eigenlijk altijd wel mooi. De LF3-3 is te volgen vanuit Venlo naar Roermond en terug, deze is prima aangegeven (vanuit Reuver naar Venlo in ieder geval, verder ben ik nog niet gekomen).
Verder zit je vlak aan de Duitse grens, daar is het ook erg mooi fietsen en veel goede routes, het is alleen jaren geleden dat ik daar voor het laatst heb gefietst, dus daar zul je zelf even voor routeinfo moeten kijken.
[..]
Arcen is inderdaad ook heel mooi om heen te fietsen, zo uit mijn hoofd vanuit Reuver 25 of 30 KM
In Arcen heb je ook nog de kasteeltuinen, die zouden ook weer open moeten zijn geloof ik, daar maak je iedere vrouw blij mee om heen te gaan. (En stiekem is het er ook best wel mooi)
Edit: Kasteeltuinen Arcen opent op vrijdag 26 april haar poorten. Jammer.
vaderlijk plicht gaat voor het fietsen , kan je niets aan doenquote:Op dinsdag 2 april 2013 15:42 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Baal dat ik Freddeh in de steek moest laten zaterdag, maar m'n vrouw werkte het hele weekend, en m'n zoontje op z'n zieke kleine zus te laten passen als allebei de ouders uren van huis weg zijn, vond ik gewoon niet een goed idee. We zullen als het warmer wordt nog wel wat leuks gaan rijden.
http://www.anwb.nl/fietse(...)nge-fietsrondes.htmlquote:Op dinsdag 2 april 2013 16:38 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Weet 1 van onze Noordelijke vrienden soms of de Elfsteden route permanente bordjes heeft? Kan er geen wijs uit worden, ik denk het wel as ik de sites zie. Op een mooi weekend in de trein springen, en een flink stuk ervan doen lijkt me wel eens leuk.
quote:Elfstedentocht nu knooppuntroute
De Elfstedenroute in Friesland is niet langer bewegwijzerd met zeskante bordjes, maar is wel goed te volgen via knooppunten. U vindt de routebeschrijving in Korte fietsvakanties (deel 1)
quote:Op dinsdag 2 april 2013 15:42 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Baal dat ik Freddeh in de steek moest laten zaterdag, maar m'n vrouw werkte het hele weekend, en m'n zoontje op z'n zieke kleine zus te laten passen als allebei de ouders uren van huis weg zijn, vond ik gewoon niet een goed idee. We zullen als het warmer wordt nog wel wat leuks gaan rijden.
Een stukje sporttape (want dat is lijm die niet zo hardnekkig blijft plakken) met daarop alle knooppunten geschreven op je bovenbuis doet het ook prima.quote:Op dinsdag 2 april 2013 16:55 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Die had ik ook gezien, maar ook een vage Friese(zoals je kan verwachten, maar goed) VVV site die het had over nieuwe bordjes. Maar voor die paar knaken koop ik dat boekje dan misschien wel. Knoopuntenhoudertje op het stuur, en de bejaarden vermomming is compleet.
Als je minimaal 26 gem kan fietsen wil ik wel je gids zijn.quote:Op dinsdag 2 april 2013 16:55 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Die had ik ook gezien, maar ook een vage Friese(zoals je kan verwachten, maar goed) VVV site die het had over nieuwe bordjes. Maar voor die paar knaken koop ik dat boekje dan misschien wel. Knoopuntenhoudertje op het stuur, en de bejaarden vermomming is compleet.
ooit al kasseien gereden?! (en dan bedoel ik niet dat stukje klinkers bij vriezenveen)...?? ppfff Ik ben wel geschrokken na ronde van vlaanderen. Doet een stuk meer pijn aan je gestel dan je van tevoren denktquote:Op dinsdag 2 april 2013 17:01 schreef Oksel het volgende:
Zaterdag ga ik Parijs - Roubaix fietsen. Op mijn cyclocrosser.
De laatste twee waren om 2u15 binnen. Ruim binnen de tijd dus. Na de geheime controle geen uitvallers meer. Dat is goed, ik had op wat meer uitvallers gerekend gezien het weer. De enige grotere groep die nog rondreed kwam om middernacht binnen. Tussen jullie groepje en deze groep alleen wat plukjes of eenlingen.quote:Op dinsdag 2 april 2013 15:32 schreef Gripper het volgende:
Hoe is het uiteindelijk zondagavond afgelopen Ivo? Wanneer waren de laatste deelnemers binnen?
Ongelofelijk. Ik stapte om 2:15 thuis onder de douche vandaan en was helemaal afgedraaid moet er niet aan denken dat ik zolang had moeten fietsen.quote:Op dinsdag 2 april 2013 18:06 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
De laatste twee waren om 2u15 binnen. Ruim binnen de tijd dus. Na de geheime controle geen uitvallers meer. Dat is goed, ik had op wat meer uitvallers gerekend gezien het weer. De enige grotere groep die nog rondreed kwam om middernacht binnen. Tussen jullie groepje en deze groep alleen wat plukjes of eenlingen.
De volgende rit is 100km langer, dan fietst zowat iedereen zo lang.quote:Op dinsdag 2 april 2013 18:51 schreef janatwork het volgende:
[..]
Ongelofelijk. Ik stapte om 2:15 thuis onder de douche vandaan en was helemaal afgedraaid moet er niet aan denken dat ik zolang had moeten fietsen.
Had blaren in m'n klauwen staan na de eerste keer over die klotesteentjes. Lijkt me niet goed voor je wielen. Leuk als je een gratis wielset erbij krijgt maar ik zal het niet snel meer doen.quote:Op dinsdag 2 april 2013 18:00 schreef the_critic het volgende:
[..]
ooit al kasseien gereden?! (en dan bedoel ik niet dat stukje klinkers bij vriezenveen)...?? ppfff Ik ben wel geschrokken na ronde van vlaanderen. Doet een stuk meer pijn aan je gestel dan je van tevoren denkt![]()
Ben erg benieuwd naar je bevindingen.. hoeveel km ga je rijden?!
Neequote:Op dinsdag 2 april 2013 18:00 schreef the_critic het volgende:
[..]
ooit al kasseien gereden?! (en dan bedoel ik niet dat stukje klinkers bij vriezenveen)...?? ppfff Ik ben wel geschrokken na ronde van vlaanderen. Doet een stuk meer pijn aan je gestel dan je van tevoren denkt![]()
Ben erg benieuwd naar je bevindingen.. hoeveel km ga je rijden?!
ben benieuwdquote:Op dinsdag 2 april 2013 20:59 schreef Oksel het volgende:
[..]
Nee
Daarom op mijn stalen Cyclocrosser, met weinig lucht in de banden, carbonnen voorvork, en broek met dikste zeem.
benieuwd naar je bevindingen.. lees as weekend je verslagje welquote:
Bekend probleemquote:Op dinsdag 2 april 2013 20:22 schreef muzas het volgende:
Pfffft. Nu net herstelt van een behoorlijke verkoudheid, maar had al makkelijk een paar keer kunnen fietsen. Maar kan de motivatie gewoon ff niet meer vinden. Iedere keer als ik denk "Ja nu doe ik wel ff een rondje" zie ik uit het raam die wind over dat water razen en denk ik "laat maar".
Echt een kwestie van niet miepen maar fietsen. En heb de km's ook wel nodig met mijn eerste toertocht in het verschiet. Morgen vrij, wellicht nog een poging wagen me iig om te kleden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)
Daar heb je toch een vrouw/vriendin voor?quote:Op woensdag 3 april 2013 12:04 schreef kaasplankje het volgende:
Bruine kale velden en veel wind als je ´t mij vraagt. Wel vlak maar niet Hollands poldervlak dus eiks glooiend.
Zondag a.s. misschien naar de club voor een eerste koers. Heb er wel zin in maar ik lig nogal achter met administratie en schoonmaken in huis.
quote:Op woensdag 3 april 2013 11:46 schreef CyclingGirl het volgende:
[..]
Wel heuveltjes hoor volgens mij.
Dat ligt eraan hoe het gpx bestand gemaakt is. De hoogtemeters kunnen enorm uiteen lopen. Ik kan je zelfs zonder problemen een gpx bestand maken van een Alpenrit zonder hoogtemeters, gewoon uittekenen op een kaart zonder hoogteinformatie.quote:Op woensdag 3 april 2013 16:50 schreef dop het volgende:
als ik het gpx bestand van de 170 km bekijk zit daar 300 hoogte meters in dat noemen wij in nederland volgens mij zelfs vlak
Eind mei ga ik met een paar fietsmaten naar Ventoux, pas tegen die tijd komt er een nieuw lintje op.quote:
Nee, rubberen kapje naar achteren vouwen kan je oude kabel eruit trekken en nieuwe erin stoppen.quote:Op woensdag 3 april 2013 19:29 schreef kanovinnie het volgende:
Om je versnellingskabel te vervangen moet zeker de shifter eraf?
quote:Op woensdag 3 april 2013 18:54 schreef nodisch18 het volgende:
Gisteren mijn eerste rondje met mijn nieuwe wielen gefietst![]()
Ben toch bij mijn oorspronkelijke keuze voor de Veltec Speed AL wielen gebleven:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat had ik al ergens gelezen met foto's, maar hier zat het allemaal wat meer verborgen.quote:Op woensdag 3 april 2013 19:33 schreef MarcoD het volgende:
[..]
Nee, rubberen kapje naar achteren vouwen kan je oude kabel eruit trekken en nieuwe erin stoppen.
binnen of buiten?? shifter hoeft er nooit af. binnen is makkelijk, schuif je er zo uit, voor buiten moet je wel stuurlint vervangen..quote:Op woensdag 3 april 2013 19:29 schreef kanovinnie het volgende:
Om je versnellingskabel te vervangen moet zeker de shifter eraf?
Bedoel je dan waslijnen of niet? Ik heb iig een nieuwe ('11) groep met een '13 derrie.quote:Op woensdag 3 april 2013 19:45 schreef the_critic het volgende:
[..]
binnen of buiten?? shifter hoeft er nooit af. binnen is makkelijk, schuif je er zo uit, voor buiten moet je wel stuurlint vervangen..
Valt wel mee met dat verborgen toch, heb zelf 2012 centaur groep je moet alleen wel eerst terugschakelen anders gaat die kabel er niet uit (toch, bedenk ik even uit het hoofd).quote:
Euh, ik zag het gleufje aan de bovenkant nauwelijks door het stuurlint en het gaatje aan de onderkant moet je ook maar net weten.quote:Op woensdag 3 april 2013 19:53 schreef MarcoD het volgende:
[..]
Valt wel mee met dat verborgen toch, heb zelf 2012 centaur groep je moet alleen wel eerst terugschakelen anders gaat die kabel er niet uit (toch, bedenk ik even uit het hoofd).
Nee hij bedoelt of je de binnenkabel (de versnellingskabel) of de buitenkabel wou vervangen.
Jaja moeilijk hé zo'n klein gaatje.quote:Op woensdag 3 april 2013 19:57 schreef kanovinnie het volgende:
het gaatje aan de onderkant moet je ook maar net weten.
Dat zeg ik toch?quote:Op woensdag 3 april 2013 21:20 schreef Freddeh het volgende:
'Goed' is misschien het verkeerde woord. Ik zat meer te denken aan 'minder slecht'.
Het zonnetje in huis zit nu in Parijs, om naar Roubaix te fietsen.quote:@Oksel: Sorry dat ik laatst zo pissig tegen je deed. Was wat overdreven.
Nee, 140km.quote:Op woensdag 3 april 2013 11:46 schreef CyclingGirl het volgende:
@Oksel, tof hoor. De hele parijs - roubaix?
Ik ga zaterdag mijn neptijdritfiets testen, is een oude wegfiets met een opzetstuur en dikke wielen erin, maar heb nog niet de kans gehad om positie te testen. En zondag ga ik een criterium rijden denk ik.
Ik heb precies hetzelfde ik moet om 16:00 beginnen, hoelaat is de verwachte finish?quote:Op woensdag 3 april 2013 21:40 schreef Tommeke het volgende:
Ik moet zondag werken
Heb daar normaal geen problemen mee. Want ik hoef zondagen dat ik koers heb niet te werken en het is keihard cashen op een zondag, maar werken tijdens Parijs Roubaix is balen.
Ja, die 153km dusquote:Op woensdag 3 april 2013 21:46 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Waar ga je afsnijden dan?
je kunt kiezen uit 70, 153 en 170 km
Met handgespaakte 32 spaaks wielen en platte velgen, dubbel stuurlint en gel handschoentjes is het wel te doen. Maar als je niet hard over de keien kunt of durft te knallen wordt het wel een lijdensweg.quote:Op dinsdag 2 april 2013 20:10 schreef keesfietst het volgende:
[..]
Had blaren in m'n klauwen staan na de eerste keer over die klotesteentjes. Lijkt me niet goed voor je wielen. Leuk als je een gratis wielset erbij krijgt maar ik zal het niet snel meer doen.
Hou eens een magneet bij het frame. Zal toch een rare gewaarwording zijn als je dan merkt dat het geen stalen frame is maar zo'n knalharde Taiwanese. Ach met voldoende kracht knal je ook daar mee wel over de pavé's heen. Veel plezier en succes.quote:Op woensdag 3 april 2013 22:13 schreef Oksel het volgende:
Ik ga op m'n crosser, van staal. Hoop daar wat comfort uit te halen. En sterke wielen, met crossbandjes. Niet teveel lucht, dus dat zal ook wat dempen.
En dan zo hard mogelijk er overheen.
quote:Op woensdag 3 april 2013 22:17 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Hou eens een magneet bij het frame. Zal toch een rare gewaarwording zijn als je dan merkt dat het geen stalen frame is maar zo'n knalharde Taiwanese. Ach met voldoende kracht knal je ook daar mee wel over de pavé's heen. Veel plezier en succes.
't Is geen carbon.quote:Op woensdag 3 april 2013 22:17 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Hou eens een magneet bij het frame. Zal toch een rare gewaarwording zijn als je dan merkt dat het geen stalen frame is maar zo'n knalharde Taiwanese. Ach met voldoende kracht knal je ook daar mee wel over de pavé's heen. Veel plezier en succes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |